Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Pozdrav vsem skupaj:)... po sobotnih jutranjih težavah s praznim akumulatorjem, iskanjem klem po Šiški in gruntanjem v stilu 'hmmm, kako se že to naredi :? sem vas 'uspešno' ujela v Kočevju... za nadaljevanje pa ni treba veliko besed: zame fenomenalno srečanje, sami fajn ljudje, prijetna vožnja, vreme... tako da: veselim se naslednjega, do takrat pa bodite lepo in odkrijte čimveč novega sveta na vaših maksijih ;)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka-ka-kapo dol fantje in dekleta :trance_27_notworthy:

Kaj pa je bil tisti pripetljaj s plavimi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Skuterist,to pomeni ,da imam domačo nalogo trance_25_naughty.gif ?

No ja ..........saj glare.gif ,ideja je....... trance_16_dozingoff.gif .........slap.gif ....dokaj ........trance_40_thumbup.gif ...za razmislit.

LP

Tako sedaj si videl kako se to dela :whistle: in čakamo da se s @Dore61 in ostalimi s "vašega" konca dogovorite in napoveste zaključek sezone v Prekmurju in okolici :grrr

Ka-ka-kapo dol fantje in dekleta :trance_27_notworthy:

Kaj pa je bil tisti pripetljaj s plavimi :?

Redna kontrola prometa, nas je bilo več pa so imeli dnevno kvoto :D , navsezadnje vseh niti niso kontrolirali. So pa na meji @Talibana "zavrnili" zaradi modrih pozicijskih luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj:)... po sobotnih jutranjih težavah s praznim akumulatorjem, iskanjem klem po Šiški in gruntanjem v stilu 'hmmm, kako se že to naredi :? sem vas 'uspešno' ujela v Kočevju... za nadaljevanje pa ni treba veliko besed: zame fenomenalno srečanje, sami fajn ljudje, prijetna vožnja, vreme... tako da: veselim se naslednjega, do takrat pa bodite lepo in odkrijte čimveč novega sveta na vaših maksijih ;)...

Na motori.hr je otvrena tema 2. maxiskuter susret rujan 2010 kako bi na vrijeme počeli dogovore sa Hrvatske strane naravno da se svi možete priključiti i sudjelovati u kreiranju susreta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motori.hr je otvrena tema 2. maxiskuter susret rujan 2010 kako bi na vrijeme počeli dogovore sa Hrvatske strane naravno da se svi možete priključiti i sudjelovati u kreiranju susreta

Alo!

Da li nam možeš (na naš forum) staviti link na tu novu temu... :hmm: ...pa možda i link na vašem forumu u prošloj temi "Vožnja - susret SLO CRO 22/23.5.2010"... :yes:  kako ne bih "previše" tražili...  :?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo!

Da li nam možeš (na naš forum) staviti link na tu novu temu... :hmm: ...pa možda i link na vašem forumu u prošloj temi "Vožnja - susret SLO CRO 22/23.5.2010"... :yes:  kako ne bih "previše" tražili...  :?

Lp

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,181214.0.html

kako nebi moglo prijatelju evo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ja bih molio osobe koje rade na rutama za susret u 9.mj da vode računa i o nama koji stižemo ili trebamo doći a moramo preći dosta kilometara da bude organiziran ili ručak ili kasnija večera ili oboje jer mi ipak moramo preći dosta kilometara. Koliko sam vidio plan za prvi dan, nije loše ali kažem uzmite u obzir da je nama kuća daleko. B)

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ja bih molio osobe koje rade na rutama za susret u 9.mj da vode računa i o nama koji stižemo ili trebamo doći a moramo preći dosta kilometara da bude organiziran ili ručak ili kasnija večera ili oboje jer mi ipak moramo preći dosta kilometara. Koliko sam vidio plan za prvi dan, nije loše ali kažem uzmite u obzir da je nama kuća daleko. B)

:yea1:

Ne brini, koliko znam ja Prekmurce nečemo biti ni gladni ni žedni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne brini, koliko znam ja Prekmurce nečemo biti ni gladni ni žedni.

Mi Slavonci smo navikli na hranu i :beer1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Fantje in dekleta, ni panike glede hrane in pijače, kot je že bilo omenjeno, je pri nas počutje gosta na prvem mestu in k temu spada tudi prej našteto. Kosilo bo nekje na poti prvega dne, večerja pa bo možna ob prenočišču in seveda po želji vsakega posameznika. Torej na vas je, da samo pridete!

