Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

Roni: »»Vsaka ženska si želi, da bi bila gospodarica svojega življenja!« Velika modrost!«

Sorry Gregs ampak iz tvojega tolmačenja zadeve (post z rešitvijo uganke) lahko razbiram le to, da če ženska skoči z mosta, skočiš še ti za njo, četudi v smrt.

Meni se zgornji stavek zdi modrost za ženski spol in ne splošna modrost. Žal. Nekako mi diši na trmoglavost in odsotnost razuma. Toliko časa bo težila in sikala, da te psihično ubije, pobije, potem pa lahko s teboj počne kar ji najbolj odgovarja, zadovoljuje svoje želje. Stavek ne opisuje nekega visokega nivoja razvitosti. To sploh ni demokracija, enakost. Seveda je ključna beseda »svojega«. Ok, če živi sama izolirano življenje, potem vse zapisano vzamem nazaj. Ampak vemo, da ženske za svoje smatrajo tudi okolico, partnerja. So tudi takšne, da če ni po njenem, je hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni: »»Vsaka ženska si želi, da bi bila gospodarica svojega življenja!« Velika modrost!«

Sorry Gregs ampak iz tvojega tolmačenja zadeve (post z rešitvijo uganke) lahko razbiram le to, da če ženska skoči z mosta, skočiš še ti za njo, četudi v smrt..

pozabil si na krila, Leon. Kdo nosi krila, tu je zagonetka

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ne grem se več, že tako sem se odločil, da bom danes abstiniral. Dosti je, preveč, ne me izzivat, ker sem utrujen, za razliko od prijatelja Gregsa, ki je padar na kvadrat. Vsa čast Gregs,

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni: »»Vsaka ženska si želi, da bi bila gospodarica svojega življenja!« Velika modrost!«

Sorry Gregs ampak iz tvojega tolmačenja zadeve (post z rešitvijo uganke) lahko razbiram le to, da če ženska skoči z mosta, skočiš še ti za njo, četudi v smrt.

Ehehhehe.... .A ne ne ne, dragi Leon, to pa ne... :wink:

Kje sem pa napisal, da bom naredil se jaz to, kar zeli ona?! Ampak ce se odloci, da skoci, naj skoci. Saj je gospodarica svojega zivljenja... Svojega, ne mojega... Torej ce se jaz ne odlcim skociti, bom pac samo gledal, kako pada...

Meni se zgornji stavek zdi modrost za ženski spol in ne splošna modrost. Žal. Nekako mi diši na trmoglavost in odsotnost razuma. Toliko časa bo težila in sikala, da te psihično ubije, pobije, potem pa lahko s teboj počne kar ji najbolj odgovarja, zadovoljuje svoje želje. Stavek ne opisuje nekega visokega nivoja razvitosti. To sploh ni demokracija, enakost. Seveda je ključna beseda »svojega«. Ok, če živi sama izolirano življenje, potem vse zapisano vzamem nazaj. Ampak vemo, da ženske za svoje smatrajo tudi okolico, partnerja. So tudi takšne, da če ni po njenem, je hudič.

Ma ne vem, no... Saj lahko zadevo pogledamo tudi z druge strani: kaj pa, ce bi nekaj takega napisal moski?! Torej bi bila slika samo zrcalna... Poanta je v tem, da je vsak gospodar svojega zivljenja. In ce mu uspe svoj nacin zivljenja zdruziti z drugo polovico, potem je to lahko samo nirvana. Nikjer ne obstaja trmoglavost, tezenje, psihicno mucenje... Meni se pa ravno to zdi, da je tisti najvisji nivo, ko lahko clovek resnicno uziva in je zadovoljen ter srecen.

Moram pa reci, da si v svojem pisanju napisal nekaj, kar se mi je se posebej vtisnilo v spomin.... "....če živi sama izolirano življenje, potem vse zapisano vzamem nazaj..."

TO je TO! Kdor se odloci za izolirano zivljenje, kjer ne sprejema drugih in se od ostalih ograjuje, potem ne more nikakor izkoristiti tistega najlepsega, da svoj svet zdruzuje s drugim, ki je v primeru kompatibilnosti zelo podoben. In to tako podoben, da ne obstaja nobeno kreganje, trmoglavljenje, psihicno mucenje in podobno. Najbolj zanimivo pa je, da sta OBA zadovoljna... ker razmisljata podobno...

