Skoči na vsebino

Psi napadli mimoidočega in ga skoraj ubili


Priporočene objave

Ralagaj si odstranitev kakor hočeš, gre za nepotrebne, nedolžne žrtve zverin!

Razlagam si kot si napisal...noben pes (zelo široka družina zveri) ni 100% in zato je potrebno odstraniti vse, da ne bi ogrozili tebe in mene.

Ko se začno likvidacje po takem sistemu prideš tik tak na vrsto tudi TI.

Danes me je na pločniku pri gostilni šestica nabil kolesar, ki se je ravno izvajal manever izogibanja nekemu drugemu pešcu...bang ........je od zadaj priletel v mene...če bi bila otrok ali stara ženska bi me lahko resno poškodaoval.

Dejmo prepovedat kolesa in odstranit kolesarje. Vseeno če obstajajo kolesarke steze, ker za nikogar ne moreš 100% vedet, da se bo vozil po njih. Enako je s peščici, dejmo jih odstranit, ker jih kar precej skače po kolesarki stezi.

Aja pa tako se raznežimo ob besedi otrok....fajn, ampak otroci enih so pred Lipo zgazili otroke drugih...PO Po kakšnem ključu bomo sedaj izbirali kdo je nedolžen in kdo kriv...najboljš, da kar vse odstranimo. :blink:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes ima kosmata ušesa,zato nikoli ne veš kaj bo storil.

Zato pa SMRT PESOM SVOBODA NARODU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali pa najboljši pes je crknjen pes :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da imaš dvorišče ograjeno in opozorilo; vstop na lastno odgovornost. Lačni psi!

Bom ,,najebal,, ?

Ni nujno.

Če si pa namontiraš tablo z napisom: "POZOR, NORA KRAVA", si si nakopal na pukl vse slovenske šintarje z Vido Čadonić Špelić na čelu. Pa sam presodi, ali si najebal ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina

Namerno sem uporabil besedo odstraniti, kar ni isto ko likvidacija, zato ne napeljuj na...! :nono:

Nesreče se dogajajo, tu ni dvoma.

Samo DOKAZANO NEVAREN kosmatuh BREZ NAGOBČNIKA IN BREZ POVODCA na sprehajalni stezi

(tukaj gre za zavestno, nepotrebno in kaznivo ogrožanje ljudi) pa mislim, da ne zdrži primarjave

z nekim kolesarjem, ki se v naletu nekoga ogiba ..... :nono:

Tragedija pred Lipo!

Ne pametuj preveč, da izid nebi mogel biti drugačen, če bi upoštevali vse detalje varnosti

in predvideli črni scenarij (čeprav je šlo dejansko za nesrečo).

Predvidevanje je močno orožje, zato nevarne kosmatuhe na špago pa drot na gobec,

bo bolje za vse vpletene!!!!! :grim

Pes ima kosmata ušesa,zato nikoli ne veš kaj bo storil.

Zato pa SMRT PESOM SVOBODA NARODU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali pa najboljši pes je crknjen pes :grim :kva2:

:grim :grim :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina

Namerno sem uporabil besedo odstraniti, kar ni isto ko likvidacija, zato ne napeljuj na...! :nono:

Nesreče se dogajajo, tu ni dvoma.

Napeljujem? Nič ne napeljujem samo berem, da noben pes ni 100% varen in je zato Potrebno VSE odstraniti .To so tvoje besede.

Vsekakor se strinjam, da nevarni (ni nujno da dokazano neverni) bi morali biti na povodcu z nagobčnikom. Vsak odgovoren lastnik pa bi moral tudi pri svoiji čivavi prepoznati ali je kdaj komu poiskušala zarobiti hlače in še preden to dejansko stori narediti vse, da ji to nikoli ne uspe.

Kultura sobivanja se temu reče in nima nič z odstranitvijo kogarkoli.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzgoja sigurno naredi svoje, 100% zanesljivosti pa ni, zato mora biti stalno prežeča nevarnost za življenja

NAŠIH IN TUJIH OTROK TER OSTALIH LJUDI, ODSTRANJENA BREZ IZJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti pa deli s kocinarji kar hočeš.

