Skoči na vsebino

RABI KDO MUCO????


alena_bmw

Priporočene objave

quote:

Sorry za to kar bompovedala zdej... Morilec zivali!!!!!!!

Alena...Ce ze macke moras umoriti jih dej vsaj na normalen nacin in nej ne bojo hrana neki kaci odpel jih k veterinarju pa jih bo on na lep nacin ne vem ce se kej placa sam nej umrejo na lep nacin nej zaspijo... Ne pa da so hrana neki kaci!

lp, Sanci

Lepo ubit zival?? Ti si pa se hudo mlada in naivna. Od kje pa dobis zrezke? iz trgovine, oni pa iz fabrike.

Ce nimas dva grama razuma, ne blebetaj neumnosti.

Zival - odvec - znebiti - a)nekdo vzame in z njo naredi, kar hoce b)nihce ne vzame in moras ubit.

Kaj ti kle ni jasno?? Ce pa se mora ubit neka zival, kaj je narobe, ce druga iz tega nekaj dobi... Tudi krava umre zato, da imam jaz na mizi zrezek...

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Definitivno jih morš pustit žvet! Drgač bi pa mogla prej mislt, pa dat mačko sterilizirat. Ker te luštkani mladički niso čist nč krivi! Drgač mam pa jest že mačka in psa, tko da na žalost ne bo šlo.

God bless the losers, for they determine the winners!

Saj sem jo hotela dat sterilizirat... pa nas je prehitela.. Vem mladiči so lušni, samo kot je nekdo rekel.. raje zdaj kot pa pri dveh mesecih, ko jih pa ne bi mogla več ubiti... saj vsaj enega bomo že zaradi mačke pustili...

@vrtinca... če bojo šli, bojo šli humano... obljubim..

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@vrtinca... če bojo šli, bojo šli humano... obljubim..

lp alena

Better blond than bold!!

Humanost s tem nima nobene zveze. Reci raje tako, da bo potešena tvoja vest. Dvoličnost nas vseh pa ostane.

Po tej temi verjamem samo vegetarijancem, oni pa uničujejo sebe, ker človeško telo žal beljakovine živalskega izvora nujno potrebuje.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

če bojo šli, bojo šli humano... obljubim..

In kako žival humano usmrtiš jo pelješ k veterinarju veterinarji povečini uporabljajo za evtanazijo preparat Suxametonij, ki povzroči smrt zaradi zadušitve pri polni zavesti pa tudi drugi namenski preparati ne povzročijo trenutne smrti...evtanazija naj bi se uporabljala za skrajšanje trpljenja bolnih/poškodovanih živali ne pa za usmritev zdravih živali. Toliko v premislek o "humani" evtanaziji.

Če jih je že potrebno usmrtiti je najbolj human način predlagal Einherjer. Zagotovo bodo muce najman trpele če jih pokonča kača. Kače imajo pač na tem področju malo več izkušenj kot ljudje...pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Humanost s tem nima nobene zveze. Reci raje tako, da bo potešena tvoja vest. Dvoličnost nas vseh pa ostane.

Hej "humano" je kao dat inekcijo?!

"Barbarsko" pa nafurtat živo bitje s "truplom" (beri spodaj zakaj llahk ože govorimo o truplu), nekega drugega bitja? Hallo?

Pa kaj je narobe s to sliko??

V prvem in drugem primeru umazano delo opravijo drugi namesto lastnika, enkrat kača, ko sama stisne polomi in prebavi. Drugič veterinar ker je ON tisti z Inekcijo.

Tko da, ... heh bistvo, ..naročen in zrežiran umor je pa kakorkoli to obrnili. In Upam da ni kdo res tok za armiranim betonom, da misli da mu bodo mucki hvaležni za inekcijo.

Vse kar se doseže v tem primeru je kontaminirana hrana za male kačice ali zaradi mene ne vem, ... heh ... Korejsko restavracijo. Mački so pa itaQ mrtvi že od trenutka, ko jih nihče ni maral kot ŽIVA BITJA!

O primernosti Eksekucije se pa že zadnjih nekaj sto let prepiramo, ali je bolje giljotina, ali stol ali inekcije, ...heh no ja debato lahko tudi pri muckih ponovimo, ... neproduktivno ampak za nekatere izgleda terapevtsko koristno!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to moralisticno nabijanje?

Zivali (in ljudje) se rojevajo in umirajo. Vcasih smiselno in vcasih ne. Ce bi bil sam pred gotovo smrtjo, bi mi blo v resnici cist vseen ce me bojo pojedl al vrgl v smetnjak z injekcijo v riti. Mrtu je mrtu.

