Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Prvo "veliko" srečanje bo sicer 22/23 maja, vendar bi se nas lahko nekaj zbralo že prej :whistle:

Bi šel kdo "novinarje" MotoSi-ja kaj vprašat?

47c95c4452a4cdb613592e05b76dd2de.gif

Mislim da nas ne bojo nagnali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo "veliko" srečanje bo sicer 22/23 maja, vendar bi se nas lahko nekaj zbralo že prej  :whistle:

Bi šel kdo "novinarje" MotoSi-ja kaj vprašat?

Mislim da nas ne bojo nagnali.

Če bo lepo vreme, se zagotovo vidimo...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo lepo vreme, se zagotovo vidimo...  :D

Lepo, sporoči pa gremo od CE naprej skupaj.

Neglede na "letni" čas sem včeraj odpeljal "otvoritveno" vožnjo. Sicer ne proti obali ampak smer Ce, Dravograd, MB, Sl. Bistrica; od tu naprej s @maticem7 do Trojan (pot je nadaljeval proti LJ).Po :kava: v Izlake, Trbovlje in nazaj v CE, vsega skupaj nekja manj kot 300km. Sredi dneva je bilo prijetno toplo. Ceste so že čiste (nikjer me ni presenetil pesek na cestišču) in tudi motoristov je bilo veliko. Pa še slika malo izven Dravograda ob karatki pavzi B)

post-4877-127038404146_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, sporoči pa gremo od CE naprej skupaj.

Neglede na "letni" čas sem včeraj odpeljal "otvoritveno" vožnjo. Sicer ne proti obali ampak smer Ce, Dravograd, MB, Sl. Bistrica; od tu naprej s @maticem7 do Trojan (pot je nadaljeval proti LJ).Po :kava: v Izlake, Trbovlje in nazaj v CE, vsega skupaj nekja manj kot 300km. Sredi dneva je bilo prijetno toplo. Ceste so že čiste (nikjer me ni presenetil pesek na cestišču) in tudi motoristov je bilo veliko. Pa še slika malo izven Dravograda ob karatki pavzi B)

Ja, seveda... sem itak imel v mislih, da se skupaj zapeljemo v smeri Litije... Lepo turo si/sta naredila... Jaz včeraj nisem imel časa za motor, me je pa ful mikalo... Sem pa se zato danes popoldne zapeljal do Dravograda, na Pertolovi pumpi sem enega popušil... in obrnil nazaj proti Mariboru... Ja, vredi je b'lo... "kratko ali sladko"... ;-) Lep maxi pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda... sem itak imel v mislih, da se skupaj zapeljemo v smeri Litije... Lepo turo si/sta naredila... Jaz včeraj nisem imel časa za motor, me je pa ful mikalo... Sem pa se zato danes popoldne zapeljal do Dravograda, na Pertolovi pumpi sem enega popušil... in obrnil nazaj proti Mariboru... Ja, vredi je b'lo... "kratko ali sladko"... ;-) Lep maxi pozdrav!

Jaz sem novi na tem forumu, sem iz Raven na Koroškem Moram povedati, da se z ženo že dve leti voziva s Peugeotom Satelis500. Lani sva se največ vozila v okolici (beri po Avstriji, kjer so boljše ceste, kot pri nas), na Koralpe, na Grossglockner, pa tudi večkrat čez Jezersko ali Pavličevo sedlo v Savinjsko dolino in čez Šoštanj in Črno nazaj na Ravne. Za letos pa sva si rekla, da greva mogoče Julija v italijanske Dolomite do Cortine d'Ampezzo.

Drugi teden na Moto boom tudi grem. Ali je kakšno srečanje? Kje se dobimo?

22/23. maja pa bi se vam pridružila. Ali mi laho kdo opiše pot, kakšen je plan (za dva ali tri dni?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem novi na tem forumu, sem iz Raven na Koroškem Moram povedati, da se z ženo že dve leti voziva s Peugeotom Satelis500. Lani sva se največ vozila v okolici (beri po Avstriji, kjer so boljše ceste, kot pri nas), na Koralpe, na Grossglockner, pa tudi večkrat čez Jezersko ali Pavličevo sedlo v Savinjsko dolino in čez Šoštanj in Črno nazaj na Ravne. Za letos pa sva si rekla, da greva mogoče Julija v italijanske Dolomite do Cortine d'Ampezzo.

Drugi teden na Moto boom tudi grem. Ali je kakšno srečanje? Kje se dobimo?

22/23. maja pa bi se vam pridružila. Ali mi laho kdo opiše pot, kakšen je plan (za dva ali tri dni?)

Pozdravljen !

