Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Mene kadilci ne motijo, naj delajo kar želijo..... sam mi je zelo nadležno, da delam v poslovnih prostorih, v katerih smo 4 ljudje, od tega sem edina nekadilka in grdo rečeno jih boli k*** če sem celi dan v cigaretnem dimu. Zdejšnega zakona ne upoštevajo, mislim da tudi tega ne bodo, torej bom čist na istem kot zdej. :cry:

To so pac supki. Ne razumem ljudi, kateri lahko delajo v zakajenem prostoru. Jaz, kot kadilec, se izredno tezko zadrzujem v zakajenih prostorih.

Škodi miljon stvari, samo če se bom basal z maščobo in nevem čem vsem, bom škodil samo SEBI, ne tistim, ki slučajno sedijo zraven, če pa nekdo kadi, pa škoduje SEBI in VSEM OSTALIM! Tudi nekomu, ki ima astmo! Kaj tle ni jasno??

In zate velja isto.. Nekdo, ki izusti eno tako izjavo ima pomoje kokice v glavi..

Se bos potencialno lahko zredil in ko bos na avtobusu ali letalu, se bo sopotnik pritozeval, da mu zasedas pol zica, ce seveda ne bos kupil 2 karti :)

Vale ma pa kokice u glavi :P

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Zoolo, všeč mi je vaš način razmišljanja. :yes:

A smo se rodili oblečeni? :glare: Torej........... :kva2:

lp DTW

Takoj sem za, .... najprej bejbike in princeske, brez cunjic, potem mi, .... hmm samo za boga milega prisilimo populacijo tam nekje vsaj od 60+ naj hodi oblečena :D

LP,

Zoolo :blink:

P.S.: Dovoljena je le najnujnejša oprema za na motor (čelada+nakurčnikPRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kaj pa tole:

Mene pa motijo vsi ti prekleti izpušni plini, k mi z mopedi vozite mim bajte. Pa ne sam z mopedi....tud z avtomobili. In jaz moram potem to dihat? Pa bom dobla raka na plučih, pa na ušesih, ker moram to rohnenje poslušat. A ne bi vi vozli tam, kjer me ne bi motili s temi strupenimi izpuhi?

Da ne govorim, ko poskakujem po gozdu, da bi se naužila zelene nirvane, pa čistega zraka, pa da bi rožice vohala in ptičke poslušala, pa mi kak kretenski hardenduraš mimo pade in čist zasmradi idilo in povzroči mojim nežnim ušeskom totalen šok, spodijo vse zajčke in srnice in ptičke iz moje bližine, skratka.....spremenijo moje življenje v pravo nočno moro? :hmm:

Ups....zdaj mi je pa že malo zmanjkalo idej za pretiravanje.... :glare: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kaj pa tole:

Mene pa motijo vsi ti prekleti izpušni plini, k mi z mopedi vozite mim bajte. Pa ne sam z mopedi....tud z avtomobili. In jaz moram potem to dihat? Pa bom dobla raka na plučih, pa na ušesih, ker moram to rohnenje poslušat. A ne bi vi vozli tam, kjer me ne bi motili s temi strupenimi izpuhi?

Da ne govorim, ko poskakujem po gozdu, da bi se naužila zelene nirvane, pa čistega zraka, pa da bi rožice vohala in ptičke poslušala, pa mi kakkretenski hardenduraš mimo pade in čist zasmradi idilo in povzroči mojim nežnim ušeskom totalen šok, spodijo vse zajčke in srnice in ptičke iz moje bližine, skratka.....spremenijo moje življenje v pravo nočno moro? :hmm:

Ups....zdaj mi je pa že malo zmanjkalo idej za pretiravanje.... :glare: :P

Smo ze skusali dopovedat pa nic.

Mene pa zanima, kok od vas, gorecih antismoker borcev, vozi podnevi z dolgo lucjo in s tem skoduje ostalim udelezencem v prometu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, točno...mene tudi motijo dolge luči, ker ratam slepa ko kura in lahko skinem kakega motorista, ker ne obvladam avta vozit z eno roko (ker imam v drugi čik), medtem ko mi eno govedo z dolgimi lučmi v oke pribija. O:-) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, zatko ker če greš mimo/v slaščičarno, restavracijo, trgovino, oz kamorkoli kjer se da dobit sladke zadeve, ti le te ponavadi kar v proti tvoji volji tlačijo v usta in te posiljujejo z njimi. A ne? Fak ej, kako lahko to primerjaš s kajenjem! Škodi miljon stvari, samo če se bom basal z maščobo in nevem čem vsem, bom škodil samo SEBI, ne tistim, ki slučajno sedijo zraven, če pa nekdo kadi, pa škoduje SEBI in VSEM OSTALIM! Tudi nekomu, ki ima astmo! Kaj tle ni jasno??