A ni to nekaj velicastnega?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si na krila, Leon. Kdo nosi krila, tu je zagonetka

Vsak, ki si jih zeli... :wink:

Vsak jih ima nekje na hrbtu, se pa vsak sam odloca, ali jih bo pokazal drugim in razprl ter poletel, ali pa jih bo sramezljivo skrival. Jaz jih kazem vsem, nekomu pa se posebno bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ne grem se več, že tako sem se odločil, da bom danes abstiniral. Dosti je, preveč, ne me izzivat, ker sem utrujen, za razliko od prijatelja Gregsa, ki je padar na kvadrat. Vsa čast Gregs,

Heh, PEPE, hvala, hvala... :wink:

Priznam, cutim, kako poln energije sem in da jo zelim vzpodbuditi tudi v drugih... celo vec: rade volje jo prepuscam tistim, ki jo zelijo in zaznajo. Prostovoljno dajem visek soljudem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pa napišmo. Sem že nekaj zadnjih dni študiral, pa se gledal, se obračal, pa z druzga konca gledal, pa nič jasno. Razen ene stvari. Horjotu se nekaj fuzla! A na dobr al na slabo? Pojma nimam.

Agresija.... Zakaj?

Zakaj vedno, ko se nekje malo udomačim (tu mislim vas, dragi motosvetovci) postanem tako hudičevo zaščitniški? A moram res na vsako neumno provokacijo skočit u luft? Saj smo res enkrat na nekih debatah prišli do tega da naj bi bil materinski tip, samo a je to to?

Pa kaj si o tem mislijo drugi? Sicer se mi za mnenja drugih sladko zvižga, a čutim, da je tokrat nekaj drugače.

OK, sorrčy za to zmedo, a sem moral nekam izliti!

Mejte se fajn! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pa napišmo. Sem že nekaj zadnjih dni študiral, pa se gledal,  se obračal, pa z druzga konca gledal, pa nič jasno. Razen ene stvari. Horjotu se nekaj fuzla! A na dobr al na slabo? Pojma nimam.  

Agresija.... Zakaj?  

Zakaj vedno, ko se nekje malo udomačim (tu mislim vas, dragi motosvetovci) postanem tako hudičevo zaščitniški? A moram res na vsako neumno provokacijo skočit u luft? Saj smo res enkrat na nekih debatah prišli do tega da naj bi bil materinski tip, samo a je to to?

Pa kaj si o tem mislijo drugi? Sicer se mi za mnenja drugih sladko zvižga, a čutim, da je tokrat  nekaj drugače.

OK, sorrčy za to zmedo, a sem moral nekam izliti!

Mejte se fajn!  :)

Horjo prjatu-vedno boš imel moje rame da si boš na njem spočil trudno glavo in odgnal hude misli.

Naj te spomnim na bivšo košarkašico Razo Mujanović (200 cm),za katero so vsi gledalci in nasprotni igralci trdili da je moški...in ko je to nekega dne potarnala še meni -sem ji dejal:

Raza-boli te kurac kaj si ljudje mislijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjotu se nekaj fuzla! A na dobr al na slabo? Pojma nimam.

Horjo, nisi edini, da te malo potolažim. Men tud, se mi zdi da v splošnem na dobr, samo ne vem če je to dobro ali slabo. Po moje je to zaradi vremena ...

Trenutno sem pa :evil: (very, very mad) Čakam, da me eni idijoti končno pokličejo, da bom danes še kaj naredila, ne pa da že cel dopoldan čepim na tem forumu, ker nimam pametnejšega dela ... Pa na chatu - ko da bi prišel na tržnico. Zmeda. :? :? :? :? 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ima sedaj polno energije, ker kobilice ni, pa še dečva ga motivira.

