Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

headbang.gif Ja imaš prav bencinski servis MOL, saj @Taliban in @Pelikan tako vesta kateri BS sem imel v mislih whistle.gif, @Matic7 ga bo pa tudi našel.

ok sam preverjam če vsi isto mislimo za mesto odhoda jaz sem +1 lah se pa če si iz celja dobiva na kakšni kavici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se da desno zavijemo v Dommžalah da prideš na tisto cesto ki gre iz Litije proti ljubljani.Pol prideš v črnuče pa tam mimo bazena laguna al kako se po novem reče in čez Ježico in čez center Ljubljane in na drugo stran proti Vrhniki

Vem, da se da, sam sem v kotra smeri prišel skozi. V smeri iz Domžal proti Vrhniki pa sem bos... ni pa @Drejči, ki gre z nami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipica ima dan odprtih vrat s sledečim programom:Nedelja, 4.10.2009 - DAN ODPRTIH VRAT (Vstopnine ni!*)

10.00 - 18.00: Tržnica domače in umetnostne obrti

9.00 - 12.00: Praktična predstavitev vpreganja in lonžiranja konj (Lokacija: kovačija)

12.00 (cca): Društvo kmetic sežanske regije se predstavi

10.00 - 17.00: Glasbeno animacijski program za otroke in mladino ter ustvarjalnice v sodelocvanju z Medobčinskim društvom prijateljev mladine Sežana (prireditveni šotor pri otroškem igrišču)

11.00 - : Zabava s Piko Nogavičko, gledališka predstava in delavnica z baloni v izvedbi Magični teater Jaba- daba- du (prireditveni šotor pri otroškem igrišču)

12h- 22h (cca): Zabava vas glasbena skupina PLIMA, prireditveni šotor pri otroškem igrišču

13.50: Predstavitev Društva ljubiteljev in vzrediteljev kraških ovčarjev Slovenije

14.00 - 16.00: 13. TRADICIONALNA LIPICANSKA GALA PREDSTAVA

Predstavili se bodo:

Klasična šola jahanja Kobilarne Lipica z nastopi: Velika šolska kvadrilija, Šola nad zemljo, Pas de deux

<li>Slovaška državna lipicanska kobilarna Topol’čianky z nastopom: Šola nad zemljo

<li>Madžarska državna lipicanska kobilarna Szilvásvárad s Quadrigo lipicanskih konj

<li>Čikoši - ponos madžarske tradicije

<li>Združenje rejcev Lipicancev Slovenije in

<li>Srce Kobilarne Lipica – plemenska čreda

Od 17.00 naprej: zabava z Andrejem Šifrerjem (prireditveni šotor na otroškem igrišču). Posebni gost g. Tomo Jurak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba planov z moje strani.

Še vedno grem, nič bat :) le ne za cel dan. Torej, ker imam nek rojstni dan (od moje sestrična ima 18) in moram biti na kosilu ob 13tih pridem jaz zjutraj v Celje, se z vami popeljem proti Ljubljani, pospremim skozi Lj, da mi ne zalutate :) in nato počasi obrnem.

Torej Celje, Mol pumpa, ob 9.30. Se vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se vožnje skozi Lj. tiče, bi rekel, da je najhitreje in glede na dan in uro najbolje, da se jo mahne kar skozi center. Da si redkejši obiskovalci "bele" Ljubljane še to malce ogledate ;-)

Torej: -> Domžale (Štajerska cesta) -> Črnuče (Dunajska cesta) -> Tivolska/Slovenska-Aškerčeva -> Tržaška cesta ->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se vožnje skozi Lj. tiče, bi rekel, da je najhitreje in glede na dan in uro najbolje, da se jo mahne kar skozi center. Da si redkejši obiskovalci "bele" Ljubljane še to malce ogledate ;-)

Torej: -> Domžale (Štajerska cesta) -> Črnuče (Dunajska cesta) -> Tivolska/Slovenska-Aškerčeva -> Tržaška cesta ->

Povej kdaj štartaš, ti bom še jaz delal družbo, da ne boš edini predstavnik Ljubljančanov. wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba planov z moje strani.