In zate velja isto.. Nekdo, ki izusti eno tako izjavo ima pomoje kokice v glavi..

Lahko jih vržeš v isti koš kot čike?? What da fuck?!? A ko greš v kino, a ti kdo kokice tlači v usta? A ti jih?? Da si zaradi tega ogožena za rakom, tako kot tisti, ki pokadi 10 čikov na dan po tvojih besedah?? No predstavljaj si zdaj kako se jaz počutim, ko sem v določenih situacijah/okoljih prisiljen bit zraven kadilcev in vdihavat njihov dim.. Približno tako, kot da bi ti prišla v kolosej, se vsedla zraven mene, jaz bi pa imel kokice in jih ob tem ko bi jih jedel sam, še tebi vsake toliko časa malo v usta zabasal. To je primerjava kokic s čiki, če se že gremo na tako butasti in primitivni ravni.

Problem kajenja ni škodljivost v smislu, da je veliko stvari isto ali bolj škodljivih. Problem kajenja je, ker smo nekadilci proti svoji volji poslijeni z njim!

Dex vzeti izjavo iz konteksta in jo prirediti po svoje je fenomenalno ... mogoče bi bilo zdravo za tvoje živce, da prebereš vse kar sem v tej temi napisala in potem siciraš samo en del napisanega ...

Zdaj se pa že za božjo voljo nehajte obešati na kokice, če ne vam jih bom res začela v usta tlačit ... pa še kam drugam ... ampak to je že za v temo o analnih spolnih odnosih :devil:

Lahko se pa tudi mirno naprej jebemo v glavo ... s kokicami ali brez ...

Aja, točno...mene tudi motijo dolge luči, ker ratam slepa ko kura in lahko skinem kakega motorista, ker ne obvladam avta vozit z eno roko (ker imam v drugi čik), medtem ko mi eno govedo z dolgimi lučmi v oke pribija. O:-) :evilgrin:

Alla a boš kokice :hmm:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji živci bodo pomirjeni tistega dne, ko se bo zakon začel dosledno izvajat in se mi ne bo treba več dušit v dimu :grim :)

Drugače pa sem prebral in cenim to, da upoštevaš nekdilce, ampak kljub temu ne morem pomagat, da mi izjave v smislu takih in podobnih primerjanj poženejo kri po žilah, ker jih stalno poslušam ob vsaki priložnosti, ko pride na debato o kajenju med kadilci in nekadilci..

Nč, grem na čips, sm use kokice učer pojedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kaj pa tole:

Mene pa motijo vsi ti prekleti izpušni plini, k mi z mopedi vozite mim bajte. Pa ne sam z mopedi....tud z avtomobili. In jaz moram potem to dihat? Pa bom dobla raka na plučih, pa na ušesih, ker moram to rohnenje poslušat. A ne bi vi vozli tam, kjer me ne bi motili s temi strupenimi izpuhi?

Da ne govorim, ko poskakujem po gozdu, da bi se naužila zelene nirvane, pa čistega zraka, pa da bi rožice vohala in ptičke poslušala, pa mi kak kretenski hardenduraš mimo pade in čist zasmradi idilo in povzroči mojim nežnim ušeskom totalen šok, spodijo vse zajčke in srnice in ptičke iz moje bližine, skratka.....spremenijo moje življenje v pravo nočno moro? :hmm:

Ups....zdaj mi je pa že malo zmanjkalo idej za pretiravanje.... :glare: :P

Preseli se k meni. Mi smo že začeli.

Iz današnjega Večera:

Globe in opozorila na Pohorju

Minulo nedeljo med 9. in 16. uro so mariborski policisti na območju Pohorja izvedli poostren nadzor nad varstvom okolja, kjer so ugotavljali kršitve določil Uredbe o prepovedi vožnje z vozili v naravnem okolju. V nadzoru so sodelovali še policisti gorske policijske enote in helikopter Letalske policijske enote. Zaradi kršitev omenjene uredbe so policisti oglobili dva voznika osebnih avtomobilov in izrekli opozorilo sedmim kolesarjem.

...

Zdaj se pa že za božjo voljo nehajte obešati na kokice, če ne vam jih bom res začela v usta tlačit ... pa še kam drugam ... ampak to je že za v temo o analnih spolnih odnosih :devil:

Lahko se pa tudi mirno naprej jebemo v glavo ... s kokicami ali brez ...