Gregs: »...bom pac samo gledal, kako pada...«. Tole se pa kar malo kruto sliši. Da bi svoji ljubezni pustil, da se razbije. Težko in tudi tebi, ki si takšna dušca težko verjamem. Ampak sliši se pa dobro. Jaz bi ji sicer pustil pasti, ampak bi jo šel, ne da bi vedela, ujet. Če bi protestirala, bi jo pa iz »naročja« na tla spustu, da bi vsaj malo občutila, pred čem je bila obvarovana. Saj veš kakšni so eni, ko dolgo ni bilo padca, se začnejo preveč dvigati v nebo in izgubijo orientacijo. Ampak zaradi svoje omejenosti, ni potrebno, da trpijo poškodbe. Ali pač?

Gregs: »...Poanta je v tem, da je vsak gospodar svojega zivljenja. In ce mu uspe svoj nacin zivljenja zdruziti z drugo polovico, potem je to lahko samo nirvana. Nikjer ne obstaja trmoglavost, tezenje, psihicno mucenje... Meni se pa ravno to zdi, da je tisti najvisji nivo, ko lahko clovek resnicno uziva in je zadovoljen ter srecen.«

To zadnje je res višek sreče. Ampak Gregs ali se zavedaš, da ti zahtevaš žiljensko pametno žensko, ki jih ni ravno v izobilju (Ok, enako velja tudi za moške). Za vse ostale pa glede tiste modrosti in vprašanja kaj pomeni citat bmw-ja: »........mogoče iluzijo?????????...........« :D

PEPE, glede kril. Ali si ti pristaš Ronine izjave, da se svet zaradi žensk in denarja vrti? Daj odgovori, vsaj zagonetno, posredno.

Marijan: »zaradi žens sigurno ne, zaradi denarja pa bi rekel, ker če se nebi bi že zdavnaj naš planet obstal. nihče se nebi več pehal za denarjem vse bi mirovalo in logično tudi mati zemlja.«

HHV: »Pa prov fletn bi bilo tako!!«

PEPE: »Si prepričana, da želiš slišati moj komentar? Če si, prisluhni svoji notranjosti.«

Sem bolj pristaš Marijana in HHV-ja je pa res, da bi bila umetnosti zadana huda rana, ker so ženske vzrok nastanka čtiva. Kako pravijo za pesem ptic trnovk: »Ptica trnovka najlepše zapoje ko sede na trn.« ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ima sedaj polno energije, ker kobilice ni, pa še dečva ga motivira.

Leon, priznam, priznam... A ves, da je kaksen dan brez motorja cisto dobra sprememba?! Seveda pa ta cas drugace, kvalitetno zapolnim... in se imam krasno... Po moje bi se moral veckrat takole "postiti".... :D

Gregs: »...bom pac samo gledal, kako pada...«. Tole se pa kar malo kruto sliši. Da bi svoji ljubezni pustil, da se razbije. Težko in tudi tebi, ki si takšna dušca težko verjamem. Ampak sliši se pa dobro. Jaz bi ji sicer pustil pasti, ampak bi jo šel, ne da bi vedela, ujet. Če bi protestirala, bi jo pa iz »naročja« na tla spustu, da bi vsaj malo občutila, pred čem je bila obvarovana. Saj veš kakšni so eni, ko dolgo ni bilo padca, se začnejo preveč dvigati v nebo in izgubijo orientacijo. Ampak zaradi svoje omejenosti, ni potrebno, da trpijo poškodbe. Ali pač?

Pisuka, Leon, dobro si to povedal.... spet si odkril nov pogled v meni... Ja, konec koncev... bi jo vseeno poskusal prepricati, da naj ne skoci. Vendar, ce bi si to neznansko zelela, zakaj pa ne?! Kako naj jaz kontroliram tuje zivljenje?! Ne morem ga, ne zelim ga. Zelim pa, da sama spozna, kaj ji prinasa sreco in ce je to v skladu z mano.... potem... potem... a nisem ze napisal: nirvana?!

Ja, res je, kdor ze dolgo ni dozivel padca, se lahko prevzame. Vendar: pametni se nikoli ne prevzame, ker ve, kaj sledi. In orientacije ne izgubi niti za trenutek... ce pa ze, hitro spet vidi pravo smer, se preden je velika skoda zadana.

