Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

Škodillac felicia 1.3, 168km/h po avtocesti Grosuplje-Lj.Si nisem mislil, da sploh še tok gre :P

S tretjo prestavo!!! :P

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:P Fiat marea 1.8 šla 210 km/h v zavetrju nekega Ferarija po avtocesti Venezia-Trst :slap:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo ze pri toyoiti...moja prejsna ( Corolla 1.6 16V, letnik 90 ) je sla 210 - 215 ...pol je pa pocas zgnila... :( :( :( ...motor pa delu do konca! ( 350 000 km )

PS: zadnic sem vidu na ebayu>>>austric prodaja isti model z velkim naslovom

EINE KLEINE RAKETTE :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVA 1.9 JTD čez 200km/h ,garantirano hitrej k serijski Golf al pa Pasat TDI pazi rdeč i :OK: :OK: tok ga nažge Nemca da kr glava peče :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opel Astra 1.4 82KM, L 93, 215km/h :OK: . Nekoč je moja Astra letela k norc :cry: , zdej pa R-5 120 km/h pa "fejst fehtat" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Avtošola avto 150km/h :alien1:

čudnega inštruktorja imaš :hmm: kje v Slo je dovoljeno vozit 150

ni čudno da je med mladimi toliko nesreč :drunk:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudnega inštruktorja imaš :hmm: kje v Slo je dovoljeno vozit 150

ni čudno da je med mladimi toliko nesreč :drunk:

Ja sej če se poznaš z inštruktorjem ni frke.... sej niso VSI taki težaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:off:

:OK:

to me spominja na mojo IZPITNO vožnjo z motorjem, ko sem se po "avto cesti" (Vučja Vas-M.S), omejitev 100, peljal 150... :grrr :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ful je blo vse neki čudno, kamjoni, avti, vse na kupu, lih 130km/h je vozu un pred mano, pol pa inštruktor reče nej ga prehitim da ne zadržujemo vrste za nami (da se kolona ne nabere) in sm pohodu gas, ko sm se pa nazaj vključeval na svoj pas pa je blo kr 150km/h notr :krneki: , sej to je blo sam enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ful je blo vse neki čudno, kamjoni, avti, vse na kupu, lih 130km/h je vozu un pred mano, pol pa inštruktor reče nej ga prehitim da ne zadržujemo vrste za nami (da se kolona ne nabere) in sm pohodu gas, ko sm se pa nazaj vključeval na svoj pas pa je blo kr 150km/h notr :krneki: , sej to je blo sam enkrat

pr men je blo tut tko in od takrat kršm prometne predpise in jih žal tut kazni plačujem ... se mi zdi, da z roko v roki delajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...750 km/h Jumbo Jet,.... ravnina nad Atlantikom :grim :ninja:

pussy :devil: - čez 900 km/h z boing 767 včeraj nad Atlantikom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem pa včeraj na kolesu podrl zvočni zid... Tisti, ki so me videli, so rekli, da se je meglica okoli mene delala v obliki krožnika in parkrat je močno počilo. Res pa je tudi, da sem imel rjave gate po tistem dogodku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Tomozuki si olje pil ( meglice okoli rite, bwahahahahahahaha, prav prebil si zvocni zid ja) :lol:

Najhitreje 1 mach Concord. To, zmagal sem :kva2:. :devil:

Na cesti pa najverjetneje z Lamborghini Geraldo, cca. 320 km / h, novi BMW 3.0 i 285 km /h, AshtonM nova 9. 290 km / h, Maserati okoli 290 km /h 911 carrera, M5 in BMW 6 4.5 xi enako.

Druzinski prijatelj dela na AC -ju. Hitrost na avto cesti proti Bizoviku. Povsod sem bil le kot sopotnik.

Drugace sem pa na kopnem, sem najvisjo hitrost videl ( pozor, le videl, da ne bo kdo pisal, da si izmisljujem ) v Mugellu - Loris Capirossi - Ducati - MotoGP -345 km/h. Waw. :worship:

Ojoj, oproscam se za pisne napace, komp mi mesa besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tudi sam sem s Mclarnom F1 pred leti postavil rekord! Mislim, da je bilo leta 1997 :hmm: Bil sem prisoten kot voznik (!) in sicer po eni Avstralski cesti v outbacku. Videl me sicer ni nobeden razen frenda, ki je bil kot sovoznik. Rekord je bil 372km/h, kot je pokazal računalnik. Potem pa je itak novi Need For Speed 3 prišel, pa sem 2-jko dol vrgel iz diska. Huh, kje so ti časi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!