Skoči na vsebino

Psi napadli mimoidočega in ga skoraj ubili


Priporočene objave

....ker so vsi motoristi suecini manjaki.

fowš

:naughty:

pravilno:

iz tega razloga je treba nuuuuujno hudooo pojačati moč motorjev

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi jasno kam v avto spravi 4 mrcine :?

Danes

je pokazalo ta avto - veliki sedemsedežni enoprostorec Hunday - mislim, da so se kar "komot" vozili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en razloži, zakaj sicer rabiš/želiš štiri pse?

Vsak količkaj spodoben korejski kuhar ti bo znal kot iz topa zdrdrati vsaj ducat receptov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na

forumu "mojpes" pišejo, da je lastnica psov rejka te pasme in da je zato imela 4 pse:

ata, mamo & dva odrasla otroka, ki nista hotela v širni svet, kop je zadnje čase navada med velikimi razvajenci ...

ampak

da redi takole ženšče take pasje konje

in

se ne zaveda nevarnosti

in

to kljub temu, da jo je že 2X obravnavala naša vrla polizei ...

mogoče

je pa ravno zaradi te idioten - obravnave dobila še večjo korajžo

kaj mi pa moreeejooo, moooreeeejooo, moooreeejoooo

kaj mi pa moreeejooo, ....

če jih požrem

:devil:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, baba zafrustrirana je rabla ne eno, pač pa štiri mrcine, da je lahko izkazovala svojo superiornost in bogastvo pred širnim svetom. Statusni simbol pač.Naj mi en razloži, zakaj sicer rabiš/želiš štiri pse?

Mogoče zato...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še nekaj...v primeru ko vas takole napadejo psi...čim manj otepanja, brcanja, zjanja in adrenalina...skor tako kot pri medvedu....mirno ležite na tleh-če so vas že podrli.... :huh:

Mi je pa všeč komentar zdravnice in terapevtke Petre Strus-posebna terapija s psi:

Celega si lahko preberete na :

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...316_3070968.php

... In se ena sklepna misel...sama imam na dolgih sprehodih oba svoja psa odvezana in veckrat se mi zgodi, da me kdo jezno pogleda in komentira, ces, zakaj psov nimam privezanih, ce ne vidim kaj se dogaja, da psi napadajo ljudi....pa sama pomislim-kako to, da se nihce ne ustrasi, da bi ga napadla jaz-nenazadnje je se vedno vec umorov, povzrocenih s strani cloveka, kot takih pasjih napadov???? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa všeč komentar zdravnice in terapevtke Petre Strus-posebna terapija s psi:...kako to, da se nihce ne ustrasi, da bi ga napadla jaz-nenazadnje je se vedno vec umorov, povzrocenih s strani cloveka, kot takih pasjih napadov???? :)

Mogoce imajo pa vec izkusenj, kako babo po stengah vrzt, kakor pa psa umirit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še nekaj...v primeru ko vas takole napadejo psi...čim manj otepanja, brcanja, zjanja in adrenalina...skor tako kot pri medvedu....mirno ležite na tleh-če so vas že podrli.... :huh:

Mi je pa všeč komentar zdravnice in terapevtke Petre Strus-posebna terapija s psi:

Celega si lahko preberete na :

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...316_3070968.php

... In se ena sklepna misel...sama imam na dolgih sprehodih oba svoja psa odvezana in veckrat se mi zgodi, da me kdo jezno pogleda in komentira, ces, zakaj psov nimam privezanih, ce ne vidim kaj se dogaja, da psi napadajo ljudi....pa sama pomislim-kako to, da se nihce ne ustrasi, da bi ga napadla jaz-nenazadnje je se vedno vec umorov, povzrocenih s strani cloveka, kot takih pasjih napadov???? :)

Jah kr trobite svoje. :fredy:

Zarad takih primerov bi najraj začel še večkrat pištolo nosit sabo, sem ne se pol jokat k bo še kakšen lastnik obstreljen. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je!

