Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

v torek bi tudi jaz šel na furco v luisu sem letos že bil.Mi bolj diši pot proti morju,sat 500 mogoče štartam iz mislinje seveda če bo šla moja boljša polovica z mano.SE zmenmo pa gremo in kje se dobimo

Petek123, Skuterist je že objavil plan fure. Kontaktiraj me v ponedeljek zvečer na telefon ali pa PM, če gresta tudi vidva, pa se iz Mislinje lahko peljemo skupaj (ob ca 8,00-8,00 uri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole:

Zbor jutri zjutraj ob 8:30-8:45 na BS MOL na Mariborski cesti. Popijemo :kava: in odrinemo proti LJ. Tam imamo kratko pavzo če bo kdo oddal avans (verjetno kar pri "zvezda parku" čeprav delajo parkirišče je dovolj prostora za nas na dveh kolesih). Nato pa proti morju, kjer bomo obiskali @Maxiscooterja. Za vrnitev se bomo dogovorili skupaj.

Preverite zvečer po 20:00 zaradi vremena, zaenkrat na www.arso.si ni "dežja" za našo relacijo (bo pa malo več oblakov kot danes).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kongesni trg je čist zabezecan od gradbincev. Dajmo se raje dobiti tukaj:

To je desno ko zavijem za Črnuče,potem pa "malo" naprej na levi :hmm: (se mi zdi da mi je znano). O.K. se ustavimo tam. Greš zraven do obale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je desno ko zavijem za Črnuče,potem pa "malo" naprej na levi trance_19_hmm.gif (se mi zdi da mi je znano). O.K. se ustavimo tam. Greš zraven do obale?

jaz vem kje je to,tak da ni panike tam ko si rekel skuterist.Z mano je pa toko ,če gre moja zraven štartam iz Mislinje drugače pa iz Celja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vem kje je to,tak da ni panike tam ko si rekel skuterist.Z mano je pa toko ,če gre moja zraven štartam iz Mislinje drugače pa iz Celja

Vsi ki ne boste štartali iz CE povejte kje ob poti boste "stali". Gremo po stari cesti v LJ, štart ob 9:00 iz CE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Midva vas bova počakala v Šempeteru na bs.

Lp

Zvone

O.K.(vremenska ni tako slaba) Računaj da štartamo ob 9:00. Javil se je še @Posavec iz Sevnice, gre zraven. Upam da pride tudi @Pelikan s MB. @Maxiscooter mislim da nas bo kar nekaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posodobljena lista prijav:

1.@Maxiscooter; 2 dni

2.@Taliban + sopotnica; 2 dni

3.@Sat500 + sopotnica; 2 dni

4.@Pelikan; 2 dni

5. motorist MB; 2 dni

6.@Dore61; 2 dni

7.@Brane + sopotnica,

8.@X-raider + sopotnica;

9.@Drejči; 2 dni

10.@Ssabič + sopotnica; 1 dan

11.@Skuterist; 2 dni

12.@Jože B; 1 dan

13.@Dant3(moto), 1 dan

14.@MrkiXi + sopotnica, 2 dni

15.@Posavec + sopotnica, 2 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K.(vremenska ni tako slaba) Računaj da štartamo ob 9:00. Javil se je še @Posavec iz Sevnice, gre zraven. Upam da pride tudi @Pelikan s MB. @Maxiscooter mislim da nas bo kar nekaj :whistle:

Ja, grem tudi jaz na obalo... :D  Ob 8.30 uri se vidimo v Celju...  :OK:

Lep maxXxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas 4-5 planiramo u nedelju iz Pule jedan đir. Još nismo definirali ko bumo šli preko Kopra pa do Postojne na kakšno kosilo ali kroz Rijeku pa do Gorskog kotra do Fužina. Ko vas ima zainteresiranih pa se lahko dobijemo. Sve zavisi od vremena- naravno.

Jeste li bili na điru? Vreme? Jeste li išli do Kopra? Ako ne, možda se vidimo sutra?