Vprasal sem ce je kak mackon... Tuki se s tezkim srcem odlocam ce bi imel muca v bloku, ko me nikoli ni doma al ne in ne dobim nobenega konkretnega odgovora...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej bodte resni no!!!!

Sploh ti Vrtnica, kača mora nekaj jesti, tako v ujetništvu kot v naravi. In kaj naj je?? aaahhaaa.. miš je pa ok?? Zakaj?? ker je grda za vidt, pa samo probleme ti dela. Khmm.. zelo podobno kot majhna mucka. In zakaj muce ne?? ker lepo zgleda??? kos mesa za preživetje je enak od mačke, psa, katerekoli druge živali ali pa v končni fazi človeka.

Bodite prepričani, da bi pojedla, kar bi mi prišlo pod roke, če bi bil ogrožen moj obstanek..... tudi človeka. Kdo bo koga sodil, če ima nekdo potrebo po preživetju.

In ker je kača v tem primeru obsojena na terarij.. potem mora imeti samo humanega lastnika, da ji priskrbi najboljše meso zanjo, za njen obstoj.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zagotovo bodo muce najman trpele če jih pokonča kača. Kače imajo pač na tem področju malo več izkušenj kot ljudje...pa brez zamere.

In glas modrosti in razuma je dobil že eno izmed novih obličij!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...in ne dobim nobenega konkretnega odgovora...

Ej Dave beri Alenin odgovor, da se ji ne sanja ker so "kao premajhni"!

Odgovor je na prvi ali drugi strani!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

[@vrtinca... če bojo šli, bojo šli humano... obljubim..

Ja ok nej gredo humano in nej ne bojo nobena hrana...

aha, zanimivo, kaj pa je to, human umor?

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vprasal sem ce je kak mackon... Tuki se s tezkim srcem odlocam ce bi imel muca v bloku, ko me nikoli ni doma al ne in ne dobim nobenega konkretnega odgovora...

1. maček bo v bloku trpel, če te ne bo doma (je ravno tako bitje, ki potrebuje družbo)

2. če že vztrajaš, vzemi raje mačko (maček ti bo markiral po stanovanju, kar se bo rezultiralo v neprijetnih vonjavah)

... dovolj konkreten odgovor?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...in ne dobim nobenega konkretnega odgovora...

Ej Dave beri Alenin odgovor, da se ji ne sanja ker so "kao premajhni"!

Odgovor je na prvi ali drugi strani!

sej ce sem prov razumu je lojz resu situacijo?

aja, btw, a ce teb bulldog pade, a molestiras ubogo zival?

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Vprasal sem ce je kak mackon... Tuki se s tezkim srcem odlocam ce bi imel muca v bloku, ko me nikoli ni doma al ne in ne dobim nobenega konkretnega odgovora...

1. maček bo v bloku trpel, če te ne bo doma (je ravno tako bitje, ki potrebuje družbo)

2. če že vztrajaš, vzemi raje mačko (maček ti bo markiral po stanovanju, kar se bo rezultiralo v neprijetnih vonjavah)

... dovolj konkreten odgovor?

Jah, sej vem, smo mel cez 20 mackov v enem hipu dokler smo se zivel v hisi in sem sicer hud fan le teh zivali, ampak me kljub zelji po posedovanju ravno to da bi bil ful bogi in osamljen ustavlja... Drugac mam pa rajs mackone, ker mi je zvecine njihov karakter bolj vsec...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

aja, btw, a ce teb bulldog pade, a molestiras ubogo zival?

Hmm, ... NOpe!

OK, Doggy, heh ko je padu po tleh, sem ga v najkrajšem možnem roku ob prvem primernem času, poslal na eksekucijo.

Ker šele ko sem "ubil" zadevo, sem jo lahko na novo sestavu, verjemi ko je šu potleh in useku, ko zmešan pred očmi nisem imel nič drugega kot kalkulacijo.

Kalkulacijo imam pred očmi tudi v primeru teh mačk.

Človek je hrano, hrana je STEAK --> STEAK = KRAVA ---> KRAVA = GOOD FOOD! (in ne boge solzne ocke in tupi pogled, ... nope šnicel velik in frišen)

In to poskusite aplicirat na kačah HRANI in Muckih, ..heh it's pure fun and great excercise for brains!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

REŠITEV: MUCKI = HRANA --> Hrana GOOD --> KAČE (živa bitja) zadovoljne in zadovoljene!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porkadus, jaz pa ze mislil, da bom spet edini, ki bom z mozgani razmisljal ne pa s custvi in srcem...