Alla a boš kokice :hmm:

OK, Vale, vidim, da ti ni več do heca, jaz bom nehal s k... (vstavi poljubno: kurčenje, kokice, kajenje, ...)

Pa lahko tudi kakšnega skupaj pokadiva. Seveda v prostoru za kadilce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mamo temo o podnebnih spremembah...tam lahko usekamo eno nasplošno o porabi vozil, o tem, kolk CO2 kdo emitira letno v zrak itd ...

najbolj bi blo živet k u praskupnosti... vsaj najmanj nevarno za podnebje itd ...

bolj ko je človek prvinski, manj jebe povzroča okolju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji živci bodo pomirjeni tistega dne, ko se bo zakon začel dosledno izvajat in se mi ne bo treba več dušit v dimu :grim :)

Drugače pa sem prebral in cenim to, da upoštevaš nekdilce, ampak kljub temu ne morem pomagat, da mi izjave v smislu takih in podobnih primerjanj poženejo kri po žilah, ker jih stalno poslušam ob vsaki priložnosti, ko pride na debato o kajenju med kadilci in nekadilci..

Nč, grem na čips, sm use kokice učer pojedu :)

Tako kot tebi take izjave, gredo meni na živce izjave, ko nas nekdo meče v isti koš in posplošuje zadevo na celotno skupino nas izobčencev "kadilcev".

Če bodo zakon sprejeli ga bomo v večini upoštevali, tako kot se to v povprečju dogaja pri vseh zakonih in primitivno se mi zdi, ta na forumu nekdo zaradi lastnih slabih izkušenj na veliko serje po kadilcih ...

Najbolj vehementni pa so tisti, ki limajo linke z raziskavami ... WTF saj nismo stari 10 let, da ne bi vedeli kaj povzroča kajenje ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, ne morem se preselit k tebi. Mam stanovanje v centru LJ. Bom raje tolk časa pizdila, da zaprejo cel center za promet. Če ne bo drugega, bom začela zbirat podpise za referendum. Ni vrag, da mi mati županja in horda penzionerjev iz centra ne bo podpisala zadeve. Pa še referendumi so sila moderni zadnje čase. B)

Aja, grem še na en :smoke: dokler še lahko......ker potem dobim motor. B)

Pa vehementna sem. In to vehementna pušačica. Zakon! B) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vehementna sem. In to vehementna pušačica. Zakon! B) :OK:

Ne pa nisi :grrr ...

Čikenfajt. B)

In to sam zaradi kokic :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa sem. TI bom še kak link nalepila, sam da ti dokažem. :P

Sam to ne :cry: ... sej že imamo dovolj enga moderatorja znanstvenika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej Vale ... ne travmatiziraj ... pa kaj pol, če bo mal manj placov za kadit - boste pa zato tolk blj z užitkom tam, kjer boste lahko :D

sej na Wall Streetu brokerji tudi gredo lepo pred vhod in tam v svojih gvantkih kadijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ko poskakujem po gozdu, da bi se naužila zelene nirvane, pa čistega zraka, pa da bi rožice vohala in ptičke poslušala, ...

:angry: Alla, prosim te, da v bodoče opustiš takšna početja. Zadnjič sem nabiral gobe in eno tudi poskusil. Ker se mi je trenutek za tem prikazala poskakujoča čebelica Maja s seksi ritjo in joški, sem bil prepričan, da sem zadet. Zdaj pa berem, da si bila to ti. Zaradi tebe sem zavrgel polno košaro okusnih zelenostebelnih kateemčkov, ki rastejo po brazdah hardendurokramparc, prepričan da so polne narkotičnih substanc.

lp DTW

p.s.: Tvoj Laki je bil kobilica Flip. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej Vale ... ne travmatiziraj ... pa kaj pol, če bo mal manj placov za kadit - boste pa zato tolk blj z užitkom tam, kjer boste lahko :D

sej na Wall Streetu brokerji tudi gredo lepo pred vhod in tam v svojih gvantkih kadijo :D

:eek: :blink: :eek: tebi bom pa kar kamion kokic skipala pred vrata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bodo Lini uče ven padle, dodajam še tole:

NIKOTIN

Nikotin je močan živčni strup. Če bi odraslemu človeku naenkrat vbrizgali v kri 50 mg nikotina, ...... Dve kaplji čistega nikotina na jeziku bi usmrtili psa v 30 sekundah, osem kapljic pa bi usmrtilo konja.