Večkrat sem te videl na cesti v Koroški okolici in sem domneval da je tu nekje v bližini en nov maxsist. Nikoli pa nisem imel sreče da bi te videl kje stati in se kaj pogovoriti. Zdaj vem da si iz sosednje občine in ko se otopli lahko maxsisti iz bližnje okolice naredimo kakšno turco po A in se bolje spoznamo. Jaz mislim da po polovici Aprila odkrijem svoj maxsi in ga prebudim iz zimskega spanja. Se še slišimo in če bo kdo interesent se lahko zmenimo za kakšnjo skupno prvo turco, vse ostalo pa se še zorganiziramo , kar se pa tiče 2 dnevnega izleta v Maju pa se obrni na Skuterista in Maxiscooterista ki sta zadevo tudi organizirala. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen !

Večkrat sem te videl na cesti v Koroški okolici in sem domneval da je tu nekje v bližini en nov maxsist. Nikoli pa nisem imel sreče da bi te videl kje stati in se kaj pogovoriti. Zdaj vem da si iz sosednje občine in ko se otopli lahko maxsisti iz bližnje okolice naredimo kakšno turco po A in se bolje spoznamo. Jaz mislim da po polovici Aprila odkrijem svoj maxsi in ga prebudim iz zimskega spanja. Se še slišimo in če bo kdo interesent se lahko zmenimo za kakšnjo skupno prvo turco, vse ostalo pa se še zorganiziramo , kar se pa tiče 2 dnevnega izleta v Maju pa se obrni na Skuterista in Maxiscooterista ki sta zadevo tudi organizirala. LP.

X-raider, ko boš načrtoval kak izlet, se javi. Sicer pa se z ženo večkrat hitro odločiva za kak kratek izlet 50-100 km,lahko pa tudi več, odvisno od časa, največkrat v sobotah ali nedeljah po 12 uri. Pa za v službo je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-raider, ko boš načrtoval kak izlet, se javi. Sicer pa se z ženo večkrat hitro odločiva za kak kratek izlet 50-100 km,lahko pa tudi več, odvisno od časa, največkrat v sobotah ali nedeljah po 12 uri. Pa za v službo je zakon!

OK !

Jaz tudi ob vikendih naredim največ km, čez teden pa v službo če je lepo vreme. Prvič ko bom imel letos otvoritveno vožnjo javim.:OK: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK !

Jaz tudi ob vikendih naredim največ km, čez teden pa v službo če je lepo vreme. Prvič ko bom imel letos otvoritveno vožnjo javim.:OK: LP.

Žena pravi, da te je že večkrat videla v SG (tam je v službi) na vožnji. Menda imaš večkrat sopotnico s sabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žena pravi, da te je že večkrat videla v SG (tam je v službi) na vožnji. Menda imaš večkrat sopotnico s sabo?

Na Moto boom grem v petek ali soboto (16./17.april). :whistle: Se dobimo? :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo popravljen spisek "prijav":

1.Maxiscooter; 2 dni

2.Pelikan; 2 dni

3.Taliban (+sopotnica); 2 dni

4.Drejči; 2 dni

5.Sat500 (+sopotnica); 2 dni

6.Brane (+sopotnica); 2 dni

7.X-raider(+sopotnica), 1 dan

8.Hayabusa300; 2 dni ?

9.Posavec (+sopotnica); 2 dni

10.Petek123(+sopotnica); 2 dni

11.Dore61(+sopotnica); 2 dni

12.Ssabič; (+ sopotnica) 1 dan

13.Voda; 2 dni

14.Body35, 2 dni

15.Zvone500 (+sopotnica); 2 dni

16.Skuterist; 2 dni

17.Jože B.; 1 dan

18.Johnny500 (+sopotnica); 2 dni

19.Debitel(+sopotnica); še ni 100%

20.1965; še ni 100%

21.Dant3 (+1sopotnica); 1 dan posebno povabilo

22.motorist MB, 2 dni

Prosim vse ki ste se oglasili na forumu da mi pošljete PM (s kakšno tel. številko ali "emailom", da dorečemo določene "zadeve") za 100% potrditev. Za tiste, ki razmišljate priti za en dan pa tudi javite (lahko kar na forumu popravite spisek) zaradi "velikosti" mize.

