Skoči na vsebino

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka


Dry

Istospolni partnerji lahko posvojijo otroka...?  

93 članov je glasovalo

  1. 1. Se strinjate, da lahko istospolni partnerji posvojijo otroka?

    • Da.
      20
    • Ne.
      73


Priporočene objave

Fantek sedi na pločniku in ves zamišljen glede predse. Mimo pride drug fantek in ga vpraša zakaj je tako zaskrbljen, pa mu prvi razloži svojo življenjsko zgodbo. Pove, da svojih staršev ne pozna, da je nekaj let živel na ulici in komaj preživel, pol so ga pa enkrat aretirali, ker je kradel in so ga strpali v dom. Malo boljše je bilo, saj streho je imel nad glavo in hrano, življenje se mu je začelo obračati na boljše. Kmalu izve, da bo najbrž posvojen. Tega se zelo razveseli - življenje res ima tudi pozitivno plat. Ves vesel čaka na posvojitelje in lejga zlomka prideta dva pedra po njega..........

kar mu je postavilo še vedno več vprašajev, kako bo. Nazadnje je ugotovil, da toliko ljubezni nikoli ni bil deležen, da ima čisto nove igrače in obleke, da ima toplo posteljo in dva, ki ga imata rada.......... in da, ne glede na to, kaj pravijo drugi on zadovoljen, ker ima topel in ljubeč dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantek v šoli prizna: "moj oči je pa peder..."

tršica: "ja, no, kaj pa mamica na to reče?"

fantek: "nič, je pa tadrug oči tut peder..."

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj majo geji vtetoviran na tiča KTM?

ker majo na ritni lukni Husqvarna? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja kišta nima nobenih pravic, jih imaš pa seveda ti. pa ne samo pravice, tudi dolžnosti v vezi s kišto. Kam smo prišli, da človeška življenja primerjamo s HHV-jevimi kištami.....

V tem primeru je kišta kot v tvojem otrok. A z otrokom pa se lahko igramo in ga damo na probo takemu paru? Če pa v bistvu niti ti niti jaz ne vemo kako se bo obneslo. Kišta torej ne more biti, otrok pa je lahko poskusni zajček.

moj odgovor implicira tudi, da v hetero partnerstvih nista vedno moški in ženska, ampak je lahko tip + možača ali pa bejba +pizdek :)

skratka - otrok ma vedno bolj ali manj možnosti, da naleti na 'nedualističen' starševski par :)

in kdo smo mi, da bomo 'odločali'? ...

Taki ali drugačni heteroseksualni starši si lahko otroka sami napravijo, ker imajo odobritev vsem predrage matere narave. Tu ni izločitve kdo ga lahko, kdo ne (le bolezni so lahko ovira).

Če otrok POTREBUJE pozitiven zdrav moški zgled (čeprav tega pri naši degenerirani družbi ni več) in seveda tudi ženskega, zakaj potem obstajajo ločitve?

Ločitve so na žalost del življenja. Do ločitve pride tudi v dobro otroka. Bolje, da živi z enim staršem, kot pa z dvema, ki se non stop prepirata. Je pa dejstvo (ki sem ga že 100 krat omenil), da sta ona pač od ene višje sila bila obdarjena s sposobnostjo reprodukcije (a ti je izraz poznan?). Pa vsi primerjate to s samohranilkami/ci! Ne, ne da se primerjati. Ker tudi samohranilci zelo težko ali nemogoče posvojijo otroka!!!

Ločujejo in razhajajo pa se tudi homoseksualci (poglej nekaj slavnih oseb)! Vendar očitno ne vidiš prav daleč, ker vedno omenjaš, da so taki pari idealni.

sorry, a ste res tako butasti al se samo delate da ne razumete vprašanj? Mene to zdej že resno zanima......

Ali pa si ti in ne razumeš odgovorov. Heteroseksualci imajo svoje otroke in naravno pravico do njih!!!

Žalostno ugotavljam, da še vedno nismo prišli po dvanajstih straneh dlje od tega, da ste pač homofobi in da bi jih najraje pobili, če bi se dalo, ne pa še, da jim daste pravice......... drugače povedano: še vedno nobenih argumentov, ki bi bili TEHTNI.

