Skoči na vsebino

100 najbolj zanesljivih avtov


SiR

Priporočene objave

Tole je ADACova statistika do 2006.

Številke predstavljajo število okvar na 1000 registriranih avtomobilov. V 8/9 razredih so na prvih mestih Nemci. :eek:

:slap: :slap: :lol1: Jazz, Jaris za Kangujem, :kva2: :slap: :kva2: Civic in Corolla za Golfom :lol1: :slap: :slap: :lol1: :eek: Accorda in CRVja sploh ni (a so jih vun spustil, al se pa sploh ne kvarta...) :slap: :slap: , končno so si še EU znamke "kuple" svojo statistiko... zdaj bo pa prodaja narasla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :lol1: Jazz, Jaris za Kangujem, :kva2: :slap: :kva2: Civic in Corolla za Golfom :lol1: :slap: :slap: :lol1: :eek: Accorda in CRVja sploh ni (a so jih vun spustil, al se pa sploh ne kvarta...) :slap: :slap: , končno so si še EU znamke "kuple" svojo statistiko... zdaj bo pa prodaja narasla....

isto bi lohk rekl za prejšno statistiko, ki je na uvodni strani teme: lanos, rover 45,25 in ostala podobna jetra (fiat) pred bmwji.... corolla šele 91. itd.

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1:

sedaj si pa res pokazal svoje...... prej nas kurcaš... ko govorim(o), da se nam tista statistika ne zdi realna..... sam pa potem takole klobasaš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj ti bom pa polepšal dan :) Jetmanova statistika je podrla moje trditve in posujem se s pepelom. Ampak komaj to me je prepričalo. Ne pa trditve, meni se Toyota pokvari, BMW pa ne. To pa žal, niso konstruktivni argumenti dragi Rude. Tvoje izkušnje so samo tvoje, moje pa samo moje. Nič od tega ni objektivno. Samo toliko, da ne bi imel kakšnih večvrednostnih kompeksov, kako znaš sodelovati v diskusijah.

P.S.: Uf, kakšno Toyoto si pa imel, da je stala več od dveh BMW-jev? Lexusa mogoče?

LEXUS ni Toyota, če še ne veš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEXUS ni Toyota, če še ne veš :winkiss:

Je pa kaj?

Tudi Smart ni BMW, je pa v lasti. In kolikor jest vem je Lexus od zmer bil prestižna znamka Toyote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa kaj?

Tudi Smart ni BMW, je pa v lasti. In kolikor jest vem je Lexus od zmer bil prestižna znamka Toyote.

Glede Toyote in Lexusa imaš prav, Smart pa je od Mercedesa.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolikor jest vem je Lexus od zmer bil prestižna znamka Toyote.

:yes:

Mini je pa BMW-jev.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še malo pokomentiram rezultate ADACove statistike. Za nepoučene... slovenski ekvivalent ADACu je AMZS.

Mogoče si spregledal da je ADAC nemški.

V lastno skledo ponavadi ne pljuvaš ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nisem spregledal. Do pred nedavnim so bili na prvih mestih Japonskih avtomobili, tako kot se tudi vidi v tabeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda accord je sumljivo prva!

post-13414-1205434528.jpg

:worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil LORD&LADY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tako vprašam, kateri avto od tu bi vi zbrali: honda crx 16V (90-92), honda civic ESI/VTI (92-95), mazda mx-3 V6 (do 98) ali alfa 145 QV (tud tam nekje) ??? Jest bom letos menjal, pa se bol nagibam k prvima dvema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijam za Civica ali Alfo. :whistle: CRX se mi zdi že malo prastara zadeva in boš mel verjetno več problemov kot vožnje... Alpa ne, vprašaj raje na avtomobilizem.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tako vprašam, kateri avto od tu bi vi zbrali: honda crx 16V (90-92), honda civic ESI/VTI (92-95), mazda mx-3 V6 (do 98) ali alfa 145 QV (tud tam nekje) ??? Jest bom letos menjal, pa se bol nagibam k prvima dvema .)

Jaz bi vzel civica, po moje najbolj zanesljiv (govorim iz izkušenj znancev), crx-ke so več ali manj zgonjene in (pre)stare, s staro alfo še od nikogar nisem slišal, da bi bil z njo zadovoljen, no za mazdo pa ne morem reči nič, ker ne poznam nobenega, ki bi jo vozil.

