Skoči na vsebino

Odvajanje od kajenja...


Kaka

Priporočene objave

kadil k turska kurba.

po angini pred 2 leti pa cist prekinu. kot zgoraj napisano me ene 4-5x na let prime ampak nic resnega.

me pa nervira pocasna peristaltika in s tem +5... trebusnih kil ki jih je morem oddat. resda se ne trudim zelo, ampak se tud prej nism.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klateža sedita na klopci v mestnem parku.
Eden od njiju toži zaradi bolečin v hrbtenici in glasno ugotovi: "Moral bom prenehati kaditi!"
"Saj te ne boli hrbtenica zaradi cigaret!"
"Seveda me. To je od tega ker pobiram čike po tleh."  :lol1: 

Noben terapevt,obliž,tablet ne pomaga,če nimaš pošlihtano v glavi...jest na žalost,al pa veselje nimam...za 1x še ne...,

je pa prou zanimivo,poznam človeka,ki ni nikol kadiu,piu zlo mau...aj kej hoblou ne vem...sam lejga zlomka...tip je kr umru...pa kao zdrou je biu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klateža sedita na klopci v mestnem parku.

Eden od njiju toži zaradi bolečin v hrbtenici in glasno ugotovi: "Moral bom prenehati kaditi!"

"Saj te ne boli hrbtenica zaradi cigaret!"

"Seveda me. To je od tega ker pobiram čike po tleh."  :lol1: 

Noben terapevt,obliž,tablet ne pomaga,če nimaš pošlihtano v glavi...jest na žalost,al pa veselje nimam...za 1x še ne...,

je pa prou zanimivo,poznam človeka,ki ni nikol kadiu,piu zlo mau...aj kej hoblou ne vem...sam lejga zlomka...tip je kr umru...pa kao zdrou je biu...

khm...nkol kadila...pijem zv mau... migam še kr dost ...o hoblanju se javno ne govori ...madona kolk zdrava bom jest umrla .... :010 ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...nkol kadila...pijem zv mau... migam še kr dost ...o hoblanju se javno ne govori ...madona kolk zdrava bom jest umrla .... :010 ...

dej ne skuviki frača... :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal kadit lani februarja. Pred tem sem nekaj "mučkal" kao manj kadil, pa si štel koliko čikov na dan. Zavajal sem sam sebe...

Moraš si rečt, da boš nehal in nehaš. Najhujša sta prva 2 tedna, ko gre telo skozi odvajanje. Živčen si in ponavadi, ko si živčen si šel na čik. Jaz sem takrat raje šel kako sadje ali pa frutabelo pojest :)

Po 2 tednih pa je odvisnost za tabo. Jaz sem poleti probal še 2x čik skadit, pa se mi je začelo vrtet in sem se slabo počutil. Tak da me zdaj sploh več ne mika.

Najbolj neumno kaj lahko narediš je, da nehaš kadit in potem čez mesec ali 2 spet začneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Poleg vseh dobrih učinkov tudi eden izmed ne dobrih stranskih učinkov ... :blush:

 

post-12027-0-96214000-1436000409_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja Robi, denar je bil poleg vsega drugega kar velik faktor pri mojem prenehanju kajenja.

Če pa kdo rabi drugačno motivacijo pripenjam malo vizualnega gradiva ...

post-44130-0-92172600-1436015980_thumb.jpg

post-44130-0-02728100-1436015982_thumb.jpg

post-44130-0-48437600-1436015982_thumb.jpg

post-44130-0-16255300-1436015983_thumb.jpg

post-44130-0-58134800-1436015983_thumb.jpg

post-44130-0-53464000-1436015984_thumb.jpg

post-44130-0-57547700-1436015985_thumb.jpg

post-44130-0-47437400-1436015987_thumb.jpg

post-44130-0-53227000-1436015989_thumb.png

post-44130-0-34632500-1436016052_thumb.jpg

post-44130-0-18784200-1436016054_thumb.jpg

post-44130-0-13183200-1436016055_thumb.jpg

post-44130-0-05127400-1436016056_thumb.jpg

post-44130-0-58323800-1436016217_thumb.jpg

post-44130-0-97253100-1436016219_thumb.jpg

post-44130-0-98692400-1436016696_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tisočkarat povedana najbolj uspešna metoda (tudi sam sem tako nehal):

- totalna prekinitev ter čike na vidno mesto, da se ne treseš ker jih nimaš a ko jih vidiš si pa rečeš eh ne bom (ča pa sežeš po njih si pa itak mona)

- Motiv za prenehanje. Brez le tega ni sploh racionalno upat da boš trpel tiste 2 tedna ki je nujnio potrebno pol je izi.