Ok, si že malo spremenila stil in napisala vsaj TEHTNI. To besedo pa si lahko razlagamo drugače. Za nas (veliko večino hvalabogu) so tehtni, za manjšino (ne samo v tem primeru) pa argumenti večine nikoli niso tehtni in vztrajajo pri svojem. Podobno kot vegeterijanci, ki iščejo 2-3 zdravnike, ki pravijo da je to zdravo, ne vidijo pa večine stroke, ki pravi da telo tu pa tam potrebuje meso (ampak to je že druga tema).

in ker bo posvojeni dečko zelo čeden, ko bo odrasel, bo motosvetovcem speljal vsa dekleta, tako bodo imeli še en razlog več da ga sovražijo...

A nisi rekla, da bo lezbika, ko bo velik? :D

kar mu je postavilo še vedno več vprašajev, kako bo. Nazadnje je ugotovil, da toliko ljubezni nikoli ni bil deležen, da ima čisto nove igrače in obleke, da ima toplo posteljo in dva, ki ga imata rada.......... in da, ne glede na to, kaj pravijo drugi on zadovoljen, ker ima topel in ljubeč dom.

...doma bo do konca svojih dni užival igrač, knjig,... polno življenje, ker od sramu pred družbo več ne bo upal zapustiti hiše vse do svoje penzije, ko se bo odselil na Aljasko...

P.S.: Janezek pa ima v denarnici sliko svoje mamice:

IPB Slika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru je kišta kot v tvojem otrok. A z otrokom pa se lahko igramo in ga damo na probo takemu paru? Če pa v bistvu niti ti niti jaz ne vemo kako se bo obneslo. Kišta torej ne more biti, otrok pa je lahko poskusni zajček.

Tebi bi s takimi izjavami prepovedala imeti otroke. Kišta nikoli ni in nikoli ne bo otrok. Zakaj? Ker kišta NIKOLI NE BO živo bitje ok? in ni nobenih primerjav..... ne morejo biti...

Taki ali drugačni heteroseksualni starši si lahko otroka sami napravijo, ker imajo odobritev vsem predrage matere narave. Tu ni izločitve kdo ga lahko, kdo ne (le bolezni so lahko ovira).

pojdi si malo prebrati, koliko ljudi ne more imeti otrok. In govora je vedno o starših, ki ne morejo imeti otrok in jih posvojijo. Dejte že enkrat primerjave vleči s starši, ki posvajajo otroka ne s starši, ki delajo otroke, prosim?! :?

Ločitve so na žalost del življenja. Do ločitve pride tudi v dobro otroka. Bolje, da živi z enim staršem, kot pa z dvema, ki se non stop prepirata.

A kdo pravi drugače? :hmm: Vi ste tisti, ki ste zagovorniki mamice in očija, jaz pa sprašujem, če je čemu tako, zakaj je toliko ločenih staršev in se sprašujem kaki so potem šele otroci enega starša?

Je pa dejstvo (ki sem ga že 100 krat omenil), da sta ona pač od ene višje sila bila obdarjena s sposobnostjo reprodukcije (a ti je izraz poznan?). Pa vsi primerjate to s samohranilkami/ci! Ne, ne da se primerjati. Ker tudi samohranilci zelo težko ali nemogoče posvojijo otroka!!!

ne.... še enkrat: NE PRIMERJAMO SAMOHRANILCEV S HOMOSEKSUALNIMI PARI, AMPAK HETEROSEKSUALNE PARE, KI POSVOJIJO OTROKA S HOMOSEKSUALNIMI PARI, KI POSVOJIJO OTROKA, OK????

Ločujejo in razhajajo pa se tudi homoseksualci (poglej nekaj slavnih oseb)! Vendar očitno ne vidiš prav daleč, ker vedno omenjaš, da so taki pari idealni.

[/qoute]

kot že parkrat v tem postu si dokazal, da ne bereš mojih postov. Sem HHV-ju napisala, da niso prav nič bolj posebni, ampak ENAKO KOT HETEROSEKSUALNI PARI, KI BI RADI POSVOJILI OTROKA.... a bo zdej??

BTW kdo od homoseksualcev se je pa zdej v zadnje ločil - pa da je slavna oseba (btw, mal ga mim pihaš, ker je malo držav, kjer se lahko dva homoseksualca sploh lahko poročita .) )

Ali pa si ti in ne razumeš odgovorov. Heteroseksualci imajo svoje otroke in naravno pravico do njih!!!