In ja, vsekakor svoji ljubezni ne bi pustil, da se razlepi, ce bi zaznal vsaj delcek zelje v njenih oceh, da zeli, da jo obvarujem. Z najvecjim veseljem jo obvarujem hudega, ko je sama presibka za samoobrambo... vendar mora v globalu se vedno sama sebe cuvati. Vsak mora sebe cuvati in se ne naslanjati na nekoga drugega za vsako malenkostno slabo stvarjo. Skratka: jokati na ramenih drugih za vsako stvar ni ravno pot do stabilnosti... Obcasno, v trenutkih slabosti, pa jasno pomaga malo pihanja na rano... :wink:

To zadnje je res višek sreče. Ampak Gregs ali se zavedaš, da ti zahtevaš žiljensko pametno žensko, ki jih ni ravno v izobilju (Ok, enako velja tudi za moške). Za vse ostale pa glede tiste modrosti in vprašanja kaj pomeni citat bmw-ja: »........mogoče iluzijo?????????...........«

Seveda se zavedam! Ampak sam si napisal nadaljevanje: jih ni ravno v izobilju. Me ne zanima, koliko jih je, ampak po tvojih besedah je vsaj ena... torej bo pac ta moja... :D

No, malo sale mora biti.... jih je vseeno kar nekaj, tako da ne boste rekli, da sem edino pobral... eheeehehehehehheheh..... :D:D:D

Jaz verjamem, da je to mozno in ker delujem tako, to dobim. Zivljenjsko pametno zensko... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agresija.... Zakaj?

Zakaj vedno, ko se nekje malo udomačim (tu mislim vas, dragi motosvetovci) postanem tako hudičevo zaščitniški? A moram res na vsako neumno provokacijo skočit u luft? Saj smo res enkrat na nekih debatah prišli do tega da naj bi bil materinski tip, samo a je to to?

Pa kaj si o tem mislijo drugi? Sicer se mi za mnenja drugih sladko zvižga, a čutim, da je tokrat nekaj drugače.

)

HHV, nekako ne zaznam niti, ki si jo zelel sporociti?! :o

Kaj te je znerviralo? Ker zascitniski smo vecina v tem krogu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agresija.... Zakaj?

Zakaj vedno, ko se nekje malo udomačim (tu mislim vas, dragi motosvetovci) postanem tako hudičevo zaščitniški? A moram res na vsako neumno provokacijo skočit u luft? Saj smo res enkrat na nekih debatah prišli do tega da naj bi bil materinski tip, samo a je to to?

Pa kaj si o tem mislijo drugi? Sicer se mi za mnenja drugih sladko zvižga, a čutim, da je tokrat nekaj drugače.

)

HHV, nekako ne zaznam niti, ki si jo zelel sporociti?! :o

Kaj te je znerviralo? Ker zascitniski smo vecina v tem krogu....

Horjotu se nekaj fuzla! :wink: :D Joke

Resno: Hvala, Gregs, hote ali nevede si mi poslal misel, tako da sem dobil odgovor! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Resno: Hvala, Gregs, hote ali nevede si mi poslal misel, tako da sem dobil odgovor! :)

Človek sreča svojo usodo na poti ,ki si jo je izbral,da se ji izogne...

(misel iz zgodbe Smrt v Samarkandu ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec, dobra misel... :wink: Pa se res je... ce je pameten, jo sreca... in se sploh ne izogiba prej...

HHV: no, samo, da si dobil odgovor... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem več....berem forum, parkrat na dan. In mi je hudo. Ker imam v sebi, pa ne morem osvoboditi....

Ni in ni besed.....misli so, a ne letijo. Vrtijo se, sicer po spirali navzgor....a še vedno v tirih. Boli, ko se vsa ta gmota zaletava v celice mojega telesa. Mimo ne more, skozi ne gre.

Naj počakam, da me raznese?

In iz koščkov, raztrešenih vsepovsod, sestavim novo sebe? Delčke, ki mi niso všeč, pa pometem, se od njih dostojno poslovim in jih prepustim vetru, da jih odnese v deželo 'Bilo je'....

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ljudje, malo se bom vzel iz obtoka, ker vozim na hlape in nisem sposoben oddajati pozitivnih vibracij. Vidim, da nisem edini s tem problemom, nekaj svinjskega se mora svaljkati po zraku.

