Skoči na vsebino

"Sivi" uvozniki motorjev


adrenalyn

Priporočene objave

Prebiram pa berem pa nekako ne najdem odgovora.Je za kupit motor pri sivih ali ne?

Koliko vem Igl in Kavčič delata za Černeta Mislim da se ne motim.Delajo pa že

nekje 3-4 leta.Če jih do sedaj inihče preganjal in stopalna prste nemore biti vse

tako nezakonito in slabo.

Pri nakupu pri njih je mogoče potrebno bit malo bol pazljiv kod drugje ,kar se tiče

vseh papirjev.

Ti men vse papirje in motor jas pa tebi denar,drgač pa se nimava kaj menit.

kolikor je men znano pr teh naštetih uvoznikih vse štima, sam vedeti moraš, da garancijo lahko uveljavljaš samo pri njemu (prodajalcu), so pa tud sivi, ki ti priskrbijo evropsko garancijo, sam to je pa pr men trajal in trajal, šlo veliko živcev, vendar na koncu jo dubu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram pa berem pa nekako ne najdem odgovora.Je za kupit motor pri sivih ali ne?

Koliko vem Igl in Kavčič delata za Černeta Mislim da se ne motim.Delajo pa že

nekje 3-4 leta.Če jih do sedaj inihče preganjal in stopalna prste nemore biti vse

tako nezakonito in slabo.

Pri nakupu pri njih je mogoče potrebno bit malo bol pazljiv kod drugje ,kar se tiče

vseh papirjev.

Ti men vse papirje in motor jas pa tebi denar,drgač pa se nimava kaj menit.

Jest sm vzel sicer Avto, ampak sej je isto...

Brez komplikacij, na registraciji ni bilo nobenih težav.

Moto IGL -Suzuki

Kavčič Kavasaki

Černe Honda Yamaha

Tkole nekako gre.

Vem pa da so imel že večkrat davčne gospode tam in da je bilo vedno vse normalno.

Osebno ne vidim zakaj nekateri iščejo težave kjer jih ni.

Imajo pa tudi "uradni" kakšnega težaka med strankami, ki je prepričan da je nategnjen na vsakem koraku...

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm vzel sicer Avto, ampak sej je isto...

Brez komplikacij, na registraciji ni bilo nobenih težav.

Moto IGL -Suzuki

Kavčič Kavasaki

Černe Honda Yamaha

Tkole nekako gre.

Pa za BMW je največji sivi uvoznik trenutno Avto Aktiv, ki je bil nedavno še uradni zastopnik znamke :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram pa berem pa nekako ne najdem odgovora.Je za kupit motor pri sivih ali ne?

Koliko vem Igl in Kavčič delata za Černeta Mislim da se ne motim.Delajo pa že

nekje 3-4 leta.Če jih do sedaj inihče preganjal in stopalna prste nemore biti vse

tako nezakonito in slabo.

Pri nakupu pri njih je mogoče potrebno bit malo bol pazljiv kod drugje ,kar se tiče

vseh papirjev.

Ti men vse papirje in motor jas pa tebi denar,drgač pa se nimava kaj menit.

Motor kupiti pri sivem:da ali ne......obstajajo sivi, ki pripeljejo motor po naročilu, prodajajo v "garaži"(tu nimaš neke garancije, kaj in kako) in obstajajo "sivi", ki vlagajo v infrastrukturo, trgovino in so že nekaj let na sceni (tu lažje najdeš mnenje kupcev in tudi občutek je boljši ob misli da po tolkih letih stvar še vedno laufa) Sam sem kar nekaj motorjev naročil pri Černetu (zase ali za kolege) in zaenkrat nimam nobenih pripomb. Pa tudi nobenga motorja mi še niso dacarji vzel, kakor nekateri strašijo.....ubisvu...ali sploh so kermu v sloveniji,haha :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem naročila motor pri "sivem uvozniku"... sicer še ne vem, če ga bom dobila, ampak ok... no zdej sem pa res že vsa na koncu z živci :whistle: ker povsod samo poslušam, kako neumna sem, kako mi nihče ne bo servisiral motorja, kako bom čez nekaj let od DURSa dobila ne vem kolk ene kao kazni za plačat pa to... pač sem se za nakup preko Černeta odločila zato, ker se tega motorja ki ga jaz hočem ne da dobit preko uradnega uvoznika, ker so razprodani, na lastno pest ga pa ne bi šla kupovat npr. v Italijo.

