Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

aja btw mi mamo Audija A6 1.9TDI (130KM) :) :)

tko da ni to nwem kuko mejhn auto :P :P :)

Ne, ne, nisem imel tvoje sestre v mislih. To je blo samo do konca prvega stavka, potem sem začel pa posploševat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... ql ql :) :) sem mislu das tko govoru

ja drgac pa to kokr si reku vec al mn drzi, samo za mojo sestro pa to ne drži :)

je pomoje bolsa voznica kokr kkrsn kol tip, pa sploh ne zgleda tko dab bla dobra za volanm :)

beri: umetnostnadrsalkapress ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Dej pol še njeno fotko nalep pa telefonsko napiš, k jo žetko reklamiraš. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sliko gor pa pool, pa ... ups, nič, nič, me bo moja slišala. :wub:

Še moje hitrosti Litija - Ljubljana Alfa 164 V6 24V 240 km/h po gužvi, z mojimi pa Accent 192 km/h, Lanos 194 km/h, Peugeot 206 190 km/h, Stilo 200 km/h (rahlo po klancu navzdol :D ).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Dej pol še njeno fotko nalep pa telefonsko napiš, k jo žetko reklamiraš. O:-)

hihi..bom jutr dau sliko gor od najhitrejse avtomobilistke na motosvetu by her manager & brother bOnZy ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšno nedeljo, sva sla s sestro v koloseja, cesta tko tko, sestrca (19.let) pa Audija na gas, izklopla klimo stevc prlezu do 225km/h - 230km/h tle nek umes je biu :) :)

mislm svaka cast moji sestrci :) :OK: :OK: :kva2: :yea2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Svaka čast 19 letni smrklji z močnim avtom, da ni koga ubila.

Z 19 leti imaš že fuuuuuuuul vozniških kilometrov za sabo in osebnost je tudi fuuuuuul zrela, tko da je 230 km/h res mačji kašelj.

Mislm BRAVO!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast 19 letni smrklji z močnim avtom, da ni koga ubila.

Z 19 leti imaš že fuuuuuuuul vozniških kilometrov za sabo in osebnost je tudi fuuuuuul zrela, tko da je 230 km/h res mačji kašelj.

Mislm BRAVO!

Tadej

ma že okrog 40.000km za sabo, sama je sla v Bratislavo, Zagreb .... itd. itd.,

skratka velik se voz ker ma velik obveznosti :)

Tadej: ce bi se z no 1x peljal bi si takoj premislu kr si prej reku :) aja pa takrt kokr se je pelala 230km/h je bla pounoc in skor nbenga ni blo na autocesti ;)

no... se oblublena slikca mlade voznice :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, men je šel gladko po števcu 226 km/h...

Ja sam ne 1.4 75 KM.

@ Bonzy

Dobre slike, ma moj glas, sam da bo pazila na cesti, da ne bo...

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena bl sportna :P :P

.... :hmm: :hmm: sam je res smrkla :P :P

js bi se kr z njo oženu če bi bil ti :yea2: :lol1:

Podru rekord s pižojem od mame

106-> 1.4, 75KM.....215 po števcu, mal doline po avtocesti mimo vrhnike, smer lj

sam ne priporočam, k mam izkušnje z jadralnimi letali, pa se ta avtek ni obnašu neč drgač :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ne 1.4 75 KM.

@ Bonzy

Dobre slike, ma moj glas, sam da bo pazila na cesti, da ne bo...

lp

Rudi

rudib: hehe, zato bo pa zej dobla sana fe-ja kje mal bl varn kukr pa ksn golf :) ceprov nkedr nis 100% varn :)

tut u hise ne, kse ti lahko strop na glavo zrus, sred pola te pa strela lahko... :P :P

Grilzz: hm... kuk placas? :P :P

žan: h h ... te morm razočarat, da ma tipa, enga foto modela ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej: ce bi se z no 1x peljal bi si takoj premislu kr si prej reku :) aja pa takrt kokr se je pelala 230km/h je bla pounoc in skor nbenga ni blo na autocesti ;)

Mi niti na misel ne pride, da bi se vozil 230 z 19 letno punco.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

h h ... te morm razočarat, da ma tipa, enga foto modela ... :) :)

:rolleyes: :doze: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Otroc...

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast avtu :) Z nogo zna vsak na gas tišat... dokler...

Sploh ženske dostikrat vidim, kako nogo tišijo v podn, ampak kaj bi se zgodilo, če bi se jih kak tovornjakar spravu prehitevat (namreč nikoli niti malo ne stopijo iz gasa). Sam grem do konca, če je cesta večinoma prazna, fajterce pa visijo na plinu, kot da je to pedal pri šivalnem stroju. Seveda nam z večjimi avtomobili niso zelo opazne, saj do konca največkrat nateravajo C3, Punte, 206-ke, Pole in podobne mini kreature. Ko boste naslednjič vidli kakšne luči nizkokategornika v retrovizorju je bolje it na stran (saj večina niti za varnostno razdaljo ni slišala).

No jest ti bom poblendala, če boš visel na prehitevalnem pasu... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :hmm: :hmm: sam je res smrkla :P :P

Ne, men daje vtis ene zrele ženske, ki točno ve, kaj hoče ...

:yea2:

PS: a ma tist plastificiran obraz al je to sma tolk naličena? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, kje imaš smisel za avanturo :ph34r: :ph34r: :? :OK:

verjamem da ima Tadej razvit smisel za avanturo....sam ni suicidno nagnjen.....da bi take zadeve poskušal.... <_<

bonzy: kaj sestra ve da jo oglašuješ kot da bi jo oglaševal v salamoncu na 180 strani.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole Vam povem, 40.000 km ni nobena kilometrina, da se bo punca tkole dirkala po cesti, rabš neki izkušenj ter refleksov, ki pa jih po 40.000 km ne pridobiš nikakor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah po autobanu ni noben kunšt tud 300 pelat, če ti avto tolk leti

zabava pa itak ni ravna črta, previdno torej

sploh pa - dokler ni tožnika, ni sodnika (kje so naši policaji??)

in prvi naj vrže kamen, ki ni grešil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, men daje vtis ene zrele ženske, ki točno ve, kaj hoče ...

:yea2:

PS: a ma tist plastificiran obraz al je to sma tolk naličena?  :P

tko se ona nališpa pred nastopom :) morm jo pohvalt k je zej bla nekj dni nazaj v Haagu na svetovnem mladinskem prvnestvu v umetnostem drsanju. Bila je 23. kar je pomoje, samo ne me držat za besedo najbolša slovenska uvrstitev na takem tekmovanju :) zravn je pa dobla se 1000$ zarat uspeha :) od zveze seveda :)

drugace za vse ostle, ko pohodi na gas zmerj prbremza pren kerg prehti, pa poblenda! resnico dobr voznja 19.letne ''smrklje'' kjer je varno nekoliko hitrejša, drugace čisto normalna :) nikoli pa ne divja, hitreje vozi samo do meje varanosti, pol ne vec, ker tudi sama pravi da jo je malo strah, ker to ni tako majhna hitrost :) <--- to pove, da ma tut v glavi dost za voznjo! Oče ji pa popolnoma zaupa, jest pa lih tko :)

beri: kojevozila230km/hjeblapraznaautocesta.takrtsvaslaizkolosejaob2hponocknizivedusenaautoceti :)

em..je to ne ve da jo oglasujem gor, samo ce bi pa to prebrala, bi si ji pa zdel :) :)

aja 40.000km v pol let je malo?? :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!