sem mnenja, da bi v pasje šole morali iti tudi vsi motoristi.

značko "olikan pes" pa bi si lahko naštepali na lajbič poleg klubskega emblema.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mi je pa všeč komentar zdravnice in terapevtke Petre Strus-posebna terapija s psi:

Celega si lahko preberete na :

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...316_3070968.php

Meni pa sta bolj všeč komentarja matejan21 in Eve Razboršek. Kajti tudi tista Strusova Petra ne upošteva, da vsi ljudje psov niso vajeni. Da se jih marsikdo boji. In marsikdo upravičeno. Pa jih kljub temu spravlja v strah s svojimi odvezanimi psi.

Tudi jaz nisem nevaren. Nisem še nikogar oklal in obstrelil. Imam tudi vse zapovedane izpite in psihiatrični pregled. Pa kljub temu ne smem s puško opletati na javnih mestih. In to prazno, zavarovano!

Lina, ko bo ljudem dovoljeno, da z raznimi nevarnimi oorodji in orožji opletamo po javnih mestih in se zgovarjamo, da smo pridni, takrat bo prav to tudi za pasje mrcine. Pa verjetno ne bi bilo v redu, kajne?

Kinologi si s takim zagovarjanjem sami delajo medvedjo uslugo!

Baba je neodgovorna, kriva, plačat mora, tako se ne počne in pika! Država, ki med drugim tudi tega področja nima urejenega pa je figo vredna!

Jah kr trobite svoje. :fredy:

Zarad takih primerov bi najraj začel še večkrat pištolo nosit sabo, sem ne se pol jokat k bo še kakšen lastnik obstreljen. :devil:

Za take primere je nujna expanzijska municija. Se čudim, da je policija s tisto "vojaško" municijo sploh lahko kaj naredila. Pa še odbija se ko hudič in je nevarna. Expanzijska, "lovska" pa se ob zadetku deformira in odda vso energijo v zadetno maso. Odbijanje pa je minimalno.

tako je!

sem mnenja, da bi v pasje šole morali iti tudi vsi motoristi.

značko "olikan pes" pa bi si lahko naštepali na lajbič poleg klubskega emblema.

So me že v osnovni šoli dresiral. Pa ni dosti pomagalo. V nadaljevanjih pa je bil uspeh identičen. Grrrrrrr, vah, vah! .)

Na, zdaj pa še to... :krneki:

Pih, amaterji! Pri nas se sprehajajo kamele, menda da pa tudi leopardi ali nekaj podobnega velikomačjega.

(TaščaPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, zdaj pa še to... :krneki:

Pepesan

ima vedno pravi link na zalogi,

da je potem človek večino dneva dobre volje

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nekatere (predvsem Nagaya) tu v tej temi: MOTOR NI PES

pejte že enkrat na kakšno psihoterapijo.

stokrat so že spuščeni psi vpričo lastnikov laufali za mano, skakali po meni, in seveda prvo hoteli obgrizt roke! in lastnikom vedno povem kaj si mislim o njih, mogoče bi moral bit bol nasilen, pa s kakim krepelcem treščit koga, konec koncev sem zaradi malomarnosti teh neodgovornežev fizično ogrožen :fredy: ... VSI pa majo isti izgovor, al da je "še mlad" al pa "nič ne nardi" "se hoče samo igrat" in podobne norosti...ti so resnično potrebni TERAPIJE... terapije ŽELEZNE ŠTANGE! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako psi določenih ljudi ne marajo.....ko bi le znali povedati kaj vedo česar jaz ne vidim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nekatere (predvsem Nagaya) tu v tej temi: MOTOR NI PES

pejte že enkrat na kakšno psihoterapijo.