Še vedno grem, nič bat :) le ne za cel dan. Torej, ker imam nek rojstni dan (od moje sestrična ima 18) in moram biti na kosilu ob 13tih pridem jaz zjutraj v Celje, se z vami popeljem proti Ljubljani, pospremim skozi Lj, da mi ne zalutate :) in nato počasi obrnem.

Torej Celje, Mol pumpa, ob 9.30. Se vidimo :)

O.K. Ura odhoda je 9:30 BS Mol , jaz bom tam kakšno minuto prej, poskusite biti točni tudi ostali bomo imeli več časa za "nazaj", lahko izberemo kakšno drugo pot za vrnitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom v nedeljo doma, se vam pridružim na Petrol črpalki v Domžalah in vas pospremim čez Ljubljano.

Kdaj približno greste čez Domžale?

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po "stari" cesti čez Črnuče, samo malo dlje traja :headbang: .

Glede nato da se Vas je večina javila predlagam naslednje:

Štart iz CE ob 9:30-9:45. Dobimo se na OMV črpalki na Mariborski cesti pri Opel salonu (tam kot zadnjič). Na Trojanah smo okoli 10:15-10:25, kjer se nam pridružijo "Korošci", skupaj nadaljujemo proti Lj kjer bi bili predvidoma okoli 11:00. @Drejči povej kje se dobimo?

Nato pa proti parku vojaške zgodovine v Pivko (okoli 12:00), kjer se nam pridruži @Maxiscoterist. Upam da vam je časovni okvir O.K.

Glede vračanja domov pa se dogovorimo v pivki, glede nato koliko bo ura (nekateri ste omenili izlet do obale, meni mogoče malo "preveč" :whistle: do Lipice bi pa šel :photo: ). Cilj ni narediti "veliko" km pač pa se lepo imeti in kakšno reči za "zaključek".

P.S. zaenkrat so se "prijavili": @Valentin, @Drejči, @X-Raider, @Pelikan, @Taliban, @Matic7, @Petek123, @Kvant, @Maxiscooter, tako da nekaj nas bo. Žal se nista oglasila @Zvone500 in @Maxislavc. @Debitel in @Det3 pa se žal ne moreta udeležiti vožnje.

Glede na prijavljene vidim da gre zares in se pridružujem tudi sam @Maxislavc da bo številka 10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na prijavljene vidim da gre zares in se pridružujem tudi sam @Maxislavc da bo številka 10.

Vse kaže, da je res tako. Nas je že 11. trance_34_sleepy.giftrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kdaj štartaš, ti bom še jaz delal družbo, da ne boš edini predstavnik Ljubljančanov. wink.gif

Jaz grem iz Ljubljane v Celje in potem nazaj. Saj nisi mislil iti z menoj, ali pač?

Drugače pa bomo prispeli v Ljubljano verjetno okoli enajstih, je tako @skuterist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem iz Ljubljane v Celje in potem nazaj. Saj nisi mislil iti z menoj, ali pač?

Te pospremim do Trojan, tam pa počakam na celo trance_18_groupwave.gif skupino. Se dobiva pred Havano, lahko tudi pred vhodom v tovarno Belinka.

Sporoči kdaj in kje ?

post-17098-125439987329.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem iz Ljubljane v Celje in potem nazaj. Saj nisi mislil iti z menoj, ali pač?

Drugače pa bomo prispeli v Ljubljano verjetno okoli enajstih, je tako @skuterist?

Ja glede na to da se bomo izogibali AC predvidevam okoli 11:00. Če štartamo ob 9:30 iz CE in se na Trojanah (okoli 10:00-10:10) pridružimo @X-raiderju, bi znali biti v LJ ob 11 uri, mogoče celo kako minutko prej.