NE VSI!!!!! OBSTAJAJO (zakaj to spet pišem - aja, da bo enkrat celo dojel) PARI, KATERI NE MOREJO IMETI OTROK IN POSVOJIJO OTROKE IN S TEMI PRIERJAMO HOMOSEKSUALNE OTROKE IN NE S TISTIMI, KI NE MOREJO IMETI OTROK.

Ok, si že malo spremenila stil in napisala vsaj TEHTNI.

[/qoute]

sem že napisala, da pričakujem tehtne razloge - par strni nazaj, pa verjetno nisi bral, ne?? .)

To besedo pa si lahko razlagamo drugače. Za nas (veliko večino hvalabogu) so tehtni, za manjšino (ne samo v tem primeru) pa argumenti večine nikoli niso tehtni in vztrajajo pri svojem.

Kako si ti razlagaš meni dol visi. Tehtno za vse enako velja. Ne glede na to, ali gre za večino ali manjšino. Če ne veš, kaj ta beseda pomeni, pa poglej v SSKJ .)

A nisi rekla, da bo lezbika, ko bo velik? :D

[/qoute]

SPET NE BEREŠ!!!! Rekla je, da bo fantek, črn musliman in ko bo odrastel, bo lezbijka....

P.S.: Janezek pa ima v denarnici sliko svoje mamice:

IPB Slika :D

aha, se mi je zdelo, da je razprava o posvojitvi otrok še predaleč. Najprej bi morali razčistiti kdo sploh so homoseksualci, kdo transeksualci, itd.......

Še kaj nejasnega mogoče?

Lej, sam se dokazuješ, da sploh ne bereš, kaj pišem ampak udrihaš zato, da udrihaš...... brez veze.... pejt raj fukat..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar sem odšel pa sedaj prišel nazaj ste napisali kar nekaj strani (mislim, da skoraj 4) in sem prebral čisto vse. Jaz že vidim kaj pišeš in ti vidiš kaj pišem jaz. Ampak, ker imama čisto nasprotna mnenja vsak vidi napisano s svoje strani. Je pa že HHV nekje ugotovil (ko te je citiral) da včasi prideš tudi s sabo v konflikt z napisanim .)

Pa jaz po nikomer ne udriham. Tudi tvoje mnenje spoštujem, ampak se pač nikakor ne strinjam z njim. Tudi nikoli nisem žalil, kar se je pri tebi že pojavilo,... Fukal pa že bi, ampak sedaj ni prilike .) Kje pa si doma?

kuki, ko boš meu otroke, se javi ;)

Pišem pač svoje mnenje .) Saj itak tukaj komentira večina takih, ki nimajo otrok. Pupa pa vstrajno udarja tudi po tistih, ki jih imajo in jim ne da nič prav. Kdo bi se sedaj moral zamisliti :hmm: :D

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa že HHV nekje ugotovil (ko te je citiral) da včasi prideš tudi s sabo v konflikt z napisanim .)

Tkulele... zdej pa mi povej, kje sem sama s sabo v konflikt prišla z napisanim? Prosim, če mi vse repliciraš in napišeš.......... no, pa da te vidim!

p.s.: pri meni fuka dobil NE boš... !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa si ti in ne razumeš odgovorov. Heteroseksualci imajo svoje otroke in naravno pravico do njih!!!

A dej! Nihče nima pravice do otrok, otroci imajo pravico do staršev.

Ok, si že malo spremenila stil in napisala vsaj TEHTNI. To besedo pa si lahko razlagamo drugače. Za nas (veliko večino hvalabogu) so tehtni, za manjšino (ne samo v tem primeru) pa argumenti večine nikoli niso tehtni in vztrajajo pri svojem. Podobno kot vegeterijanci, ki iščejo 2-3 zdravnike, ki pravijo da je to zdravo, ne vidijo pa večine stroke, ki pravi da telo tu pa tam potrebuje meso (ampak to je že druga tema).

Pupa je rekla, da ne vidi nobenega razloga, da istospolno usmerjeni pari ne bi mogli biti dobri starši. Nihče ne govori, da boljši, ali da jim je treba dati kakšne privilegije, prednost, gre samo za to, da jih zgolj zaradi njihove spolne usmerjenosti ni mogoče po defaultu diskreditirati in jim to možnost odvzeti. In če nekdo pravi, da nečesa ne vidi (v tem primeru takega razloga), mu tega, da nečesa ne vidi, ni potrebno dokazovati.

