Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Ja, Hanzi, bomo šli na pijačo, če se srečamo. :beer2: , pa tud kakšen kilometer lohk skupi prevozmo.

Tudi do Ihana sem že šla, pa do Kamniške, le na Črnivec še ne. Pa dol do Dolskega in po drugi strani nazaj do Ljubljane.

BTC je vedno v moji bližini, sej tam zraven živim, a s kolesom ne grem tja, se bojim zanj.

Zdaj bova začela spet z Malim Lipoglavom in Pancami. Bo prec dobrih 40 na dan. Pa še mal vzpona.

Sam res je, da je preveč pleha, če greš ob 16 ih od doma.

Včeri sva šla z motorjem mal čez 15 v Trzin iz Novih Jarš. Too much! Po sred lih ne morš skoz peljat, se ti ne umaknejo, je že boljš s kolesom pa po kolesarski.

Popravljeno . Popravil renca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sva danes spet naredila 25 km.

Štart v Lj. čez Trzin do Domžal in potem spet proti Ljubljani. Bežala pred dežnimi kapljicami.

Sva malo merila čas, ki ga bova s kolesi porabila v soboto do Domžal, ko bova tam štartala na otvoritvenem maratonu za olimpijsko kartico.

Hanzi, bi lahko prevozil 21km, pa samo malo klančkov je? Saj 1. maj je že blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ni problem 21 km, če sem jih lani 1 mesc po OP, bi jih tudi letos ko je še eno leto zraven.

Sicer pa včeraj pop Ihan, Črnuče, Gameljne, Vodice, Brnik (na letališču en sokec) pol pa nazaj čez Mengeš. V družbi "virtualnega" Bronza skoraj 60 km (no 15 solo) in povprečna 29km/h. No meni te hjitrosti ni uspelo vzdrževat zato sem se precej šlepal.

Zvečer me je pa čakalo še dobrih 30 in danes vrnitev, Tako da je tistih 21 v soboto drobiž, samo kaj ko ne bo "časa". Sicer pa sem večkrat na tisti furi proti Moravčam .)

Sem ugotovil da jih imam samo v tem mesecu že skoraj 1000 :eek: .Le kdaj se vrtijo :?

Vedno bolj pa ugotavljam,da klanci navzgor niso moja specialiteta navzdol je pa druga pesem :devil: ,

Če bom šel maja na OP bom kar pogrešal bicikel sploh zato ga bom anjamanj dva mesca lahko samo gledal (ampak če bo OP uspešna bom pa potem lahko v stoje v klanec gonil :devil: ) in me bo mallo manj ta zadnja bolela :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se boš po OP hitro pobral.

Jaz sem jo imela lani 6,4, na nogi, je trajalo 3 mesece, da sem se malo na kolo spravila, a ni šlo. Pač je bila OP haluxa, kosti na palcu noge. In potem se mi je položil 7.8. na isto nogo še motor, pa mi je stisnil stopalo ravno čez operiran prst.

No, in da je mera polna, sem si jo zvila še 21.3. Isto. A sem našla dobrega terapevta in zdaj že gonim kolo. Letos jih je šele 81, ponavadi sva jih imela že skoraj dvesto.

No, do sobote ne bo nič več, ker meni se sami ne da, moj pa popoldan dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No domžalska "dirka" je za mano. "Dirka" zato ker smo imei povprečno okrog 25. Drugič bo treba iti med "profesionalce" tam imajo baje policijske in sintalove astre tudi drugo prestavo v menjalniku. :BUA:

Sicer pa 25 km dirke, 25 km vožnje od cilja nazaj v Domžale in še 10 km do Domžal in nazaj, skupaj 60. Lepo se brca v tem vremenu letos :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Hanzi, tudi midva sva bila. Pa se nismo nič pocukali.

Midva sva pla tudi še do Domžal s kolesom, po končani "dirki" pa spet do Mengša in potem na Dobeno, pa navzdol do Rašice in spet potem do Šentjakoba in domov. 74 km.

Prav prijetno je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Po skoraj dveh tednih prisilne pavze sem se pred dnevi spet spravil na bicikel.

V nedeljo sem grizel kolena semle.

Gor je trajalo 40 minut, dol pa samo 8 minut :?

Da pa sem prišel do vzpona p še dobra urca.

No km pa se kar nabirajo, čeprav sem mi9slil, da se bodo že nehali :?

post-85-1179230863_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sva šla spet na Mali Lipoglav, tam pojedla oba kosilo za enega in spet dol na kavico v BTC in potem pogledat, ravno tako s kolesom, delavnico Maksi in malo cedit sline.

