Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Javim v četrtek.

Drugače pa sta me @Maxiscooter in @Pelikan opozorila na verjetno "najdaljšo kolono", ki bo 22/23 na našem srečanju zato sem pobrskal po netu in poiskal navodila za vožnjo v koloni (saj smo jih že preučevali, škoditi pa tudi ne more B) ).

Varna vožnja v koloni

Preberite, tako se bomo "lažje" in bolj varno peljali skupaj.

Zelo koristno! :book: Sem se že večkrat vozil v "daljših" kolonah in sem opazil, da jih veliko ne ve, kako se razvrstiti in so samo cikcakali :nono: od roba do sredine voznega pasu. Je bilo težko voziti za takimi motoristi :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link ne dela closedeyes.gif si bom pa vzel čas in 100% pridem surrender.gif

Link je delal, ker sem ga pogledal, ko je @maxiscooter objavil to novico... Morebiti imajo težave zaradi "velikega" navala na ta "trening"...   :hmm:  :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride kdo od obalnih maxiskuterašov na rudo "trenirat"?

Popravljeno . Popravil duff
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padlo 380km:whistle: in večina po A ,preveč lepe ceste da ne bi naredil ducat km. Sedaj čakam še samo na lepo vreme, da se začnejo nabirat km in uživat v naravi .

Danes pa hvala za prijetno družbo SCARABEOTU 500, SANDIJU-CE in SATU 500.:worship:

Se kdo pridruži turi v petek če bo lepo vreme, po 14h za turco do Graza (Louisa)? SG, Dravograd, Radelpas, Abisvalt,... :?

LP.

kakor izgleda, bo slabo vreme, bliža se mokra Zofka. Na http://www.wetter.at/wetter/oesterreich/prognose/in-3-tagen/ je za celi teden oblačna in deževna napoved. Dokončna odločitev, če grem zraven, bo v petek dopoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor izgleda, bo slabo vreme, bliža se mokra Zofka. Na http://www.wetter.at...ose/in-3-tagen/ je za celi teden oblačna in deževna napoved. Dokončna odločitev, če grem zraven, bo v petek dopoldne.

Najbolje se bo res videlo v petek,če bo lepo gremo,čene pa takoj ko bo lepo. Napovedi so kar pestre do konec Maja tako da je še sedaj veliko ??? kaj bo 22.23.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje se bo res videlo v petek,če bo lepo gremo,čene pa takoj ko bo lepo. Napovedi so kar pestre do konec Maja tako da je še sedaj veliko ??? kaj bo 22.23.

LP.

Italijanski meteorologi napovedujejo (še včeraj) sončno, danes oblačno... do takrat, ko bomo pa mi šli, pa je še daleč... in verjamem, da bomo imeli srečo  :hmm:. Sicer pa ne bo odveč (da si v Louisu, z @sat500) nabavita še dežni komplet...  :?  

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanski meteorologi napovedujejo (še včeraj) sončno, danes oblačno... do takrat, ko bomo pa mi šli, pa je še daleč... in verjamem, da bomo imeli srečo :hmm:. Sicer pa ne bo odveč (da si v Louisu, z @sat500) nabavita še dežni komplet... :?

Lp

Kakšno bo vreme 22.05 in 23.05 bomo videli dan pred odhodom. Najbolje bo ,da se telefonsko slišimo in povemo kakšno je trenutno stanje. Namreč v Kopru bo lahko npr. deževalo 10 minut , Kočevju bo sonce, Rijeki oblačno, a VREMENARI bodo pokazali dež :blink: po celotni slovenji. Srečanje se dogaja konec meseca maja ko bi moralo biti že pošteno toplo. Možno bo da bo kje tu pa tam kaka ploha a važno je da ne dežuje cel dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanski meteorologi napovedujejo (še včeraj) sončno, danes oblačno... do takrat, ko bomo pa mi šli, pa je še daleč... in verjamem, da bomo imeli srečo trance_19_hmm.gif. Sicer pa ne bo odveč (da si v Louisu, z @sat500) nabavita še dežni komplet... trance_11_confused.gif

Lp

Jaz imam za oba doma še zapakirana dežna kobenzijona, saj po dežju se vozimo z avtom okrog, močno pa upam da bo nam vsaj tedaj naklonjeno vreme. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko sem gledal vremensko napoved za v petek popoldan za A, kaže da bo zopet odpadla tura v Graz ker so napovedane tam plohe. Jutri še enkrat pogledam in če kaže lepo javim, če ne pa naslednjič ob lepem vremenu. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor izgleda, bo slabo vreme, bliža se mokra Zofka. Na http://www.wetter.at/wetter/oesterreich/prognose/in-3-tagen/ je za celi teden oblačna in deževna napoved. Dokončna odločitev, če grem zraven, bo v petek dopoldne.