 

Plan B počakaj na 2 tedensko gripo. (Pri meni ni delalo, vseenosem kadil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kad se mi puši, se mi puši

a

kad se mi jebe, se mi jebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...haha... DAMI... nkol nauš nehu kadit... še takrat, ko se odločiš... ti ADMIN pobriše željo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

RobiRoberto, a je ženi uspel nehat? Pa a še zvija? 

Me firbec matra ker sem jst kar en cajt zvijala, ene dve leti, pa mi ni ratal nehat. mislim, mi je, zdej je dva mesca, sam ne zarad zvijanja. Je pa bil glih en tak plan, z zvijanjem počas nehat, pa se ni izšlo. 

 

Nehaš lahko šele ko se res odločiš, pol je pa kamot. sem že dvakrat prej nehala pa so ble grozne krize in po kakem mescu vedno nazaj začela. Zdej ne kadim od 22.5. in ni blo ene krize. Moj zraven mene puši pa me čist nič ne moti. sam je bil pa dobesedno klik v glavi, en moment sem rekla da mam dost in da jutri neham in sem se tega brez težav držala. Sem bila pa menda pasja kak mesec, čeprov se men ni zdelo tako  :blush:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RobiRoberto, a je ženi uspel nehat? Pa a še zvija? 

Me firbec matra ker sem jst kar en cajt zvijala, ene dve leti, pa mi ni ratal nehat. mislim, mi je, zdej je dva mesca, sam ne zarad zvijanja. Je pa bil glih en tak plan, z zvijanjem počas nehat, pa se ni izšlo. 

 

Nehaš lahko šele ko se res odločiš, pol je pa kamot. sem že dvakrat prej nehala pa so ble grozne krize in po kakem mescu vedno nazaj začela. Zdej ne kadim od 22.5. in ni blo ene krize. Moj zraven mene puši pa me čist nič ne moti. sam je bil pa dobesedno klik v glavi, en moment sem rekla da mam dost in da jutri neham in sem se tega brez težav držala. Sem bila pa menda pasja kak mesec, čeprov se men ni zdelo tako  :blush:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej, me ni nikol prijel da bi pržgala enga. Nobene želje po čiku al pa kej tazga. Pa sem mela skoz tobak doma, bi si lohk kadarkol navila...

Kva je blo pa podzavestno z mojim razpoloženjem pa ne vem. Jst še vedno trdim da sem bla sitna glih tok k ponavad, no, ostali pa trdijo da sem bla prov pasja, zajebano pasja  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RobiRoberto, a je ženi uspel nehat? Pa a še zvija?

 

Še vedno hodi na balkon, kadar je doma, in mislim da še zvija, ker sem na mizi v dnevni sobi opazil tobak in "papirčke" ...

 

Stanje kadilci : nekadilci pri nas doma je 3 : 3, ker kadijo moja draga, najina hčerka in njen fant, na kadimo pa jaz in oba kužka ... .)  Škoda ker je stric polh odšel nazaj med svoje kolege, ker skupaj z njim je bilo razmerje kadici proti nekadilcem 3 : 4 ... :OK:

 

Mene vonj po cigaretnem dimu še vedno zelooo moti, čeprav so tudi moja čutila za vonj  zelooo prizadeta :blush:  in prav ta moteč vonj cigaretnega dima mi je omogočil, da si nisem več nikoli zaželel kaditi nazaj. Kriza po mojem prenehanju kajenja je bila pa najbrž taka kakor pri večini novih nekadilcev  =  veeelika ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a bote imel piknik dons ???

... a pira bo tud kej ??? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!