Skoči na vsebino

Psi napadli mimoidočega in ga skoraj ubili


.T.

Priporočene objave

Misliš, da bi ona sama upala peljati 4 pse v avtu, če bi vedela da potrebujejo nagobčnik?....

Ker za enkrat nisem slišala druge strani (so bili njeni psi? So bili zgolj leglo, kaj je počela z njimi?)pa ne morem nič komentirati...le da se kaj takega ne bi smelo nikoli in nikdar neglede na okoliščine zgoditi in da je strašno.

Kaj pa je s tem Tržičanom?....bo preživel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj ubili ??!!

skoraj sem zadel sedmico na lotu, pa se z F1 peljal !! :doze:

naokrog in počez !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa dajmo!

Da vidim vaše mnenje! Pa ne samo pljuvanje čez mentalno bolnimi lastniki, temveč mnenja o tem, kako na pse vpliva življenje v krdelu in kako je to sprejemljivo z življenjem na področjih, kjer so tudi drugi ljudje!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj ubili ??!!

skoraj sem zadel sedmico na lotu, pa se z F1 peljal !! :doze:

naokrog in počez !

Oh kolk si ti en bogi osebek.

Kaj pa, če bo v KC podlegel poškodbam? Se boš pol še norca delal?

Upam, da bo ta "skoraj" ostalo pri skoraj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, ti ki si ponavadi tako informirana okoli pasjih zadev. Si spregledala informacije na pasjem forumu, da so ti psi raztrgali že nekaj drugih psov in da vse pritožbe niso nič zalegle. Za to krdelo psov je že nekaj časa jasno, da so nevarni okolici. Lastniki tega enostavno nočejo vedeti, ker jih nikoli ni prizadelo. So pač visokoizobraženi napihnjenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js hodim tam 3x na dan ej .. in glih po 17.00 bi mogu tam mimo .. pa sm šel na srečo na Motosvet še kaj prebrat ;) tako da sem prišel nekaj minut po dogodku .. zgledalo je kot da je bil nek pokol po celi ulici .. en kup histeričnih ljudi .. grozno ...

lastnica je mal počena če je 4 65kilske mrcine trpala v avto .. ni čudno da so pol še psi strgani ...

no .. sej bo odgovarjala.. upamm da jo bo drago stalo to nepremišljeno in neodgovorno dejanje ...

dobro da ni kaj hujšega s tem človekom noo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Lastniki tega enostavno nočejo vedeti, ker jih nikoli ni prizadelo. So pač visokoizobraženi napihnjenci.

Buržuji torej. Sklepam, da je bil napadeni proletarec. Pa lahko temo preselimo nazaj v politiziranje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod, kjer je več psov na kupu, kjer tvorijo krdelo je potencialna nevarnost, da se zgodi pizdarija! Lastnik, ki se tega ne zaveda in ne ukrepa ustrezno in vedno preventivno, je milo rečeno lahkomiseln.

Lastnik, katerega psi so že delali masakre (to je za konkreten primer izpričano), pa je potencialen morilec. Težava pri vsem tem je, da se naša država noče zavedati teh nevarnosti in ni ničesar naredila na preventivi. Kdorkoli pri nas ima lahko kakršnokoli in kolikorkoli takih zverin in z njimi ustrahuje okolico, pa nikomur nič, dokler ni prepozno! V sosednjih državah že imajo ali pa še pripravljajo zakonske ukrepe, ki bi preventivno omejevali lastništvo takih psov.

Po mojem osebnem mnenju, bi vsak lastnik psa moral predhodno opraviti poseben izpit. Po kategorijah, tako kot pri vozilih. Enostavnega za male hišne psičke in zajebanega z zdravniškim - psihiatričnim pregledom za nevarne pasme in njihove križance! Za slednje pa iste kriterije kot za pridobitev orožnega lista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, ti ki si ponavadi tako informirana okoli pasjih zadev. Si spregledala informacije na pasjem forumu, da so ti psi raztrgali že nekaj drugih psov in da vse pritožbe niso nič zalegle. Za to krdelo psov je že nekaj časa jasno, da so nevarni okolici. Lastniki tega enostavno nočejo vedeti, ker jih nikoli ni prizadelo. So pač visokoizobraženi napihnjenci.

mene bolj zanima, kje sobili naši Organi takrat, ko so bile podane te pritožbe.

PS: je pa jebeno,da greš na 15-minutni sprehod in se zbudiš v kliničnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buržuji torej. Sklepam, da je bil napadeni proletarec. Pa lahko temo preselimo nazaj v politiziranje :OK:

Ne Pepe, ni bilo mišljeno v smislu političnih in socialnih razlik. Mišljeno je bilo, da so to izobraženi ljudje, z veliko možnostjo pridobivanja širokih in strpnih pogledov, pa so kljub temu forsirali lastništvo izpričano nevarnih psov, s katerimi so že imeli težave in so že poškodovali in raztrgali pse drugih ljudi.

