Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

no pa dejmo tako..... razlogi proti:

1. gre za ritopike

2. otroc bodo strašansko trpeli, ker bodo v taki vezi in se bodo vsi iz njih norca delali (to smo že nekako dorekli, da imajo vsi otroci s tem probleme, ne bi imeli samo otroci takih partnerjev)

3. da so homoseksualci za pobit (kar sicer nima veze s posvojitvijo)

4. da ni nujno, da so homoseksualci boljši starši (kdo je sploh o tem govoril)

5. da ni naravno (prosim vas lepo.... kaj pa še je)

6. da rabita očkata in mamico (glede na ločitve jih ima zelo malo še oba starša)

................

mater, se ne spomnem več... je bilo toliko nabijanja, da sem že pozabila. Tako dragi cenjeni sodelovalci. Dajte še razloge.

Brez komentiranja, samo razloge oz. argumente in bom probala dati kontraargument.... da vidimo, koliko daleč pridemo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no... pa je en le stopil na tanek led in priznal v čem je problem...... Fino, mogoče bomo zdej lahko prišli do tega, da gre samo za predsodek pred istospolno usmerjenimi ljudmi in ne za to, kako bo otrok v taki skupnosti živel....

super, super.... kar tako naprej!!

Pupa, skoraj vsi resno debatirajoči so že nekajkrat ponovili to, da je problem ta predsodek. In da družba ni zrela za take ukrepe, dokler ne bo sprejela homoseksualne skupnosti kot take. Družba kot je naša, enostavno potrebuje določeno količino pretečene vode med zakonsko odobrenimi homo partnerskimi odnosi pa do zakonsko odobrenimi posvojitvami otrok. In ves čas trobimo to! Da bodo ti otroci handikepirani s strani tako nezrele skupnosti kot je Slovenska družba. Ne pa da smo mi tu nestrpni do teh ljudi, ker v večini primerov nismo!

A ti tega pač nočeš razumeti in vse, ki se s teboj ne strinjajo kar takoj in tako na pamet označiš za homofobne! Pupa pač, kaj čmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj probam zaščititi tudi druge morebitne žrtve. Žtvena jagnjeta (otroke po domače). Zanekrat je na srečo večina na moji strani. Mogoče bo kdaj drugače. Takrat pa se bom moral v kot pospraviti.

no, če si tako zaščitniški ... naslednjič, ko boš kakega nalitega fotra, ki je spil preveč špricarja, za šankom videl, ukrepaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je problem - kako otroku dopovedati, da je en dedec ATI, drugi dedec pa MAMICA :kva2: :kva2: :kva2: ?

...

Tudi pri heteroseksualnem paru je podobno. Kar nekaj časa traja, da se otrok nauči izgovoriti MAMA in ATA.

Pa ne zato, ker že ob rojstvu zna ločit spola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opaaa, tegale pa ne kupim!

Narava je narava s svojimi zakonitostmi, pa če se ljudje s vso svojo brihtnostjo na glavo postavijo. In nekaj kar je deviantno ali neproduktivno (in s tem obsojeno na propad) v naravi, še ne postane normalno in produktivno zato, ker družba to sprejme. Pomeni le, da celotna družba postaja neproduktivna in je anomalijo sprejela za normalno. Ampak le družba, narava tega ne bo priznala nikoli!

Ali je to odgovor narave na prenaseljenost tega opičjega planeta je pa že druga debata.

In to zgoraj napisano je osnova mojemu nesprejemanju in neodobravanju. Enostavno zame homo seks ni v službi narave in ne more biti enačen s hetero partnerskim odnosom.

In do takega mnenja menda človek ima pravico, ali pa ga je treba označiti za neumnega nestrpnega in ga osebno napadati, ko ugotovi, da prizadeti radikalneje zastopajo svoja stališča?

horjo, with all due respect - tolk se za naravo potegujete ... vozte se pa vsi z avti in motorji ... pa sam veš, kolk dobr to vpliva na taisto naravco ... ;) pa vlak pa avtobus vosta še skor iz vsake vasi :)

Kar se mene tiče - ne moti me, če je kdo 'anomalija v družbi'... ker sem tudi jaz ena huda anomalija... (ne, nisem gay, zaenkrat vsaj lahko tko trdim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: boli vas patka za pedre in njihove posvojenčke... iz nasprotnikov govori predvsem privzgojeni vzorec, seksizem/šovinizem... 'pedri pa že nimajo kaj otrok vzgajat'. ... Ja pismo, no, kaj pa, če je kateri od učitelnov v šoli vašega otroka homoseksualc, pa tega ne veste? A bi ga linčali?

a dejte no bejšte :P

:OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :OK: :OK: :OK:

Tako je, Pupa. Sedaj pa preberi še zgornji citat.

