Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Takole! Ob 10,30 bom na parkirišču TIVOLI. Vsi ostali ineteresenti iz Ljubljane in okolice, lepo vabljeni.

Ker zna biti na ROGLi morda res malo hladno, imam še en predlog. Lahko se dobimo v isti gostilni ( na pumpi ) kot zadnjič in se v miru ob post-17098-12564091855.gif dogovorimo za vožnjo.

Jutri zjutraj še enkrat pogledam kakšna bo odločitev. trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole! Ob 10,30 bom na parkirišču TIVOLI. Vsi ostali ineteresenti iz Ljubljane in okolice, lepo vabljeni.

Ker zna biti na ROGLi morda res malo hladno, imam še en predlog. Lahko se dobimo v isti gostilni ( na pumpi ) kot zadnjič in se v miru ob post-17098-12564091855.gif dogovorimo za vožnjo.

Jutri zjutraj še enkrat pogledam kakšna bo odločitev. trance_43_wavetowel2.gif

Se vidimo v Tivoliju, ne pozabi na zaprte ceste zaradi maratona.

Kaj je zdej ostali, velja ob enih v zrecah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se vidimo! Okoli 13. ure bom tam nekje... :kava:  na dogovorjenem mestu...  B)

Pred nami je najverjetneje zadnji maXi dan  :( zato ga je potrebno izkoristit maXimalno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dant3 in @1965 ali sta bila na Rogli? Mislim da smo se srečali danes. Vidva sta peljala v smeri CE, jaz pa v skupini proti LJ. Imeli smo lepo zaključno vožnjo le sonce se ni hotelo pretirano pokazati (tudi nekaj lepih ovinkov za drugo leto so mi kolegi "motoristi" pokazali) B).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ste srečno prispeli domov ? Za zadnjo turco letos je nam vreme kar ustreglo,čeprav ni bilo za polaganje ovinkov. Petek123 pa če se ni mogel udeležiti vožnje se ja pa vseeno prišel k meni domov pokazat z svojim prenovljenim lepotcem. LP. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes smo dodobra izkoristili lep dan za motor. :D  Dobili smo se v Zrečah, iz Ljubljanske smeri sta prišla @Dant3 in @1965, s koroške pa @X_raider s sopotnico (žal brez @Talibana, ki je zaradi "tehničnih" ostal doma). Vreme na Rogli je bilo izredno toplo za ta letni čas. Cesta pa (kot je napisal @X_Raider) ni bila glih za polaganje :xx: , ker je bila na senčnih legah še mokra... Sicer pa to ni moglo zmotiti užitka nizanja ovinkov B)  še sploh ob zavedanju, da je moto sezona takorekoč pri koncu.... Kakorkoli, danes je bil še en lep maXi dan!  :OK:  Sicer pa, močno upam, da bo takih dni letos še nekaj...  :?

post-22093-125649978097_thumb.jpg

post-22093-125649980325_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dant3 in @1965 ali sta bila na Rogli? Mislim da smo se srečali danes. Vidva sta peljala v smeri CE, jaz pa v skupini proti LJ. Imeli smo lepo zaključno vožnjo le sonce se ni hotelo pretirano pokazati (tudi nekaj lepih ovinkov za drugo leto so mi kolegi "motoristi" pokazali) B).

Ja, sva bila midva in se je tudi nama zdelo, da si bil ti :). Mi smo imeli pa precej sonca. Zgleda, da bos moral naslednjic z nami :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes smo dodobra izkoristili lep dan za motor. :D Dobili smo se v Zrečah, iz Ljubljanske smeri sta prišla @Dant3 in @1965, s koroške pa @X_raider s sopotnico (žal brez @Talibana, ki je zaradi "tehničnih" ostal doma). Vreme na Rogli je bilo izredno toplo za ta letni čas. Cesta pa (kot je napisal @X_Raider) ni bila glih za polaganje :xx: , ker je bila na senčnih legah še mokra... Sicer pa to ni moglo zmotiti užitka nizanja ovinkov B) še sploh ob zavedanju, da je moto sezona takorekoč pri koncu.... Kakorkoli, danes je bil še en lep maXi dan! :OK: Sicer pa, močno upam, da bo takih dni letos še nekaj... :?

Jaz in @1965 sva si na poti nazaj za poslastico privoscila se Marija Reko. Super je bilo, upam, da bo zima kratka.

LP, Dante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in @1965 sva si na poti nazaj za poslastico privoscila se Marija Reko. Super je bilo, upam, da bo zima kratka.

LP, Dante

Ja, poznam to smer.  :naughty: Sicer pa tudi jaz nisem šel direkt domov, ampak sem naredil še en velik krog (čez Kamnico, skozi Ruše in domov). Nekako je bil prelep dan, ki ga je bilo potrebno izkoristit maXimalno...  :D Sem gledal napoved za Torek in se zna "narediti" v še lep maXi dan... B)  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dant3 in @1965 ali sta bila na Rogli? Mislim da smo se srečali danes. Vidva sta peljala v smeri CE, jaz pa v skupini proti LJ. Imeli smo lepo zaključno vožnjo le sonce se ni hotelo pretirano pokazati (tudi nekaj lepih ovinkov za drugo leto so mi kolegi "motoristi" pokazali) cool.gif.