Lp 

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K.(vremenska ni tako slaba) Računaj da štartamo ob 9:00. Javil se je še @Posavec iz Sevnice, gre zraven. Upam da pride tudi @Pelikan s MB. @Maxiscooter mislim da nas bo kar nekaj :whistle:

Tudi midva prideva na BS v Šempeter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil prijeten obisk z vseh koncev Slovenije. Do naslednjega srečanja 22 in 23.05.2010 vas lepo pozdravljam.

post-23577-127238376976_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil prijeten obisk z vseh koncev Slovenije. Do naslednjega srečanja 22 in 23.05.2010 vas lepo pozdravljam.

:whistle:

Zbrali smo se v CE, v Šempetru pa sta se nam pridružila še dva maxija. Prva pavza je bila v LJ, vendar @Drejči ni mogel zraven. Na Črnem kalu nas je čakal "vodič" in skupaj smo odšli na obalo. Za pogostitev se Ti zahvaljujem v imenu vseh, vsekakor pa zadevo "vrnemo" ko boš v naših koncih. Po krajši pavzi smo šli preverit prenočišča za dvodnevni izlet. Vse v najlepšem redu :trance_27_notworthy:, (avans predan sobe rezervirane). Nato do Kopra za eno skupno :photo: . Krajša pavza nato pa nazaj domov, vmes na Trojanah malo "sladkega". Odločitev za izlet na obalo, glede na mokre ceste v CE ob vrnitvi ni bila slaba :naughty: (še "hudih" oblakov nismo videli veliko).

P.S. prosim vse tiste ki niso uspeli oddati avansa, da to nekako uredimo do 4.5.2010. Namreč v "našem" terminu poteka "refoškijada" in sporočiti koliko nas še pride do 5.5.2010. Sicer se bo kje v okolici dalo najti prenočišče vendar smo mnenja da bi bilo najbolje da nas čim več prespi "skupaj".

P.S.II. kot smo se vmes pogovarjali sta na poti na Grobnik umrla dva motorista, nekaj pa se jih je poškodovalo na samem dirkališču :cry: . Vir: Siol - novice

post-4877-127239244081_thumb.jpg

post-4877-127239246407_thumb.jpg

post-4877-127239248549_thumb.jpg

post-4877-127239250595_thumb.jpg

post-4877-127239271688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Zbrali smo se v CE, v Šempetru pa sta se nam pridružila še dva maxija. Prva pavza je bila v LJ, vendar @Drejči ni mogel zraven. Na Črnem kalu nas je čakal "vodič" in skupaj smo odšli na obalo. Za pogostitev se Ti zahvaljujem v imenu vseh, vsekakor pa zadevo "vrnemo" ko boš v naših koncih. Po krajši pavzi smo šli preverit prenočišča za dvodnevni izlet. Vse v najlepšem redu :trance_27_notworthy:, (avans predan sobe rezervirane). Nato do Kopra za eno skupno :photo: . Krajša pavza nato pa nazaj domov, vmes na Trojanah malo "sladkega". Odločitev za izlet na obalo, glede na mokre ceste v CE ob vrnitvi ni bila slaba :naughty: (še "hudih" oblakov nismo videli veliko).

P.S. prosim vse tiste ki niso uspeli oddati avansa, da to nekako uredimo do 4.5.2010. Namreč v "našem" terminu poteka "refoškijada" in sporočiti koliko nas še pride do 5.5.2010. Sicer se bo kje v okolici dalo najti prenočišče vendar smo mnenja da bi bilo najbolje da nas čim več prespi "skupaj".

P.S.II. kot smo se vmes pogovarjali sta na poti na Grobnik umrla dva motorista, nekaj pa se jih je poškodovalo na samem dirkališču :cry: . Vir: Siol - novice

Bil je lep izlet, niti nisva preveč zmatrana (prevod za ostale: utrujena) - 501 km :slap: .Domov prispela ob 19,30 uri, malce mokra, je poskusilo deževati od Sl.Gradca do Raven. Sedaj pa- :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep izlet. Hvala vsem za prijetno druženje. Še posebej hvala pa maxiscooter-ju za pogostitev. Domov prišel suh, tudi ceste suhe.

Se vidimo 22.maja.

Lep pozdrav vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep izlet. Hvala vsem za prijetno druženje. Še posebej hvala pa maxiscooter-ju za pogostitev. Domov prišel suh, tudi ceste suhe.