I'll be back (če vam je prav ali ne), PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE lep dopust ti želim in upam, da boš večino časa posvetil svoji Cassandri, ker je čutiti, da je ta ljubezen nesrečna. Jaz ti privoščim srečno ljubezen. Oprosti za post o tolmačenju kril. Sem želel le provocirati, da bi bil deležen tvojih misli. Priznam sem bil egoist. Odgovor si že podal v citiranem postu.

Gregs: ».... jih je vseeno kar nekaj, tako da ne boste rekli, da sem edino pobral...«. Gregs ej, celo na tem forumu so, zlomka. :).

Aja saj veš, ko računalnik že tako zeza, je potrebno na novo naložiti OS, da bo ponovno čist, ker se je na njem nabralo toliko navlake, ki zmanjšuje njegov izkoristek. Ampak so pa na njem tudi pomembne stvari. Te se backupira in se jih nato ponovno restavrira z novim OS-om. Če še nisi prepričana, kaj je za odpis in kaj ne, natipkaj, bomo skupaj predebatirali. Da si kvalitetna sogovornica, že itaq vsi vemo. Torej, Aja PIŠ.

Gregs: »...Poanta je v tem, da je vsak gospodar svojega zivljenja....«. Ali veš, da je to lahko zelo nevarno. Če hočeš biti gospodar nečesa (voditi vse niti, ničesar prepustiti naključju) in da bo to zelo dobro delovalo, pomeni, da moraš tisto zelo zelo dobro poznati. Ampak na življenje vpliva toliko parametrov, da ostane del njega vedno skrivnost. Skratka nikoli ne boš spoznal vsega, kar je po eni strani tudi prav, ker bi bilo sicer dolgčas. Torej v življenju je potrebno vedno pričakovati tebi nove stvari. Lepo je Aja opisala reko, ki se ji moraš predati, ne, da bi do popolnosti vedel, kam te bo njen tok zanesel (jao, pa glih jaz sem se spravil to ponoviti). Če se zmotiš, vložiš dodatno energijo in najdeš novo reko. Velika napaka pa je brez energije in z velikimi pričakovanji, nepripravljen na tveganja in padce čakati, da te bo TVOJA reka sama našla. In zame ravno to izhaja iz gornjega citata. Tisti, ki ima željo gospodariti, biti nekaj več od, je le delno srečen. Izgleda, da še ni(sem) dojel, da so nove, nepredvidljive stvari in pripravljenost na tveganje olje za ogenj sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, dopust je še daleč, samo na forumu bom manj aktiven. Nepazljivo sem ravnal z energijo, preveč sem je pustil odtekati, premalo vračati, ne samo tu, na splošno in rezultat je prazna baterija. Pa se že pomalem polni. Večinoma vem, kako je treba ravnati, včasih me pa le zanese manično depresivna dvojčkovska narava :lol:

Cassandro bo treba šele odkriti in niti za hip ne želim podvomiti, da se bo posrečilo. Škatla je bila pravzaprav droben utrinek izpred let, ki se mi je tisti hip v taki obliki zarisal pred očmi.

Dovolj bo za danes, dovolj za nekoga, ki se je vzel iz obtoka :?

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: ».... jih je vseeno kar nekaj, tako da ne boste rekli, da sem edino pobral...«. Gregs ej, celo na tem forumu so, zlomka. :).

So, so.... seveda so.... Jaz sem samo hotel usmeriti pozitivno energijo se na ostale, da ne bi tako crno gledali in da bi mislili, da je pa sedaj konec iskanja in hoje po poti... :wink:

Gregs: »...Poanta je v tem, da je vsak gospodar svojega zivljenja....«. Ali veš, da je to lahko zelo nevarno. Če hočeš biti gospodar nečesa (voditi vse niti, ničesar prepustiti naključju) in da bo to zelo dobro delovalo, pomeni, da moraš tisto zelo zelo dobro poznati. Ampak na življenje vpliva toliko parametrov, da ostane del njega vedno skrivnost. Skratka nikoli ne boš spoznal vsega, kar je po eni strani tudi prav, ker bi bilo sicer dolgčas. Torej v življenju je potrebno vedno pričakovati tebi nove stvari. Lepo je Aja opisala reko, ki se ji moraš predati, ne, da bi do popolnosti vedel, kam te bo njen tok zanesel (jao, pa glih jaz sem se spravil to ponoviti). Če se zmotiš, vložiš dodatno energijo in najdeš novo reko. Velika napaka pa je brez energije in z velikimi pričakovanji, nepripravljen na tveganja in padce čakati, da te bo TVOJA reka sama našla. In zame ravno to izhaja iz gornjega citata. Tisti, ki ima željo gospodariti, biti nekaj več od, je le delno srečen. Izgleda, da še ni(sem) dojel, da so nove, nepredvidljive stvari in pripravljenost na tveganje olje za ogenj sreče.