Najbolj pa se ti splača vzeti avto, ki bo od naštetih najbolj ohranjen, najmanj zgonjen....čeprav zanj odšteješ kak evro več. Je pa ohranjene avte te starosti in tipa težje najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

DANES v reviji VIP (zveze potrošnikov Slovenije): ZANESLJIVOST AVTOMOBILOV :trance_33_sleep:

... med drugim v uvodu zapisano: ...med potrošniškimi raziskavami naj bi bila najbolj znana (neodvisna) tista, ki jo vsako leto objavi Britanski "Which?" v svoji posebni avtomobilski izdaji "Which? Car" :rolleyes:

SKUPNA zanesljivost avtomobilskih znamk je pričakovana.. :evilgrin: . Kdor želi lahko prebere tudi zanesljivost znamk glede na avtomobilski razred.

post-16856-1226678834_thumb.jpg ...JAPONCI prvi :naughty: ? - zakon pač

post-16856-1226678853_thumb.jpg...Švabi se bojo še mal učil šraufat :kva2:

post-16856-1226678883_thumb.jpg...francoski zguncani eleganci še dost manjka :zzz:

post-16856-1226678903_thumb.jpg...Makaronarske in jenkijevske škropilnice daleč zadaj :P

...glede na to, da gre za revijo za zaščito potrošnikov in ne za neko avto revijo, so morda rezultati kar merodajni... :naughty:

:naughty: MNENJA? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo toyoto corollo pa ni preveč zanesljiv avto. mogoče mamo pač srečo :P

kaj se pa tiče supporta pr toyoti pa rabjo 2 uri da pridejo do 7km oddaljenega placa ko spusti dušo guma in nekaj km po tem še rezervna...

servis je tui tak fenomenalen da je pršu z popravila bl pokvarjen kt je biu tja poslan :worship:

mercedes isto sranje, kaj se tiče supporta je dost bolš, sam pač...

prpelan iz tovarne, čist nov, ga prpelamo domov, hočem it na probno vožnjo z očetom pa pod podvozjem mlaka olja... šraufi bli preveč zategnjeni vrjetn... da ne omenjam elektronike, čista repa, preveč vsega nepotrebnega sranja, radio dela normalno, gumbek za glasnost pa dela kadar mu paše pač...

no mamo pa mitsubishija L200 pa do zaj še ni blo problema :P

aja no, moj bivši nissan pa je biu letnik '91, kupljen v bosni, je delal dokler ga ni neurje pred kratkim demuleralo. ni blo menjanega nč na njem, razn aku :)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je tudi odvisno koliko km je imel avto narejenih (možno da je nekdo z japoncem in 30 000 km napisal, da je zelo zanesljiv).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tako danes, k se vse hoče nardit čim bolj hiter, pa za čim manj denarja, prodati pa drago. Moj avto ma tudi 210k, pustil me ni še nikol, pa ga ne šparam čist nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tako vprašam, kateri avto od tu bi vi zbrali: honda crx 16V (90-92), honda civic ESI/VTI (92-95), mazda mx-3 V6 (do 98) ali alfa 145 QV (tud tam nekje) ??? Jest bom letos menjal, pa se bol nagibam k prvima dvema .)

Imel hondo crx lenik 1991 - ED9 (131KM) - črne barve - na žalost ker sem klepec sem jo prodal - in sedaj ne najdem več tako ohranjene kot je bila moja. bil je pa to res fenomenalen avto - že sam občutek ko sediš čist v podnu je fenomenalen :) - imel sem pa 4 honde (eno civic 1.4 letnik 1990, eno civic 1991 - 1.6 16V (131KM), potem je bil CRX, po enem letu od prodaje CRX-a me je matral in sem kupil enga zelo ohranjenega Civica 1.6 16V (131KM) - vendar ni nikoli noben prekašal CRX-e!

Tko da DejaVu jst sem za CRX :) - mal pozn odgovor sam sej nima veze :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tako danes, k se vse hoče nardit čim bolj hiter, pa za čim manj denarja, prodati pa drago. Moj avto ma tudi 210k, pustil me ni še nikol, pa ga ne šparam čist nč.

Moj subaru jih ma 350k :) samo bo verjetno prej zgnil kot pa da bi kej crknilo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ja Subarujcki so zakon. Mamo ze druzga pri hisi,pa kr dela pa dela :)

Drgac mam pa jes Civica VTI,trenutno 230 000km na stevcu,pa tut use dela tko k more in sm res FUL zadovoln z avtom. No upam,da zdej k sm pohvalu avto ne bo takoj kej narobe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!