Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Kako se strinjam s tabo Perla :cry: (predvsem zato, ker jih je kar nekaj po "lastni krivdi") :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalosten sem, ker danes ni nobene tekme na svetovnem prvenstvu in je v mojem priljubljenem lokalu pir spet po normalni ceni :cry: - med tekmami je namreč 250/pol litra točenega :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalosten sem, ker danes ni nobene tekme na svetovnem prvenstvu in je v mojem priljubljenem lokalu pir spet po normalni ceni :cry: - med tekmami je namreč 250/pol litra točenega :yea2:

Bošček... ...izvoli!

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostn sm ker tega ne razumem :cry: :cry: :cry:

(eni ful lepi žmigovci so to pa to spodi piše)

Hinweis

Bitte bedenken Sie, daß Restposten schnell ausverkauft sein können, insbesondere dann, wenn es sich um eine extreme Preissenkung und dazu noch um gängige Konfektionsgrößen handelt. Die Bestände werden im Internet werktags von 7.00 bis 20.00 Uhr stündlich aktualisiert, das gibt Ihnen eine hohe Sicherheit bei der Verfügbarkeit der Produkte. Restposten sind nicht in den Filialen erhältlich!

Restposten pomen da jih ni a ne?? :cry: a kj piše kdaj dobijo nove ???? hvala za odgovore :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm motor stovku :cry:

dobr da ne tak fejst,ampak vsaka praska...............jaoooo

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm motor stovku :cry:

dobr da ne tak fejst,ampak vsaka praska...............jaoooo

Ja to že tanovga ? Kva si pa sploh nabavu ? A ti si OK ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je vse ok,ker ni blo hitrosti (40km/h)iza avta mi je mačka pred kolo skočla,bil sm pa glih mal nagjen tak ,da spasa ni blo.

se ni tak fejst(sreča) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa danes prvič karambol z motorjem naredu :( (šele 2 meseca sem motorist).

Ker hudič me je vleku na motor po dežju :slap:

Križišče kjer zaloška prečka progo v LJ, pred mano ženska mal bolj zabremza, jest pa tud mal bolj zabremzam, asfalt pa glih tam gladek kot steklo, prvo kolo mi spodnese in ruknem direkt s sprednjo lučjo babi v rit!! Razbil sem plastiko (svojo), pa zgleda tud nosilce sprednje luči. Jest pa začuda sploh padel nisem, nekak sem se na nogah obdržal (mal me sicer koleno boli). V glavnem bedarijo pa stroške sm si naredu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa danes prvič karambol z motorjem naredu :( (šele 2 meseca sem motorist).

Ker hudič me je vleku na motor po dežju :slap:

Križišče kjer zaloška prečka progo v LJ, pred mano ženska mal bolj zabremza, jest pa tud mal bolj zabremzam, asfalt pa glih tam gladek kot steklo, prvo kolo mi spodnese in ruknem direkt s sprednjo lučjo babi v rit!! Razbil sem plastiko (svojo), pa zgleda tud nosilce sprednje luči. Jest pa začuda sploh padel nisem, nekak sem se na nogah obdržal (mal me sicer koleno boli). V glavnem bedarijo pa stroške sm si naredu :(

Ce je to vse, potem bodi raje vesel... 2 meseca bolniske sta za v to temo, ne pa samo razbita plastika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostna sem, ker mojga mačka Štucija ni domou že več k en teden in ga je pomoje avto zbiu. Pa tko sm ga mela rada, me prov srce boli :closedeyes: :cry: :cry: :cry:

RIP

post-10107-1152085616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalostna sem, ker mojga mačka Štucija ni domou že več k en teden in ga je pomoje avto zbiu. Pa tko sm ga mela rada, me prov srce boli :closedeyes: :cry: :cry: :cry:

RIP

Sedaj sem še bolj žalostna ko vidim da tvoje lepe muce ni domov. Mi tudi imamo takšno muco. Upam, da ti čimprej zamjavka pod oknom in da je mogoče res kje zalutala.

LP D

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, ne štekaš.....brez tega sekiranja bi bilo življenje čist preveč kičasto. B)

Eh, jaz sem pa mislil,, da ti je pes srako požru, ko sem te opazil v tej temi... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!