No, dobro, sva pa zato srečala kar nekaj znanih in prijaznih ljudi, malo poklepetala, potem pa nazaj domov. 57 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je zgledalo, da bo scalo, sva šla proti Lipoglavu. Pa sva mu ušla on spet je bilo cca 42 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hanzi se nič ne javlja. Ali še vedno okreva?

NO, grosupeljski maraton treh občin uspel. 60 km pretežno klancev ( :whistle: ) vsaj zame, v treh urah.

Uspeh!!! Povprečna hitrost 20km/h. Zelo zadovoljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 50,4 km Ajde je bilo uspešno prevoženih. Vročina ubijalska, okrepčevalnic nič, vode nič......

Se nama še v bazen ni dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrevat upam da začnem čez en teden ( v čet op?!) Do takrat pa bicikel- ta teden jih je 300 že za mano, v nedeljo jih bo še 100 do takrat pa še kakšnih 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ta kratka franja je za mano (3:20 za 97 km). Solidno. zadoovoljen, drugo leto pa ta dolga :whistle:

Sicer pa prejšnji teden skupaj 465 km. V čettrek pa upam da "neham" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj streskal ta veliko franjo.. 5:59:52.. zanič cajt, ampak glede na to, da sem včeraj prekolesaril več kot celo leto skupaj, sem zadovoljen.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud kar zadovoljen s svojim cajtom. V svoji kategoriji sem se uvrstil v zlato sredino (skoraj čisto na sredo malo bolj proti začetku :naughty: )

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri špricamo šolo na račun kolesarstva pa lepega vremena.

Greva že navsezgodaj z Unikatom v Pekel (pri Borovnici) na eno prijetno turco, pa še mal slapove pogledat pa poslikat :photo: , pridejo kšne slikce gor jutr mogoče.

P.S.:Pridni bodite z nabiranjem kilometrov, pa varno vožnjo želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem tud prevozil ta malo franjo (97km) čas je bil pa 1.49... kar dober za moje letošnj :mellow: kilometre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se zapeljal malo s kolesom, čeprav je bilo tako vroče. Iz Maribora sem čel čez Pekre in Limbuš v Ruše, nato pa v Selnico, Bresternico, Kamnico in čez center Maribora domov :). Vsega skupaj je bilo sončnih 38km. Na poti je bilo veliko kolesarjev, je bil mogoče kdo od tukaj?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se zapeljal na relaciji Vinica - Slunj -Plitvice - Otočac -Krivi Put - Jezerane -Ogulin - Marijatrošt - Bosiljevo - Vinica...

Na odseku ceste Slunj - Plitvice me je prehtelo precej Motomarsovcev, a pozdravljajo zgolj motoristi iz A in D - jst se jim klanjam..

Da ne govorim, v kakih zabačenih vaseh - mož na Ktm 990A z A nalepko, mi je mahal - tolk, da ni padel z motorja..

Zgodba se ponavlja (ali sem na motorju ali biciklu):

Popotniki iz predvsem zahodne Evrope cenijo in znajo pozdraviti popotnike ne glede na njihovo prevozno sredstvo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet ena tura v vročini :). Iz Maribora čez Malečnik, nato po glavni cesti mimo Picerije None in Črnega lesa v Lenart. V Lenartu dolgi postanek na vikendu :D , nato pa po isti cesti nazaj. Največji napor mi je predstavljal Malečnik in pa močan veter na poti nazaj po Hrastovški ravnini :). Nabralo se je okrog 36 km.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No ta kratka franja je za mano (3:20 za 97 km). Solidno. zadoovoljen, drugo leto pa ta dolga :whistle:

Sicer pa prejšnji teden skupaj 465 km. V čettrek pa upam da "neham" :rolleyes:

Hehe, no pa sem mislil, da sem edini na tem forumu, ki biciklira, pa sem se hvala bogu zmotil;) Sem bil tudi jaz na Franji. Mel sem pa čas cca 3:27 za tavelko ;)

PS: Včeraj me je pa nekaj v koleno pikalo, pa ni glih najbolše :unsure: Upam, da bo minalo ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to od štarta na Vrhniki ali od BTC. MOj cajt je merjen od BTC, od vrzdenca je bilo eno uro manj.

Sicer pa: če bi šel kdo v soboto na Bled ali Bohinj naj namigne. Štart zjutraj, vrnitev zvečer, vmes pa plavanje na otok :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!