Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

ker še nimam izpita za neomejeno pa še zarad tega k je treba jutr spet delat :BUA: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker še nimam izpita za neomejeno pa še zarad tega k je treba jutr spet delat :BUA: :cry:

ne boš verjel, ampak sem na istem :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostna sem, ker mojga mačka Štucija ni domou že več k en teden in ga je pomoje avto zbiu. Pa tko sm ga mela rada, me prov srce boli :closedeyes: :cry: :cry: :cry:

RIP

Tanjuška, okol naše bajte jih je najmanj 5 <_< . Pa tud v bajt se sprehajajo (pri mojih sostanovalcih), pridi, polovi vse in odpelji! Jih boš mela na zalogo, pa še kišto pira ti plačam. al pa kej druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tkole pa naštejmo: ker me net jebe in me pinga nonstop, ker mam v službi štalo, ker sm dobu prepoved 1 mesec vožnje za lansko nesrečo.... aja pa še kr me ne jebe :D:D:D (no ja bo že ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, okol naše bajte jih je najmanj 5 <_< . Pa tud v bajt se sprehajajo (pri mojih sostanovalcih), pridi, polovi vse in odpelji! Jih boš mela na zalogo, pa še kišto pira ti plačam. al pa kej druzga

ej lojzek bi z veseljem ker mam ful rada mačarohe, sam noben pa nau tak kokr moj štuci, ti povem, sam še govoru ni. spala sva skupi u postli in mi je zjutri zmeri tko lepo tačko položu na obraz, pa me gledau tud po pol al pa kr celo uro, pa predu zravn. Ti ne morm povedat, besede niso dost, to se je čutl. Tko, da oprosti, mogoče kdaj drugič, ko štucija prebolim :cry:

PS: zna pa dolg časa trajat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ker ne morem biti poleg ostalih Štamp'rlov v Laškem......... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst lepo umijem moped, a potem se mi takoj muhe gor poserjejo :angry: :cry:

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ker ne morem biti poleg ostalih Štamp'rlov v Laškem......... :cry:

enako, edini od kolegov bom doma ostal :cry:

pa ker bom glede na potek sezone in obete verjetno poslal samo še kafe-racer in pozer in bom mogu še motor spucat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!