Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Pozdravljeni

Zanima me ali bi vas interesiralo srečanje maxi- jev z srečanjem npr. na Grobniku kjer bi se dobili še z maxi iz Hrvaške. Namreč se nekaj dogovarjam na njihovem foromu , za neko medržavno srečanje. Kot omenjeno npr. se dobimo na Grobniku pa vožnja na Slovensko stran pa spet na Hrvaško ....

V kolikor bi se nas kaj zbralo in bi videl ,da je kar nekaj zanimanja bi ponudil tudi Italijanom ,da se nam pridružijo.

Vse skupaj sem planiral ,da bi se to srečanje zgodilo nekje v Maju ( 2010 ).

Zbor na Grobniku je samo ena ideja, druga varjanta bi bila zbor v Portorožu pa vožnja po Istri ( obeh ), še varjanta zbor Otočec .... zbor nekje v Zagorju ( Cro ) ....

Prosim za ideje in mnenja.worship.gifworship.gif

P.s. Pa ne me popljuvat po politični strani to me ne zanima!!!!!! Tudi političnih komentarjev ne želim. To je srečanje ljudi , ki si želijo vožnje z scooterji , dobro hrano , kapljico ....rolleyes.gif

Ti se sam dogovori, mi bomo pa prišli B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me ali bi vas interesiralo srečanje maxi- jev z srečanjem npr. na Grobniku kjer bi se dobili še z maxi iz Hrvaške. Namreč se nekaj dogovarjam na njihovem foromu , za neko medržavno srečanje. Kot omenjeno npr. se dobimo na Grobniku pa vožnja na Slovensko stran pa spet na Hrvaško ....

V kolikor bi se nas kaj zbralo in bi videl ,da je kar nekaj zanimanja bi ponudil tudi Italijanom ,da se nam pridružijo.

Vse skupaj sem planiral ,da bi se to srečanje zgodilo nekje v Maju ( 2010 ).

Zbor na Grobniku je samo ena ideja, druga varjanta bi bila zbor v Portorožu pa vožnja po Istri ( obeh ),  še varjanta zbor Otočec .... zbor nekje v Zagorju ( Cro ) ....

Prosim za ideje in mnenja.worship.gifworship.gif

P.s. Pa ne me popljuvat po politični strani to me ne zanima!!!!!! Tudi političnih komentarjev ne želim. To je srečanje ljudi , ki si želijo vožnje z scooterji , dobro hrano , kapljico ....rolleyes.gif

Ful dobra ideja! :OK:   Se vam z veseljem pridružim...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pohvalno. Sem za. Lepo, da je nekdo pripravljen svoj čas posvetiti organizaciji takih dogodkov. Si že kaj razmišljal o ustanovitbi kluba MAXIJEV ? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxiscooterist vsaka ti čast :worship:če ti to uspe še dobiti sosede na kup na zbirno mesto Portorož in se podamo malo po Istri. Se vidi da veliko delaš z trgovino in si dobro poznan po Primorski kot domačin. Če bo enodnevna fura in če ne pride kaj resnega v mes sem sigurno zraven, saj moje relacije so večina na motorju Koroška-Obala. Do pomladi pa imaš veliko časa da namisliš pot ter jo objaviš. Upajmo da bo udeležba dobra. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:Super ..........ideja ........ relacije ..............

V kolikor nam je vreme naklonjeno , :OK: IN !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me ali bi vas interesiralo srečanje maxi- jev z srečanjem npr. na Grobniku kjer bi se dobili še z maxi iz Hrvaške. Namreč se nekaj dogovarjam na njihovem foromu , za neko medržavno srečanje. Kot omenjeno npr. se dobimo na Grobniku pa vožnja na Slovensko stran pa spet na Hrvaško ....

V kolikor bi se nas kaj zbralo in bi videl ,da je kar nekaj zanimanja bi ponudil tudi Italijanom ,da se nam pridružijo.

Vse skupaj sem planiral ,da bi se to srečanje zgodilo nekje v Maju ( 2010 ).

Zbor na Grobniku je samo ena ideja, druga varjanta bi bila zbor v Portorožu pa vožnja po Istri ( obeh ), še varjanta zbor Otočec .... zbor nekje v Zagorju ( Cro ) ....

Prosim za ideje in mnenja.Objavljena slika Objavljena slika

P.s. Pa ne me popljuvat po politični strani to me ne zanima!!!!!! Tudi političnih komentarjev ne želim. To je srečanje ljudi , ki si želijo vožnje z scooterji , dobro hrano , kapljico ...

O, jaz sem za! :OK:

Popravljeno . Popravil voda
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na Jezerskem. Vreme je se vedno ok za voznjo, se posebej v zadnjem tednu. Na dolocenih odsekih so bile ceste nekoliko vlazne, ampak popolnoma sprejemljive.

Kaj pa kej vi "zapeckarji" pocnete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se grem zapeljati v nedeljo če bo lepo vreme je kdo zraven šel bi tukaj malo po štajerskem malo proti koroški če bi kdo šel naj javi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še kar vztrajam, dokler ne bo na cesti sneg :) Dobrih 40 km na dan, dom-faks-dom.

Ta vikend je zelo mikaven za kak dajši izlet, ampak snemamo do nedelje zvečer, tako da si bom definitivno drug vikend kako turico privoščila. Dant3, ti si nekaj rekel, da bi šel, mogoče primorska? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se grem zapeljati v nedeljo če bo lepo vreme je kdo zraven šel bi tukaj malo po štajerskem malo proti koroški če bi kdo šel naj javi

Mene zanima. Si imel kaksno traso v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem še točno tikaj po štajerski mogoče iz celja do konjic pa do vitanja pa čez v mislinjo pa malo po koroški se lahko ustavimo pri x raiderju pa dol do Slovengradca lahko gremo še malo gor proti Mariboru ali nazaj proti celju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa najraje da si kar sproti zmišljuje če je lepo vreme (v tem času toplo)naredim večji krog sem mislil da bi pol prišla ven pri žalcu jaz proti celju ti pa v lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lušna fura do iz Celja do dravograda pa po dravski dolini do maribora kjer sv skoraj zmrznila je bilo oblačno ter proti konjicam in nazaj do celja kratko ampak sladko za zadnjo furo letos fenomenalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........

Kaj pa kej vi "zapeckarji" pocnete?

zelo lušna fura do iz Celja do dravograda pa po dravski dolini do maribora kjer sv skoraj zmrznila je bilo oblačno ter proti konjicam in nazaj do celja kratko ampak sladko za zadnjo furo letos fenomenalno

Mal se okoli vozmo B), se mi zdi da smo se danes srečali, ko si se vračal proti LJ (tam okoli 15:30 ure). Sta bila "sama"?

Jaz sem mislil da sem za letos zaključil, ampak :whistle:

post-4877-125890979373_thumb.jpg

post-4877-125890990096_thumb.jpg

post-4877-125890991717_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!