Otrok ima pravico do atija IN mamice. Tudi pri samohranilcih ima atija IN mamico, čeprav ne živijo skupaj (imajo pa z zakonom zagotovljeno pravico do stikov).

Primeri alkoholizma, narkomanije in ostali takšni primeri ki jih navajate zagovorniki pedrov - prosim za statistične podatke, ki bodo potrdili, da je med homo pari MANJ "čudnega" obnašanja kot med klasičnimi pari - primerjano seveda procentualno.

Dokler "boljše" stanje homo parov ni potrjeno z ustreznimi raziskavami, imajo pač homo pari en minus VEČ kot normalni pari.

Jap. Zelo pogosto starši svoje 14 in 15 letne hčerke prepričujejo, naj se raje igrajo s fantki kot pa s punčkami, ker je tako bolj prav. :lol1: :lol1: :lol1:

1) tudi pri homoseksualni posovjitvi ima otrok še vedno atija in mamico ... le da sta morda mrtva, ali pa ju je od otroka distancirala 'družba'... ;)

2) ne vem, zakaj bi bila homoseksualnost 'minus'. but, what the heck do I know ... ti boš še vedu.

3) Jaz sem se v otroštvu igral s punčkami, pa sem veljal za čudaka... zdaj se pa tut igram z ženskami... upam,da se ti nisi igral s Kenom the Faggetom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa naj mi nekdo odgovori, zakaj bi si dva tipa želela posvojiti otroka.

Verjetno zaradi enakega razloga kot heteroseksualni pari. Želja po otroku, nasledniku, nekomu, ki mu lahko potožiš na stara leta, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, kaj pa je naravno?

To, da se v tropu volkov parita samo alfa samica in samec? Vsi pa potem čuvajno deteta?

Naravno je (skoraj pri vsaki vrsti), da se razmnožujejo samo najboljši primerki, tisti boj šibki pa nimajo šans za razmnoževanje, čeprav so ga sposobni?

Pri ljudeh se lahko pa vsakdo razmnožuje, ker ima pač za to sposobne reproduktivne organe, ne pa nujno tudi zdravja, možganov, psihičnega in čustvenega stanja?

Brez zamere, ampak človeštvo se je že tako odmaknilo od "naravnega", da ta termin malo težko uporabljamo.

za tole dobiš en kofi .. .virtualn ... če bi to jst vedu, bi to jst napisu

that was a joke, right?? :blink: :huh:

jah, to pa zato, ker pri kloniranju ne stiskajo avtomatično riti skupaj.............. ker je itak folk proti zaradi dejstva, da gre za homoseksualce in za nič drugega. In ker mislijo, da bodo homoseksualci delali nove rodove homoseksualcev, ker je to vse, kar si resnično želijo........ mater so bolani..... :slap:

po mojem vsak heteroseksualc, ki je močan napsrotnik homotov, v bistvu vsakič, ko prebere besedo homoseksualec, nekako prikrito že začuti, kako mu polzi v ritko ... in se ustraši te svoje latence :) in potem sledi tak odpor :) saj vsi vemo - zarečenga kruha .... :P

no pa naj mi nekdo odgovori, zakaj bi si dva tipa želela posvojiti otroka.

ker ga lahko data v olajšave pri dohodninski napovedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri heteroseksualnem paru je podobno. Kar nekaj časa traja, da se otrok nauči izgovoriti MAMA in ATA.

Pa ne zato, ker že ob rojstvu zna ločit spola.

In kaj ima izgovorjava veze s tem, da smo si moški in ženske RAZLIČNI? Zakaj toliko vicev o tem da moški ne razumemo žensk (in obratno)? Razlika v reakcijah na posamezne dogodke med moškimi in ženskami definitivno JE. Otrok tak različen odnos do sveta RABI zato, da razvije svoj zdrav odnos do okolice.