Se vidimo 22.maja.

Lep pozdrav vsem.

Ja, Posavc, imaš prav. Ob obilici prijetnih vtisov sem kar pozabil na zahvalo.

Maxiscooter- hvala za pogostitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , klapa v čast mi je bilo, pa še kdaj. V primeru pa ,da vas pot vodi mimo pa se ustavit na :kava: ali :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en lep dan je za nami! 

Hvala @maxiscooter za vse in ostalim, za prečudovit maxXxi dan...   :OK:  Za tiste, ki vas pa ni bilo zraven, pa prilagam nekaj utrinkov z obale... B)

Lp

post-22093-127239625488_thumb.jpg

post-22093-127239627313_thumb.jpg

post-22093-127239628542_thumb.jpg

post-22093-127239629557_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en lep dan je za nami! 

Hvala @maxiscooter za vse in ostalim, za prečudovit maxXxi dan...   :OK:  Za tiste, ki vas pa ni bilo zraven, pa prilagam nekaj utrinkov z obale... B)

Lp

Pa skuteristu hvala za vodenje "maxijev" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

Saj mi bo še nerodno, če pa kaj ni O.K. pa povejte. Je pa res da sem bolj počasen, ane @Zvone500

naslednji izlet ob lepem vremenu:

47c95c4452a4cdb613592e05b76dd2de.gif

vabilo

P.S.

Posodobljena lista prijav:

1.@Maxiscooter; 2 dni

2.@Taliban + sopotnica; 2 dni

3.@Sat500 + sopotnica; 2 dni

4.@Pelikan; 2 dni

5. motorist MB; 2 dni

6.@Dore61 + sopotnica; 2 dni

7.@Brane + sopotnica,

8.@X-raider + sopotnica;

9.@Drejči; 2 dni

10.@Ssabič + sopotnica; 1 dan

11.@Skuterist; 2 dni

12.@Jože B; 1 dan

13.@Dant3(moto), 1 dan

14.@MrkiXi + sopotnica, 2 dni

15.@Posavc + sopotnica, 2 dni

16.@Zvone500 + sopotnica, 2 dni

17. Sandi (prijatelj X raiderja), 1 dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bom imel za prvomajske praznike končno malo več časa yes.gif za kakšno furo. Ker je dobra družba vedno dobrodošla, se mi še kdo lahko pridruži. trance_19_hmm.gif

smer: Idrija - Tolmin - Gorica - Kras

coffee.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bom imel za prvomajske praznike končno malo več časa yes.gif  za kakšno furo. Ker je dobra družba vedno dobrodošla, se mi še kdo lahko pridruži. trance_19_hmm.gif

smer: Idrija - Tolmin - Gorica - Kras

coffee.gif

Sem žal zaseden čez prvomajski "vikend"...  :angry: Kdaj drugič... pa z veseljem!  :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blush.gif

Saj mi bo še nerodno, če pa kaj ni O.K. pa povejte. Je pa res da sem bolj počasen, ane @Zvone500

naslednji izlet ob lepem vremenu:

47c95c4452a4cdb613592e05b76dd2de.gif

vabilo

P.S.

Posodobljena lista prijav:

1.@Maxiscooter; 2 dni

2.@Taliban + sopotnica; 2 dni

3.@Sat500 + sopotnica; 2 dni

4.@Pelikan; 2 dni

5. motorist MB; 2 dni

6.@Dore61 + sopotnica; 2 dni

7.@Brane + sopotnica,

8.@X-raider + sopotnica;

9.@Drejči; 2 dni

10.@Ssabič + sopotnica; 1 dan

11.@Skuterist; 2 dni

12.@Jože B; 1 dan

13.@Dant3(moto), 1 dan

14.@MrkiXi + sopotnica, 2 dni

15.@Posavc + sopotnica, 2 dni

16.@Zvone500 + sopotnica, 2 dni

17. Sandi (prijatelj X raiderja), 1 dan

JA hvala za pogostitev maksi skuterist,hvala za vodenje skuterist,sam na seznam me pa nisi napisal skuterist si pozabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!