Na Moto boom grem v petek ali soboto (16./17.april). :whistle: Se dobimo? :kava:

Če bo vreme O.K. se nas lahko zbere več :hmm: in naredimo kakšen km po bližnji okolici. Meni osebno bi odgovarjalo v petek popoldan ali pa sobota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem novi na tem forumu, sem iz Raven na Koroškem Moram povedati, da se z ženo že dve leti voziva s Peugeotom Satelis500. Lani sva se največ vozila v okolici (beri po Avstriji, kjer so boljše ceste, kot pri nas), na Koralpe, na Grossglockner, pa tudi večkrat čez Jezersko ali Pavličevo sedlo v Savinjsko dolino in čez Šoštanj in Črno nazaj na Ravne. Za letos pa sva si rekla, da greva mogoče Julija v italijanske Dolomite do Cortine d'Ampezzo.

Drugi teden na Moto boom tudi grem. Ali je kakšno srečanje? Kje se dobimo?

22/23. maja pa bi se vam pridružila. Ali mi laho kdo opiše pot, kakšen je plan (za dva ali tri dni?)

kaj imaš srebrnega piđoja včeraj sem enega srečal b Dravogradu jaz sem šel proti Sloven gracu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme O.K. se nas lahko zbere več :hmm: in naredimo kakšen km po bližnji okolici. Meni osebno bi odgovarjalo v petek popoldan ali pa sobota.

Petek. V soboto pucamo kokoško ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, sporoči pa gremo od CE naprej skupaj.

Neglede na "letni" čas sem včeraj odpeljal "otvoritveno" vožnjo. Sicer ne proti obali ampak smer Ce, Dravograd, MB, Sl. Bistrica; od tu naprej s @maticem7 do Trojan (pot je nadaljeval proti LJ).Po :kava: v Izlake, Trbovlje in nazaj v CE, vsega skupaj nekja manj kot 300km. Sredi dneva je bilo prijetno toplo. Ceste so že čiste (nikjer me ni presenetil pesek na cestišču) in tudi motoristov je bilo veliko. Pa še slika malo izven Dravograda ob karatki pavzi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj imaš srebrnega piđoja včeraj sem enega srečal b Dravogradu jaz sem šel proti Sloven gracu

ja, sem bil jaz, srebrni Peugeot Satelis

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek. V soboto pucamo kokoško ;)

Sem bil prehiter :blush: , v petek ne bo šlo. Sva se s @Pelikanom nekaj "pogovarjala" tako da lahko napišem takole:

"Maxiji" bi se za ogled sejma MotoBum ali samo :kava: dobili v nedeljo ob 11:00 uri pred glavnim vhodom.

Tisti, ki ste se prijavili za izlet v Istro in boste prišli na MotoBum sporočite, bom "pobiral" avans (10 EUR tudi v soboto če bo kdo prišel).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

družba pozdravljeni.že nakaj časa spremljam vašo debato o srečanju in sem tudi sam nabral še tri maxije in se prijavlamo za srečanje.

želeli bi dati akontaciji ali nakazati,smo pa iz ljubljane.

lep pozdrav in veliko varnih kilometrov.

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prehiter :blush: , v petek ne bo šlo. Sva se s @Pelikanom nekaj "pogovarjala" tako da lahko napišem takole:

"Maxiji" bi se za ogled sejma MotoBum ali samo :kava: dobili v nedeljo ob 11:00 uri pred glavnim vhodom.

Tisti, ki ste se prijavili za izlet v Istro in boste prišli na MotoBum sporočite, bom "pobiral" avans (10 EUR tudi v soboto če bo kdo prišel).

Lp

V nedeljo nimam časa, imamo doma praznovanje :rolleyes: . Pridem v soboto, da ti prispevam avans. Kako te bom našel? Javi mi na PM.

sat500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Tudi jaz bi šel v soboto pogledati sejm. Skuterist mogoče bi določil uro in lokacijo kje se zberemo tisti , ki imamo čas za ogled.

Lp Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prehiter blush.gif , v petek ne bo šlo. Sva se s @Pelikanom nekaj "pogovarjala" tako da lahko napišem takole:

"Maxiji" bi se za ogled sejma MotoBum ali samo coffee.gif dobili v nedeljo ob 11:00 uri pred glavnim vhodom.

Tisti, ki ste se prijavili za izlet v Istro in boste prišli na MotoBum sporočite, bom "pobiral" avans (10 EUR tudi v soboto če bo kdo prišel).

Lp

povejte kje se dobimo pa kir dan jaz sem tako 500 m stran doma ali petek,sobota ali nedelja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte kje se dobimo pa kir dan jaz sem tako 500 m stran doma ali petek,sobota ali nedelja

Ja, kot kaže bi bilo bolje, da se dobimo v nedeljo, ker so v soboto čistilne akcije, pa nas je verjetno večina tam?!

lp iz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prehiter blush.gif , v petek ne bo šlo. Sva se s @Pelikanom nekaj "pogovarjala" tako da lahko napišem takole:

"Maxiji" bi se za ogled sejma MotoBum ali samo coffee.gif dobili v nedeljo ob 11:00 uri pred glavnim vhodom.