Res smo se srečali, saj je tvoj maxi v skupini motorjev "izstopal" trance_25_naughty.gif . Drugič raje ostanite na Štajerskem, kjer je sonček, saj veš da imamo Ljubljančani megle za izvoz.slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res smo se srečali, saj je tvoj maxi v skupini motorjev "izstopal" trance_25_naughty.gif . Drugič raje ostanite na Štajerskem, kjer je sonček, saj veš da imamo Ljubljančani megle za izvoz.slap.gif

Ja sem vama parva pošteno "mahal" in "blinkal" da me nebi zgrešila :whistle: . Turo smo že prej določili, sonce se je "po" Ljubljani res skrilo. Slika pa kot "dokaz" da sem bil v dobri družbi.

post-4877-125654481518_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na Nanosu. Sicer z avtom do Razdrtega in potem peš gor a kaj ko pa je bilo zjutraj 1ºC. Gor je pa pihal za po p*zdit. Skuter je nekam zapuščen zadnjih nekaj dni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka vam čast kdo se še vozi, moj maxsi je že konzerviran in čaka na pomlad. LP.

Tudi pri nas je TAKO !!:whistle:

Za letos je ...........................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas je TAKO !!:whistle:

Za letos je ...........................................

Ne za vse. Ravno sedaj se odpravljam na potepanje - sije sonce in tako bo cel dan. O.K je malo hladno a teperature se bodo še dvignile. Za naslednji teden so napovedali dež tako ,da sedaj je potrebno nujno izkoristit to prečudovito jesensko vreme z prelepim soncem. Imam občutek ,da bo danes na obali kar precej motorjev.

Gremoooo:yea1::yea1::yea1::kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za vse. Ravno sedaj se odpravljam na potepanje - sije sonce in tako bo cel dan. O.K je malo hladno a teperature se bodo še dvignile. Za naslednji teden so napovedali dež tako ,da sedaj je potrebno nujno izkoristit to prečudovito jesensko vreme z prelepim soncem. Imam občutek ,da bo danes na obali kar precej motorjev.

Gremoooo:yea1::yea1::yea1::kva2::kva2::kva2:

Ja na obali Vas bo nekaj na dveh kolesih, mi s "celine" bi morali pa še tja priti :krneki: . Jaz sem včeraj naredil nekaj "testnih" kilometrov :whistle: , vendar ob teh temperaturah ni pravega veselja. "Moped" gre počivat jaz pa bom prešel na Tomosa za v službo in nazaj.

Se še kaj slišimo čez zimo, drugače pa se vidimo na prvi skupni vožnji 2010 ki nas bo peljala v Prekmurje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za vse. Ravno sedaj se odpravljam na potepanje - sije sonce in tako bo cel dan. O.K je malo hladno a teperature se bodo še dvignile. Za naslednji teden so napovedali dež tako ,da sedaj je potrebno nujno izkoristit to prečudovito jesensko vreme z prelepim soncem. Imam občutek ,da bo danes na obali kar precej motorjev.

Gremoooo:yea1::yea1::yea1::kva2::kva2::kva2:

Sem razmisljal, da bi te vceraj poklical za kaksno pijaco, pa sem potem precej pozno prisel do morja in sem se raje kar hitro obrnil, ze tako sem v ljubljano prisel po temi. Danes grem spet na cesto, relacija pa se ni dolocena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Zanima me ali bi vas interesiralo srečanje maxi- jev z srečanjem npr. na Grobniku kjer bi se dobili še z maxi iz Hrvaške. Namreč se nekaj dogovarjam na njihovem foromu , za neko medržavno srečanje. Kot omenjeno npr. se dobimo na Grobniku pa vožnja na Slovensko stran pa spet na Hrvaško ....

V kolikor bi se nas kaj zbralo in bi videl ,da je kar nekaj zanimanja bi ponudil tudi Italijanom ,da se nam pridružijo.

Vse skupaj sem planiral ,da bi se to srečanje zgodilo nekje v Maju ( 2010 ).

Zbor na Grobniku je samo ena ideja, druga varjanta bi bila zbor v Portorožu pa vožnja po Istri ( obeh ), še varjanta zbor Otočec .... zbor nekje v Zagorju ( Cro ) ....

Prosim za ideje in mnenja.worship.gifworship.gif

P.s. Pa ne me popljuvat po politični strani to me ne zanima!!!!!! Tudi političnih komentarjev ne želim. To je srečanje ljudi , ki si želijo vožnje z scooterji , dobro hrano , kapljico ....rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me ali bi vas interesiralo srečanje maxi- jev z srečanjem npr. na Grobniku kjer bi se dobili še z maxi iz Hrvaške. Namreč se nekaj dogovarjam na njihovem foromu , za neko medržavno srečanje. Kot omenjeno npr. se dobimo na Grobniku pa vožnja na Slovensko stran pa spet na Hrvaško ....

V kolikor bi se nas kaj zbralo in bi videl ,da je kar nekaj zanimanja bi ponudil tudi Italijanom ,da se nam pridružijo.

Vse skupaj sem planiral ,da bi se to srečanje zgodilo nekje v Maju ( 2010 ).

Zbor na Grobniku je samo ena ideja, druga varjanta bi bila zbor v Portorožu pa vožnja po Istri ( obeh ), še varjanta zbor Otočec .... zbor nekje v Zagorju ( Cro ) ....

Prosim za ideje in mnenja.worship.gifworship.gif

P.s. Pa ne me popljuvat po politični strani to me ne zanima!!!!!! Tudi političnih komentarjev ne želim. To je srečanje ljudi , ki si želijo vožnje z scooterji , dobro hrano , kapljico ....rolleyes.gif

Jaz sem načeloma za, za idejo in kurz. Karkoli že bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!