Skoči na vsebino

Supermoto 125


Rugi

Priporočene objave

Men je že ene parkrat ponesreč ratal na kšnmu ovinku k sm že sred ovinka začeu pospešvt, da ga je odprl pa je pol vrtel kolo u prazno pa šlo postran :whistle: Da bi pa prov namenoma to delov, pa gledov da bo šlo pravilno, oz. tk nekak k v sm tekmovanjih pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi, kakšne rokavice priporočate za supermoto? Morajo biti take da maš čimveč občutka (ne predebele), pa poceni :whistle: Upam da kdo kaj koristnega napiše :P

čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi, kakšne rokavice priporočate za supermoto? Morajo biti take da maš čimveč občutka (ne predebele), pa poceni :whistle: Upam da kdo kaj koristnega napiše :P

čaw

1. Alpinestars Ocatane S-Moto OCTANE%20S-MOTO%20BLUEresized.jpgTsc-Laba za 69,95 EUR

2. Thor Supermoto Glove g25935.jpg roman.jelen@siol.net cca. 65,00 EUR

najbrž so še kšne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js uporabljam IXS carbon mesh II (mislm da se tko imenujejo), rokavice ne zgledajo nc posebi fancy, ampak so super res super udobne... :worship: X40407-L.jpg

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take podobne so yamahine, k jih mam js...so take bol kratke, ob zunanji strani majo mal podalšano, carbon ščitniki, cena 50€. so pa bl tko-tko za pozim, ker so kr zračne...pa premočjo :closedeyes:

drugač pa odlične rokavice, ful udobne, mehke, lepo sedejo na roko, malce elastične, mam pa točno take, modre :)

post-12378-1180215352_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take podobne so yamahine, k jih mam js...so take bol kratke, ob zunanji strani majo mal podalšano, carbon ščitniki, cena 50€. so pa bl tko-tko za pozim, ker so kr zračne...pa premočjo :closedeyes:

drugač pa odlične rokavice, ful udobne, mehke, lepo sedejo na roko, malce elastične, mam pa točno take, modre :)

A si mogoce hotu napisat za polet? ker ne vem kako bi se lahko zracne rokavice dobr obnesle pozim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoce hotu napisat za polet? ker ne vem kako bi se lahko zracne rokavice dobr obnesle pozim...

Hotu je povedet da so za zimo bol tko-tko, slabe ... .)

:yes: ; pozimi ne obnesejo ravno najbolje, za poleti so pa super, da ti ni prevroče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala za nasvete :worship: Bom si ene zrihtal, samo da registriram :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ne stekam zka se tekmuje v DP s 4t

pr 2t bi blo vsaj zanimivo gledat, pri 4t je bolj lepo poslusat to je pa vse :)

Zaradi tega ker 4t stane manj in ni tolko stroškev in se manj kvari. Nismo vsi bogataši.

Popravljeno . Popravil sky_21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro samo v tekmovanju je splosno da rabis denar za dirkanje kr ni poceni.

saj se dobijo sponzorji itd ;)

Naslednjo sezono naj bi bila kategorija 125ccm 2t 250ccm 4t.

Zelo, res zelo težko najdeš sponzorja. In če ga že najdeš ti bo dal materijal (opremo, zapit,..) težko ti dajo denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo sezono naj bi bila kategorija 125ccm 2t 250ccm 4t.

Zelo, res zelo težko najdeš sponzorja. In če ga že najdeš ti bo dal materijal (opremo, zapit,..) težko ti dajo denar.

sky_21, si mogoce iz kopra ? k sm ze vidu na progi dostikrat enga tipa z CRF-450 supermoto, si to ti ?

drugac pa poznam modela, k je v enmu supermoto teamu, ki se prpravlajo na 125ccm 2t, so prav tako iz kopra .. dva vozta crne husqvarne, dva pa ktm-a, team pa naj bi se klicu KOPER SUPERMOTO TEAM ce se ne motim ? za sponzorja majo UFO, ta jim daje skorne, rokavice, itd ..

mogoce jih je kdo vidu kdaj dirkat ze ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sky_21, si mogoce iz kopra ? k sm ze vidu na progi dostikrat enga tipa z CRF-450 supermoto, si to ti ?

drugac pa poznam modela, k je v enmu supermoto teamu, ki se prpravlajo na 125ccm 2t, so prav tako iz kopra .. dva vozta crne husqvarne, dva pa ktm-a, team pa naj bi se klicu KOPER SUPERMOTO TEAM ce se ne motim ? za sponzorja majo UFO, ta jim daje skorne, rokavice, itd ..

mogoce jih je kdo vidu kdaj dirkat ze ?

Ja iz Kopra sem :). Ja uni sem jaz. Hmm, Mogoče pripravljajo za naslednjo sezono, ki naj bi bila kategorija 125ccm 2t? Na pisti v Kopru jih nisem še vidu nikoli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil v soboto dopoldne tudi ti? :whistle: Na tisti pisti..

V Kp-ju?. Ne ker mi nipple na feltni pušča pa sem mogu nest popravt. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kp-ju?. Ne ker mi nipple na feltni pušča pa sem mogu nest popravt. :D :D

nipl na feltni? :? :blink: :huh: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga :D nipl11cb5.jpg

@Nejcz: Z kašnim motorjem pa je bil? :D

haha, aaajaa to :headbang: nč prej jasn :unsure:

am, kuko pa je zdej to če maš špice, slišv sem da more met pol motor zračnco(saj sošolc jo ma v husqvarni baje) al je lih tko tubeless? Ti maš brez predvidevam če ti puša? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nevem, k sm samo na daleč videl, mislim da je bil rdeč, tista zadnja plastika pa bela.. Verjetno potem tisti Tomosov dirkalni supermoto? Ni mi pa ratalo fotra nasrat da grema malo pogledat če kdo vadi k se nama je mudilo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako mas ustiman...lahko mas tud na spicah tubeless samo so dodatno zatesnjene, sicer pa se vecinoma original uporablja klasicna varianta s slaufom... Obstaja tud moznost predelave navadnih feltn v tubeless...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!