Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

V soboto ob 14:00 bom pred glavnim vhodom na sejem MotoBum. Kdor ima namen priti tam se vidimo (pobiram "prijavnino)). Potem me do 24.4.2010 ni, za oddajo "avansa" se ta čas obrnite na @Pelikana ali @Maxiscooterja.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene na Motoboom ne bo, ni časa, delovno zaseden. Tako da bo treba na drug način plačati avans ali prek računa li pa če boš @skuterist zahajl kej okoli prestolnice bi se pa tam kje dobili pa plačam za naju s sopotnico. Greva pa 100% razen v kakem IZJEMNEM primeru (bolezen ali kaj podobnega).

Poslikajte tudi malo situacijo na Moto boomu, ker bi tudi ostali, ki ne moremo iti radi videli kake stvaro, novosti, ipd.

LP

Johnny500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti za danes (glede vremena) so dobri...  :OK: Tu na našem koncu je zjutraj sicer deževalo, na kratko... se pa ceste že sušijo. Se vidimo (za tiste, ki boste utegnili) ...v Celju ob 14.uri!? Če je še kdo iz MB-Ptuj konca in ima namen iti danes v Celje... se lahko zapeljemo skupaj! Dogovorjen sem s @Talibanom v Poljčanah tam okoli 11.30 ure... Naj me skontaktira na GSM.  B)

Kakorkoli, previdno na cestah, da ne "počistijo" še koga od nas...  :xx:

See ya!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel ob 14:00 bom pred glavnim vhodom.

Za Vse tiste ki ste s LJ in okolice pa naslednje:

27.4.2010 v primeru lepega vremena bom ubral "smer" do obale. Ustavim se lahko nekje v LJ in poberem "avanse". V kolikor vam odgovarja se lahko dogovorimo. V LJ bom predvidoma okoli 9:00 do 9:30 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo se srečali v CE štirje "maxiji" in popili kavo. pobrani so tudi že prvi avansi za izlet, tako da ..

Javilo se je še nekaj "novih" kandidatov za izlet (@MrkiXi, @delpreo+prijatelji), tako da je spisek iz dneva v dan daljši :trance_27_notworthy: . Od sedaj naprej bom objavljal samo spisek tistih ki so že "rezervirali" postelje s avansom. takole zgleda prvi spisek.

1.@Taliban + sopotnica; 2 dni

2.@Sat500 + sopotnica; 2 dni

3.@Pelikan; 2 dni

4. motorist MB; 2 dni

5.@skuterist; 2 dni

Za vse ostale velja če ste v LJ obrnite se na člana @Drejči, oziroma 27.4. v primeru lepega vremena pridem jaz v LJ. Za vse ostale pa bomo že našli varianto (nakazilo itd.. ).

post-4877-127152180457_thumb.jpg

post-4877-127152182685_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja cifra je če se ne motim objavljena v profilu.

Pa prosim spisek popravi če bo treba.

Posodobljena lista prijav (včeraj pozabil napisati tiste ki ste s obale in "enodnevne" obiskovalce :slap: ):

1.@Maxiscooter; 2 dni

2.@Taliban + sopotnica; 2 dni

3.@Sat500 + sopotnica; 2 dni

4.@Pelikan; 2 dni

5. motorist MB; 2 dni

6.@Dore61; 2 dni

7.@Brane + sopotnica,

8.@X-raider + sopotnica;

9.@Drejči; 2 dni

10.@Ssabič + sopotnica; 1 dan

11.@Skuterist; 2 dni

12.@Jože B; 1 dan

13.@Dant3(moto), 1 dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRST MOTORJEV - LOČE PRI POLJČANAH - 18.04.2010

...se je zgodil danes v suhem a mrzlem "zgodnjem" dopoldnevu. Temni oblaki so že na vse zgodaj nakazovali, da bo zagotovo deževalo. Od doma sem se odpravil z mislijo, da čim srečam "prvo" kapljico...  :doze:  takoj obrnem nazaj proti domu...  :cry: in tako se je tudi zgodilo. Po delu skupne vožnje sem obrnil proti Slov.Bistrici, kjer me ujel dež in me pral do doma...  :xx: 

Na krstu nisem bil edini skuter, jih je bilo kr' nekaj, tudi en "ekološki" (beri električen)... ja, pa tudi en skuteraš, ki se je pripeljal z avtom  :whistle:  . Ja, seveda... @Taliban ... s katerim sva malo pokramljala ob :kava:   ... in me je uspel tudi poslikat, ko sem krenil na skupno vožnjo...