Ne vem, kukr sem jest prebrala to temo se mi zdi, da prav narobe ne more it. Konc koncev bo motor nov, more imet vse papirje. Dobila bom račun na katerem bo pisal davek in vse. Tud on ti more garancijo upoštevat če pri njem kupš motor in ja kako mu lahko sploh še laufa, če bi bilo vse tako kot pravijo nekatri... aaaaa ne vem no, res ne vem. Pa še nisem ravno izkušena na tem področju in nočem na koncu izpadt ena budala. Tako da, dejte prosim tisti k ste tako kupli motor kaj napisat, lahko tudi na pm, samo da vem, kaj me čaka... Tudi, če ste lahko pri teh uvoznikih potem uveljavljali garancijo in podobno... hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se ne rabiš sekirat za te stvari. Na računu jasno piše cena, odveden davek in pod katero številko in na katerem okrajnem sodišču je bilo podjetje registrirano. Garancija je tako ali tako eno leto, če ti ga na uradnem servisu v primeru težav nočejo popravit ga pelješ pa njim pa naj se potem sami z njim ukvarjajo. Sicer pa veš kako je v primeru če popravilo traja čez zakonsko omejeni rok. Blago ti morajo brezplačno zamenjati z novim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sej menda ne mislite da če kupite motor pri pooblaščenem prodajalcu, da lahko potem uveljavljate garancijo na katerikolem pooblaščenem servisu v sloveniji? Malo morgen. Samo pri tistem, kjer ste motor kupli. Res pa je, da če vmes prodajalec propade, potem mora generalni uvoznik poskrbet za vaš motor. To je edino česar pri sivih ni, garancije če vaš prodajalec neslavno propade. Dlje ko je sivi prodajalec na sceni, manjša je možnost da bo kar tako zaprl firmo (ni pa nujno). No pa servisirat ga je treba tisti čas izklučno pri tem "sivem" prodajalcu. To je pa po moje tut vse. Ali se motim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem si sam izbereš serviserja izmed seznama pooblaščenih serviserjev.. Pač tistega, ki ti najbolj ustreza, oziroma ti je najbižje. Jaz sem garancijo pri Hyosungu brez problem uveljavljal na 2 rezličnih mestih, ker s prvim serviserjem nisem bil zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem si sam izbereš serviserja izmed seznama pooblaščenih serviserjev.. Pač tistega, ki ti najbolj ustreza, oziroma ti je najbižje. Jaz sem garancijo pri Hyosungu brez problem uveljavljal na 2 rezličnih mestih, ker s prvim serviserjem nisem bil zadovoljen.

Pol se pa jaz verjetno motim. A ni to isto kot npr. kupim sony-ev fotoaparat pri pooblaščenem prodajacu, če mi crkne lahk uveljam garancijo sam pri njemu, ker te drugi trgovci ne jebejo. Tut če so pooblaščeni od sony-a recimo. Reče ti nesi ga tja kjer si ga kupil. Razlika je da ti garancija ne propade, če si ga servisiral vmes pri drugem pooblaščenem prodajalcu.

Ma js sm čist zmeden glede teh garancij.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak uvoznik ima pooblaščene serviserje in če si kupil motor pri uvozniku ali njegovem pooblaščenem prodajalcu potem ti garancija velja pri vseh pooblaščenih serviserjih. kdo so to je simpl - uvoznik ti ponavadi da seznam ali pa so na njegovi internetni strani.