Kdor bo šel zraven, naj pokliče @x raiderja :whistle: , odhod je izpred baze AMZS Dravograd 14.maja ob 14.45 uri. Če ne bo že pri nas deževalo...dokončna odločitev bo okrog 13 ure :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bo šel zraven, naj pokliče @x raiderja :whistle: , odhod je izpred baze AMZS Dravograd 14.maja ob 14.45 uri. Če ne bo že pri nas deževalo...dokončna odločitev bo okrog 13 ure :hmm: .

ne bo danes ture v Louisa v Graz :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javim v četrtek.

Drugače pa sta me @Maxiscooter in @Pelikan opozorila na verjetno "najdaljšo kolono", ki bo 22/23 na našem srečanju zato sem pobrskal po netu in poiskal navodila za vožnjo v koloni (saj smo jih že preučevali, škoditi pa tudi ne more B) ).

Varna vožnja v koloni

Preberite, tako se bomo "lažje" in bolj varno peljali skupaj.

Odličen link za naslednji vikend .. predlagam da kakor se bo povečevala kolona, tako se dogovorimo kako naj poteka pravilo vožnje v koloni in kdo naj kje ustavlja oziroma ureja promet kot je v linku .. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, bi pa danes ko je vreme za ''pos***'' kdo od ''organizatorjev'' obnovil pot in čas odhoda.

Seveda, če ima kdo voljo in čas.

Lp

Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizatorji !!!!

Če se bo nadaljevalo takšno vreme in koliko kažejo vse napovedi za naprej bo po moje treba prestavit to srečanje za en teden ,ker na takšni dolgi poti mora biti lepo vreme da uživaš na motoju in v vremenu. Jaz v naprej povem če bodo napovedane plohe ali nevihte po SLO in HR se v primeru da se organizira takšnega srečanja ne udeležim in tudi mislim da jih je večina takšnega mnenja.

Včeraj ko sem šel v Graz z avtom sem se oddahnil, da je stal motor doma, ker sem dvakrat prišel v tuš dežja. V bljižnji prihodnosti ko grem z motorjem javim če je kdo interesent. LP.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizatorji !!!!

Če se bo nadaljevalo takšno vreme in koliko kažejo vse napovedi za naprej bo po moje treba prestavit to srečanje za en teden ,ker na takšni dolgi poti mora biti lepo vreme da uživaš na motoju in v vremenu. Jaz v naprej povem če bodo napovedane plohe ali nevihte po SLO in HR se v primeru da se organizira takšnega srečanja ne udeležim in tudi mislim da jih je večina takšnega mnenja.

Včeraj ko sem šel v Graz z avtom sem se oddahnil, da je stal motor doma, ker sem dvakrat prišel v tuš dežja. V bljižnji prihodnosti ko grem z motorjem javim če je kdo interesent. LP.

Sem bil včeraj z maxijem malo po okolici... in prišel domov še pred nevihto... Glede na napovedi (italijanske) bo vreme "zdržalo"... v kolikor pa bo v eno dež... in samo dež... potem se pač z avtom zapeljemo do Trgeta nekaj pojest... potem pa v Koper na refoškijado...   :hmm: Verjamem pa, da bomo imeli srečo...   :yes:

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil včeraj z maxijem malo po okolici... in prišel domov še pred nevihto... Glede na napovedi (italijanske) bo vreme "zdržalo"... v kolikor pa bo v eno dež... in samo dež... potem se pač z avtom zapeljemo do Trgeta nekaj pojest... potem pa v Koper na refoškijado... :hmm: Verjamem pa, da bomo imeli srečo... :yes:

Lp

Popolnoma se strinjam s teboj. Prilagam še slike itljanske napovedi a treba razumet ,da je še vse daleč. V kolikor pa da bo tornado pridemo z avti. Potrebno je biti optimist in rasajat dobro voljo.

post-23577-127395336504_thumb.jpg

post-23577-127395337979_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio! Ali je že kdo razmišljal da bi ustanovili svoj maxi klub. Mislim da bi bil to eden poseben moto klub. Pred leti ko sem še imel HONDO boldoor smo imeli tudi svoj klub v Mariboru pa čeprav nas ni bilo veliko okoli (20) članov pa smo se imeli ful lepo,imenoval pa se je preprosto boldoor,ker smo imeli vsi boldoorke.Če je tapravi klub je eno nepozabno doživetje ki ga imaš za skozi v spominu. Če še komu kapne kakšna misel o tej zadevi naj še kaj napiše. trance_11_confused.gif L.P. x raider :worship

