Skoči na vsebino

Supermoto 125


Rugi

Priporočene objave

haha, aaajaa to :headbang: nč prej jasn :unsure:

am, kuko pa je zdej to če maš špice, slišv sem da more met pol motor zračnco(saj sošolc jo ma v husqvarni baje) al je lih tko tubeless? Ti maš brez predvidevam če ti puša? :unsure:

Ja ma so neki sistemi ki ni zračnice. Ubistvu so lite feltne od marchesini(so iz magnezija :o :o), ki so tubless za supermoto in ni možnosti da puščajo. Potem so feltne z špicami Alpina, ki puščajo skozi vse nipple in ne moreš nič narest :). Potem pa so še D.I.D, ki pa ne puščajo. Meni pa pušča en nipple zato, ker tisti, ki je dajal špice na pesta pa na obroč je neki zajebal. :)

@Nejcz: V kopru sta 2 dirkalna tomosa in oba sta v barvah cup-a. Je pa en iz ljubljane ki je kupu tomos opena in bo dirkal sam je črn rdeč, ni nič bele. Je kašna možnost da je bla 450ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je v tomosih narjen? :whistle:

Sem skor 100% da je klasicna feltna, ker so tubeless predrage za tak motor...pa tud sicer za serijsko proizvodnjo... Jst mam na KTM-u slaufe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skor 100% da je klasicna feltna, ker so tubeless predrage za tak motor...pa tud sicer za serijsko proizvodnjo... Jst mam na KTM-u slaufe...

Res je, tomos ima rexfelgen feltne in so notri zračnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz Kopra sem :). Ja uni sem jaz. Hmm, Mogoče pripravljajo za naslednjo sezono, ki naj bi bila kategorija 125ccm 2t? Na pisti v Kopru jih nisem še vidu nikoli. :)

dej mi PM sporoc ko bos sou kej furat, k bom tud js prisu, mam pa isti motor k ti, pa lahk greva se mal dajat skupi, ce si za ?

sem pa iz sezane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, nekej me zanima.. kje bi dobil poceni tiste plastike za zaščito ročk? čim cenejše, pa taka da je na obeh straneh pripeta!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, nekej me zanima.. kje bi dobil poceni tiste plastike za zaščito ročk? čim cenejše, pa taka da je na obeh straneh pripeta!

LP

a kdo, k je že u živo vido te zaščitne plastike, ve če bi pasale sm gor :unsur

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uteži SE morjo odstrant...vsaj kolega jih je na TTRki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, obupou sm. Uglavn, a bi pasale tiste zaščite kele gor...se vid belanca lepo

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: pa če lohka moderator zbireše tiste dve objave prej, slikco pa premakne v to al nekak :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako univerzalno.. more pasat pomoje. BTW, ti itq ne rabiš, k vidim da maš "skrajšane" ročke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako univerzalno.. more pasat pomoje. BTW, ti itq ne rabiš, k vidim da maš "skrajšane" ročke :whistle:

Kupi acerbis ročke. Meni se niso nikoli zlomle ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač teli ščitniki al kva so to so bl za okras ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je mišljen za po offroadu, da te veje pa ostalo sranje ne tepe po rokah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač teli ščitniki al kva so to so bl za okras ;)

Ah, manjša možnost je da se ti ročka od bremze al sklopke zlomi če padeš, kot da si brez njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je mišljen za po offroadu, da te veje pa ostalo sranje ne tepe po rokah :whistle:

to je res...ampak uporabnost teh ročk se pa tud konca pr temu stavku :winkiss:

Ah, manjša možnost je da se ti ročka od bremze al sklopke zlomi če padeš, kot da si brez njih.

jah manjša za 1%.kolegu je padu motor na mestu pa se mu je ročka zlomila tele plastike pa sam upognle pol k g aje pa pobrau je pa že nazaj blo kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res...ampak uporabnost teh ročk se pa tud konca pr temu stavku :winkiss:

jah manjša za 1%.kolegu je padu motor na mestu pa se mu je ročka zlomila tele plastike pa sam upognle pol k g aje pa pobrau je pa že nazaj blo kul :D

Ja ščitniki ročk so bli slabi. Jst sem imel enkrat na supermotu ščitnike ročk za kros od x-fun in so se zlomle takoj. Potem sem dal ene ročke ki imajo še aluminiji in še zdej se niso zlomle (pa sem večkrat padu) in niti drugim ki imajo take ročke se niso zlomle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic:

sky, mogoče veš kakšen fergi majo gil-ove replice tomosov? vem, da majo mikunijeve 26mm, ampak rabim točno oznako :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic:

sky, mogoče veš kakšen fergi majo gil-ove replice tomosov? vem, da majo mikunijeve 26mm, ampak rabim točno oznako :unsure:

Nimam pojma kaj imajo oni. Drugače če imaš ti kej preveč denarja kupi od Keihina 28mm ki ima tudi pospeševalno šobo, in ti da 2 konja. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo vprašanje je, če paše na originalni konektor, ker mikuni paše, v tem je stvar...kaka pa je kaj cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ga dobi za cca 200€, ga grem takoj kupit :P

A dobimo grupni popust ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje se ga izpod 300-350€ ne dobi...raj več :whistle:

no...pustimo se presenetiti...sky?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ga dobi za cca 200€, ga grem takoj kupit :P

Meni se zdi da je cena kar višja. :D Je isti model kot ga ima honda v seriji samo da je manjši, 28mm. Na tomosih 'dirkalnih' je gor delorto karburator in je bil kar dober, in še manj stane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!