stokrat so že spuščeni psi vpričo lastnikov laufali za mano, skakali po meni, in seveda prvo hoteli obgrizt roke! in lastnikom vedno povem kaj si mislim o njih, mogoče bi moral bit bol nasilen, pa s kakim krepelcem treščit koga, konec koncev sem zaradi malomarnosti teh neodgovornežev fizično ogrožen :fredy: ... VSI pa majo isti izgovor, al da je "še mlad" al pa "nič ne nardi" "se hoče samo igrat" in podobne norosti...ti so resnično potrebni TERAPIJE... terapije ŽELEZNE ŠTANGE! :angry2:

Popolnima strinjam in 110% podpiram. :yes: Pa se bo spet našel nekdo, ki bo rekel: "Vsi pa nismo tako, moj pes pa ni tako vzgojen". Eeee, jebi ga, pes ima kosmata ušesa.

Ko sm biu še mulc, je imela teta psa (čau čau, al kako se že reče tej pasmi), pa "je biu mlad" in "se je hotu samo igrat"... moj kurac se je hotu samo igrat, je šausnu ta mrcina prot moji glavi in me hotu zagrabit: če ne bi imel tko dobrih refleksov, bi bil dones brez nosa!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako psi določenih ljudi ne marajo.....ko bi le znali povedati kaj vedo česar jaz ne vidim :closedeyes:

Bo držalo. Tudi meni je kdo antipatičen. Pa zato še nimam pravice vpiti nanj in mu groziti, kaj šele renčati ali pol roke odgrizniti! V družbi nas je več sort tičev. In če se nočemo sklati med seboj, se pač moramo držati določenih predpisov in etičnih norm, bontona...

Če se pa odločimo drugače, samo povejte! Že brusim in filam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnima strinjam in 110% podpiram. :yes: Pa se bo spet našel nekdo, ki bo rekel: "Vsi pa nismo tako, moj pes pa ni tako vzgojen". Eeee, jebi ga, pes ima kosmata ušesa.

Ko sm biu še mulc, je imela teta psa (čau čau, al kako se že reče tej pasmi), pa "je biu mlad" in "se je hotu samo igrat"... moj kurac se je hotu samo igrat, je šausnu ta mrcina prot moji glavi in me hotu zagrabit: če ne bi imel tko dobrih refleksov, bi bil dones brez nosa!!! :angry:

iz

istega razloga je šel naš Piki živet na Gorenjsko ... pa je biw 3 leta pravi cortek ..

pol ga je pa kar naenkrat popadlo, da je hčerkica že dovolj velika, da bi mu bila

lahko rival v tropu/družini in je hotel to urediti po pasje - z zobmi ..

ali

si predstavljate tragedijo: mlado dekle z brazgotinami po obrazu - mojo hčerko

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda HHV....se strinjam s tabo...pač živimo v skupnosti...in posiljevanje drugih s svojimi ,,špasi,, naj se ne bi dogajalo.

Ok lepo in prav, pa vseeno nekdo je sposoben obsojat/jim nagajat... domorodce, ki živijo v okolici Rid in vikende preživljajo ob raznoraznih zvokih avspuhov in pizdijo.....med tednom pa taisti vozači pizdijo zakaj nimam psa na vrvici in z nagobčnikom, ko ga peljem v avto?...zaradi njihovih strahov iz otroštva :blink: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nekatere (predvsem Nagaya) tu v tej temi: MOTOR NI PES

pejte že enkrat na kakšno psihoterapijo.

kaj je tle z nagayo? :eek:

nič nagaya.... :angry:

bedaste replike na topic si zaslužijo enakovredne protiuteži...

poleg tega nisem jaz tista, ki je vlekla vzporednice med psom in motorjem....zato svetujem da gres malo pobrskat po topicu in ga ponovno prebrat preden začneš spet kake modre izbljuvke popat v topic...

jaz sem povedala da bi morali iti lastniki psov v šolo, opozorila da bi znal to biti problem iz teh in teh razlogov, povedala sem za ceno tečajev ki sem jih plačala jaz in tebi, ki očitno nimaš pojma poteka praktrično rokovanje s cuckom, namignila da tvoj nadvse moder očitek, da bi mogla ženska imet pse na vrvici, ni vredna posušenega deževnika ....

