Skoči na vsebino

Odvajanje od kajenja...


Kaka

Priporočene objave

glej glej.. jaz sem včraj imel 5. čisti mesec..

bravo jaz, klap klap..

bravo

zdej pa sam povej, če že kaj na kolo pomisliš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pomaga to, da prvega ne prižgem za nobeno ceno ... ;)

meni pa nič ne pomaga .. grem na en čik ..

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zamislite se malo pa sledite Špilovemu zgledu, pa Leili pa še komu .

Bravo ata Špil , Leila ... :OK:

Tkole pa zgleda pravilno pofarban strop kadilnice, saj to že veste , a ne ?

[attachmentid=81227]

post-5391-1158068050_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga imela že v rokah. Čik. Ker sem bila prekleto besna.

No, pa ga nisem prižgala. Sem ga vrnila. B)

Zaenkrat mi gre dobro!

V roke ga še lahko primeš, samo v usta ga ne dati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj zanimivega, smešnega, resnega, pa ne vemkaj še vse, sem prebral v tej temi; lepo je slišati izkušnje in pregrehe drugih, saj sem tudi sam bil podoben boj s tobakom. Kadil sem dobrih 18 let, tu pa tam s kakšno prekinitvijo, ( do 6 mesecev in manj ) češ saj se bo dalo nehat, pa to ni šlo. Le vsakič znova sem še močneje potegnil, tako, da na koncu sem že lomil filtre vstran na Camelu, kajti brez filtra je cigaret nekaj veljal. Moč tobaka to je bilo nekaj zame, ko sem inhaliral vsak dimček, da o globokem dimu sploh ne govorim! Ko so, pa količine poskočile, proti drugi škatli dnevno in je na trgu bila ustavljena prodaja Camella, sem ostal v dilemi "kaj sedaj!"

Drugega nadomestnega močnega tobaka ni bilo, razen v Free- shopih. Pa sem potegnil črto pod vse skupaj.

"Ne bom suženj tobaka!" in ga hodil kupovat v tujino ali na mejo, raje prekinem! To sem storil pred cca 10 leti (02.07.96) in še danes drži, -drez ene cigarete od takrat. Volja in trma sta me pripeljala do današnje abstinence, mogoče pa tudi moje delo v prilično zakajenem prostoru. FUJ kadilci predvsem tisti brez maniere.

Lp in obilo volje tistim ,ki ste že opustili kajenje in tistim, ki to nameravate

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani po 3,5 letih anstinence ponovno začel, kadil do danes. Določene stvari sem enostavno moral razpucat v svoji neumni glavi :slap: -sedaj vrgel v koš še polno škatlo Marlboro Lights in se odločil, da ne bom več suženj. Taktika pa je sledeča: ko me bo zagrablo- bom šel laufat (treba se je zmatrat). Nakako ne gre skupaj s športnim duhom ( po eni strani igram fuzbal, laufam občasno, smučam, hodim v planine, rolam), po drugi strani pa kadim. Slaba vest pred samim seboj, da sem zopet padel not. Upam, da bo ratalo. Bom pa malo napisal, ko bo kriza (ki sigurno bo).... :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani po 3,5 letih anstinence ponovno začel, kadil do danes. Določene stvari sem enostavno moral razpucat v svoji neumni glavi :slap: -

Jaz sem si že večkrat razpucal v svoji glavi, kadim pa še vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si že večkrat razpucal v svoji glavi, kadim pa še vedno.

Verjemi, da se da (samo pol ga pod nobenim pogojem ne smeš dat v lape, ker je pol kot z alkoholikom). Iz lastnih izkušenj- zadeve morajo biti jasne, cilj osredotočen (nikorete niso potrebne, tud hipnoza ne, žvečilne zaželjene). Še danes sem jezen sam nase zaradi lanske čage in butastega razmišljanja češ saj bom samo enega, eden ja ne škodi na čagi, pa tak fajn je razpoloženje..... Pa je bilo sranje tu (je pa prvi po abstinenci zadel tako, da sem se skoraj sesedel). Ajde Šokac, LP.

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, da se da (samo pol ga pod nobenim pogojem ne smeš dat v lape, ker je pol kot z alkoholikom). Iz lastnih izkušenj- zadeve morajo biti jasne, cilj osredotočen (nikorete niso potrebne, tud hipnoza ne, žvečilne zaželjene). Še danes sem jezen sam nase zaradi lanske čage in butastega razmišljanja češ saj bom samo enega, eden ja ne škodi na čagi, pa tak fajn je razpoloženje..... Pa je bilo sranje tu (je pa prvi po abstinenci zadel tako, da sem se skoraj sesedel). Ajde Šokac, LP.