če bi jaz zdaj kupoval motor bi ga vzel tam kjer je ceneje, simpl. se pravi da bi ga kupil pri uvozniku ali pri podjetjih ki so resna, majo servise, trgovine, itd. edino kar ga nebi ga nebi pri nekem tipu iz garaže razen če je cena toliko ugodnejša da reskiraš kako napako ki je potem ne moreš uveljavljat pod garancijo.

plačilo DDV ali ne, to me sloh ne briga ker naša država itak ni sposobna nič izterjat.

edino ker me čudi je da kak "sivi" uvoznik ne pojasni tu gor vse sranje ki se piše - vemo pa da berejo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sej menda ne mislite da če kupite motor pri pooblaščenem prodajalcu, da lahko potem uveljavljate garancijo na katerikolem pooblaščenem servisu v sloveniji? Malo morgen. Samo pri tistem, kjer ste motor kupli. Res pa je, da če vmes prodajalec propade, potem mora generalni uvoznik poskrbet za vaš motor. To je edino česar pri sivih ni, garancije če vaš prodajalec neslavno propade. Dlje ko je sivi prodajalec na sceni, manjša je možnost da bo kar tako zaprl firmo (ni pa nujno). No pa servisirat ga je treba tisti čas izklučno pri tem "sivem" prodajalcu. To je pa po moje tut vse. Ali se motim?

LP

Gusti, jst sem svojega Duceta kupil (rabljenega) v IT pri pooblascenem trgovcu za BMW.

Je bil se v tovarniski garanciji. S postempljano servisno.

V NoviMotoLegendi lahko uveljavljam garancijo.

Res pa, da mi je ni bilo treba, hvala bogu ! :whistle:

Ko mi je pa kavomat crknil ( darilo za roj.dan), sem sel po spisku serviserjev - izbral najblizjega, ki je zastopnik za to firmo, in uveljavil garancijo brez problema.

Je pa res pametno pred nakupom bilocesa preveriti, kje se da garancija uveljavljat...

Pri celadah ocitno ze ni tako... :krneki:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak uvoznik ima pooblaščene serviserje in če si kupil motor pri uvozniku ali njegovem pooblaščenem prodajalcu potem ti garancija velja pri vseh pooblaščenih serviserjih. kdo so to je simpl - uvoznik ti ponavadi da seznam ali pa so na njegovi internetni strani.

če bi jaz zdaj kupoval motor bi ga vzel tam kjer je ceneje, simpl. se pravi da bi ga kupil pri uvozniku ali pri podjetjih ki so resna, majo servise, trgovine, itd. edino kar ga nebi ga nebi pri nekem tipu iz garaže razen če je cena toliko ugodnejša da reskiraš kako napako ki je potem ne moreš uveljavljat pod garancijo.

plačilo DDV ali ne, to me sloh ne briga ker naša država itak ni sposobna nič izterjat.

edino ker me čudi je da kak "sivi" uvoznik ne pojasni tu gor vse sranje ki se piše - vemo pa da berejo :evilgrin:

Se strinjam... sploh z zadnjim stavkom... tud mene to zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak uvoznik ima pooblaščene serviserje in če si kupil motor pri uvozniku ali njegovem pooblaščenem prodajalcu potem ti garancija velja pri vseh pooblaščenih serviserjih. kdo so to je simpl - uvoznik ti ponavadi da seznam ali pa so na njegovi internetni strani.

če bi jaz zdaj kupoval motor bi ga vzel tam kjer je ceneje, simpl. se pravi da bi ga kupil pri uvozniku ali pri podjetjih ki so resna, majo servise, trgovine, itd. edino kar ga nebi ga nebi pri nekem tipu iz garaže razen če je cena toliko ugodnejša da reskiraš kako napako ki je potem ne moreš uveljavljat pod garancijo.

plačilo DDV ali ne, to me sloh ne briga ker naša država itak ni sposobna nič izterjat.

edino ker me čudi je da kak "sivi" uvoznik ne pojasni tu gor vse sranje ki se piše - vemo pa da berejo :evilgrin:

Mislim da nimajo kaj komentirat ker je vse ok.Če bi blo kaj narobe bi vse zlo zanikali.