Tisti, ki ste se prijavili za izlet v Istro in boste prišli na MotoBum sporočite, bom "pobiral" avans (10 EUR tudi v soboto če bo kdo prišel).

Lp

Jaz pridem. Če je še kdo iz Ljubljane za nedeljo, lahko odropotamo skupaj.

post-17098-127132646897_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ogled sejma MotoBum v nedeljo nisem več 100% :wacko:. Lahko da bom na zaslužen LD :D odšel en teden prej. Skratka tisti ki imate namen priti v soboto (lahko tudi v petek med 15:00 in 18:00 uro) sporočite uro prihoda, bom prišel mimo in lahko rečemo kakšno (lahko pa se dobimo ob 14:00 če Vam ustreza), če bo kdo želel plačati avans za srečanje še toliko bolje B).

Drugače pa okoli izleta in plačila avansa naslednje:

Preko PM sem vas obvestil o izletu. Odzvali ste se s potrditvijo oziroma željo po plačilu avansa v 90% prijav :OK: kar me veseli. Ker zaenkrat še ne vem koliko bom imel časa Vas prosim da še vsi ki tega niste storili prosim javite ali imate namen priti, za vse ostale pa javite mi vaše emaile, da v kolikor ne pridete na MotoBum javim kam pošljete oziroma nakažete avans za spanje.

Pobira se 10EUR na osebo za resnost "rezervacije". Ceno spanja lahko preverite par objav nazaj, kjer je link do turizma Kozlovič. Žal želje "parov" da bi bili "sami" skoraj 100% ne bo mogoče izpolniti zaradi zanimanja za srečanje :yea1: . Upam da vam to ne bo vzrok za odpoved, gre pa tako samo za eno noč brez O:-) .

Naslednji spisek bom objavil ko bodo pobrani prvi avansi. Se pa @maxiscooter zelo trudi tudi okoli same priprave in predstavitve krajev na poti, zato glejte da se Vas zbere čimvečje število (sedaj je prijavljenih 23 maxijev in 1 motor in upam da se število ne bo zmanjšalo :angry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaseden maxsimalno, delam kot črnc:wacko:. Če bo kakaršnakoli varjanta grem na MOTO BUM v nedeljo okrog 12h. Mislim da bom to zagato rešil do konca meseca pol pa akumolator v motor in naredimo kakšen skupen km pred prvim glavnim srečanjem:yea1:. Smo na vezi. LP. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kava:

Za ogled sejma MotoBum v nedeljo nisem več 100% :wacko:. Lahko da bom na zaslužen LD :D odšel en teden prej. Skratka tisti ki imate namen priti v soboto (lahko tudi v petek med 15:00 in 18:00 uro) sporočite uro prihoda, bom prišel mimo in lahko rečemo kakšno (lahko pa se dobimo ob 14:00 če Vam ustreza), če bo kdo želel plačati avans za srečanje še toliko bolje B).

Drugače pa okoli izleta in plačila avansa naslednje:

Preko PM sem vas obvestil o izletu. Odzvali ste se s potrditvijo oziroma željo po plačilu avansa v 90% prijav :OK: kar me veseli. Ker zaenkrat še ne vem koliko bom imel časa Vas prosim da še vsi ki tega niste storili prosim javite ali imate namen priti, za vse ostale pa javite mi vaše emaile, da v kolikor ne pridete na MotoBum javim kam pošljete oziroma nakažete avans za spanje.

Pobira se 10EUR na osebo za resnost "rezervacije". Ceno spanja lahko preverite par objav nazaj, kjer je link do turizma Kozlovič. Žal želje "parov" da bi bili "sami" skoraj 100% ne bo mogoče izpolniti zaradi zanimanja za srečanje :yea1: . Upam da vam to ne bo vzrok za odpoved, gre pa tako samo za eno noč brez O:-) .

Naslednji spisek bom objavil ko bodo pobrani prvi avansi. Se pa @maxiscooter zelo trudi tudi okoli same priprave in predstavitve krajev na poti, zato glejte da se Vas zbere čimvečje število (sedaj je prijavljenih 23 maxijev in 1 motor in upam da se število ne bo zmanjšalo :angry: ).

Jaz sem že javil da grem v soboto na MotoBoom (ob ca 11 uri bom šel not..), tako da mi ob ca 14 uri paše. Kje pa bi se dobili za :kava: ? Verjetno izven sejmišča ali kako?

LP,

Sat500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!