Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Ful me žalosti, da rejžete babe. :closedeyes: :cry:

se jih s tičom ne z nožom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa žalosti, ker nisem mojega videla od včeraj zjutraj, pa se bova videla šele zvečer verjetno :(

Kolko ga poznam, bo itak spet prišo zarezan ko sam satan, tak da ne bo nič od njega.....spet. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna sm, ker morm bit do štirih spet v tej klinčevi pisarni, medtem, ko nekateri uživajo na motorju ... pa še vreme je fajn :(

Sočustvujem s teboj ;) ... sem istega mnenja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna sm, ker morm bit do štirih spet v tej klinčevi pisarni, medtem, ko nekateri uživajo na motorju ... pa še vreme je fajn :(

Jaz pa do dvaindvajsete :cry:

Najbolj pa sem žalosten, ker ne morem k Maratonu.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bol sem žalosten, ker še zmeri ni dežja....... da bi padalo 14dni brez nehat :glare:

:nono: kanglco v roke in zalivat tisto cross progo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič bit žalostni... vse se uredi... tako ali drugače.

sicer pa lahko vse kar se zgodi pogledamo tudi s pozitivne strani.

Tako, da kar veselo v vsak novi dan. :D

[attachmentid=73751]jaz tudi biti žalosten, samo je za tega mojega kosmatinca boljše, da zdaj spi. Je bil že star. 15 let...

ampak se spomnim lepih trenutkov, ki sam jih preživela skupaj pa je dan takoj lepši.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problemi, problemi, problemi in še enkrat problemi. In ko se že vidi rešitev se samo še bolj komplicira. Ma ne vem tolk v kurac gre vse skup da bi se najraj že kar obesil. Motor sem imel že prodan, pol se je pa un premislil, zdej sem pa spet v p...i. Spet od začetka vse. Pa z avtomobili ni videt konca problemom. Tak da sem z živci tok na konc da niti pomirjevalo ne pomaga. Mam vsaj izpite že skor vse, sam kaj ko drugo vse pokvari :cry:

vikend je daleč :cry: pa jutr je treba delat :angry2:

Služba je še najmanjši problem, čeprav me tudi tam dobesedno razžirajo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da sem se skoraj zabil v avto pri 70km/h :? :slap: :o Nesreči sem se izognil za nekaj cm, hvalabogu :OK: Pred avtom ko sem ga videl za ovinkom seveda, sem zabremzal ko nor, spodneslo mi je sprednjo gumo, z zadnjo sem bremzal na max, glih tolk da je ni neslo( Še vedno nevem kak je lohk sprednjo), pol sem videl da se ne morem čist ustavit, sem levo zavil, pri ene 45, od avta sem peljal okol 5cm, če je blo :? Od zdej naprej vozim po pameti :nono: :o

Pol pa sem se ustavil nekje, ugasnil motor, čist prešvican razmišljal :nono:

Popravljeno . Popravil Nejko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En čik bi te zagotovo pomiril :P

Ne kadim, sem proti kadilcem, živim zdravo (yeah, right :D ) Ampak kadim res ne. Sem pa potem parkiral motor in bil raje na kolesu dans :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Propadel biciklistični izletek s Princesko:

najprej se je na mojem biciklu snela veriga, in ko sva nadaljevala je po 30 metrih (!!) še Princeski, s tem da jo je uspela zabiti med okvir in zobčenike tako močno, da ni bilo tam kaj delati. Telefonski klic in Kraljica naju je prišla rešit ..

:(

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!