Najbol se brani tisti ki je kriv,tisti ki ima pa čisto vest se na vse požvižga in si misli

pišite kar hočete men posel vredu laufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res pametno pred nakupom bilocesa preveriti, kje se da garancija uveljavljat...

Pri celadah ocitno ze ni tako... :krneki:

Lp!

Jah sej pri čeladah sem spraševal kako je z garancijo, in sem zvedel da je tako opevana "evropska garancija" en čist navaden marketinški nateg. Čeprav vseeno mislim, da tam tut manj komplicirajo kot je blo na forumo napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsako (vsaj) tehnično robo velja evrogarancija, ki je direktiva za zaščito potrošnikov. Pooblaščeni uvozniki garancijske storitve krijejo delno iz svoje razlike v ceni, sam tovarniško neprimeren (pokvarjen) del ali sklop pa z vso birokracijo pošljejo proizvajalcu ali pogosteje nadrejenemu regionalnemu distributerju in čakajo, čakajo, razlagajo in še malo počakajo, nakar jim veliki bratje s težkim srcem nadomestijo že zamenjani del. Poštnino običajno krijejo sami. Storitev zamenjave je načelno strošek, ki ga nosijo sami ali pa ga prijazni stranki celo lahko zaračunajo (odvisno, kaj piše v pogodbi). V primeru, da ima potrošnik doplačano asistenco, pa je zgodba drugačna (šlepanje, nadomestna vozila in vata, v katero ga zavijejo ne stane nič - stane tiste, ki jim tega ni bilo potrebno uveljaviti).

Tudi motocikel je tehnična roba in v praksi je zgodba podobna. Kdor ni pobral razlike v ceni, ne bo "šenkaval" svoje zaloge nadomestnih delov nekomu, ki je dodano vrednost plačal drugje - če je le mogoče. V najboljšem primeru bo tak potrošnik moral počakati, da se najprej reši upravičena reklamacija s proizvajalcem in ko ta pošlje del, se poseg šele prične. Kar pa poleti ni prijetno in v tem primeru se oglasimo pri svojem prodajalcu, ki naj bi moral to uredi kakor hitro je mogoče (saj je nekaj "špeha" še ostalo).

Mopedi ne padajo ravno "s kamiona" kot na primer PCji in fotoaparati ipd., pa še tam nikogar ne briga za servis, saj je cena toliko nižja. Pri omenjenih moto trgovcih pa nisem zasledil, da ne bi nudili garancije in servisa, pa čeprav samo pri njih.

Nauk : ne potuj okoli sveta s čisto novim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem naročila motor pri "sivem uvozniku"... sicer še ne vem, če ga bom dobila, ampak ok... no zdej sem pa res že vsa na koncu z živci :whistle: ker povsod samo poslušam, kako neumna sem, kako mi nihče ne bo servisiral motorja, kako bom čez nekaj let od DURSa dobila ne vem kolk ene kao kazni za plačat pa to... pač sem se za nakup preko Černeta odločila zato, ker se tega motorja ki ga jaz hočem ne da dobit preko uradnega uvoznika, ker so razprodani, na lastno pest ga pa ne bi šla kupovat npr. v Italijo.

Ne vem, kukr sem jest prebrala to temo se mi zdi, da prav narobe ne more it. Konc koncev bo motor nov, more imet vse papirje. Dobila bom račun na katerem bo pisal davek in vse. Tud on ti more garancijo upoštevat če pri njem kupš motor in ja kako mu lahko sploh še laufa, če bi bilo vse tako kot pravijo nekatri... aaaaa ne vem no, res ne vem. Pa še nisem ravno izkušena na tem področju in nočem na koncu izpadt ena budala. Tako da, dejte prosim tisti k ste tako kupli motor kaj napisat, lahko tudi na pm, samo da vem, kaj me čaka... Tudi, če ste lahko pri teh uvoznikih potem uveljavljali garancijo in podobno... hvala :winkiss:

Kako dolgo moraš čakat na motor?Pa koliko si dala are oz pologa?Koliko je motor cenejši?

