Skoči na vsebino

RABI KDO MUCO????


alena_bmw

Priporočene objave

Pravzaprav je to zelo nujna prošnja... moja muca je danes skotila tri mladičke..in če do jutri ne najdem potencialnih lastnikov.. so obsojeni na smrt.

p.s. vem, da smo motoristična stran...ampak s srcem

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja..skoraj pozabila.. ena mucka je tigrasta, druga oranžno-bela, tretja pa črno-bela... tak da vse kaže, da je bilo več fotrov..

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem alergicen na toto kozuhovino.sorry.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja..skoraj pozabila.. ena mucka je tigrasta, druga oranžno-bela, tretja pa črno-bela... tak da vse kaže, da je bilo več fotrov..

lp alena

Better blond than bold!!

....skratka fantje vseh vetrov......

kaj je vaša muca delala popis mačkonov pri vas?.......

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mucka? A tut kakšen maček?

Tak dobro se še pa ne poznamo, da bi jih tam 'doli' gledala..

Čisto resno... ne vem..to se vidi šele po kakšnih 14 dneh...

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koko lohk ze po enmu dnevu ubijete mucke???? Sej se bojo najdl novi lastniki, pocaki, da mal zrastejo, ne jih prec obsodit na smrt....

Sej bi pomagu, pa ze mamo dve muci plus ovcarja. Res pocaki, da mal zrasejo, vmes boš ze koga najdla!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od naših mucov je tut najdencek, zavit u casopisni papir, pa odlozen v smetnjak pred hišo!!!!

Bili so štirje, eden je bil ze mrtev, drug je zivel še tri ure, tretji pa nam je umrl cez dva dni, samo Fjodorcek je prezivel...

Bili pa so novorojencki, stari par ur.....

Hranili smo jih z macjim mlekom u prahu po dudici, kok so bli luškani....Škoda, da je bil sam eden tok mocan, da je prezivel...

U glavnem, PUSTI JIH ZIVETI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno jih morš pustit žvet! Drgač bi pa mogla prej mislt, pa dat mačko sterilizirat. Ker te luštkani mladički niso čist nč krivi! Drgač mam pa jest že mačka in psa, tko da na žalost ne bo šlo.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav ne motim,jih je pri moji boljši polovici doma 6 kom,ki imajo podobno usodo......cesta jih bo vzela najkasneje v dveh mesecih.

Žal.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A je keri mackon in ne muca?

A ni vseeno? ... celo boljše je, če je muca ... več časa bo doma pa še "popraviti" jo lahko daš ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, bi pomagala, ampak sta tu dva problema:

1. alergična na mačke

2. ne maram mačk

no sej.. a ni skoraj isto?? nope.... za prvo si ne morem pomagati, za drugo bi pa si lahko, pa mi ne sede.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jih imate odvec vzamem vse.

Da pa ne boste prevec zacudeni zakaj, naj povem, da so macji mladici zelo primerna hrana za kace, katere imam doma.

Pa za moraliste. Vsaka zival mora jesti, tako kot clovek - pa ce se bodo ti mladici pobili a ni vseeno, kdo jih in kaj bo z njimi?

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce jih imate odvec vzamem vse.

Da pa ne boste prevec zacudeni zakaj, naj povem, da so macji mladici zelo primerna hrana za kace, katere imam doma.

Pa za moraliste. Vsaka zival mora jesti, tako kot clovek - pa ce se bodo ti mladici pobili a ni vseeno, kdo jih in kaj bo z njimi?

Hmmm resnicno upam da se zafrkavas in buls zate da se zafrkavas kr ce ne jih bos od mene slisu...

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce jih imate odvec vzamem vse.

Da pa ne boste prevec zacudeni zakaj, naj povem, da so macji mladici zelo primerna hrana za kace, katere imam doma.

Pa za moraliste. Vsaka zival mora jesti, tako kot clovek - pa ce se bodo ti mladici pobili a ni vseeno, kdo jih in kaj bo z njimi?

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Isto ti je al' jih z živimi piščančki pa miškami futraš al pa mali mucki, ...heh tender and sweet meat, ..ma kera kača bi se temu odrekla.

In ja Vrtnica, zadeva je definitivno 500X bolj humana kot macke v Ljubljanico (sorry ne vem kaj mate za eno vodo na štajerskem koncu Alena) ali pa na tračnice metat!

Hmm, no ja nikol nisem maru gledat davljenja, futru sem jih pa itaQ ene dve leti.

Vrtnica, vsak je futer nekoga drugega, tako ali drugače in ja mačke so pač nekje na spodnjem delu prehranjevalne verige in to je FACT.

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmmm resnicno upam da se zafrkavas in buls zate da se zafrkavas kr ce ne jih bos od mene slisu...

lp, Sanci

Tud če se on zafrkava se kače ne.

Tak ti je življenje.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, ali veš, kako težko je "likvidirati" ca 2 meseca starega mucka, ki ga nihče noče? V vsakem primeru je to najbolje narediti takoj, ko se skotijo ...če pa Ein*.* vidi v tem nekaj pozitivnega, je pa to čisto njegova stvar ...

Alena, izgleda, da ti muck ne bo uspelo "spraviti" v promet ... kot kaže boš žal morala narediti tisto, čemur si se hotela izogniti ... ampak resno ti svetujem ... naredi to čimprej ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj... ne muce ne...

Jah pri nas imamo tudi tri mlade muce... hehe... da boste vedeli Noise ni tak strah in trepet... ... res da sta dva zbezala, ko se je Noise pojavil z motorjem na dvoriscu, ampak ta tretji ga je pa kar gledal... verjetno zato, ker je prevec debeluskast, pa ne more hitro tect...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zajebavam se - hrana je hrana...

Moje ljubice dobijo samo najboljse - pa tudi ce je to macka.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena_BMW

Kjub temu, da imamo doma kar nakaj mack in macorov, ne vem tocno mora jih biti njekje okoli 10 od tega 5 mack, katere so dve ze skotile 3 macice, dve so se pa breje, tako da se nebi poynalo, ce mi prineses ostale tvoje muceke, saj jih ni nikoli dovolj, pogoj pa je, da morajo biti muceki zelo krvolocni, ker si morajo sami priskrbeti dovolj hrane za prezivetje, ker dobijo zjutraj in zvecer nekaj mleka svezega iz kravjega vimena, podnevi pa ostanke kosila

Tako je zivljenje mack na kmetiji

Zajebava me tipkovnica na faksu, ker nima sumnikov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne zajebavam se - hrana je hrana...

Moje ljubice dobijo samo najboljse - pa tudi ce je to macka.

Sorry za to kar bompovedala zdej... Morilec zivali!!!!!!!

Alena...Ce ze macke moras umoriti jih dej vsaj na normalen nacin in nej ne bojo hrana neki kaci odpel jih k veterinarju pa jih bo on na lep nacin ne vem ce se kej placa sam nej umrejo na lep nacin nej zaspijo... Ne pa da so hrana neki kaci!

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... tako da se nebi poynalo, ce mi prineses ostale tvoje muceke, saj jih ni nikoli dovolj, pogoj pa je, da morajo biti muceki zelo krvolocni, ker si morajo sami priskrbeti dovolj hrane za prezivetje, ker dobijo zjutraj in zvecer nekaj mleka svezega iz kravjega vimena, podnevi pa ostanke kosila ...

... in se je našla ustrezna rešitev ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!