Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

zelo lušna fura do iz Celja do dravograda pa po dravski dolini do maribora kjer sv skoraj zmrznila je bilo oblačno ter proti konjicam in nazaj do celja kratko ampak sladko za zadnjo furo letos fenomenalno

Zakaj pa nista pri meni poleg kave hotela poskusit tistega naravnega izvlečka:kava:, pa bi vajo kamot grelo:devil: do doma in prav se prileže h kavi ter tudi ne upliva na psihofizično stanje na cesti. Hvala pa vama vseeno za obisk! :worship: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se okoli vozmo B), se mi zdi da smo se danes srečali, ko si se vračal proti LJ (tam okoli 15:30 ure). Sta bila "sama"?

Jaz sem mislil da sem za letos zaključil, ampak :whistle:

Jap smo se srecali, se mi je zdelo, da si bil ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lustno je bilo danes. Lustna tura po stajerskem.

Na poti domov od Celja proti Ljubljani, je kar posteno pihalo in je blo treba bit pozoren na sunke vetra. Domov sem prisel po temi, naredil 290km :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vsem MAXIskuteristom želim mirne božične praznike in veliko optimizma v letu 2010.

post-17098-126155358287_thumb.jpg

[/quote

Tudi jaz se pridružujem enakim željam,ter veliko varnih km v novi sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se (brez slikice) pridružujem gornjim željam in vam vsem želim tudi veliko užitka polnih in varnih kilometrov v prihajajočem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem MAXIskuteristom želim mirne božične praznike in veliko optimizma v letu 2010.

Tudi jaz Vam želim prijetne praznike ter veliko "lepih" izletov naslednje leto!

post-4877-126167005994_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno a vseeno Vesel Božič in Srečno ,zdravo in varno Novo Leto 2010.

Včeraj to je 24.12.2009 sem se odločil za vožnjo. temperatura zraka 17°C:naughty: . Ceste so bile mokre. Vožnja je bila zelooo turistična, ne zaradi mraza ampak zaradi vetra( južnega - toplega ) in stanja cest:kava:. Krog Koper - Izola - Portorož - Buje - Koper je pasal po vsej zaužiti hrani.:kva1::OK:.

post-23577-126181549859_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:worship: Vse NAJ,NAJ v letu 2010 .......................... in predvsem varne voznje !!:krneki:

post-24725-126256419704_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil taliban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Šele takrat?!

Se mi zmeša do takrat!!!

Men se bo tut če ne bo te zime že enkrat konc. Sej vem, da je šele Januar in imam načeloma zimski čas kar rad a letos pa je je že počas dost, vsaj popuščat naj začne, da nam da kaj upanja na čimprejšnji konec.

Nisem seden na Nexiju že tri mesece, najdalj do sedaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes mi je vožnja odpadla - dobili smo nenajavljene obiske. Motoristov je bilo na cesti full , ker je vreme odlično - res ,da piha a sonce sije da je veselje.

Jutrišnja napoved je še boljša saj ne bo pihalo ( no vsaj tako napovedujejo ) . Po številu motoristov , ki so danes zajahali svoje konjičke se lahko sklepa koliko je dolga letošnja zima.

Važno ,da je prišel Pust :winkiss::yea1: , ki bo zimo odgnal. Torej jutri med 11 -12 grem na lahkotno vožnjo izlet za nekaj uric do 16 ure, v kolikor bi želel še kdo z menoj na lahkotno vožnjo ( mogoče po Hrvaški Istri ) naj me kontaktira na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je vožnja odpadla - dobili smo nenajavljene obiske. Motoristov je bilo na cesti full , ker je vreme odlično - res ,da piha a sonce sije da je veselje.

Jutrišnja napoved je še boljša saj ne bo pihalo ( no vsaj tako napovedujejo ) . Po številu motoristov , ki so danes zajahali svoje konjičke se lahko sklepa koliko je dolga letošnja zima.

Važno ,da je prišel Pust :winkiss::yea1: , ki bo zimo odgnal. Torej jutri med 11 -12 grem na lahkotno vožnjo izlet za nekaj uric do 16 ure, v kolikor bi želel še kdo z menoj na lahkotno vožnjo ( mogoče po Hrvaški Istri ) naj me kontaktira na PM.

Blagor VAM na Obali. Na koroškem zopet sneži in nič ne kaže na fure v bližnji prihodnosti.

Morda si bom omislil, da bom motor zimoval kje na obali.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je vožnja odpadla - dobili smo nenajavljene obiske. Motoristov je bilo na cesti full , ker je vreme odlično - res ,da piha a sonce sije da je veselje.

Jutrišnja napoved je še boljša saj ne bo pihalo ( no vsaj tako napovedujejo ) . Po številu motoristov , ki so danes zajahali svoje konjičke se lahko sklepa koliko je dolga letošnja zima.

Važno ,da je prišel Pust :winkiss::yea1: ,ki bo zimo odgnal. Torej jutri med 11 -12 grem na lahkotno vožnjo izlet za nekaj uric do 16 ure, v kolikor bi želel še kdo z menoj na lahkotno vožnjo ( mogoče po Hrvaški Istri ) naj me kontaktira na PM.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom šel pa kar z avtom na Obalo in se bom delal, da se peljem z motorjem :devil: Kombinezon in čelada za volanom :kva2::lol1: Pa okna bom imel ves čas odprta :alien1:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Pa sem doma. Ob prelepem vremenu je padla furca Koper - Poreč - Grožnjan - Koper. Slike in opis v albumu.

http://www.motosvet....um.php?cid=2219

Slikca , ki sem jo prilepil dobro ponazarja kako vreme smo imeli.:worship::naughty::yea1::kva2::kva1::grim:OK:

I hate you, i hate you, i hate you!!! :evilgrin::rolleyes:

Kaksne so bile temperature?