S papirji je pa tak,ko bodo vsi papirji in motor pri trgovcu takrat idi po motor

in plačaj.Ne pa da reče motor je že pridi papirji pa bodo čez14dni.

To je moje mnenje jas bi takonaredil.

,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vraga...

Tud sam sm že mau :eek: konkretno glih pri černetu (po tem, ko me je minil rablene iskat), pa sm bil tud že skor zihr, da se bomo tud kej zmenl... in to samo zaradi tega, ker se vseen pozna razlika v dnarju proti uradnim zastopnikom. Sicer pa svojga mnenja še zmer nism spremenu, je pa res, da me pa vseen mau odvrača vsa ta panika k se okrog njih dogaja. Res bi bil cajt, da se pove za koga k ma probleme z njimi (ali s kom drugim) pa da se javno proti njim paniko zažene, al pa da se jo čist neha zganjat okrog tega, pa motorje brez skrbi cenej kupujemo... :hmm:

drgač je pa škoda živcev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da poslujejo že 3-4 leta in niso bli ikoli omenjeni v medijih,da kaj

mutijo je moje mnenje,da so OK.Lahko pa da se motim in ko bom pri Kavčiču ali pa

Černetu naročil motor dobro nasankal.

Rad bi kupil Kawo vn 900 Classic.Razlika v ceni je nazadnje bila 600€,ker je bla pri kavčiču v akciji.Kake so pa cene sedaj pa nevem.Novi v dks-ju je imel nazadnje ceno 7036€.

Ve mogoče gdo kake so pa sedaj cene pri enih in drugih.

Hvala

Gladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kolk kle že napisanega, pa v bistvi z vsakim napisanim postom še bolj zakomplicirate stvari, no ne čist vsi,...

Evropska garancija - ko motor kupiš je potrebno pri npr. Kawasakiju Europe sprožiti postopek aktivacije garancije - to mora opraviti prodajalec. Prodajalec mora izpolniti neke papirje s podatki kupca, motorja, datum prodaje in jih pošlje na Kawasaki Europe za aktivacijo garancije. Postopek ponavadi traja cca en teden (razen če prodajalec zavlačuje in ne pošlje takoj papirjev al pa jih sploh ne pošlje - pri meni trajalo več kot en mesec, zato je potrebno pritiskati na prodajalca naj uredi aktivacijo, pri meni je bila aktivirana šele, ko sem pritisnil na prodajalca v Nemčiji, prodajalec v slo je bil kao nemočen - ne razumem pa v čem je problem izpolniti in poslati papirje). Če preberete v servisni knjigi je ta postopek tudi tam notri opisan, mesto kakor se nalima nalepka.... no kakorkoli po dobrem mesecu, sem dobil od Kawasakija Europe iz Nemčije nalepko na kateri je številka aktivirane garancije (št. produkta) in ki se jo nalima v servisno knjižico. Kar pomeni, da ima motor aktivno garancijo in da je bil koooooončno vnešen v sistem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... sedaj brez problema uveljavljam garancijo na vseh pooblaščenih servisih Kawasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kolk kle že napisanega, pa v bistvi z vsakim napisanim postom še bolj zakomplicirate stvari, no ne čist vsi,...

Evropska garancija - ko motor kupiš je potrebno pri npr. Kawasakiju Europe sprožiti postopek aktivacije garancije - to mora opraviti prodajalec. Prodajalec mora izpolniti neke papirje s podatki kupca, motorja, datum prodaje in jih pošlje na Kawasaki Europe za aktivacijo garancije. Postopek ponavadi traja cca en teden (razen če prodajalec zavlačuje in ne pošlje takoj papirjev al pa jih sploh ne pošlje - pri meni trajalo več kot en mesec, zato je potrebno pritiskati na prodajalca naj uredi aktivacijo, pri meni je bila aktivirana šele, ko sem pritisnil na prodajalca v Nemčiji, prodajalec v slo je bil kao nemočen - ne razumem pa v čem je problem izpolniti in poslati papirje). Če preberete v servisni knjigi je ta postopek tudi tam notri opisan, mesto kakor se nalima nalepka.... no kakorkoli po dobrem mesecu, sem dobil od Kawasakija Europe iz Nemčije nalepko na kateri je številka aktivirane garancije (št. produkta) in ki se jo nalima v servisno knjižico. Kar pomeni, da ima motor aktivno garancijo in da je bil koooooončno vnešen v sistem.