:grim Bom poskusil... :grrr ne želim več, ne bi smel, nočem, se zavedam posledic, smrdim, me stane, kašljam itd. Vse to vem in si govorim. In ni res, da ne bi mogel nehati. Je pa težko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Bom poskusil... :grrr ne želim več, ne bi smel, nočem, se zavedam posledic, smrdim, me stane, kašljam itd. Vse to vem in si govorim. In ni res, da ne bi mogel nehati. Je pa težko.

Šokac, sam sem že peti dan brez. Sem bil toliko zaposlen, da tudi pomislit nisem mogel na cigaret, tako da dosedaj še ni bilo kake omembe vredne krize. Je pa bil standard: kako bi pasal po malci, pa zjutraj pri kavi ipd. Drugo niti ne. A ja, pa kakih ultra-alkoholičarskih čag se je tudi dobro izogibat- vsaj v začetku..... Kaj pa ti, ali si al nisi? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Bom poskusil... :grrr ne želim več, ne bi smel, nočem, se zavedam posledic, smrdim, me stane, kašljam itd. Vse to vem in si govorim. In ni res, da ne bi mogel nehati. Je pa težko.

Hi,

Meni so kar pomagale tablete Zybane. Sem mislil da ne bo šlo, ko sem bil tudi povratnik, ampak sedaj je pa že par mesecev brez pa ni neke krize (je tudi na začetku ni bilo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je 16 dan. B)

čestitke :OK:

pa ne samo tebi.... vsem, ki vam gre dobro od rok tole odvajanje....... jaz že skoraj tri leta ne kadim in sem še vedno prav ponosna nase :OK:

Hi,

Meni so kar pomagale tablete Zybane. Sem mislil da ne bo šlo, ko sem bil tudi povratnik, ampak sedaj je pa že par mesecev brez pa ni neke krize (je tudi na začetku ni bilo).

sej baje ni težko nehat (no, mal trpiš, ampak gre)....... težko je tekom življenja ne pozabiti na to, da si enkrat kadil in da lahko takoj spet padeš notri, če enega prižgeš - za foro........

le malo ljudi poznam, ki so bili redni kadilci, pa so nehali, pa si sedaj lahko privoščijo le kak cigaret občasno, v družbi, če jim zapaše..... večina, če enega prižge, začne zopet kaditi........ :glare:

mene še vedno prime, da bi cigaret prižgala... samo ga enostavno ne prižgem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke :OK:

pa ne samo tebi.... vsem, ki vam gre dobro od rok tole odvajanje....... jaz že skoraj tri leta ne kadim in sem še vedno prav ponosna nase :OK:

sej baje ni težko nehat (no, mal trpiš, ampak gre)....... težko je tekom življenja ne pozabiti na to, da si enkrat kadil in da lahko takoj spet padeš notri, če enega prižgeš - za foro........

le malo ljudi poznam, ki so bili redni kadilci, pa so nehali, pa si sedaj lahko privoščijo le kak cigaret občasno, v družbi, če jim zapaše..... večina, če enega prižge, začne zopet kaditi........ :glare:

mene še vedno prime, da bi cigaret prižgala... samo ga enostavno ne prižgem.....

Točno tak je Pupa. Se bomo morali sprijaznit, da ko bomo nehali, bomo samo ozdravljeni "delta čikoholiki" in nič drugega..... :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni trenutno teče 8. dan brez cigarete... sem lani že 1x nehal kaditi, ampak sem potem zaradi ljubezenskih težav, ponovno začel, se pravi čisto brez potrebe...

upam, da mi zdaj končno uspe - Once for good! :)

lp,

Tadejh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadil 17 let :BUA: ,nazadnje po 2 škatli pa pol....komi še dihu......nisem mogu tud zaspat ne :cry: ,pol sn pa 21.6.2006 popizdu pa sn reku de me nau tobak jebu.....zutri enga pokadu pr kavi,pol pa.........nehu.upam da za zmeri....je blo pa težko!! :( 2 dni tud delat nisn mogu,sn se tresu kot da bi potres pojedu.....no še finančno je velllikoo bolje....... sn že ene 90 jurjev našparu sam ne vem kam sn jih dal :kva2: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo!

Čisto na kratko: pozna kdo kakšen ZARES učinkovit in hiter sistem odvajanja od kajenja? Nočem zapravljati ne časa ne denarja. Saj voljo imam, samo, ne vem, če bo to dovolj... Hvala!

Kaka

Vzameš knjigo o kajenju. Po možnosti podprto s slikovnim materialom. Prebereš. Pregledaš slike. Se odločiš in odvržeš čike. Preprosto. Stvar volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi vzameš knjigo o kajenju. Po možnosti podprto s slikovnim materialom. Pregledaš čike. Se odločiš in odvržeš knjigo. Preprosto. Stvar volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!