Malo lažje to razumemo pri nekem neizobraženem, na rob družbe izrinjenem, ogroženem človeku kot pa v dotičnem primeru.

Pa saj vem, da skušaš kot vedno malo humorno in Alan Fordovsko oplemeniti temo. Lepo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no .. sej bo odgovarjala.. upamm da jo bo drago stalo to nepremišljeno in neodgovorno dejanje ...

Bo odgovarjala curo meto!

Vzela bo odvetnika - sej vemo katerega in na koncu ji bodo morali policaji plačati odškodnino za "uboge" kužke in za njene psihične težave, ker je zgubila tri pse - njene najboljše prijatelje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bolj zanima, kje sobili naši Organi takrat, ko so bile podane te pritožbe.

...

Organi so bili obveščeni in so dali oškodovani lastnici odgovor, da bo ona v primeru prijave ravno tako kaznovana ker tudi ni imela psa na povodcu.

Viš, zaradi takih primerov trdim, da je nujno imeti pse na vrvici pa čeprav "naš Floki n'č ne nardi" in da je potrebno vse napade prijavljati. Potem bi bilo zabeleženo marsikaj, kar v takem primeru kot je obravnavani, pride presneto prav.

V nasprotnem primeru zna res biti tako kot namiguje Tadej z odvetnikom. :angry2:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v keho ž njo!

a grmada je že iz mode? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bo v KC podlegel poškodbam? Se boš pol še norca delal?

Tadej

potem lahko pričakujem tvoj naslov nekako tako: Psi ubili ducat mimoidočih na ulici ! :doze:

in beseda bo meso postala ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi se lahko zgodilo vsakemu izmed nas. Greš lepo po ulici in kar naenkrat te napadejo štirje psi.

Tadej

Prej te bo avto povozil, kot pa da se ti bo zgodilo kaj takega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem lahko pričakujem tvoj naslov nekako tako: Psi ubili ducat mimoidočih na ulici ! :doze:

in beseda bo meso postala ! :fredy:

Ne, potem bo pisalo "V okolici Ljubljane našli ducat postreljenih spuščenih psov" Čez nekaj dni pa " Pasji morilec znova udaril."

Prej te bo avto povozil, kot pa da se ti bo zgodilo kaj takega....

Pridi malo k nam v okolico Ljubljane na sprehod. Se ti avtomobilov ne bo treba kaj dosti bati!

Pa še link, kjer je več informacij o tem, kaj se je že dogajalo z istimi psi in isto lastnico!

http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=9641&start=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za... da ima vsak pes vsaj nagobčnik, ko se šeta naokoli.. čeprav tudi povodec ne škodi... ki taka mrcina če te prevrne z svojo kilažo... ni, da ti nič ne naredi... :glare:

Od kolega mamo je pred cca. tednom dni napadel BERNARDINEC!!! Ona se je mirno šetala po ulici, pes je skočil čez ograjo... jo prevrnil na tla... pogrizel po obrazu... in še in še.... Sankcij pa nobenih... za enkrat!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni se zdi, da obvezen izpit za lastnike psov in kosmatince sploh ne bi bil odveč...

a kdo in kje bi tečaje in izpite vodil?

kdo bi nadzorova da bi bili izpiti vodeni strokovno in na primernem nivoju?

kakšna bi bila cena takšnega izpita?

kaj bi se zgodilo, ko si lastnik psa takšnega izpita ne bi mogel privoščiti? (ehm..vsi smo veliki reveži)

in kdo bi lastnike psov nadzoroval in preverjal, če so tak izpit opravili - glede na to da tistih, ki bi morali preverjati če pobiramo drekce za svojimi kosmatinci, ni od nikoder in vestni lastniki puščajo svinjarijo za svojimi psi povsod kjer se jim zljubi?

kaj bi bilo z vsemi napol mrtvimi babicami, ki jim mali puhasti pudeljčki predstavljajo vse na svetu?

bi bili tečaji za njih subvencionirani?

bi babice, ki se komaj premikajo, letale po poligonih pasjih šol zato da bi lahko imele 3-kilskega psa, ki naredi več škode, če se zaplete med špice bicikla, kot te ugrizne?

tematika se dotika popolnoma enakega problema, kot je osveščanje motoristov brez etike obnašanja v prometu.

resnično vrhunsko pa se mi zdi obnašanje someščanke. Gospa je lastnica izredno čudovitega in čilega labradorca v najlepših letih z izredno dominantnim značajem. Psa sem večkrat zalotila kako bluzi po naselju brez lastnice. Ko sem ga zaprla na svoje dvorišče, da ne bo strašil otrok in upokojencev ter poklicala lastnico na telefonsko številko na znački pasje ovratnice je rekla samo:" ah, a je spet pobegnil? no sej ponavadi pride sam domov."

:blink: halo?

40-kilski pes leta po naselju polnem otrok in ljudi in njej se ne zdi primerno, da bi ga vsaj prišla iskat? :blink:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!