lp

js nimam nalepke, pa mam vseeno garancijo aktivirano- preverjeno na dks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na tej nalepki je št. produkta (produkt je garancija), kje tud piše do kdaj garancija velja. Tebi verejtno kawasaki Europa ni poslal tega dopisa (nalepke), ker je prodajalec pri prošnji za aktivacijo navedel svoj naslov in ne tvojga, tako da nalepke nimaš motor je pa vseeno v sistemu, kar logično pomeni, da je aktivirana in da lahko uveljavljaš garancijo brez problema.

Pri prodaji pa bi jest kot kupec tvojega motorja želel informacijo do kdaj velja garancije, ne pa da naokoli kličem in sprašujem DKS, (če bi ga seveda prodajal). Veljavnost garancije lahko za kakšen dan odstopa od datume prodaje - seveda v plus dan.

Ker nameravam garancijo doplačati, podaljšati za dve leti, bom dobil novo nalepko, kar je razvidno iz dopisa Kawasakija Europe, kjer mi ponujajo podaljšanje.

Tudi sam sem pri DKS večkrat (dokler se me niso naveličali :rolleyes: ) preverjal, če je motor v sistemu, vendar šele, ko sem dobil nalepko je bil vpisan v centralni sistem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se pogovarjate o garanciji jaz pa mislim ,da za motor kot je Kawasaki nebi

smelo biti nič narobe.Če pa je pa itak uveljavljaš garancijo pri tistem kje si

motor kupil.

Na servis pa lahko greš kjerkoli saj ga sam plačaš.

Mene zanima predvsem odnos do strank z evro garancijo ste že našteli težave

a se držijo rokov dobave ,kako dolgo je za čakat,kaki problemi zaradi plačil.

Prosim povejte dobre in slabe stvari,da bo enkrat konec te dileme in debate.

Pa še to a je COSMOS v Lj tudi sivi? Ma zlo nizke cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Če pa je pa itak uveljavljaš garancijo pri tistem kje si

motor kupil.

garancijo ti da proizvajalec, ne prodajalec.

Za vse nove izdelke, ne samo za motorna vozila.

Prodajalec ti da garancijo samo za rabljene izdelke, pa še to je prostovoljno in no zakonsko predpisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se pogovarjate o garanciji jaz pa mislim ,da za motor kot je Kawasaki nebi

smelo biti nič narobe.Če pa je pa itak uveljavljaš garancijo pri tistem kje si

motor kupil.

Na servis pa lahko greš kjerkoli saj ga sam plačaš.

Mene zanima predvsem odnos do strank z evro garancijo ste že našteli težave

a se držijo rokov dobave ,kako dolgo je za čakat,kaki problemi zaradi plačil.

Prosim povejte dobre in slabe stvari,da bo enkrat konec te dileme in debate.

Pa še to a je COSMOS v Lj tudi sivi? Ma zlo nizke cene.

Če imaš veljavno evropsko garancijo, ti mora vsak pooblaščeni servis sprejet motor, sej ma itak profit od tebe, stroške itak pokrije proizvajalec. Kar se pa Kawasakija tiče, upam, da res ne bom rabil uveljavljati garancije za kaj resnejšega, do zdaj sem jo uveljavljal za počeno ročko, ki je bila napaka sestave in garanciijo za prvo luč, ki se je rosila. Pri pooblaščenem servisu sem prijavil napako in v roku enega tedna so prišli deli novi deli in pol sem enostavno prišel od serviserja in omenjene dele zamenjal, brez problema. Odnos serviserja pa je bil izredno korekten. :worship:

Kawaskiji so bili znižani v mesecu maju, tako da so bile cene izenačene s sivimi, saj kakor sem jest spremljal oglase, ne vem pa če se je dalo zdilat še za kaj procentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!