Je ta ideja še aktualna? Ne bi bilo slabo se formalno združit in ustanovit vseslovenski MAXI SCOOTER KLUB. Koliko vas je za in bi bili pripravljeni aktivno sodelovat pri ustanovitvi takšnega kluba? Morda vas je večina že članov katerih drugih moto klubov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ta ideja še aktualna? Ne bi bilo slabo se formalno združit in ustanovit vseslovenski MAXI SCOOTER KLUB. Koliko vas je za in bi bili pripravljeni aktivno sodelovat pri ustanovitvi takšnega kluba? Morda vas je večina že članov katerih drugih moto klubov?

Pridi z nami na srečanje in bomo kako rekli o tej temi med kosilom v Trgetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi z nami na srečanje in bomo kako rekli o tej temi med kosilom v Trgetu.

Z veseljem bi se pridružil, žal pa je moja "zverina" našla novega lastnika, zato bom to sezono moral poganjat samo pedala. Ob rednem prebiranju foruma me že daje abstinenčna kriza. Idejo o združitvi podpiram. Bilo bi dobro, da na srečanju kakšno besedo namenit tudi tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ta ideja še aktualna? Ne bi bilo slabo se formalno združit in ustanovit vseslovenski MAXI SCOOTER KLUB. Koliko vas je za in bi bili pripravljeni aktivno sodelovat pri ustanovitvi takšnega kluba? Morda vas je večina že članov katerih drugih moto klubov?

Mislim ,da je ideja........... trance_27_notworthy.gif .Sem zatrance_25_naughty.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da je ideja........... trance_27_notworthy.gif .Sem zatrance_25_naughty.gif

LP

Ja, smo tudi nedavno o tem govorili (organizatorji izleta)...   :hmm:  ...da bo izlet dobra prilika (ko nas bo več na kupu), da rečemo o tem kaj bolj konkretnega...    :)  ali da se morebiti dogovorimo o nadaljnih korakih v to smer...    :?   ...ker maxijev je po Sloveniji vedno več, naša prepoznavnost pa je (navzven) omejena s tem forumom...   :huh:  

Lep maxi pozdrav vsem in se vidimo na izletu!   :D

p.s. Kot kažejo meteorologi... italijanski ali sosednji hrvaški,  bomo imeli ugodno vreme...   :hmm: in pa številčno maxXxi družbo....   :OK:  

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da je ideja........... trance_27_notworthy.gif .Sem zatrance_25_naughty.gif

LP

Jaz sem to temo imel v mislih že pred leti(07) in tedaj ni bilo katerega interesenta posebej ne koga ki bi mi to sploh pomagal ustanoviti,saj za takšen korak moraš imeti veliko podpore ter medsebojnega sodelovanja, ko pa stvar steče pa takoj povrne ves uložen trud ,saj za tem ostanejo v spominu nepozabni spomini na lepe dni.

Posebej MAXI club bi po moje bilo nekaj čisto novega. Če katerega to zanima je ob takšnjih velikih srečanjih idealna priložnost,da se pogovorimo in vsak da svoje mnenje, saj jedro dobrega druženja je da se vsi strinjajo v eno. :worship: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to temo imel v mislih že pred leti(07) in tedaj ni bilo katerega interesenta posebej ne koga ki bi mi to sploh pomagal ustanoviti,saj za takšen korak moraš imeti veliko podpore ter medsebojnega sodelovanja, ko pa stvar steče pa takoj povrne ves uložen trud ,saj za tem ostanejo v spominu nepozabni spomini na lepe dni.

Posebej MAXI club bi po moje bilo nekaj čisto novega. Če katerega to zanima je ob takšnjih velikih srečanjih idealna priložnost,da se pogovorimo in vsak da svoje mnenje, saj jedro dobrega druženja je da se vsi strinjajo v eno. worship.gif LP.

Podpiramtrance_43_wavetowel2.gif ustanovitev. Manjkajo nam še dva ali trije prostovoljci, ki so pripravljeni svoj čas in energijo posvetiti delu v klubu. In takšnih danes ni prav lahko najti. A se ves vložen trud zagotovo povrne.

Pri kakšni akciji sem tudi sam pripravljen priskočiti na pomoč. In tudi članarino bom plačal yes.gif , saj brez tega ne gre nikjer. Srečanje bo prav primerno za medsebojno imenjavo mnenj.trance_18_groupwave.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!