Dokazati bi bilo treba, da takšni razlogi obstajajo! In to primerno podkrepiti z argumenti. Vsi vidite te razloge, nihče pa razen osebnega sovraštva in predsodkov ni zmogel podati nobenega argumenta. Govoriti o naravnih danostih, ko pa sta jih razvoj in tehnologija že zdavnja presegla, je nesmisel. Enako sklicevanje na družbo, ki tega ne tolerira, ker ta družba smo mi sami.

Ajde, da slišimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj točno je nagravžn? :? :hmm:

ali

hočeš v podrobnosti - pa saj tega nisi sposobna videti ..

kaj potem sprašuješ?

Da boš spet napadala in pisala traparije?

TI

nimaš nobene pravice razsojati o tujih otrocih niti

nimaš za to najosnovnejših pogojev, ker sama nimaš otrok,

o otrocih nič ne veš, saj nisi prečitala niti ene knjige na temo

"vzgoja" ali "pedagogika". Če si spoznala

2 Ritopika in 2 Pizdolizike in se udeležila njihovih

roza demonstracij, ti to ne daje pravice njim

talati otroke kar počez. Otroke vidiš le na cesti in o njih

čitaš napihnjene novinarske zgodbe v časopisih,

obnašaš se pa tako kot, da so poceni igrače s trga.

Če

sama ne uvidiš, kako skrajno bedno ispadeš v svojih pisarijah,

kako bi potem lahko razumela "kaj točno je nagravžn"?

:?

DRY

čitaj razloge v mojih prejšnjih postih!

:angry2:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče pozna kdo primer, da imata dve homoseksualki otroka? Saj razumete, pri njih ni ravno edina možnost priti do otroka s posvojitvijo kot pri moških homoseksualnih parih. Mogoče je kje kaj napisanega o izkušnjah takšnega otroka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali

hočeš v podrobnosti - pa saj tega nisi sposobna videti ..

kaj potem sprašuješ?

Da boš spet napadala in pisala traparije?

TI

nimaš nobene pravice razsojati o tujih otrocih niti

nimaš za to najosnovnejših pogojev, ker sama nimaš otrok,

o otrocih nič ne veš, saj nisi prečitala niti ene knjige na temo

"vzgoja" ali "pedagogika". Če si spoznala

2 Ritopika in 2 Pizdolizike in se udeležila njihovih

roza demonstracij, ti to ne daje pravice njim

talati otroke kar počez. Otroke vidiš le na cesti in o njih

čitaš napihnjene novinarske zgodbe v časopisih,

obnašaš se pa tako kot, da so poceni igrače s trga.

Če

sama ne uvidiš, kako skrajno bedno ispadeš v svojih pisarijah,

kako bi potem lahko razumela "kaj točno je nagravžn"?

:?

DRY

čitaj razloge v mojih prejšnjih postih!

:angry2:

BRAVO, DA LE TOLIKO VELIKO VEŠ O MENI, ČEPRAV SI ME VIDEL ENKRAT (MOGOČE DVAKRAT) V ŽIVLJENJU....

predvsem mi je tisti del dober, da TI VEŠ, da nisem prebrala nobene knjige :lol1:

Jaooo broj jedan..... zate si pa res nisem mislila, da se boš tako nizko vrgel :nono:

Nič hudega....... že pravijo, da tisti, ki si potiho želijo in kateri tako druge kritizirajo in zavračajo, so sami taki......... :naughty:

aja, še vedno ne vem, zakaj ima gay na tiču napisan KTM :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkulele... zdej pa mi povej, kje sem sama s sabo v konflikt prišla z napisanim? Prosim, če mi vse repliciraš in napišeš.......... no, pa da te vidim!

p.s.: pri meni fuka dobil NE boš... !!

Zaradi podobne zadeve si HHV-ja obtožila manipuliranja. Ne vem ali je HHV ali Broj Jedan pisal o primerjavi s škatlo (avtom). Ti si napisala, da to ni enako, ker avto nima pravic kot on (ali katerakoli druga oseba) v primerjavi z istospolnimi partnerji. Pa ima vezo (kot sem že napisal), ker je avto/škatla v tem primeru otrok. Torej po tvojem tudi otrok nima pravic, ampak samo homoseksualni par do njega - kot da bi otrok bil stvar.

dej svoj primitivizem zase obdrž....... mislim, kje si pa ti videl, da se homoseksualci preoblačijo v ženske??? a ti sploh ločiš belo od črnega in črno od sivega????