Lep :yea1: iz Prekmurja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Fantje in dekleta, ni panike glede hrane in pijače, kot je že bilo omenjeno, je pri nas počutje gosta na prvem mestu in k temu spada tudi prej našteto. Kosilo bo nekje na poti prvega dne, večerja pa bo možna ob prenočišču in seveda po želji vsakega posameznika. Torej na vas je, da samo pridete!

Lep :yea1: iz Prekmurja!

samo se možeš nadati da neću doći.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan vsem skupaj, a je kdo za furco danes popoldne na Roglo pa okolica.Ali pa zbiram predloge javite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan vsem skupaj, a je kdo za furco danes popoldne na Roglo pa okolica.Ali pa zbiram predloge javite

Eeee, sva enakih misli...  :whistle: Sem že včeraj razmišljal, da se zapeljem gor na Roglo na  :kava:.

Kdaj in kje... :?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, sva enakih misli... whistle.gif Sem že včeraj razmišljal, da se zapeljem gor na Roglo na coffee.gif.

Kdaj in kje... trance_11_confused.gif

Lp

ja povej jaz sem celi dan fraj,zaj pozno popoldne napovedujejo nekaj čudno vreme.Kdaj pa maš ti cajt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja povej jaz sem celi dan fraj,zaj pozno popoldne napovedujejo nekaj čudno vreme.Kdaj pa maš ti cajt?

Ja, tudi jaz sem cel dan fraj...  :whistle: Predlagaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, sva enakih misli... whistle.gif Sem že včeraj razmišljal, da se zapeljem gor na Roglo na coffee.gif.

Kdaj in kje... trance_11_confused.gif

Lp

kje sem imel v mislih SLO konjice jav ko lahko ob 12 30 BS OMV istra benz

Popravljeno . Popravil petek123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sem imel v mislih SLO konjice jav ko lahko ob 12 30 BS OMV istra benz

Dogovorjeno! :OK:  Se vidimo....

Lp do takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba najprej opravičilo, ker sem bil prijavljen na zbor in nisem prišel.Okleval do zadnjega.

Včeraj sem prodal enega danes pa drugega maxija(sorodniku od člana skuteristov).Pred pol leta sem prodal tudi "neuničljivega"Hyosunga650wallbash.gif .

Zame se je do nadaljnega motociklizem zaključil.

Ko oz. če se spet odločim za nakup, pa se z veseljem pridružim.Motoristična oprema pa še ostane doma(za vsak slučaj)

Veliko varnih kilometrov želim vsem in vas vse lepo pozdravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba najprej opravičilo, ker sem bil prijavljen na zbor in nisem prišel.Okleval do zadnjega.

Včeraj sem prodal enega danes pa drugega maxija(sorodniku od člana skuteristov).Pred pol leta sem prodal tudi "neuničljivega"Hyosunga650wallbash.gif .

Zame se je do nadaljnega motociklizem zaključil.

Ko oz. če se spet odločim za nakup, pa se z veseljem pridružim.Motoristična oprema pa še ostane doma(za vsak slučaj)

Veliko varnih kilometrov želim vsem in vas vse lepo pozdravljam.

Nič nisi zamudil, motor pa boš kupil ob prvi priliki nazaj ,saj jaz sem jih že tudi zamenjal ducat in vedno bil skeptičen ob prodaji,kdaj bom kupil zopet drugega. Najdaljši čas pa sem bil brez motorja lani ko sem kupoval tega in to je bilo 6 mesecev in sreča da je bila jesen in zima v mes. Letos pa sem z svojim motorjem naredil komaj nekaj čez 500km. Začetek kaže zelo slab za letošnjo sezono, prav danes ko sem peljal enega maxsija prijatelju v MB sem imel veliko srečo da me ni opralo,ko sem šel ob 10h od doma je bilo lepo in sončno, ko pa me je on peljal z avtom nazaj ob 13h pa je v Stranicah ulilo kot iz vedra in tudi tu pri nas v SG so pogoste plohe, tako da moj motor zopet stoji in čaka na sončen vikend. Odkrito povedano da imam tega zprnega deža že vrh glave, za v službo pa razmišljam da bi nabavil poleg avta BMW- C1. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba najprej opravičilo, ker sem bil prijavljen na zbor in nisem prišel.Okleval do zadnjega.

Včeraj sem prodal enega danes pa drugega maxija(sorodniku od člana skuteristov).Pred pol leta sem prodal tudi "neuničljivega"Hyosunga650wallbash.gif .

Zame se je do nadaljnega motociklizem zaključil.

