Skoči na vsebino

Ali punce "padajo" na motorje?


Tetsuya

Priporočene objave

LP

Ajde motosvetovci, napište svoje mnenje, izkušnje itd.....

Še posebej so zaželjena mnenja nežnejšega spola!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA in NE, odvisno od ženske pač...osebno pa se materialistk izogibam v velikem krogu! Če ji gre pa samo za sex...come on baby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vidiš, da ženska pada na motor, ga hitr umakn, nej se po tleh zlož pi***a ušiva. Sej po mojih izkušnjah so take bolj redke (k sreči).

Se pa najde tud taka, celo kle gor na forumu bi jo najdl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...osebno pa se materialistk izogibam v velikem krogu! samo za

Dragec,če je motor edina dobrina ki jo premoreš,se "materialistke" bržkone izogibajo tebe...

NLP NATASHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...zgrešila...

Natasha

Bržčas je bil Samov motor

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

...parkiran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

jaz pa z veseljem zamotorjezainteresirano dečvo posadim na motor, ga vžgem, pa gas ročko ji v roke porinem naj malo obrača ... in da vi vidite kakšni izrazi zadovoljstva v njihovih očeh ... za crknt dobr ... ... (DucatiMonsterZLeoVinciRori press) ... in tudi Natasha je že probala ... joj kakšne iskrice v očeh

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne padajo.... hvala na vprašanju!

Vsaj taprave ne!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne. Pravzaprav večina (z dobrodošlimi izjemami...) pripadnic lepšega (in oh in sploh "naj" ) spola prišteva motorje in motociklizem v domeno "moških zadev", ki jim niso preveč všeč oz. se jim zdijo trapaste. Značilni predstavniki teh zadev so npr. buljenje fuzbal tekme na TV, pivo, razni "moški hobiji" - kot je npr. ribolov itd. Še prav posebej jih odvrača "nevarna postavljaška vožnja", ko motorist ni nikakršen frajer, ampak bedak. No, saj v tem primeru imajo pa čisto prav...

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Popravil/a - transalp dne 02/06/2002 ob 12:35:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... jaz padam sicer na motorje, samo ne pa na tipe na motorjih. Ker so mi pač všeč motorji že od kakega 12. leta starosti.

En smešen dogodek se mi je zgodil v srednji šoli... ko smo šle s sošolkam v mesto po šoli na pijačo, pa se mimo nas pripelje model (seveda brez čelade) na nekem hudem čoperju (takrat še nisem vedela, kaj je dober motor (pa brez zamere.... moj okus pač)) in ga vse gledamo.... pa rečem: "Pizda, je dober!!", pa mi sošolka odvrne.. a ni dober, pa full ma lepe oke (al nekaj takega), pa jo debelo pogledam, ker sploh nisem dojela... pa ji samo rečem.. ma jebeš motorista.. .MOTOR JE LEP!!!

Pa vedno pogledam za motorjem, ki se mimo pelje.... oz. se obrnem, če slišim zvok motorja..... torej... se mečem za motorji.... na nek način.. samo ne na tak, kot si vi mislite!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa vedno pogledam za motorjem, ki se mimo pelje.... oz. se obrnem, če slišim zvok motorja..... torej... se mečem za motorji.... na nek način.. samo ne na tak, kot si vi mislite!!

I want some more!!!!

Ste zdaj zapopadli: mopedisti smo balast

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz osebno ne padam na motorje sam je kar nekaj takih zensk k padajo na motorje... Take zenske zanima dnar oz motor in ne ta oseba na njem tko da fantje izogibajte se takih zensk k vam bojo sam trpljenje povzrocile...

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No ja... jaz padam sicer na motorje, samo ne pa na tipe na motorjih.

Pa vedno pogledam za motorjem, ki se mimo pelje.... oz. se obrnem, če slišim zvok motorja..... torej... se mečem za motorji.... na nek način.. samo ne na tak, kot si vi mislite!!

I want some more!!!!

Pupa....soulmates!!!

Jaz isto..tipa na motorju sploh ne vidim... ampak, če pa zabrni ali zatuli okoli mene..pol je pa heksenšus zagarantiran!

Pa še enkrat, da ne bo pomote... jaz tipa z motorjem ne rabim..ker pol itak ne bi mogla vozit!

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jz osebno ne padam na motorje sam je kar nekaj takih zensk k padajo na motorje... Take zenske zanima dnar oz motor in ne ta oseba na njem tko da fantje izogibajte se takih zensk k vam bojo sam trpljenje povzrocile...

lp, Sanci

HURT ME PLEASE!!!!!!!!!

meni pa se zdi da motor ni vec kar je bil, vcasih so padale (na motor) ko zmesane, danes pa ga itak ze vsaki dripac ma tak da mores najmanj novi BMW al pa merđo met ce hoces take tisat!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jz osebno ne padam na motorje sam je kar nekaj takih zensk k padajo na motorje... Take zenske zanima dnar oz motor in ne ta oseba na njem tko da fantje izogibajte se takih zensk k vam bojo sam trpljenje povzrocile...

lp, Sanci

Vrtnica,

a si ti to mogoče o Pupi govorila ... ja bo že res ... se je treba pazit ... Pupe ... potem pa in .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Jz osebno ne padam na motorje sam je kar nekaj takih zensk k padajo na motorje... Take zenske zanima dnar oz motor in ne ta oseba na njem tko da fantje izogibajte se takih zensk k vam bojo sam trpljenje povzrocile...

lp, Sanci

Vrtnica,

a si ti to mogoče o Pupi govorila ... ja bo že res ... se je treba pazit ... Pupe ... potem pa in .

Opažam Hotsko da velik črooke smeškote uporabljaš. Pa menda jih nisi od Pupe fasu?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pupa ... pleh pi*ka ...

hotschko

prjatu, verjetn si mislu samo pleh....pi*ka je že vprašljivo

hehehehe.... dobro, dobro... ni kaj.... ampak Samo, če ti je BW pička... jah.. pol je res bolje, da ti jaz nisem... bog ne daj, da bi naju v enak koš dajal!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!