Skoči na vsebino

Mal pomoči pr nakupu?


Rugi

Priporočene objave

Sicer sm se že odloču za drug motor ampak me vseeno zanimajo podatki pa vtisi!

in ta motor je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega Riejuja ima moj sosed (skoraj sosed) ene 2 tedna pa zenkrat nima nobenga problema al pa kej... Gre mu ene 115, tko da ti ga svetujem. :OK:

EDIT: Aja, nisem prebral zgornjih postov. :slap: Sej je andro že sam napisu... :)

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ta motor je....

MZ SM 125. Na konc se nism odloču za cestaka ker se vseen mal prevečkrat po makadamu pa kkšnih gozdnih poteh zapelem in s cestakom res ne bi pršu nikamor.

Pa glede na to da leti z blokado isto ko Rieju pomoje nism dost zgrešu :) (pa 4T je)

Andro: A blokado maš še gor al si jo že snel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm dubu riejuja rs 2 pa morm rečt da je kr uredu motor...

Ful mal porab ne rabš olja res pa je da ne gre tok kukr 2T 125

slikce :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 4t je pomojem tako: veliko denarja, malo muzike. Resda je pa vzdrževanje poceni, sam motor kupiš za

užitek, ne za šparat dnarja z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 4t je pomojem tako: veliko denarja, malo muzike. Resda je pa vzdrževanje poceni, sam motor kupiš za

užitek, ne za šparat dnarja z njim.

clovek ne sanjaj...valda da kupis motor za uzitek...samo kak bos mel uzitek ce na koncu nimas za bencin recimo? kaj si bo nekdo ki recimo ne zna nic naredit sam na motorju in bo mogel za vsako bedarijo peljat motor na servis, z 2t masino? (po moznosti se nimajo nevem kolko denarja in potem ta UZITEK nekak odpade a se ti ne zdi?) ce pa bo mel 4t masino pa mogoce tega problema nebo mel! (vseeno da so pac 4t v osnovi malenkost drazji)

uzivaj v voznji ne pa v hitrosti :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma stvar je cisto kak komu. tako je. Varadera je za mene odlicen motorcek za daljse voznje, ampak IZVEN mesta. malo se spomni kak je blo ko sma se peljala kam. Iz draša si šel za mano v soboto? 1. 2 avta si prehiteval z menoj, sta vozla po desni strani pa vse je blo fraj, pri tretjem ko pa je bilo malo manj fraj, sem lahko jaz komot, na svoji strani bele črte šal mimo, ti pa raje niti pomislo nisi na to. Preširok? Če pa pogledama z drugega vidika, če grema na daljšo furo, moram jaz z 2T zeloo pazit na obrate, V nedeljo sem delal vewč kot 300km BP ampak obrati samo pri prehitevanju do 12k, vožnja konstatno 5-6k. Denarja, mam zelo malo, starša mi ga ne data. Če je le možno delam. AMPAK za mojo lubico hondico VSE! za nekoga, ki dela na leto 1000km (tolko sem jih naredil v 1nem tednu in to letos :OK: ) se 2T ne splača. Res pa je da mene neboš videl v obratih z hladnim motorjem.

Za vsakega svojo stran. Nekdo hišo _preživetje_ avto za potovanje, nekdo Hišo .... graščino, pa jugeca.

Vsak ma svoj stil vožnje. Nekdo čopera nekdo SS. a si videl onega kymcota od Golobov, na koncu vaše ulice? Če bi mel željo bi se lahko BP z njim vozil okrog, Pa se ne, čeprav je zame to super motorček. z njim si ne upam prehitevat niti katerce pri 40km/h ker nimam občutka varnosti :grrr:

In še nekaj, a vse kaj je nad 100km/h ne more vsebovat užitka? a je tebi večji užitek prehitevat jugeca ki vozi 100km/h z 101km/h al 110km/h?

Vsak naj pred nakupom motorja razmisli kaj želi met, nakaj naj še motor preizkusi, nato pa se odloči za nakup. Sem izbiral med veliko motorji, pa sem se odločil za 2T.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ste vsi pametni. Čist odvisno je od posameznika, kakšen motor ma oz. si ga je izbral. Jst mam čoperja 4T, je pocen pa tut vzdrževanje je poceni, tist denar, katerga bi dau za olje pri 2T motorju in za bate... rajš dam na banko in si bom čez 5 mescov kupu močnejši motor, vi bote pa zdej ˝užival v hitrosti˝ pol pa keša ne bote mel za kej močnejšega (razn če bodo mamice kuple motor).

Pa nehte že enkrt nabijat, kaj je bolš. Odvisno je od posameznika!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ste vsi pametni. Čist odvisno je od posameznika, kakšen motor ma oz. si ga je izbral. Jst mam čoperja 4T, je pocen pa tut vzdrževanje je poceni, tist denar, katerga bi dau za olje pri 2T motorju in za bate... rajš dam na banko in si bom čez 5 mescov kupu močnejši motor, vi bote pa zdej ˝užival v hitrosti˝ pol pa keša ne bote mel za kej močnejšega (razn če bodo mamice kuple motor).

Pa nehte že enkrt nabijat, kaj je bolš. Odvisno je od posameznika!!!

Vsak naj pred nakupom motorja razmisli kaj želi met, nakaj naj še motor preizkusi, nato pa se odloči za nakup. Sem izbiral med veliko motorji, pa sem se odločil za 2T.

upam da ni to letelo na mene?

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Sej sm napisu kerga sem si izbrau, sploh pa bi katerkol motor kupu nov, ker ga rabm res vsak dan in nočm met problemov s tem da bi ga mel vsak mesec na servisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni to letelo na mene?

lp, FReAK.

ni letelo točno na tebe, ampak na vse, ker se vsi po vseh temah kregajo, kaj je bolš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hud tale rieju ni kej :OK: :OK: vsaj na videz; kako je pa ostalo pa ne vem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da lahko kdo zbriše mojo zgornjo objavo. :blush: Napaka

Tale Rieju je čist lep in dokler ne bo kdo napisu, da mu je med vožnjo odpadla sprednja guma, ga bom imel za kvalitetnga :D

Stvar s 4-taktniki. Pri cestakih je zadeva vseeno malo drugačna kot pri drugih motorjih, ker naj bi bili narejeni za hitrost, ampak to še ne pomeni, da se na njih ne da uživat. V ovinku v katerem ga ne morš spelat z več kot 90 bo prav tko dobr kot vsi ostali cestaki al pa celo boljši če je na njem dobr voznik.

V bistvu je edina dobra stvar 2T da ma več moči. Nima pa dobrega zvoka, ima velko porabo, dragi servisi...

Na izpitu vozm MZ RT k je 4T in sm čist navdušen. Motor zares potegne, zvok je pa že z original avspuhom prekleto hud!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm na hitr naredu 2 sliki

lep je ... :OK:

ne se kregat o stvareh, ki ne bodo nikoli dorečene.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iz Brezovce pri Ljubljani

ola lepo lepo :D se oglasmo kej mimo :) te obvestimo ok ? :P sej nis kej jezn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iz Brezovce pri Ljubljani

ti pa nisi tok od mene oddaljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!