Homoseksualci se tudi preoblačijo v ženske (ne vsi - vendar se!!!) Poglej kako parado ponosa, shode homoseksualcev za sovje pravice,... Verjetno še nisi videla kaj takega, ker drugače ne bi tega pisala.

in potem praviš, da si kar opravičen imeti otroke samo zato, ker si heteroseksualen??

no ja, lahko kar zaključiš debato. Mislim, da si pokazal svoj nivo razmišljanja......

Tu je spet ena cvetka. Zakaj ne bi bil upravičen do imeti otroka? In spuščanje na osebni nivo, za katerega pa si ti obtoževala druge.

napača - trdim, da istospolni parterji niti pod razno niso tako zagamani, kot so lahko heteroseksualni. .)

Spet ena bedarija. Tudi homoseksualni partnerji imajo isto šans, da postanejo zagamani kot heteroseksualni. Kasneje si nekje zapisala, da sploh ne praviš, da so homoseksualni partnerji oh in sploh oh, tukaj pa se vidi da jih daješ pred heteroseksualne.

sorry.... ne gledam tega tako...... jaz bolj gledam to kot:dajmo parom možnost sreče in dajmo otrokom možnost sreče, ker bodo odraščali v SREČNEM DOMU......

Kako pa ti veš, da bo to srečen dom? Jaz ne morem rečti niti, da bo srečen, niti da bo nesrečen. Oboje je možno. Ti pa cel čas govoriš, kot da je v homoseksualnih odnosih vse postlano z rožicami.

Zato, ker dvega homosekualcema pač ne tiktaka biološka ura in nima otrok zaradi tega, ker se mu je pač zalomilo oz. ker so jima hormoni popizdili, ampak iz resnične ljubezni po otroku. Kar ne morem trditi za heteroseksualne pare......

Pa naj bo dovolj tega citiranja, ki si ga želela. Na začetku si cel čas trdila tako, da je izgledalo, da bi morali vsem hetero parom prepovedati otroke. Potem si rekla nekaterim in da so lahko heteroseksualci veliko hujši,... Jaz pa še vedno ne vem od kje ideja, da bi bili homo pari vsi tako močno ljubeči in čutni,... :hmm:

lp in ne jezi se preveč - škodi lepoti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

aja, še vedno ne vem, zakaj ima gay na tiču napisan KTM :? :hmm:

Še nisi slišala tisti vic, da so KTMi najboljši za po dreku rit?

Prebral sem 15 strani postov, da sem ugotovil,

1.da so eni proti zato, ker to ni naravno in zato ker se bodo iz posvojenih otrok sovrstniki norčevali (sicer froci tako ali tako vedno najdejo žrtveno jagnje v svoji sredini, pa če ni drugega razloga, da ima nekdo rjave vezalke v čevljih)

2.eni za posvojitve, ker imajo vsi ljudje enake pravice (upam, da jih bodo imeli tudi posvojenci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ugotovitev lobo .)

Smo te pa dobro namantrali s 15 stranmi, da si prišel do tega zaključka :D

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi podobne zadeve si HHV-ja obtožila manipuliranja. Ne vem ali je HHV ali Broj Jedan pisal o primerjavi s škatlo (avtom). Ti si napisala, da to ni enako, ker avto nima pravic kot on (ali katerakoli druga oseba) v primerjavi z istospolnimi partnerji. Pa ima vezo (kot sem že napisal), ker je avto/škatla v tem primeru otrok. Torej po tvojem tudi otrok nima pravic, ampak samo homoseksualni par do njega - kot da bi otrok bil stvar.

Homoseksualci se tudi preoblačijo v ženske (ne vsi - vendar se!!!) Poglej kako parado ponosa, shode homoseksualcev za sovje pravice,... Verjetno še nisi videla kaj takega, ker drugače ne bi tega pisala.

Tu je spet ena cvetka. Zakaj ne bi bil upravičen do imeti otroka? In spuščanje na osebni nivo, za katerega pa si ti obtoževala druge.

Spet ena bedarija. Tudi homoseksualni partnerji imajo isto šans, da postanejo zagamani kot heteroseksualni. Kasneje si nekje zapisala, da sploh ne praviš, da so homoseksualni partnerji oh in sploh oh, tukaj pa se vidi da jih daješ pred heteroseksualne.

