Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

moje mnenje:

Prepovedati kaditi. sem kadil in nehal. če se hoče folk zastrupljat, ne rabi zraven v obsegu parih metrov še ostalih.

za hitrejši doseg cilja priporočam kar nikotinske injekcije. ena bo dost.

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to zdaj praviš ko si nehu,ka si pa na tako izjavo reku takrat ko si kadil .)

js osebno ne kadim,ker je brezveze nek dim v sebe vlečit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prepovedal odmetavanje ogorkov vsepovsod in sploh nabil drastične kazni za smetenje okolice, za pasje dreke itd. Pasji dreki začuda nikogar ne motijo, pa nimaš kam stopid, da ga ne nagaziš ali pač tvoj malček.

to ni res..lastnik psa je pasje iztrebke dolžan pobrati za seboj...tako kot kadilski zakon,ki je trenutno v veljavi, pa se tudi ta o varstvu in oskrbi živali ne izvaja tako kot bi se moral...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni res..lastnik psa je pasje iztrebke dolžan pobrati za seboj...tako kot kadilski zakon,ki je trenutno v veljavi, pa se tudi ta o varstvu in oskrbi živali ne izvaja tako kot bi se moral...

Zakoni so zato ,da se kršijo! :grim Treba je poostrit nadzor,pa kaznovat kršitelje! :OK: Ali je že gdo videl,da bi kakšen pasjeljubec pobral izrebek za svojem psu :? Jaz še ne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni res..lastnik psa je pasje iztrebke dolžan pobrati za seboj...tako kot kadilski zakon,ki je trenutno v veljavi, pa se tudi ta o varstvu in oskrbi živali ne izvaja tako kot bi se moral...

evo jaz pravim prepovedat vse pse in druge živali izven domače ograje. ne samo da serjejo povsod, še ljudi napadajo in poškodujejo in to bolj efektivno in v trenutku ne pa počasi kot pasivno kajenje. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakoni so zato ,da se kršijo! :grim Treba je poostrit nadzor,pa kaznovat kršitelje! :OK: Ali je že gdo videl,da bi kakšen pasjeljubec pobral izrebek za svojem psu :? Jaz še ne :BUA:

potem se pač sprehajaš na napačnih koncih..v našem naselju iztrebke pobira 80% lastnikov psov.

lahko se pa zmeniva za demnostracijo in prideš mene gledat kako drekce pobiram...koštalo te bo slabih 5.000 sit

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakoni so zato ,da se kršijo! :grim Treba je poostrit nadzor,pa kaznovat kršitelje! :OK: Ali je že gdo videl,da bi kakšen pasjeljubec pobral izrebek za svojem psu :? Jaz še ne :BUA:

Pri našem bloku in okolici skoraj vsi pobiramo iztrebke.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri našem bloku in okolici skoraj vsi pobiramo iztrebke...

Morda je to zato, ker že vrsto let poteka akcija pod delovnim naslovom "Prihodnost je v govnu". Na kratko: gre za to, da tisti, ki uspe zbrati določeno kvoto govna, lahko kandidira za župana. Ali za kako drugo funkcijo. Na srečo se širše mase povsem ne zavedajo prednosti akcije. Sicer bi dobesedno drug drugemu pulili govno od ust. In namesto cuckov bi postali popularni sloni kot kučni mezimci.

Kaj ima to veze s pušenjem? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe,

včasih so stari ati pobiral čike po tleh, da so si potem še kšnga lohk zmotali. Paralela je torej povsem na mestu.

In jasno je - nekdo nekje potem skrivaje kadi velik šita!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je zamrla <_<

In kaj smo ugotovili po 6-ih straneh :?

Če pridejo na oblast BlazS, Dex in podobni, bomo druga država na svetu, v kateri je prodaja tobaka ilegalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pridem jaz, pa alkohola in litrskih SS motorjev :rolleyes: ..bojte se :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pridem jaz, pa alkohola in litrskih SS motorjev :rolleyes: ..bojte se :photo:

Nagaya dear, ni straha:

1. Ženske te ne bi volile od same foušije

2. Moški tudi bolj malo oz. ne dovolj, ker je večina Leonov al pa alkoholikov

A veš ... :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pridem jaz, pa alkohola in litrskih SS motorjev :rolleyes: ..bojte se :photo:

Kot je že Vale povedala, ni razloga za skrb :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pridem jaz, pa alkohola in litrskih SS motorjev :rolleyes: ..bojte se :photo:

Ni bojazni. Si prepametna za politično gnojšnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tačas, da sem prebral vse do sedaj napisano, sem pokadil škatlo čikov in spil tri viskače (domača merca).

Moram stopiti ob stran Osami, ki izpostavlja dodatno skrbništvo za potrošnike tobačnih izdelkov le kot še en pokazatelj kako se izvajajo manipulacije. Paranoičen pa sem že sam dovolj.

Naslednji udarec bo prepoved erotičnega programa na moto zborih (javna morala je zadnje čase tudi vroča tema), pa lifte v poslovnih nebotičnikih bodo ugasnili, da bomo zdravo hodili po stopnicah.

Podpiram pa tudi nekaj drugih zapisanih predlogov : npr. "varne sobe" ((???)) za kajenje (s hladilnikom).