........ vendar pa do tragičnih posledic ne pride, ker se človek zastruplja postopoma in ima organizem čas, da nikotin predela v manj škodljive spojine ali pa ga izloči iz telesa.

V zelo majhnih količinah nikotin za kratek čas deluje spodbudno za možgane. Pod vplivom nikotina začne nadledvična žleza izločati večje količine hormona adrenalina, ki iz skeletnega mišičja in jeter črpa grozdni sladkor in priganja srce, da hitreje dela. Ker je grozdni sladkor učinkovita energetska sestavina, človek začasno odrine ali zmanjša utrujenost in nerazpoloženje. Zato se povečata živahnost in zbranost. To pa je tudi edini pozitivni učinek tobačnega dima. Takšen vpliv je mogoče zaznati že približno minuto in pol po vdihu prvega dima. Toda pol ure po kajenju učinek nikotina splahni in nastopi mlahavost. Zato kadilec spet seže po cigareti. Ker pa se telo na nikotin navadi, kadilec potrebuje za enak učinek vedno večje odmerke. Kadilec začne prižigati cigareto za cigareto, kar v enem dnevu lahko znese tudi trideset, štirideset in več cigaret. Vedno več je okoliščin, ko kadilec rabi cigareto. Kadi iz dolgočasja, zaradi treme, za preganjanje zadrege v družbi, za korajžo pri osvajanju dekleta, za pomiritev, zaradi žalosti, jeze, za pogum pred izpitom, za zadovoljstvo po izpitu in tako naprej. Za vsako najmanjše psihično neravnovesje išče rešitev v cigareti. Temu že lahko rečemo zasvojenost. Takšna zasvojenost s cigaretnim dimom pa ne bi bila tragična, če bi ostajalo le pri poživljanju možganskih celic in cigaretni dim ne bi imel drugih škodljivih vplivov.

........Velike doze nikotina pa na možgane ne delujejo več spodbudno, ampak jih hromijo. ................

Kje točno piše da nikotin (ne- cigaretni dim, zamegljuje um...um -ne žile, srce, potenco.... ) ...razen en stavčič, da prevelika količina nikotina ohromi možgane...to je vse...poleg tega še vedno pa ne piše kateri del možganov in kaj je to prevelika količina...mogoče center za motoriko če prižgeš šlepar cigaret na enkrat?....pes bi tudi crknil če bi pojedel eno žličko pesticida ali pa navaden strup za polže ...pa jih še vseeno uporabljamo in to brez kakršnikoli zadržkov se šprica vsepoprek...pravtako bi crknil če bi pojedel celega vola na enkrat....ali pa eno tono korenja........

In dejansko se strinjam, da otroci nimajo kaj kaditi (bi naredili kaj več v to smer, ker kot vem kajenje med mladimi narašča...al bi raje počakali, ad odrastejo in nato uprizorili lov na črovnice? )

HHV spotaknil si se v moj armageidon...oz kar si me strokovno popravil čeprav mojega bistva- kaj sem hotela povedat -nisi spremenil ...ampak si se samo naredil pametnega...al karkoli si že pač doživel ob tem....

Torej če se greš picajzla se pojdi tudi pri sebi....

Nikoli in nikjer nisem rekla, da je kaditi lepo, da diši, da je zdravo, da je splošno priporočljivo....in tudi lahko rečem, da ne kršim zakona in ne posiljujem ljudi s svojim dimom in se vedno odmaknem od otrok in živali (ki pač ne morejo povedati, da jih moti) in sem obzirna do nekadilcev.....vendar je histerija (ki jo je izumila ZDA, vendar pri temu ni pomislekov, ker pač to marsikomu paše.... ), ki je obsedla ljudi strašno arogantna, da ne rečem nesramna ...in kar naenkrat imamo zamegljen um, smrdimo, smo arognatni, prasci, morilci in vse sorte.....

Prav, jaz bom preživela tudi kadilski zakon...mogoče bom celo nehala...bom vidla, ko bom do tja prišla...vendar po tej evforiji se v ZDA že kaže nova...in ne pričakujte kakršnega koli razumevanja okolice...ni pa tudi daleč dan, ko bodo na veliko strigli peruti tudi motoristom.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :blink: :eek: tebi bom pa kar kamion kokic skipala pred vrata

prov .v zameno ti bom dal pušit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov .v zameno ti bom dal pušit :)

Boj raj jaz z Nagajo skupaj pušila ... without you :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!