Kako pa ti veš, da bo to srečen dom? Jaz ne morem rečti niti, da bo srečen, niti da bo nesrečen. Oboje je možno. Ti pa cel čas govoriš, kot da je v homoseksualnih odnosih vse postlano z rožicami.

Pa naj bo dovolj tega citiranja, ki si ga želela. Na začetku si cel čas trdila tako, da je izgledalo, da bi morali vsem hetero parom prepovedati otroke. Potem si rekla nekaterim in da so lahko heteroseksualci veliko hujši,... Jaz pa še vedno ne vem od kje ideja, da bi bili homo pari vsi tako močno ljubeči in čutni,... :hmm:

lp in ne jezi se preveč - škodi lepoti .)

ej na tole tvoje pisanje lahko samo napišem no comment. Je čisto pod nivojem, da bi na to sploh odgovarjala........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema ne rabiš odgovoriti na tisti post.

A mi lahko prosim napišeš vsaj kaj je bilo napisano pod nivojem v njem?

Res je, da je malo klobasast in neurejen, ker sem imel odprte 3 strani motosveta, ko sem iskal citate,... Vsekakor pa ni v njem nič žaljivega do tebe. Niti sedaj, niti nikoli ni bilo. Medtem, ko si ti že velikorat koga žalila v pisanju. Posredno ali neposredno .)

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi ponavaljat ena in iste stvari........... nič me nisi žalil, samo na take provokacije ne bom odgovarjala... obračaš mi besede, enačiš otroka z avtom (bog pomagaj).... res nima smisla......

2.eni za posvojitve, ker imajo vsi ljudje enake pravice (upam, da jih bodo imeli tudi posvojenci)

otroci do 15. leta žal nimajo enakih pravic, kot odrasli. Tudi ne do 18. leta.....Posvojenci so večinoma otroci, stari nekje do 15. let .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tudi nekoliko obračaš besede (ali vsaj prilagajaš). Nikakor ne enačim otroka z avtom. Enačim primera. Za primere pa menda lahko uporabljamo karkoli. Vsaj tako so nas v šoli učili. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIHČE OT TEH PA SE NE VPRAŠA KAJ JE ZA OTROKA DOBRO IN KAKE POSLEDICE BO TO IMELO ZANJ V DRUŽBI!

se sprašujejo, sociologi recimo...te zanimajo rezultati ali jih boš sam sklepal ? Have Fun!

predstavlite si, da ste v šoli, pa pride tvoj oče-mama al karkol je že, u bistvu dec u babo naštiman po te,.. kako bi se vam zdel,.... noben te ne mara, vsi te zezajo,..

a sedaj jih pa ne zezajo v šoli? vedno se bo v šoli zezalo "drugačne", to je element družbe, ki je lahko tudi pozitiven..

trenutno je veliko tega v primeru ko pride oče (star 60 let) v šolo po 8 letnega sinčka....včasih je bilo zaradi česa drugega(očala), v prihodnje bo spet kaj...

kako se recimo danes počuti gey v srednji šoli ? saj je očitno kam spada, vsi vedo koliko je ura...mogoče bomo v prihodnje premostili to zaplankanost, določeno obdobje zajebavali otroke, katerih očka in mamica sta oba istega spola, nato bomo premostili še to in čez 100 let zajebavali otroke v šoli zato ker starši vozijo dizelske SUV- je namesto vozil na napreden pogon....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tudi nekoliko obračaš besede (ali vsaj prilagajaš). Nikakor ne enačim otroka z avtom. Enačim primera. Za primere pa menda lahko uporabljamo karkoli. Vsaj tako so nas v šoli učili. .)

lej, žal ne moreš enačiti. AVTO NI ENAKO OTROK. AVTO NE IMETI PRAVICE, OTROK IMETI. AVTO NE RASTI, OTROK RASTI. AVTO KUPITI, OTROKA NE KUPITI.

Če že daješ primere, daj vsaj podobne primere. Tako pa ti meni daješ hruško in rečeš, da naj jo upoštevam kot jabolko. Ma ne gre...... hruška je hruška, jabolko je jabolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak na moj avto ne moreš gledati kot na avto. Ampak moraš potegniti iz napisanega bistvo in primerjati primer-primer. Ampak to že spet ne paše v to temo, zato pustimo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!