Kakega kulturno zapri v uto, garažo, al pa v hladilnik, lahko tudi v spalnico :lol1:,

SAM NE JIH PUSTIT, DA LETAJO OKOL IN KOLJEJO NEDOLŽNE. :nono: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes ima kosmata ušesa,zato nikoli ne veš kaj bo storil.

Zato pa SMRT PESOM SVOBODA NARODU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali pa najboljši pes je crknjen pes :grim :kva2:

najbolša dvabatta sta ribnena bata :devil:

Če ti ne maraš psov, mislš, da je treba zarad tebe use ubit? Kaj pa nekdo drug, ki česa ne mara, kar imaš rad ti? Treba tebe ubit? Ne bit rpeveč pamtn :glare:

@lina

Namerno sem uporabil besedo odstraniti, kar ni isto ko likvidacija, zato ne napeljuj na...! :nono:

Nesreče se dogajajo, tu ni dvoma.

Samo DOKAZANO NEVAREN kosmatuh BREZ NAGOBČNIKA IN BREZ POVODCA na sprehajalni stezi

(tukaj gre za zavestno, nepotrebno in kaznivo ogrožanje ljudi) pa mislim, da ne zdrži primarjave

z nekim kolesarjem, ki se v naletu nekoga ogiba ..... :nono:

Tragedija pred Lipo!

Ne pametuj preveč, da izid nebi mogel biti drugačen, če bi upoštevali vse detalje varnosti

in predvideli črni scenarij (čeprav je šlo dejansko za nesrečo).

Predvidevanje je močno orožje, zato nevarne kosmatuhe na špago pa drot na gobec,

bo bolje za vse vpletene!!!!! :grim

:grim :grim :grim

Naša psica je vedno na povodcu, pes pa spuščen, gibanje je pa samo po naši parceli... dvorišče in gozd. Pes pa itak ne gre več kot 5m stran od mene, pa uboga tut, zato je spučen, pa če ti je prov al pa ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes pa itak ne gre več kot 5m stran od mene, pa uboga tut, zato je spučen, pa če ti je prov al pa ne .)

Naš tut. Pes frdaman. :wub: :wub: :wub:

post-635-1175446279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ljudje božji. Še za sebe ne veš kako boš odreagiral v dani situaciji, kaj pa za psa. Pes sodi na povodec po moje in tu ni debate.

Tak ali pa drugačen, če ne drugo, lahko pošteno prestraši koga in če je to mali otrok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa moj Foxy?

Tudi kadar je na sprehodu in zunaj tvoje "ograjene parcele" !

To je tko, kot da vprašaš a se z GS-om lahko voziš čez omejitve, ki za druge veljajo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne vrei je to, nič na povodcu, jaz če bi mel pesa, bi ga tak zdresiral, da bi bil ful napadaln pa to, pa bi kaki folk smotani z njim staršo pa ostale male baterijske peseke pa tak malo hehe... drugač pa je mel en kolega dobermana, ki je res bil najjači pes, srne je lovil po gozdu in jih dostkrat tudi dobil in razcotal :worship: ....pes je itak zverina in to naj tudi ostane, nekih pussyjev pesov noben ne mara... drugač pa če hočeš met pravega pesa je to ena vlka obveznost, to pa se meni ne da, tak da raje niam nič hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne vrei je to, nič na povodcu, jaz če bi mel pesa, bi ga tak zdresiral, da bi bil ful napadaln pa to, pa bi kaki folk smotani z njim staršo pa ostale male baterijske peseke pa tak malo hehe... drugač pa je mel en kolega dobermana, ki je res bil najjači pes, srne je lovil po gozdu in jih dostkrat tudi dobil in razcotal :worship: ....pes je itak zverina in to naj tudi ostane, nekih pussyjev pesov noben ne mara... drugač pa če hočeš met pravega pesa je to ena vlka obveznost, to pa se meni ne da, tak da raje niam nič hehe...