če si pa kje našel kak stave, ker je pisala da je motor enak psu, pa prosim....

razsvetli me

sem pa omenila, da bi poleg psov, moral še marsikdo v šolo lepega vedenja :angry:

a boš ti tle polagal besede meni v usta samo zato ker nisi sposoben brat kaj kdo piše in razlikovat med sogovorniki, ker sta več kot dva očitno preveč zate in kar si kot nek penzionist v domu za ostarele navajen na rutino, ki si si jo sam izdelal v glavi....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo. Tudi meni je kdo antipatičen. Pa zato še nimam pravice vpiti nanj in mu groziti, kaj šele renčati ali pol roke odgrizniti! V družbi nas je več sort tičev. In če se nočemo sklati med seboj, se pač moramo držati določenih predpisov in etičnih norm, bontona...

Če se pa odločimo drugače, samo povejte! Že brusim in filam!

hmmm

kolikor vem tole ne bo čisto tako. Teorija in moje izkušnje pravijo drugače.

Psi

reagirajo na vonjave in izredno zlahka zavohajo minimalno količino znoja, ki ga popolnoma podzavestno izloči človek, ki se ob psu počuti neprijetno - gre za isti vonj kot ga oddajamo, ko nas je strah. To prepoznata do sedaj le dve zadevi na tem planetu:

- detektor za laž

- živalski (pasji) nos

Izredno veliko psov (neodvisno od pasme) reagira agresivno ob tem vonju.

Scenarij

dogodka je bil po moje sledeč:

človek

se je bližal ženski, ki je "štofala" ogromne pse v avto. Ko je videl pse, ga je zmrazilo po hrbtu in v tem trenutku je znoj malce udaril skozi kožo. Ni vedel, da ga bodo psi zavohali. Vseeno je nadaljeval svojo pot in se delal "kotdaninič" v zmotnem prepričanju, da bo zaradi njegovega vedenja vse v redu kot že tolikokrat. Ko se je približal, je eden od psov skočil iz avta - mogoče samo, da bi ga oblajal. Zaradi gregarnih nagonov (nagonov, ki oblikujejo obnašanje (pasjega) tropa/črede) sta mu sledila še 2 psa ... ko je prvi pes to opazil, je napadel .. druga 2 pa tudi. Četrti najmlajši, mladič, pa je obsedel v avtu in opazoval dogajanje.

Če

bi človek ob tem, ko ga je "zmrazilo" po hrbtu, vedel kaj se je zgodilo z njegovim vonjem bi obstal, se obrnil, se ne bi približal avtu in tragedija se tokrat ne bi zgodila - ampak bi se zgodila kdaj drugič.

Zato

polagam vsem Motoarsovcem na srce - ko začutite najmanjšo misel v glavi, miceno neprijeten občutek srha na tilniku ob pogledu na psa (ki je seveda dovolj velik, da je lahko nevaren) vedite, da

PES TOČNO VE, DA SE GA BOJITE

in če gre za dominantno in nevzgojeno žival, je verjetnost, da bo napadel velika. Zato se srečanju, če je le mogoče ob takih občutkih izognite ali pa se pripravite na spopad ... saj ni rečeno, da se bo zgodilo najhujše .. najverjetneje bo šlo le za lajež - ampak vseeno

je te zadeve bolje vedeti kot ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po naključju odkril še eno zlobno grozodejstvo mrcin potuhnjenih :

"Pritlikavi pinč pregnal ekshibicionista" (www.planet.si)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina:

sama imam na dolgih sprehodih oba svoja psa .........

:o kr dva imaš :o

upam da ni kaka podobnost s Sheriff-ovim postom :eek:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!