Treba se je dogovoriti kje v LJ ali okolici se srečamo s @Valentinom, glede na to da nas bo @1965 pričakal na Trojanah če sem prav razumel namero :hmm: ali prideta oba do CE? Da vemo koliko nas bo štartalo iz CE.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na to da se bomo izogibali AC predvidevam okoli 11:00. Če štartamo ob 9:30 iz CE in se na Trojanah (okoli 10:00-10:10) pridružimo @X-raiderju, bi znali biti v LJ ob 11 uri, mogoče celo kako minutko prej.

Treba se je dogovoriti kje v LJ ali okolici se srečamo s @Valentinom, glede na to da nas bo @1965 pričakal na Trojanah če sem prav razumel namero trance_19_hmm.gif ali prideta oba do CE? Da vemo koliko nas bo štartalo iz CE.

Res je, @1965 vas pričaka worship.gif na Trojanah. Se spodobi, saj smo Ljubljančani v tej družbi v manjšini blush.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo le dalo bova zraven.

Spremljam dogajanje na forumu in vas počakam v Šempetru ob predvideni uri????(obnavljamo streho):D

Lp

Zvone500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pospremim do Trojan, tam pa počakam na celo trance_18_groupwave.gif skupino. Se dobiva pred Havano, lahko tudi pred vhodom v tovarno Belinka.

Sporoči kdaj in kje ?

post-17098-125439987329.gif

Jah... recimo da imam uro do Celja... dobiva se 8.30 pri Belinki. Kul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekrižani načrti,nedelja služba,poprava recesije!:slap: Mislim da mi je letošnja sezona prehitro minila ali pa je res nisem imel časa izkoristiti?:? Sranje pač mora tako biti, če se spmnem tedna nazaj se saj potolažim da je za mojo zadnjo dolgo turo bila zelo uspešna norma:yea2:. Žal pa mi je da se letos nisem mogel udeležiti kakšne dolge skupne ture.:hmm:

Vam vsem skupaj pa želim lepo druženje ter srečno vožnjo, če se kdo vozi tu v moji bljižini pa je vseeno dobrodošel na kakšni kavi :kava:ali pijači:beer2:. Kontakt po PM ali GSM. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooooooooooo .....................ZBOLEL .........................vrocina , bolecine ...................(gripa) mi je zelo zal !!!!!:headbang:

sem AUT !!!:?

Zelim vam lep dan in VARNO VOZNJO !!!:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooooooooooo .....................ZBOLEL .........................vrocina  ,  bolecine ...................(gripa) mi  je  zelo   zal !!!!!:headbang:

sem  AUT !!!:?

Zelim   vam   lep  dan  in   VARNO  VOZNJO !!!:OK:

Želim ti čim prejšnjo okrevanje... pa se vidimo na naslednji furi...  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, pa kaj moremo. Nekaj nas je še ostalo :krneki: . Za vse ki nikste 100% vreme bo :worship: . Odhod iz CE ob 9:30 s BS MOL na Mariborski cesti. Ostali ki boste "čakali" v LJ povejte kje je "točka" srečanja? Ali pustite kakšno tel. št. da se zjutraj slišimo.

@Andy1 v Domžalah bomo okoli 10:40 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme dane ob 9 uri zjutraj na obali je........... SONČNO. Prelepo sončno in predvsem toplo - kratki rokavi in če primorc ima kratke rokave pol je sigurno še toplo.cool.gifcool.gifyes.gif

Tudi za jutri predvidevajo lepo toplo vreme tako kot pravi skuterist .

trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

SE VIDIMOtrance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif [url=http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showuser=4877]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se ni javil nobeden s LJ in okolice :hmm:, bomo mi "Štajerci" prišli do LJ in se za par minut ustavili pri parku Zvezda (Kongresni trg), v primeru da se nam še kdo pridruži (računam okoli 11:00). Če bomo prišli prej, štartamo ob 11:00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje stanje je - grozljivo :headbang: , upam da bo kmalu minilo !! Ko prispete cimprej kasno fotko prilepite ........................

ce ze nisem sodeloval , da vam bom lahko vsaj nevoscljiv !! :hmm:

caooo :eek:

post-24725-125466892303_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!