človek s takim besednim zakladom še pesa komande sedi ne more naučit :whistle:

glavno da je pes velik če je že lastnik "mali" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi kadar je na sprehodu in zunaj tvoje "ograjene parcele" !

To je tko, kot da vprašaš a se z GS-om lahko voziš čez omejitve, ki za druge veljajo !

:evilgrin: ne ti men tle GSa vmešavat :angry:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej, pol pa jst svoje dve čivavarske mrcine pelem na vrvici po šiški, mim pa veselo prlaufa en rotwailer tebi nič meni nič... ka me to razjezi :fight2: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ne ti men tle GSa vmešavat :angry:

Hallo :headbang: mojmu đukecu je ime GS... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ne ti men tle GSa vmešavat :angry:

Pod to se pa podpišem ,bravo lp

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo :headbang: mojmu đukecu je ime GS... :winkiss:

:winkiss: oproščeno... ker moj GS je Moja žvalca in ga branim z vsemi štirimi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzgoja sigurno naredi svoje, 100% zanesljivosti pa ni, zato mora biti stalno prežeča nevarnost za življenja

NAŠIH IN TUJIH OTROK TER OSTALIH LJUDI, ODSTRANJENA BREZ IZJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vse postrelat,

pese, mačke, golobe, hrčke, zlate ribice,...

cigane, čefurje, šiptarje, ta črne, ta rdeče....

admine, moderatorje,....

penzioniste, avtomobiliste, motoriste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse postrelat,

pese, mačke, golobe, hrčke, zlate ribice,...

cigane, čefurje, šiptarje, ta črne, ta rdeče....

admine, moderatorje,....

penzioniste, avtomobiliste, motoriste?

No pretiravat ravno ni potrebno, zato lahko motoriste ven spustiš, vsekakor pa ti lahko povem, da iz lastnih izkušenj vem, da so običajno lastniki psov, ki mimogrede okoljejo mimoidoče ali nič hudega sluteče ljudi ali otroke , vsaj v mojih dveh primerih, vse prej kot pripravljeni kakorkoli priznati krivdo ali pomagati. Mojo hčero je 2 x oklal pes še kot majhnega otroka. Enkrat na stopnicah bloka, pes na baterije in drugič v avtokampu malo večji . Ni prijetno ti lahko povem in samo naključje je, da ji niso ostale negativne posledice, kot so meni, ki se psov načeloma bojim, odkar me je samo malo zagrabil tudi manjši kuža. Saj imam rad živali, da ne boš slučajno mislil da ne (trenutno vzgajam malo srakico, ki je padla iz gnezda) , ampak žival, ki je vsaj potencialno lahko nevarna in taki so praktično vsi psi, naj bo ob sprehodu med ljudmi na povodcu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vse v vatko zavit. Da bojo varni.

Boh ne daj, da froc kakega psa poboža. Če ga le ta slučajno že ne bo oklal, se bo ubogo nedolžno dete sigurno nalezlo kake grozljive bolezni.

No, zato tud mačk ne smejo božat, pa ptičev itaq sploh ne, ker ptičja gripa še vedno ni iztrebljena, aja, pa slinovka in parklevka tudi ne, se pravi, boh ne daj, da pogledajo pamži kako ovčko ali kravico. Hrčki sodijo v isto golazen kot miši in podgane in za te itaq vsak normalen človek ve, da so smrtno nevarne.

O kačah in pajkih ter podobnih eksotih pa itaq ni vredno izgubljat besed, ker je pa to itaq nenormalno nevarno in ne samo to.....celo ogabni so.

Najboljše, da strpamo vse žvali v živalske vrtove, za varno stekleno steno, da tud bacili ne pridejo ven. Ostale pa pobijemo.

Da bomo vsi varni.

Pri stikih z živalmi je pač treba poznat navade živali, ne pa (se mi je že večkrat zgodilo), da otrok navali na neznanega psa ko mutavi na telefon. Na sreči je moj pes silno prijazna in varna zverina, ampak za naslednjega ne upam trdit, da bo enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!