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I hate you, i hate you, i hate you!!! :evilgrin::rolleyes:

Kaksne so bile temperature?

Mislim, da je bilo okoli 13 ure cca 7°C ali tu okoli. Je pa sonček sijal, da je gate trgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Spet vam pišem za skupinsko vožnjo oziroma srečanje Slo - Cro maxiscooterjev. Za vožnjo sem razmišljal med termini 24-25.04 ali 15-16.05.2010 ( lahko tudi drugi termini )

Nekaj idej za vožnje

Moja ideja 1. Dobimo se na Grobniku od tu krenemo preko Rijeke do Buzeta preko meje u Slovenijo od tu proti Kopru do Portoroža.

2. Kozina - Buzet - Novigrad - Umag - Portorž - Koper

3. Kočevje - Opatija - Ilirska Bistirica - Škocjanske jame ( Divača )

4. Vaši predlogi.........

Mogoče bi bilo pametno odpreti novo temo ?? Prosim vas za čim več predlogov - idej kako in kaj?

Enako debato sem naložil tudi na Hrvaški forum : http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,171416.0.html.

Gremo z idejami :chase::fight1::beer2::grupni:

post-23577-126661361087_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčanje Slo - Cro

Termin konec maja. Prvomajski prazniki so mimo a dopusti se niso še začeli in še za tiste zeloooo korajžne bo omogočeno kopanje v morju.

Torej, mislim, da datum smo definirali na 23.05.2010 ( nedelja ) v kolikor se pa dogovorimo za dva dni pa je to še 22.05.2010 ( sobota ). Važno, da si rezerviramo čas in dobro voljo za omenjeni weekend.

Kaj pa relacija ? :whistle::wacko::hmm: :hmm: :hmm:

Napišite še vaše ideje in seveda želje. Kakor sem vas razumel - morje mora biti prisotno.

Torej:

varjanta št. 1 : Maribor - Postojna - Divača - Kozina - Črni kal - Sočerga - Buzet - Motovun - Umag - Koper - Maribor = cca 590 km. Možna je enodnevna vožnja. Sama vožnja brez ustavljanja traja cca 9 -10 ur ( + postanki 4 ure = 14 ur ). Odhod iz Maribora bi moral biti nekje med 6 in 7 uro zjutraj . Govorim o enodnevni vožnji , v kolikor želite to izpeljati v dveh dneh pol ni frke.

varjanta št. 2 : Maribor - Kočevje ( po vaši želji ) - Grobnik ( tu se dobimo vsi skupaj ) - Opatija - Labin - Kanfanar - Poreč (namakanje v morju "prvič" ) - Novigrad - Umag - Koper (konec prvega dne - spanje ) Drugi dan : potepanje po zaledju Slovenske Istre in Slovenski obali (namakanje v morju "drugič") ter počasno vračanje proti Štajerski. Okvirna razdalja vse skupaj prvi dan in pohajkovanje po obali in zaledju ter vračanje domov drugi dan = cca 700 - 750 km

Jaz osebno sem za drugo varjanto. Prosim še vaša mnenja in namige ter ideje za relacije.

L.p.

post-23577-126687253744_thumb.jpg

post-23577-126687255836_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčanje Slo - Cro

Termin konec maja. Prvomajski prazniki so mimo a dopusti se niso še začeli in še za tiste zeloooo korajžne bo omogočeno kopanje v morju.

Torej, mislim, da datum smo definirali na 23.05.2010 ( nedelja ) v kolikor se pa dogovorimo za dva dni pa je to še 22.05.2010 ( sobota ). Važno, da si rezerviramo čas in dobro voljo za omenjeni weekend.

Kaj pa relacija ? whistle.gifwacko.giftrance_19_hmm.giftrance_19_hmm.giftrance_19_hmm.gif

Napišite še vaše ideje in seveda želje. Kakor sem vas razumel - morje mora biti prisotno.

Torej:

varjanta št. 1 : Maribor - Postojna - Divača - Kozina - Črni kal - Sočerga - Buzet - Motovun - Umag - Koper - Maribor = cca 590 km. Možna je enodnevna vožnja. Sama vožnja brez ustavljanja traja cca 9 -10 ur ( + postanki 4 ure = 14 ur ). Odhod iz Maribora bi moral biti nekje med 6 in 7 uro zjutraj . Govorim o enodnevni vožnji , v kolikor želite to izpeljati v dveh dneh pol ni frke.

varjanta št. 2 : Maribor - Kočevje ( po vaši želji ) - Grobnik ( tu se dobimo vsi skupaj ) - Opatija - Labin - Kanfanar - Poreč (namakanje v morju "prvič" ) - Novigrad - Umag - Koper (konec prvega dne - spanje ) Drugi dan : potepanje po zaledju Slovenske Istre in Slovenski obali (namakanje v morju "drugič") ter počasno vračanje proti Štajerski. Okvirna razdalja vse skupaj prvi dan in pohajkovanje po obali in zaledju ter vračanje domov drugi dan = cca 700 - 750 km

Jaz osebno sem za drugo varjanto. Prosim še vaša mnenja in namige ter ideje za relacije.

L.p.

Mislim da je termin pravi. Sem za. Sem pa prej za drugoi varianto, saj nismo na kakem endurance tekmovanju.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!