Seveda vsako gospodarjenje prinasa nevarnosti. Ni odgovornosti brez nevarnosti. Vendar je meni precej bolj vsec, ce prevzamem odgovornost IN nevarnost. Sicer pa: biti gospodar svojega zivljenja ne pomeni, da v vsakem trenutku vodim vse niti. Ce bi to rekel, bi bil nespameten in prenapet. Biti gospodar ne pomeni vedno uveljavljati svoje volje, temvec pretehtati, kdaj ohraniti svojo voljo in kdaj svojo volje preobraziti, spremeniti, ce je ucinek vecji. Biti gospodar pomeni pametno voditi politiko zivljenja in ne pomeni, da si nekaj vec ali da to zelis biti. Jaz svojo notranjost vedno bolj in bolj spoznavam, tako da lahko tudi vedno bolj vodim svoje zivljenje tako, kot zelim, in zaradi tega sem vsekakor srecen. In jasno, nikoli ne bom vedel vsega in tudi z veseljem se prepuscam toku reke... Ne delam zakljuckov, zivim, kot cutim, zivim, kot zelim, zivim v uzitku, zivim v meni ljubljeni osebi.... ZIVIM!!! To je nekaj najlepsega....

In Leon, vsekakor jaz se zdalec nisem clovek, ki bi cakal na reko, da ga najde... Kje pa! Citat "biti gospodar svojega zivljenja" to ne pomeni.

In vedno se znajdes v situaciji, ki jo poskusas najprej dojeti in potem ravnati v skladu z dognanji. Je pa res, da bolj ko si pripravljen na dogodke, manj te preseneti. In cetudi te, je to vsekakor izziv za resitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepazljivo sem ravnal z energijo, preveč sem je pustil odtekati, premalo vračati, ne samo tu, na splošno in rezultat je prazna baterija. Pa se že pomalem polni. Večinoma vem, kako je treba ravnati, včasih me pa le zanese manično depresivna dvojčkovska narava

PEPE, glede na vse dosedaj povedano, te je ocitno doletel trenutek nepazljivosti, kar je skorajda cudno.... glede na to, da se zavedas tega, da ti energije ne more vzeti nihce, ce se sam tako odlocis in delujes. No, galvno, da se spet restavriras... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: »...In Leon, vsekakor jaz se zdalec nisem clovek, ki bi cakal na reko, da ga najde... Kje pa! Citat "biti gospodar svojega zivljenja" to ne pomeni...«

Pst, Gregs pisano je bilo splošno in rahlo namenjeno osebi, ki to besedilo bere, ampak to nisi bil ti. Si bil izkoriščen za medij. :twisted: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri reki življenja - trenutno sedim na bregu in počivam, celim rane, ki sem jih dobila, ko sem se prebijala čez brzice....moram na kopno, če hočem preživeti. Pa saj ni prvič. Sem kot mačka. Rane se hitro celijo, telo je kmalu spet tako prožno, da zmore (in hoče) dalje.

Je pa res, da preveč rada plavam ravno tam, kjer je reka najbolj divja, kjer me najbolj premetava in kjer izpod gladine štrlijo najbolj ostre skale. Mirne vode me hitro začnejo dolgočasiti. Zelo počasi se premikam dalje in veliko energije izgubljam. Zato ljubim brzice - hitre in divje so, nepredvidljive, v sebi nosijo božansko in hkrati strašansko silo. Odnesejo me daleč naprej. Če me skale ranijo, se pač umaknem v mirne vode ali pa za trenutek počijem na bregu. A se ne bojim, da bi tu tudi ostala.

LP

Aja

Pepe, ne moreš si mislit, kakšno zdravilo je bil včeraj tvoj glas. :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!