Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

citroen ax 1.1 180km/h od kastelca proti črnemu kalu

suzuki samurai gti cabrio 190 km/h smo skoraj poleteli :OK:

toyota yaris 105 čez naselje (po števcu) 98 (radar) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio A GTRRSi 280 km/h pa še bi šlo če me ne bi že ušesa bolela od turbin

moram nabavit tankistično čelado z glušniki in montirat trdo, ne platneno streho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, jst sm zanč letu tm ene 255 pol pa je začel avto že fajn trest :? pol sm pa prešaltu u 4to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio A GTRRSi 280 km/h pa še bi šlo če me ne bi že ušesa bolela od turbin

moram nabavit tankistično čelado z glušniki in montirat trdo, ne platneno streho

Pa kšn weight reduction tud nebi škodu a

kaj pa veš, mogoče lahko dosežeš 300kmh+

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nissan Micra 1.0, 40kw, letnik 90 - novi rekord in tudi zadnji, več ne gre in vec ne bom niti probal - števec kaze do 160 pa je zabilo krepko prek, vsaj do 165, pa ce bi sel cajger dalje bi verjetno prilezo do 170 - breg dol proti Bistrica jug :kva2: Res pa je da sem ga ze po ravem na 158 tak da sem na vrh brega prilezo z 140 in pol se samo gasa dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyundai pony 1.5, 58kw pri 5500rpm, rahlo spuščen (dokaz da gravitacija obstaja), 153 km/h .....po ravnem, da ne bo pomote. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opel Corsa L91, 1,4L, 205km/h itak navzdol, sam sem mislu da grem že po luftu... <_< Danes si tega nebi več upal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič vozu auto tak hitro pri 12 letih, 172km/h na aucesti logatec - ljubljana oče pa sedu zravn na sopotnikovem sedezu. Od takrat pa nič več kot 140, saj ni bilo priloznosti da bi šla kam.

Bilo je kar zanimivo, saj bi še šlo sam je tata reku da bolj počasi, gre pa grozno počasi do tam.

Sicer je pa bil auto lanos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič vozu auto tak hitro pri 12 letih, 172km/h na aucesti logatec - ljubljana oče pa sedu zravn na sopotnikovem sedezu. Od takrat pa nič več kot 140, saj ni bilo priloznosti da bi šla kam.

Bilo je kar zanimivo, saj bi še šlo sam je tata reku da bolj počasi, gre pa grozno počasi do tam.

Sicer je pa bil auto lanos.

Čaki zaj malo...hočeš rečt da si bil star 12 let ko ti je foter zaupal vožnjo po AC pri 172km/h? :slap: V naslednjih 5 letih pa več nista sla vec nikamor kjer bi lahko pelal vec kot 140...tu meni nekaj smrdi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki zaj malo...hočeš rečt da si bil star 12 let ko ti je foter zaupal vožnjo po AC pri 172km/h? :slap: V naslednjih 5 letih pa več nista sla vec nikamor kjer bi lahko pelal vec kot 140...tu meni nekaj smrdi :naughty:

Meni tudi. Prvo to, da se ne bom več upal voziti po AC. Drugo pa to, da me lahko vsakič, ko vidim Lanosa zadane kap. Tretje pa to, da nekdo sploh da 12 letnemu sinu peljati avto na AC, z cca. 180 km/h in da se takšni še reproducirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa te bo strah ? A tebi je merilo znanja vožnje auta vozniški izpit ?

JA :) Nikamor več nisva šla, pač sem bolj na motorje usmerjen, pa kakšenkrat me vpraša če bi vozil pa mi ni niti do tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa te bo strah ? A tebi je merilo znanja vožnje auta vozniški izpit ?

JA :) Nikamor več nisva šla, pač sem bolj na motorje usmerjen, pa kakšenkrat me vpraša če bi vozil pa mi ni niti do tega.

Ni glih merilo, vendar pr 12 najbrž nisi mel velik kilometrov za sabo..ali pač?

pri 170 na AC brez izkušenj(če skoraj, da prvič držiš v rokah volan ) hitro narediš napako, ki je lahko usodna...

over and out :devil:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% strinjam s zadnjim postom, ena velika neumnost, a pravijo MLADOST JE NOROST

Se strinjam, tud jst mam že veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliko neumnosti za sabo,kjer sem imel najbrž več sreče kot pameti in tudi še vedno kdaj pa kdaj, kakšno naredim..

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% strinjam s zadnjim postom, ena velika neumnost, a pravijo MLADOST JE NOROST

a tvoj oče je bil tudi mlad takrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič vozu auto tak hitro pri 12 letih, 172km/h na aucesti logatec - ljubljana oče pa sedu zravn na sopotnikovem sedezu. Od takrat pa nič več kot 140, saj ni bilo priloznosti da bi šla kam.

Bilo je kar zanimivo, saj bi še šlo sam je tata reku da bolj počasi, gre pa grozno počasi do tam.

Sicer je pa bil auto lanos.

Oprosti, ampak to tudi meni zelo smrdi. O.K., mlečnozobcu se to zdi v redu(če je to sploh bilo res?), fotr je pa zrel za pregled pri psihiatru. Pa brez zamere, malo razmisli, zakaj. Po predpisih je do 12 leta tvoj prostor zadaj... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ranault clio 1.5 dci 80KM po južni obvoznici 186 km/h, ostal cca 250 obratov do rdečga - sam se je en počasneč prikazou :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golf 1 dizl s 4mi prestavami po gorenski 160km/h...

...In to še ni vse...

Po poljanski dolini isto 160 in 150 pod Pečno :blush:

...če pokličete v naslednjih 3h mesecih(pa da je dobr ohranjen in dizl) kupim še enega-lahk pa je tut golf 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!