Ja, še en maxi vikend je za mano/nami, kljub slabem vremenu danes, je bilo vseeno  :OK:

Lp maxi pozdrav vsem

post-22093-127161318601_thumb.jpg

post-22093-127161325571_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas 4-5 planiramo u nedelju iz Pule jedan đir. Još nismo definirali ko bumo šli preko Kopra pa do Postojne na kakšno kosilo ali kroz Rijeku pa do Gorskog kotra do Fužina. Ko vas ima zainteresiranih pa se lahko dobijemo. Sve zavisi od vremena- naravno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooo!

Ali ne berete podteme dnevne maxi fure? Bom še tukaj objavil:

Ker je v torek, 27.aprila pri nas praznik, se odpravljam v Beljak (Villach - AT) k Louisu. Startam iz Raven na Koroškem dopoldne enkrat. Gre kdo zraven?

Pa v soboto 24.aprila bom šel pogledat na Golico? Je še kdo za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle mamo... naslednji teden bi moral biti na službeni poti pa je vulkan zeznu zadevo, ker pa se mi vseeno ne da bit v službi bi se mal okol vozu. Če je kak kandidat, ki ima podobne želje ali pa sem mu sedaj jaz naredil lušte naj se javi :) ...@Skuterist??? (da tistga akrapota vidmo :) )

In ker že ravno govorim, da bo cajt naprošam vse kandidate za maxi izlet, ki še niso dali akontacije pa bi to želeli narediti naj se mi javijo in se bomo zmenili kako pa kaj. Najboljš, da se me pokliče, cifra je objavljena grizem pa tut ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle mamo... naslednji teden bi moral biti na službeni poti pa je vulkan zeznu zadevo, ker pa se mi vseeno ne da bit v službi bi se mal okol vozu. Če je kak kandidat, ki ima podobne želje ali pa sem mu sedaj jaz naredil lušte naj se javi :) ...@Skuterist??? (da tistga akrapota vidmo :) )

In ker že ravno govorim, da bo cajt naprošam vse kandidate za maxi izlet, ki še niso dali akontacije pa bi to želeli narediti naj se mi javijo in se bomo zmenili kako pa kaj. Najboljš, da se me pokliče, cifra je objavljena grizem pa tut ne ;)

Pozdravljen!

@Skuterist je "odsoten"... kar je itak že znano .) . Sva pa se za naslednji teden nekaj že dogovarjala, da bi skoknili v torek 27.aprila na obalo (do Kopra) k @maxiscooterju na :kava:  . Nič fiksnega še ni zmenjeno, bodo pa pogovori spet stekli 24./25., ko se @skuterist vrne... in bo on furo itak napovedal tudi na forumu...   ;)  

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

@Skuterist je "odsoten"... kar je itak že znano .) . Sva pa se za naslednji teden nekaj že dogovarjala, da bi skoknili v torek 27.aprila na obalo (do Kopra) k @maxiscooterju na :kava: . Nič fiksnega še ni zmenjeno, bodo pa pogovori spet stekli 24./25., ko se @skuterist vrne... in bo on furo itak napovedal tudi na forumu... ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Dobrodošli na kavici . V kolikor pridete za čas kosila damo ribico na roštilj. Smo na vezi :yea2:.

...itak  :OK::010 ...še vse dorečemo, ko se @skuterist vrne...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

@Skuterist je "odsoten"... kar je itak že znano .) . Sva pa se za naslednji teden nekaj že dogovarjala, da bi skoknili v torek 27.aprila na obalo (do Kopra) k @maxiscooterju na :kava:  . Nič fiksnega še ni zmenjeno, bodo pa pogovori spet stekli 24./25., ko se @skuterist vrne... in bo on furo itak napovedal tudi na forumu...   ;)  

Lp

Pa saj mi ni treba :BUA: v Villach k Louisu. Rade volje se pridružim/va za izlet na obalo. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj mi ni treba  :BUA:  v Villach k Louisu. Rade volje se pridružim/va za izlet na obalo. :010

Do Louisa...? Ja, se tudi jaz odpravljam...   :hmm:  Sicer ne rabim nič nujnega, neke malenkosti... vendar sedaj v soboto ne morem, mogoče naslednji teden (med tednom) en dan... V kolikor bosta imela čas, se lahko zapeljemo skupaj...   :? Mi je pa vseeno ali gremo v Graz ali Villach...   B)  Na obalo...? Ja, seveda lahko gremo skupaj...   :OK:

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Louisa...? Ja, se tudi jaz odpravljam...   :hmm:  Sicer ne rabim nič nujnega, neke malenkosti... vendar sedaj v soboto ne morem, mogoče naslednji teden (med tednom) en dan... V kolikor bosta imela čas, se lahko zapeljemo skupaj...   :? Mi je pa vseeno ali gremo v Graz ali Villach...   B)  Na obalo...? Ja, seveda lahko gremo skupaj...   :OK:

najprej sem nameraval v torek 27.aprila k Louisu. Pa mi je na obalo bolj "potegnilo" :kava: , je žena tudi bolj za na obalo, če se bomo zmenili :beer1: . Sicer pa, v Villach mi je bližje, tebi pa v Graz. V Grazu še nisem bil, pa se lahko zmeniva za Graz. Jaz bi šel čez Radlje...Pa se sploh ne mudi. Pravi @X-raider , da bo šel po 1. maju enkrat, mogoče gremo skupaj :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej sem nameraval v torek 27.aprila k Louisu. Pa mi je na obalo bolj "potegnilo" :kava: , je žena tudi bolj za na obalo, če se bomo zmenili :beer1: . Sicer pa, v Villach mi je bližje, tebi pa v Graz. V Grazu še nisem bil, pa se lahko zmeniva za Graz. Jaz bi šel čez Radlje...Pa se sploh ne mudi. Pravi @X-raider , da bo šel po 1. maju enkrat, mogoče gremo skupaj  :whistle: ?

Ja, OK... sporočite, pa se bomo dogovorili... Jaz se komot pripeljem do Radelj ali pa še bolje do Dravograda in naredimo lahko krog tudi preko Lavamunda ...   :whistle:

Lp 

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, OK... sporočite, pa se bomo dogovorili... Jaz se komot pripeljem do Radelj ali pa še bolje do Dravograda in naredimo lahko krog tudi preko Lavamunda ... whistle.gif

Lp

v torek bi tudi jaz šel na furco v luisu sem letos že bil.Mi bolj diši pot proti morju,sat 500 mogoče štartam iz mislinje seveda če bo šla moja boljša polovica z mano.SE zmenmo pa gremo in kje se dobimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle mamo... naslednji teden bi moral biti na službeni poti pa je vulkan zeznu zadevo, ker pa se mi vseeno ne da bit v službi bi se mal okol vozu. Če je kak kandidat, ki ima podobne želje ali pa sem mu sedaj jaz naredil lušte naj se javi :) ...@Skuterist??? (da tistga akrapota vidmo :) )

In ker že ravno govorim, da bo cajt naprošam vse kandidate za maxi izlet, ki še niso dali akontacije pa bi to želeli narediti naj se mi javijo in se bomo zmenili kako pa kaj. Najboljš, da se me pokliče, cifra je objavljena grizem pa tut ne ;)

I'm back :yea2:

V torek 27.4.2010 v primeru "ugodnega" vremena jo bom "pihnil" na obalo. Odhod iz CE predvidoma okoli 8:30-9:00 ure.

Ustavil bi se v LJUBLJANI (od 9:30-10:00 odvisno od štarta, še javim) za vse tiste ki želite poravnati AVANS za izlet

@Drejči lahko prideš pogledat Akrapota pa :kava: lahko popijeva(-mo). Povej kje se dobiva(-mo)).

Če bi šel kdo zraven naj sporoči. Javim se "tule" jutri popoldan ko bo znana tudi "bolj točna" vremenska napoved za torek.

Lp

P.S. če bo vreme "neugodno" se bom v LJ pripeljal dneh do 1.5.2010, vsi ki ste s okolice LJ sporočite meni ali @Drejčiju kdaj Vam odgovarja, datum rezervacije prenočišč se bliža :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm back :yea2:

V torek 27.4.2010 v primeru "ugodnega" vremena jo bom "pihnil" na obalo. Odhod iz CE predvidoma okoli 8:30-9:00 ure.

Ustavil bi se v LJUBLJANI (od 9:30-10:00 odvisno od štarta, še javim) za vse tiste ki želite poravnati AVANS za izlet

@Drejči lahko prideš pogledat Akrapota pa :kava: lahko popijeva(-mo). Povej kje se dobiva(-mo)).

Če bi šel kdo zraven naj sporoči. Javim se "tule" jutri popoldan ko bo znana tudi "bolj točna" vremenska napoved za torek.

Lp

P.S. če bo vreme "neugodno" se bom v LJ pripeljal dneh do 1.5.2010, vsi ki ste s okolice LJ sporočite meni ali @Drejčiju kdaj Vam odgovarja, datum rezervacije prenočišč se bliža :yes: .

Za v torek se prijavljava za izlet na obalo. Jutri me cel dan ne bo in bom šele v večernih urah imel dostop do interneta. Če se bo šlo po AC do Lj se bom pridružil na priključku Žalec. Bom čakal na avtobusni postaji pred uvozom B) . Če se pa ne gre po AC, pa vas počakam v Petrovčah. Skuterist, čakam na nadaljnja navodila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!