Skoči na vsebino

Kawasaki ZXR 750


k4fg0229

Priporočene objave

Zlomljena svečka me je prišla 450 eur (s popustom) :SS NGK NIKOLI VEČ

Kaj pa je bilo treba še menjat? Celo glavo :?

Ker delo za glavo snet in tisto ven spravit ne more bit toliko, sploh ne pri "popoldanskem mojstru"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlomljena svečka me je prišla 450 eur (s popustom) :SS NGK NIKOLI VEČ

mislim da si bil oreng nategnjen. je pa to moje osebno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom sva imela podobno zadevo na njegovem suzukiju... dela za cca 15 min - delali smo 2 ure - sej veste par perčkov pa lepo počas :)

Zadevo sva uspešno rešila z kontra svedrom... 450€ za tako delo je much too much.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pr frgazarjih je mogu par stvari zrihtat...preveč je, sej mu nism še plačal in mu tud ne dam tok, drugač pa sm jaz dal za to mašino 500eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečke sem kupil v EUROTON avtodeli in so bile očitno ponarejene NGK. Dal sem za komad 5eur, originalne pa so 10. Zato se mi je svečka tudi zlomila, pol ko smo zrihtali pa sva jih z mehanikom dala not in motor sploh ni delal. Trokiral je čez vse obrate, nad 8000 se sploh ni vrtel. Peljal sem se 10km pa me je moral prit s kombijem iskat :closedeyes: Pol sva dala not boljše svečke in motor dela res ko ura. Ni še vse v redu, ker frgazarji niso zrihtani- je premal zraka. Sicer danes zvečer se mi je lepo vrtel od 0 do 13k ko je bil mrzel zrak, to bomo pa še jutri poštimali.

Proti tej kurčevi trgovini bom pa še ukrepal, saj so me deli ob 450eur + vsi živci ki sem jih izgubil. Svetujte mi prosim kaj naj naredim. Najraj bi jih postrelu vse :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero oznako svečke si pa mel?

Mislim da je večja verjetnost da si kupil svečko s slabšo elektrodo, kot pa ponaredek ;)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem isto oznako kot so ble prej gor, ne vem na pamet, mogoče so ble br10k, sam tole je tko nahiter iz glave nisem 100% :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja CR7HSA al nekej takega pride nekaj nad 11 € povsod.. te za 3 evre kolkr vem so sam one za skutere pa kosilnce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običajne ngk svečke so 3.5€ komad.

Žal ti nimaš sreče z motorji. :huh:

tud jez sm dal 12€ za vse 4. NGK. delajo cca 10 000km. pol pa štendgasa ne drži več lepo.

@nejcZ: meni so tud ponudli take za 10€, in utemeljili, de so za 30 000 km. . . ako su lagali mene, ja lažem vas.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem isto oznako kot so ble prej gor, ne vem na pamet, mogoče so ble br10k, sam tole je tko nahiter iz glave nisem 100% :hmm:

Za Zxr750 / Zx 7r se uporabljajo NGK CR9E (normalna) ali pa CR9EIX (iridium izvedba). Cene so od 8 do pribl. 13 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz dal 10 eur za komad NGK svečko...nevem ki dobite svečke za 3 eur...ne se pol jokat če ne dela tak ko treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jez sm dal 12€ za vse 4. NGK. delajo cca 10 000km. pol pa štendgasa ne drži več lepo.

@nejcZ: meni so tud ponudli take za 10€, in utemeljili, de so za 30 000 km. . . ako su lagali mene, ja lažem vas.

Za moj moped je predpisana ngk dr8ea, 3.5€ v elisi. Laufajo skoz isto.

Prav vam je, kaj pa imate ene čudne motorje in ne yamahe. :P

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od dns naprej gre 280 po števcu (na 300 ga zabije), v nižjih obratih pa je totalni ponor. K da bi drugo mašino dal gor. Od 6 do 7 res ne gre, sam kar je pa prej pa pol mi je pa kar dalo mislt :OK: Motor smo zrihtali !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od dns naprej gre 280 po števcu (na 300 ga zabije), v nižjih obratih pa je totalni ponor. K da bi drugo mašino dal gor. Od 6 do 7 res ne gre, sam kar je pa prej pa pol mi je pa kar dalo mislt :OK: Motor smo zrihtali !!!

Kaj pol 280 al 300? Čeprav dvomim, da karkoli od tega s 130 konjsko mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da gre fabrška sedmica max ca.265 km/h , recimo da gre ta njegova s komplet Akrapotam švoh 280, 300 pa ziher ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da gre fabrška sedmica max ca.265 km/h , recimo da gre ta njegova s komplet Akrapotam švoh 280, 300 pa ziher ne :rolleyes:

Jah, ko je nova gre res 265...pa že dolgo ni več nova, je tudi kar nekaj kavalov že pocrkalo verjetno :whistle:

Če pa bi bil agregat obnovljen, oz. bi bila mašina res nova, potem smo pa verjetno res blizu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prejšnim ZXR agregatom sem se jaz pelajl 260-270 potem pa sem zaradi slabega občutka raje zmanjšal... je pa bilo pri tej hitrosti ob dodajanju plina še vedno čutiti nek punch, tako da te motorji so res nekaj posebnega! Lepo da si zrihtal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prejšnim ZXR agregatom sem se jaz pelajl 260-270 potem pa sem zaradi slabega občutka raje zmanjšal da ti motorji so res nekaj posebnega!

A misliš zaradi slabega občutka!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, ko je nova gre res 265...pa že dolgo ni več nova, je tudi kar nekaj kavalov že pocrkalo verjetno :whistle:

Če pa bi bil agregat obnovljen, oz. bi bila mašina res nova, potem smo pa verjetno res blizu...

Mašina ma 20000km in je bla redno servisirana na pooblaščenem servisu, +tega je nova dihtunga glave gor in namazana ketnca itd itd...Števca se sploh ne da brat k nad 240 začne plesat, pol ga pa zabije do konca tak da mu kej dost ne verjamem. Gre pa recimo s 5.brzino kar nekej nad 240 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani sprobal mojega do limita.

Po števcu je bilo malo čez 270. Koliko je bilo realno ne vem, ker se mi ne da GPS gor montirati.

Je pa tudi ta hitrost bila dovolj, da sem malo zašvical, ko se je dedek s cliotom odločil, da gre prehitevat tovornjaka, ne da bi vklopil smerokaz in pogledal v ogledalo...........

Dejavu, si probal namazati zajlo od števca, da ti ne bo kazalec skakal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani sprobal mojega do limita.

Po števcu je bilo malo čez 270. Koliko je bilo realno ne vem, ker se mi ne da GPS gor montirati.

Je pa tudi ta hitrost bila dovolj, da sem malo zašvical, ko se je dedek s cliotom odločil, da gre prehitevat tovornjaka, ne da bi vklopil smerokaz in pogledal v ogledalo...........

Dejavu, si probal namazati zajlo od števca, da ti ne bo kazalec skakal???

Pri taki hitrosti tudi če bi 2× pogledal, je prav vseeno. Sam valda je stric kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!