Skoči na vsebino

"Sivi" uvozniki motorjev


adrenalyn

Priporočene objave

Slišal sem govorice, da naj bi bil v arestu že 14 dni.

Definitivno buča, kolega je bil z njim prejšnji teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste svojega jeklenega konjička kupili pri neuradnem zastopniku, pozor. Če se je vaš prodajalec izognil plačilu davka, lahko ostanete brez avtomobila.

čak a zdej je na meni da preverjam al je tip plačal davek al ne ? Da bi mi pršli na dom bi po hitrem postopku zapustili dvorišče. A je moje delo da ko kupujem avto morm še detektiva igrat al kaj ? jeb.. ti tako državo !

točno tako, najbolje da mi opravljamo še dursovo delo, oni pa samo kasirajo in sedijo v foteljih :headbang: če čjo denar met bo treba riti dvignit oz. poštudirat način kako izterjati denar od teh sivih uvoznikov, to je najmanj moj problem če on ni plačal davka, avto/motor pa je še vedno moj, pa če se na trepalnice postavijo

Na banki slovenije mu kaže R ? = blokiran račun :unsure:

post-18483-1220890397_thumb.jpg

http://www.bsi.si/orodja/seznam-transakcij...asp?MapaId=1148

saj piše status računa: odprt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam kjer ti piše R pomeni, da so to neporavnane obveznosti = blokiran račun....Se ga ne zapre kar tako...

točno tako, najbolje da mi opravljamo še dursovo delo, oni pa samo kasirajo in sedijo v foteljih :headbang: če čjo denar met bo treba riti dvignit oz. poštudirat način kako izterjati denar od teh sivih uvoznikov, to je najmanj moj problem če on ni plačal davka, avto/motor pa je še vedno moj, pa če se na trepalnice postavijo

saj piše status računa: odprt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem govorice, da naj bi bil v arestu že 14 dni.

Dajte fantje ne klamfajte nepreverjenih informacij. Pojdite zjutraj pred firmo ali pa v bližnji lokal na kavo pa si ga oglejte.

Res ste slišali gostilniške bučke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da res. Se opravičujem dotičnemu :rolleyes:

Pojdi se potem opravičit černetu in razloži strankam ki so prebrale tvoje brezvezne poste (kot vedno so brezpredmetni in brezvezni). Mislim da sem ti enkrat že naspisal, ampak bom spet. Get a life klošar

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi se potem opravičit černetu ...

Zakaj pa? A sedaj se še vprašati ne sme? Mashina je povprašal o govoricah iz bifejev in ceste in sedaj smo dobili nekakšen odgovor. Sicer ravno tako neuraden kot je bilo vprašanje, pa vendar. Ostalo ste pa drugi nabijali. Bi se ti moral komu opravičiti. Pa teti tršici še enkrat reči hvala ker te je spustila v tretji razred preden si brat znal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene Boli k.... Če je biu v arestu jst pač vem da mi ni zamenjal kurčevega tesnila on mi je olje puščalo !!! velik - za moto černe. Ni blo malo za plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi se potem opravičit černetu in razloži strankam ki so prebrale tvoje brezvezne poste (kot vedno so brezpredmetni in brezvezni). Mislim da sem ti enkrat že naspisal, ampak bom spet. Get a life klošar

:evilgrin:

Spet glava peče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi se potem opravičit černetu in razloži strankam ki so prebrale tvoje brezvezne poste (kot vedno so brezpredmetni in brezvezni). Mislim da sem ti enkrat že naspisal, ampak bom spet. Get a life klošar

:evilgrin:

Da ni to neki tazga kt Patrie :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je to zdaj ? Akcija "čista feltna" ?

Eni so gazele, drugim pa preiskujejo "neupravičeno bogatenje". Se bo moral preusmeriti v farmacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardil bojo obsežno preiskavo kjer bodo ugotovili, da imajo zakomi toliko lukenj kot sito. :whistle:

Pa bo spet vse tiho, zakone bodo popravl in to bo to...

Po mojem, da če se greš na veliko utajevat davke ne investiras v podjetje in rekamo, ampak naredis vse na hitro potiho in predvsem firmo zapreš

preden se sploh država zave kaj se dogaja.

Tudi pa če se slučajno kaj dokaže (kar osebno dvomim) državi najbrž ni cilj zapreti podjetje in vreči človeka v zapor,

ampak na nek nacin dobit povrnjena sredstva.

Po moje, sem pa laik in o zakonih vem priblizno toliko kot o peki baklave :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zgleda da država rabi denar ...

... sedaj bodo vse uvožene avtomobile in motorje dali počasi na rešeto ...

... vsi poceni nakupi iz tujine bodo postali bistveno manj poceni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardil bojo obsežno preiskavo kjer bodo ugotovili, da imajo zakomi toliko lukenj kot sito. :whistle:

Po moje, sem pa laik in o zakonih vem priblizno toliko kot o peki baklave :rolleyes:

mmmm,baklave, lačn ratal :naughty:

Kar se černeta tiče: dejstvo je, da je sol na rani vsem uradnim uvoznikom, kateri prodajajo enako zvrst vozil, katere se pri njemu dobi, saj jim je pojedel velikanski kos pogače, in bodo naredili vse, da ga spravijo na slab glas.....mislite, da si je nek novinar sam spomnil nanj in objavil članek v žurnalu (pa nobene oprijemljive informacije)...morda kak namig uradnega prodajalca.....trenutno niso naredili nič drugega, kot to, da je 200.000 bralcev žurnala zvedelo, kje se da kupiti za petino cenejše vozilo :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!