Pa ne mi spet o ločencih in samohranilcih - tam otrok TOČNO ve, da ima ATIJA in MAMICO, da ima prvi lulčka druga pa zizike in dejstvo da ne živijo skupaj ne zanika dejstva da oba OBSTAJATA. Dva spola. MOŠKI in ŽENSKA. ATI in MAMICA. Prvi z lulčkom, druga z zizikami. In različnimi pogledi na svet in različnimi obnašanji v določenih situacijah.

Če pa ste mišljenja da je edina razlika med moškim in žensko v načinu lulanja... :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa dejmo tako..... razlogi proti:

1. gre za ritopike

2. otroc bodo strašansko trpeli, ker bodo v taki vezi in se bodo vsi iz njih norca delali (to smo že nekako dorekli, da imajo vsi otroci s tem probleme, ne bi imeli samo otroci takih partnerjev)

3. da so homoseksualci za pobit (kar sicer nima veze s posvojitvijo)

4. da ni nujno, da so homoseksualci boljši starši (kdo je sploh o tem govoril)

5. da ni naravno (prosim vas lepo.... kaj pa še je)

6. da rabita očkata in mamico (glede na ločitve jih ima zelo malo še oba starša)

................

mater, se ne spomnem več... je bilo toliko nabijanja, da sem že pozabila. Tako dragi cenjeni sodelovalci. Dajte še razloge.

Brez komentiranja, samo razloge oz. argumente in bom probala dati kontraargument.... da vidimo, koliko daleč pridemo........

Pozabla si da je najvecji razlog proti, da homoseksualci ne morejo ustvarit sami otroka. In ja, homoseksualnost bi morala obdrzati negativen prizvok (pa imam kar nekaj kolegov homoseksualcev). Ker ce bo homoseksualnost ratala nekaj vsakdanjega, bo se manj otrok, kakor jih je sedaj. Pa ze zdaj je ogromen negativen prirastek. Zarad mene so lahka vsi geyi, sam prej naj nastepajo ene 2 pamza :yes:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker se spet spuščaš na osebni nivo, seveda zaslužiš odgovor:

super, potem se odpovej vsem družbenim normam, načelom in standardom. Zapusti svoj dom in se vrni v naravo. Seveda sleči obleko in si jo ubij sam........

a ne?? hmmm seveda da ne. Fajn je izkoriščati družbo zato, da imaš ti novega mopija, pa da imaš puško, ki so jo v tovarni naredili (ki btw uničuje naravo, prav tako mopi) in greš malo na lov, tako da imaš občutek, da si jack

Moje življenje poteka v skladu z družbenimi normami. Zakoni in pravili, ki smo jih postavili, da je skupno življenje vzdržno. Ni, da bi se s tem hvalil, a taka je moja odločitev. Realna.

To o čemer pa se pregovarjamo, je pa še izven zakonskih norm. Nekaj o čemer se bomo v bodočnosti kot družba tudi pri nas izrekli. In do takrat imamo o tem vsi demokratično pravico izraziti svoje mnenje ali celo oddati svoj glas za tako ali drugačno rešitev.

O mojih občutkih na lovu očitno nisi hotela ničesar prebrati niti te v to ne silim. Te pa opozarjam in prepovedujem, da me na pamet označuješ z nekimi nadiimki in mi pripisuješ neke občutke po svoji pameti! :angry2: O lovu je tema drugje!

........ In ko družba sprejema nekaj kar tebi ni, bi se rad zatekel k naravi...

Družba še ne sprejema, družba se odloča ali bo sprejela. In bo o tem prej še malo razmislila in predebatirala. Homoseksualna skupnost in privrženci še ni vsa družba! Le del nje. In njene zahteve bodo sprejete ali pa tudi ne. Odvisno od večine družbe. Demokracija. Nje definicijo še pomniš?

BTW ti veš, da je tudi v naravi dokazano homoseksualnost? In veš kaj take živali počnejo? Če so tropske živali (živijo v tropih), skrbijo za potomstvo alfa samca in samice .) no.... zdej pa razmišlji naprej.......

hehe...

S prvim stavkom nisi povedala nič novega in o tem smo tudi že pisali. Ostalo je pa zelo površno in netočno.

