Skoči na vsebino

Mal pomoči pr nakupu?


Rugi

Priporočene objave

Dons sm brskal po reviji Motorrad in zasledil test Hyusota 125 GTR... No, končna piše 115km/h

Pospešek od 0-50km/h je 5.5s, do 100km/h pa kar 23sekund...

Konjev ma pa 14KM če se ne motm, drugo nism gledu več, ker so me prodajalke že grdo gledale..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iz Brezovce pri Ljubljani

ooooo kr bliz :OK:

sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm brskal po reviji Motorrad in zasledil test Hyusota 125 GTR... No, končna piše 115km/h

Pospešek od 0-50km/h je 5.5s, do 100km/h pa kar 23sekund...

Konjev ma pa 14KM če se ne motm, drugo nism gledu več, ker so me prodajalke že grdo gledale..

tok k ma do 50 mam jst do 100 :P

nism se mogu vzdržat :P

ej andro mi se bomo pa še kej skupi nafural...dej upiš moj msn

jure.ristic@gmail.com

ayde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

sam tuki je se ne problem! naslednje leto grem delat ispit (125) pa sm ze mal gledu za motorje! kam kol gres((Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.),bolha)povsod prodajajo rabljene 2t!(moj prvi motor bi bil itak rabljen)!!!ce poznate se ksno stran povejte!lp

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

na motoboomu mi je padel v oko ta Rieju Rs2 125...ful je lušten....

Glede nakupa, preštudiraj kaj bi rad dosegel z motorjem, a bi se rad kam dlje peljal ali boš imel za lokalno junačenje...na osnovi tega izberi...pa po denarju seveda...

V pomoč so ti lahko te teme!

sam ta mutor je rel lep... not bi dou mutor od mite, zadi bi dou luč drugo, pa bi dobu zame supr mutor... :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!