V zvezi s podvojeno zakonodajo me tolaži le, da govori o omejevanju porabe TOBAČNIH izdelkov (ja, tudi njuhanje in žvečenje odpade, dragi športniki). Torej kadimo lahko še naprej.

Kavarna kjer ne smeš kaditi ? Kavarne in kavo so vendar izumili kadilci, da bi lahko bili dlje pokonci in še malo več pokadili ! (Dennis Leary - "Smoke")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že pred dnevi hotel nekaj napisat tle sem, pa sem 5 x razmislil preden bi napisal kako bedarijo. Sem "ozdravljen kadilec" (> 25 let / 2 škatli/dan ...) tako da vem kakko in kaj. V zakajen lokal ne vstopim, ali se pa obrnem kar na vhodu. Če mi negdo pod nos piha me moti, če piha stran me ne. Poznam (od nedavnega) kadilca, ki ko prižge cigaret (vedno samo na prostem), najprej preveri kam se dim vali in se ustrezno postavi, da bližnjim ne smrdi pod nos :OK: . Vsak pač za sebe najbolje ve (tko si vsak misli) in naj še delajo tako.

Res se nam lahko zgodi, da nas bojo začel še motoriste preganjat čez čas, ker druge ogrožamo. Ja je že tako. Bi pa bil jaz bol za protialkoholni zakon. Pa ne tak, da se ne sme alkota točit.

Naj le poostrijo kazni za tiste, ki povzročijo nesrečo pod vplivom alkota. Recimo povoziš pod alkotom človeka, 5 let prisilnega dela v kamnolomu. ali pa 5.000 ur dobrodelnega dela i.p.d. Se mi zdi, da tisti bolj ogrožajo okolico. Sam lahko izbereš ali boš sedel v lokalu , ki je zakajen ali ne, ali te naj povozi pijanc pa ne moreš izbrat sam.

Sem pred par dnevi ujel na uho, da bi bilo 50 % manj smrtnih žrtev če nebi bilo alkohola. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem odvisen. Zakaj? Zato, ker mi nekateri brezobrazni kadilci kadijo v nos, kljub temu, da je je tam narisan znak, da je prepovedano kaditi (za nepismene) in tudi napisano (za pismene). Aja, kje se je to nazadnje zgodilo? V MB v Europarku to soboto. Brezobraznega kadilca boli k...c, če sebi in svojemu forcu kadi v fris, mene pa ne, če meni in mojemu otroku to dela. :angry: :angry: :angry2:

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem odvisen. Zakaj? Zato, ker mi nekateri brezobrazni kadilci kadijo v nos, kljub temu, da je je tam narisan znak, da je prepovedano kaditi (za nepismene) in tudi napisano (za pismene). Aja, kje se je to nazadnje zgodilo? V MB v Europarku to soboto. Brezobraznega kadilca boli k...c, če sebi in svojemu forcu kadi v fris, mene pa ne, če meni in mojemu otroku to dela. :angry: :angry: :angry2:

Če imata oba otroke, predvidevam, da sta oba tudi odrasla. S takim človekom se pač lahko poskusiš pogovorit, ali pa mu vsaj namigneš, da je na napačni strani lokala. Potem pa saj poznaš tisto "pametnejši odneha" :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Poznam (od nedavnega) kadilca, ki ko prižge cigaret (vedno samo na prostem), najprej preveri kam se dim vali in se ustrezno postavi, da bližnjim ne smrdi pod nos ..

ys

sem tudi takole kompliciral svoje kajenje in sem se pred 14 dnevi odločil, da je brez veze vse skupaj

in sem do nadaljnega na "ne-čik-pavzi" - moram reči, da se tudi finančno pozna, in če bom vztrajen bom v parih mesecih pokril nov fotoaparat - pa ne kako ceneno trotl-varianto ..

:D

držitepestipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še o užitkih. Kaj ni to nekaj, kar je potrebno dojemati, čutiti? Kaj se to ne počne najbolje s čisto glavo?

Kaj ni zabava najboljša, ko poteka dobra komunikacija, pogovor, ples ipd. Kaj res še niste doživeli dobrih žurk trezne glave in v svežem zraku?

Alkohol in nikotin sta mamilo. Omama. Meglita razum in percepcijo. Sta pomagalo, da se žurka sploh vrti. Bergle za šepavce, bližnjica! Občasno je dobrodošlo, redno je bolezensko! In z občasno ne mislim vsakega petka ali motozbor vsak vikend!

Ko pa temu dodamo še posiljevanje drugih s svojo zasvojenostjo ...

IMHO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

sem tudi takole kompliciral svoje kajenje in sem se pred 14 dnevi odločil, da je brez veze vse skupaj

in sem do nadaljnega na "ne-čik-pavzi" - moram reči, da se tudi finančno pozna, in če bom vztrajen bom v parih mesecih pokril nov fotoaparat - pa ne kako ceneno trotl-varianto ..

:D

držitepestipress

Kdor vztraja zmaga ! Držim(o) pesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Kaj res še niste doživeli dobrih žurk trezne glave in v svežem zraku?......

Tole mi je dalo misliti......hmmmmm.....ne bi našel primera......pravzaprav NE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!