... še dobro, da krivca vidiš v drugih in ne v sebi. .) bravo!

Tega stavka pa pri najboljši volji ne razumem. :? Prilika da me označiš še s kakšnim nadimkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn:

kere klobase :blink: :kva2: :grim

sposobnost biti uspešen skrbnik, vzgojitelj ali starš je posledica emocionalne zrelosti in odgovornosti posameznika....ne njegove sexualna preferenca....tistemu ki se smatra za primernega starša samo zato, ker zvečer namesto h moškemu, leže v posteljo h ženski (ali obratno - kar velja tako za homo kot hetero usmerjene) ) izrekam globoko sožalje :grim

klamfanje, da homoseksualni posamezniki premorejo manj sposobnosti biti uspešni starši zgolj zato, ker se pikajo v ljuknje ki po vašem mnenju niso narejene za pikanje, je megla beyond...vsega.....in seveda diskrminacija... :grim

tudi filozofiranje o tem, da se s prepovedjo posvojitve otrok s strani homoseksualnih parov ščiti otroke pred čustvenim pohabljenjem ki ga bodo staklnili zaradi zafrkavanja sovrstnikov... je :lol1:

..v puberteti.. :lol1:

le kakšne sankcije bi uvedli proti staršem katerih otorke celo osnovno šolo zafrkavajo ker niso primerno počesani in umiti? :wacko: Pa tistim, katerih otroci premalo trendovsko oblečeni in obuti. Pa tistim katerih otroci so napačne vere.

a če smo že pri tem kaj je normalno - po mojem mnenju ni normalno navdušenje vesoljne slovenske moške populacije nad obritimi mucami, ker to nagravžno meji na pedofilijo...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če pa ste mišljenja da je edina razlika med moškim in žensko v načinu lulanja... :wacko: :wacko: :wacko:

:hmm:

In v čem je še razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima izgovorjava veze s tem, da smo si moški in ženske RAZLIČNI? Zakaj toliko vicev o tem da moški ne razumemo žensk (in obratno)? Razlika v reakcijah na posamezne dogodke med moškimi in ženskami definitivno JE. Otrok tak različen odnos do sveta RABI zato, da razvije svoj zdrav odnos do okolice.

Pa ne mi spet o ločencih in samohranilcih - tam otrok TOČNO ve, da ima ATIJA in MAMICO, da ima prvi lulčka druga pa zizike in dejstvo da ne živijo skupaj ne zanika dejstva da oba OBSTAJATA. Dva spola. MOŠKI in ŽENSKA. ATI in MAMICA. Prvi z lulčkom, druga z zizikami. In različnimi pogledi na svet in različnimi obnašanji v določenih situacijah.

Če pa ste mišljenja da je edina razlika med moškim in žensko v načinu lulanja... :wacko: :wacko: :wacko:

dons so cajti že malo drugačni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima izgovorjava veze s tem, da smo si moški in ženske RAZLIČNI? Zakaj toliko vicev o tem da moški ne razumemo žensk (in obratno)? Razlika v reakcijah na posamezne dogodke med moškimi in ženskami definitivno JE. Otrok tak različen odnos do sveta RABI zato, da razvije svoj zdrav odnos do okolice.

Pa ne mi spet o ločencih in samohranilcih - tam otrok TOČNO ve, da ima ATIJA in MAMICO, da ima prvi lulčka druga pa zizike in dejstvo da ne živijo skupaj ne zanika dejstva da oba OBSTAJATA. Dva spola. MOŠKI in ŽENSKA. ATI in MAMICA. Prvi z lulčkom, druga z zizikami. In različnimi pogledi na svet in različnimi obnašanji v določenih situacijah.

Če pa ste mišljenja da je edina razlika med moškim in žensko v načinu lulanja... :wacko: :wacko: :wacko:

:OK:

:yes:

tooo vrum, dy yh

:yea1:

....................