Ko oz. če se spet odločim za nakup, pa se z veseljem pridružim.Motoristična oprema pa še ostane doma(za vsak slučaj)

Veliko varnih kilometrov želim vsem in vas vse lepo pozdravljam.

Glede izleta si (žal) zamudil 1.srečanje s hvaškimi ljubitelji maxijev (ki je bilo nad vsemi pričakovanji...!!!).   :huh: Vendar pa bo teh izletov v prihodnje še več, saj smo se nekako "našli" ta pravi skupaj (na obeh straneh!)... Z naše strani vsaj dva na sezono, otvoritveno in ob zaključku sezone...  S strani naših sosedov pa vsaj eno, ki bo prej ali slej postalo "tradicionalno"...    :)    Pa tudi, čez zimo se načrtuje ustanovitev slovenskega MAXI kluba...   :hmm: ...vsaj tak je interes večine članov tega foruma...  :) ...zato bodo resnejši pogovori "na to temo" stekli pozimi...   :OK:

Glede "ljubezni" do motociklizma pa, to ne mine nikoli... Če sklepam po sebi, ...sem imel v mladosti slabo izkušnjo (beri nesrečo z mopedom in 3 mesece na berglah) in sem takrat sklenil, da se ne vsedem več na motor nikoli...   :huh:  Po (žal) 20 letih...   :yawn:  sem lani ponovno "našel" svojo strast in to med maxiji...   :)  ...in  danes?   :?  Izkoristim vsako prosto uro/dan, da se nekam zapeljem...   :) ...tudi sam, še raje pa v družbi maxijev...   :OK:

Kakorkoli si se odločil, prej ali slej (kot tudi ti je napisal tudi @X_Raider)... se boš ponovno "vrnil" nazaj...   :) ...vse je le vprašanje časa!

Lp do takrat!

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem imel "neljubi" dogodek (skorajšnje čelno trčenje v avto pri 100km/h) na cesti pred 15 leti.Bil sem ravno na poti k najdražji.Skoraj 10 let nisem sedel na motor.

Potem pa sem kupil 3 motorje v 4-5 letih.

Sedaj me ni minila strast do motorja. To sem naredil izključno zaradi družine.Imam 9 mesecev starega sina in planirava imeti vsaj še enega otroka.Od njegovega rojstva sigurno nisem naredil več kot 200 km. Ne vem zakaj, ampak vedno ko se vsedem na motor imam zelo slab občutek, ki se ga težko otresem.

Ne bom rekel, da ne bom imel več motorja.

Če bom kupoval motor, bom pa sigurno vzel Burgmana 650 ali pa SilverWinga 600.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem imel "neljubi" dogodek (skorajšnje čelno trčenje v avto pri 100km/h) na cesti pred 15 leti.Bil sem ravno na poti k najdražji.Skoraj 10 let nisem sedel na motor.

Potem pa sem kupil 3 motorje v 4-5 letih.

Sedaj me ni minila strast do motorja. To sem naredil izključno zaradi družine.Imam 9 mesecev starega sina in planirava imeti vsaj še enega otroka.Od njegovega rojstva sigurno nisem naredil več kot 200 km. Ne vem zakaj, ampak vedno ko se vsedem na motor imam zelo slab občutek, ki se ga težko otresem.

Ne bom rekel, da ne bom imel več motorja.

Če bom kupoval motor, bom pa sigurno vzel Burgmana 650 ali pa SilverWinga 600.

Lep pozdrav.

Slab občutek? Ja, vsekakor je prisoten... tudi pri meni bodo moto prijatelji rekli, da vozim (pre počasi) na 80%... in da morebiti preveč "razmišljam" o nevarnostih...   :trance_33_sleep: Pa vendar, uživam maximalno!   :) Verjamem pa, da je treba iti na motor brez skrbi in brez fobij... Po moje, na usodo ne moreš vplivat!?   :? Zgodilo se mi je namreč, da sem sredi mesta, ko sem šel (peš) iz službe domov, sem stopil na prehod za pešce. Ko mi je zazvonil telefon, sem stopil nazaj na pločnik. Mimo mene je na prehod za pešce stopila neka ženska... in jo je zbil avto...    :xx:   Zatorej, če ti je usojeno... se temu ne moreš izognit...   :hmm:

Kakorkoli se boš odločil... bo prav.... ko pa boš pripravljen, pa se vidimo na kaki vožnji....   :lol1:    

Lp

p.s. Pri izbiri nad slednjim, pa ne boš zgrešil...   :D ...jaz sem lani s svojim prevozil čez 9000km...  Letos pa tudi ne bo nič kaj manj...   .)

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!