Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

včeraj upalila 42km,...prvič letos na svojo top lokacijo,..veselje popolno,..z novim načinom bicikliranja,..na 75%še nikoli nisem prišla spočita nazaj,....verjetno se je kolo pritoževalo in od dolgočasja vrglo ketno dol

post-265-0-33838400-1366389988_thumb.jpg

post-265-0-06961400-1366390091_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj upalila 42km,...prvič letos na svojo top lokacijo,..veselje popolno,..z novim načinom bicikliranja,..na 75%še nikoli nisem prišla spočita nazaj,....verjetno se je kolo pritoževalo in od dolgočasja vrglo ketno dol

 

Sanda...khm...DON'T DRINK AND WRITE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moram pit ni druge:)

temu se reče drgač adrenalin,oziroma jaz si rečem, da sem našpičena :kva1:

 

no, da ne bomo off topick

 

ena od dns mal bl višinska in sicer Slivnica 1114m oziroma dobrih 8km makedamskega klanca in skupnih 30km

razgled pa danes bl slab,kar je tud vidno:)

 

post-265-0-83163000-1366477439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesalc je preglasen:)

 

 

 

a je že kdo mogoće odpeljal neko traso ob soči in sicer solkan-kanal??baje makedamska pot ob železnici...me zanima dolžina trase in zahtevnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesalc je preglasen:)

 

 

 

a je že kdo mogoće odpeljal neko traso ob soči in sicer solkan-kanal??baje makedamska pot ob železnici...me zanima dolžina trase in zahtevnost

Izhodišče:prečkaš most ki pelje v Gor.Brda,za prometnim znakom z zastavico za veter (na levi ) se spustiš pod most.

Dolžina :približno 9.270 m

Steza gre do Plavi,nato je asfaltna cesta.

Zahtevnost !!?? Če zlezeš na  Slivnico  potem ti je to kot iti v  Mercator.

Zna pa biti  mestoma pot sprana od hudournikov in je bolje vzeti MTB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha kakor vidim na google map je ta Plave nekje na pol poti do Kanala...sem mislila da je res kakšna orng steza oz tura,..za teh 45minut se skor ne splača dol rint,..edin neki gledam da bi pičila do teh Plave potem pa je neka pot  z oznako 612 prilisje pri plavah pa tja proti kojskem in podsabotinu ter na NG,..

kaj misliš z mtb seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na to sem te hotel opozoriti:lepa furca do Plavi,kaj pa potem!?Po "stari" cesti v Brda (612=asfalt !) in čez Kojsko ,Podsabotin nazaj v Solkan se bojim da bo bolj žalostno.Lepše bi bilo  na drugi strani Soče proti Sv.Gori čez Paljevo ali Zagoro ampak ne bi rad da te pusti srce na cedilu.Hudič je ker si doma  v idealnem okolju za kolesarjenje in človek se kar razvadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki zakaj misliš da bi blo bol žalostno,sej brda so ja krasna pa lepo mi je tam vsaj kdr grem z motorjem češnje rabutat...Kja je pa s to Zagoro in Pavljevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brda so krasna,a tam bi bila bolj primerna specialka.

Če na levem bregu v Plavah sekaš križišče,se vzpneš na Paljevo.Od tu nadaljuješ proti Sv.Gori.Lahko pa greš desno kaka 2 km proti NG in nato levo preko Zagore proti Sv.Gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sanda: če si taprav dec, boš pa ja šla v Goriška brda z biciklom kar od doma....

.. v starih dobrih cajtih smo hodili tja iz LJ na praznik češenj (maraton)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jz sm dec moj dec pa ni dec...se menva ,da bova šla skupi in glede na to ,da on ravno ne kolesari,..ga ne mislim preveč matrat,..da ne bojo potem kakšni nepotrebni izgovori za opravljanje zakonskih dolžnostih :grim

 

uglavnm dns sm gonila karjolo pa lopato jutr pa upam da zapalim CULTivator''ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bila jeba od vetra,..še po ridah dol ni letelo drgač pa furca rakek-postojna-ride-planina-laze -ivanje selo-unec rakek

nič od nič

 

 

post-265-0-01423300-1366826099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa danes dopoldan prekrasen dan, brez oblačka na nebu in brez najmanjše sapice. Naredila 24 ravninskih km. Lepo je bilo. Jutri pa spet na motor.

post-21566-0-65333400-1366826612_thumb.jpgpost-21566-0-60267400-1366826671_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa danes dopoldan prekrasen dan, brez oblačka na nebu in brez najmanjše sapice. Naredila 24 ravninskih km. Lepo je bilo. Jutri pa spet na motor.

attachicon.gifimage.jpgattachicon.gifimage.jpg

Mia, dej raje mal v pečico poglej no :)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ga ne mislim preveč matrat,..da ne bojo potem kakšni nepotrebni izgovori za opravljanje zakonskih dolžnostih :grim

 

 

 

 

  

Pri vas ženskah res ni noben problem,če ste vse mehke... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne bit off topick,..da mi ne bo treba metle uporablat...

danes je lep dan,..bo treba jit nabrat kak km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem mislila da bo dan počitka,ker sem se počutila skurjena potem pa dosežem tole

Personal best 20 km of 42m:09s which is a 1m:22s improvement.

 

in odpeljem precej hitrih 42 kilometrov v vetru

post-265-0-54564700-1366914656_thumb.jpg

post-265-0-40765000-1367065421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns smo šli malo off road, usranih 21km in pa 1.20h vožnje :bum::slap: sm mislil na polno zapeljat čez vodo,dobr da  je šel prej prijatelj in mi zadal dvome pa sm pretehtala da ne bi blo glih pametno že na začetku bit ves moker in usran,ena redkih mojih pametnih odločitev :OK:

post-265-0-10716800-1367065710_thumb.jpg

post-265-0-25547000-1367065794_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLESARJI jutri 28.04.2013 je v Novem mestu kolesarski maraton " Po dolini reke Krke " s pričetkom ob 9,00 start ob 10,00.Kratki maraton 40 Km in daljši 80 Km. Start v Nm-Prečna-Dvor-Dol.toplice-Nm (cilj kratkega maratona) in naprej na dolgi maraton -Nm-Mačkovec-Kronovo-Maharovec-Šentjernej-Orehovoca-Mokropolje-Ratež - Novo mesto !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more bit kr lep tale maraton,žal ni zneslo bom pa šla odpeljat v kratkem to traso

 

in ena od danes

me and my CULTivator,po 71km,25avg in 663 višincah prispela domov...
sedaj pa se bova poslovila za ene 11dni,in bo med nogami TDM

 

 

post-265-0-14191400-1367252278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal gor, pa mal dol, prijetna bolečina v nogah, veter v laseh, preznojeno telo, prevoženih 18km. To je izkupiček današnje kolesarske furice.

post-21566-0-22513800-1368180030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!