Pupolinka praw, da se ne smem več oglašat,

če ne me bo razglasila za totalnega

lažniwca in pokvarjenca

:cry:

in mi krati ustavno pravico do "premislitise"

:hmm:

ampak, sy res nimam kej - drugi na

mesto mene čisto vse prow napišete

nisem

pa rekew, da ne bom

navijow za HHVja, tebe in ostale somišljenike

:OK:

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabla si da je najvecji razlog proti, da homoseksualci ne morejo ustvarit sami otroka. In ja, homoseksualnost bi morala obdrzati negativen prizvok (pa imam kar nekaj kolegov homoseksualcev). Ker ce bo homoseksualnost ratala nekaj vsakdanjega, bo se manj otrok, kakor jih je sedaj. Pa ze zdaj je ogromen negativen prirastek. Zarad mene so lahka vsi geyi, sam prej naj nastepajo ene 2 pamza :yes:

po mojem bi bil svet lepši, če bi blo pol manj ljudi ... manj gužve na cestah, krajše vrste v Mercatorju ... dela dovolj za vse ... ;) (ok, nakladam, but still - koji nam je kurac s to rodnostjo? sam zato, ker je Slo/EU v deficitu .... a mormo nujno met večji prirast, kot kitajčki in indijci? se lahko le tako 'borimo za obstoj svoje rase'??...

ehh.... mal poglejte zadeve kdaj z druge plati ... ne pa sam tumbat, kar na TV slišite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: boli vas patka za pedre in njihove posvojenčke... iz nasprotnikov govori predvsem privzgojeni vzorec, seksizem/šovinizem... 'pedri pa že nimajo kaj otrok vzgajat'. ... Ja pismo, no, kaj pa, če je kateri od učitelnov v šoli vašega otroka homoseksualc, pa tega ne veste? A bi ga linčali?

a dejte no bejšte :P

1) tudi pri homoseksualni posovjitvi ima otrok še vedno atija in mamico ... le da sta morda mrtva, ali pa ju je od otroka distancirala 'družba'... ;)

2) ne vem, zakaj bi bila homoseksualnost 'minus'. but, what the heck do I know ... ti boš še vedu.

3) Jaz sem se v otroštvu igral s punčkami, pa sem veljal za čudaka... zdaj se pa tut igram z ženskami... upam,da se ti nisi igral s Kenom the Faggetom?

1) Pri posvojitvi dobi otrok nova (papirnata) ATIJA in MAMICO. Ni več povezave z biološkimi starši. Torej en DEDEC privzame vlogo mamice. In jaz si ne bi želel imeti kosmate mamice z lulčkom...

2) Če ni MINUS, zakaj nimata svojih otrok po naravni poti? Je mogoče eden bolan ali neploden? Naj se zdravi, če zdravljenje ni uspešno, naj se postavi v vrsto za posvojitev. PO neuspelem zdravljenju

3) Pri desetih sem nabijal nogomet s fanti. Čudno?

Pri petnajstih pa so se moje vrstnice nekako "izgubile" in nobena ni bila pripravljena na "igranje". So se raje "igrale" z malo starejšimi.. No ja, sem pa pozneje nadoknadil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabla si da je najvecji razlog proti, da homoseksualci ne morejo ustvarit sami otroka. In ja, homoseksualnost bi morala obdrzati negativen prizvok (pa imam kar nekaj kolegov homoseksualcev). Ker ce bo homoseksualnost ratala nekaj vsakdanjega, bo se manj otrok, kakor jih je sedaj. Pa ze zdaj je ogromen negativen prirastek. Zarad mene so lahka vsi geyi, sam prej naj nastepajo ene 2 pamza :yes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

homoseksualnost ratala nekaj vsakdanjega???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

torej, ti nisi peder, ker se bojiš, kaj bodo starši rekli in okolica? Ko pa bo to ok, si boš pa našel enega velikega, debelega, kitastega močnega tiča, ki te bo fukal v rit, da ti jo bodo šivali enkrat na dan??? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: sorry, ker sem tako grdo napisala, ampak tole je tako smešno, da sem skoraj umrla od smeha.....

Ne ne ne... če bi prebral temo o cerkvi in kondomih bi vedel, da je razlog za manj otrok kontracepcija in možnost delanja spravov, ne omenja pa homoseksualnosti .)

ok

7. ne morejo imeti otrok (zakaj potem heteroseksualni pari posvjajo otroke, katerih tudi sami ne morejo imeti?)

še kak argument proti????

ugotavljam, da razen to, da so ritopiki za vse argumente najdem protiargument........ :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem vsak heteroseksualc, ki je močan napsrotnik homotov, v bistvu vsakič, ko prebere besedo homoseksualec, nekako prikrito že začuti, kako mu polzi v ritko ... in se ustraši te svoje latence :) in potem sledi tak odpor :) saj vsi vemo - zarečenga kruha .... :P

hehe, a vas že kej skeli tam odzadi, kjer grejo čokoladne jahte na odprto morje? ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bi bil svet lepši, če bi blo pol manj ljudi ... manj gužve na cestah, krajše vrste v Mercatorju ... dela dovolj za vse ... ;) (ok, nakladam, but still - koji nam je kurac s to rodnostjo? sam zato, ker je Slo/EU v deficitu .... a mormo nujno met večji prirast, kot kitajčki in indijci? se lahko le tako 'borimo za obstoj svoje rase'??...

ehh.... mal poglejte zadeve kdaj z druge plati ... ne pa sam tumbat, kar na TV slišite.

Na tv-ju sliste. Se samo bojim za svojo prihodnost. Vrtcov se vec ne gradi. Sol se tut kmal vec ne bo, stanovanj vec ne bomo rabili........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi z lulčkom, druga z zizikami. In različnimi pogledi na svet in različnimi obnašanji v določenih situacijah.

za razliko v pogledih, družbeni umestitvi in obnasanju ni prav nobene potrebe po zizikah in lulčkih...

lahko pa se preselimo nazaj v 17. stoletje ko je bilo oblačenje moških oblačil kaznivo za ženske...

večina (a ne popolnoma vsi :doze: ) argumetnov proti v topicu je meglenih in osnovanih na potrebi predalčkanja, ker ljudje brez njega niso sposobni uspešne družbene navigacije...in ničesar jih ni bolj strah kot tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne... če bi prebral temo o cerkvi in kondomih bi vedel, da je razlog za manj otrok kontracepcija in možnost delanja spravov, ne omenja pa homoseksualnosti .)

predvsem pa materialno stanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak človeštvo se je že tako odmaknilo od "naravnega", da ta termin malo težko uporabljamo.

Vruuum.....tebi pa samo tole....Dry je napisal da imajo otroci pravico do staršev, kar pa ne pomeni nujno 2 predstavnikov nasprotnega spola. Pa če gledamo....vsak človek (zaenkrat) ima biološko mamo in očeta.

Bemti, tlele se duvate ali lahko homoseksualci posvojijo otroke, proti kloniranju pa nisem zasledila takšnje gonje. Pa se mi zdi bistveno hujši problem, kot pa to, da par homoseksualcev vzgaja otroke.

:doze:

Ali je odmik od narave nekaj dobrega ali nekaj slabega? Po moje je odmik od narave slab. Zato poskušajmo vsaj tisto kar je še naravno obdržati.

Če mi najdeš naravna starša istega spola, ti častim kosilo.

Res je, vsi imamo biološko ATIJA in MAMICO. Potem pa daš otroka dvema ATIJEMA... :kva2: :kva2: :kva2:

Topic je o posvojitvah, zato ni pljuvanja po kloniranju. Odpri tak topic pa bom tudi tam proti. Kot sem tudi proti genetsko spremenjeni hrani. Pa proti terminali v Tržaškem zalivu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

homoseksualnost ratala nekaj vsakdanjega???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

torej, ti nisi peder, ker se bojiš, kaj bodo starši rekli in okolica? Ko pa bo to ok, si boš pa našel enega velikega, debelega, kitastega močnega tiča, ki te bo fukal v rit, da ti jo bodo šivali enkrat na dan??? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: sorry, ker sem tako grdo napisala, ampak tole je tako smešno, da sem skoraj umrla od smeha.....

Ja pa saj si kar tocno napisala. Ne govorim da ce danes rata nekaj vsakdanjega, da bodo pa ze jutri vsi pedri. Samo s casoma se bo pa njihov delez povecal. Na nizozemskem je ze 40 posto vseh porok homoseksualnih.

predvsem pa materialno stanje ...

Buce. Za vrtec je dal moj fotr pred leti glih tko pol place. Sam ni imel pa motorja, mobitela, isdn-ja, evropskega avtomobila, zlate visa kartice, dirkalnega kolesa, velikega televizorja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!