Vsem skupaj, ki zagovarjate zdrav razum, da ce se neka zival ubije, da je lahko pa tudi hrana, cestitam iz globine mojega crnega kamna (beri srca).

Vsem humanitarcem pa samo to:

- vsaka cloveska smrt je dobra, ker nimamo naravnih sovraznikov in se moramo zato sami ubijati,

- zagovarjam smrtno kazen - jaz ze ne dam denarja, da bo nekdo do smrti zivel v zaporu na mojih davkih

- ne razumem vegetarijanstva - ce bi narava naredila cloveka, kot travojedca, bi imel 2 zelodca kot npr krava (zoolo - prav imas un tupi pogled je prav prijetno primerjati z okusnim sniclom)

pa se kej se bom spomnil.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, kolk besedičenja okoli nekaj mačkov! Po ulicah se jih potika milijone, vsak dan jih crkne nekaj tisoč (od lakote, bolezni, avtomobilov...), pa komu mar? Zaradi dreves ne vidite gozda! Vrtnica, lepo je prosit, moledovat, protestirat, obsojat, vse dokler ti ni treba s prstom mignit. Vzemi jih, pa naredi z njimi to, kar drugim tveziš. Pol ti jih bomo pa še ene par škatel prnesel, da boš reševala mačje vprašanje v prestolnici. A ja, upam, da imaš dovolj dinarčkov za mačjo hrano, ki niso ravno keksi ali koruza. Tudi tle bo prehranjevalna veriga zaključena s posredovanjem človeka in oh, Ubijanjem.

Daj za streznitev obišči kdaj kakšno klavnico. Humanost my ass!!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede humanosti... vem da se sliši kruto..samo raje vidim, da umrejo preden se zavedajo kot pa da jih moram pri dveh mesecih pustiti nekje ob cesti (da ne bo pomote..to ne bi naredila) pa bi potem trpeli ali pa bi jih kaki bedaki še mogoče celo mučili...

@dave... ravno danes sem zvedela, da so baje črno-bele mačke lahko samo mački.., da je to baje gensko..jih na veterini učijo... tak, da eden je verjetno mačkon..

lp alena

Better blond than bold!!

Popravil/a - alena_bmw dne 12/06/2002 ob 13:12:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Better blond than bold!!

Popravil/a - alena_bmw dne 12/06/2002 ob 13:12:07

Ej Alena, ne bit taka, kot bi tvoj slogan obrnili!!!

Tista fora o črno belih mačkih, je kozlarija. Doma imam tako mačko, ki je imela že cel kup mladičev iste barve , med njimi tudi veliko mačk (punčke, ženski spol). Ne verjamem, da kaj takega učijo, če pa že so pa eni trotelni!!

Druga fora, da pustiš enega mladiča zaradi mačke? Kozlarija again! Mladiče je potrebno pospraviti, preden začnejo sesati, in mačka zelo hitro neha proizvajati mleko. Tudi če mladiče odstraniš kasneje, se mleko ustavi, le malo kasneje. Neumnost je zaradi manjših težav z mlekom v negotovo usodo vpeljati še enega mladiča. In ker ne znaš še ločiti spola, po možnosti spet mačko, ki bo spet imela....bla, bla, bla... Kako pa misliš da je v naravi, ko mladiče lahko pospravi npr. lisica??? Zavijanje mačke, ko ji odvzameš mladiče ni zaradi mleka, ampak išče mladino. Hišni mački dajo kakšne igrače, pa jih potem nosi sem in tja in špila neumnosti kot pri namišljeni brejosti.

Ma karkoli narediš, naredi hitro in odločno, si tik pred ovinkom, samo pelji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upss, sory Alena, sem tvoj slogan narobe prebral!!

Si že sama prav napisala! Ne maram biti kriv, da sem te obtožil za bold, čeprav se še nisva videla.

Popravil/a - Horjo horjulis vulgaris dne 12/06/2002 ob 14:31:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena sama se odloči, kaj boš z mucami. Ko so majhne so luštne - bi jih vsi radi imeli. Ko pa odraste se več ne igra ni več živahna otrokom nezanimiva, odvečna. Če imaš muce rada,jih daj takšnemu,ki jih bo imel zares rad. Čeprav je to vem težka odločitev, kateri je zdaj tisti tapravi lastnik, ki ima živali rad in jim nebi naredil kaj hudega.

Če pa že imaš žival je bolje, da jo steliriziraš. Dobijo pa se tudi hormonske tablete, ki se dajajo med mačjo hrano. Saj potem nimaš problemov kam z mladički.Jaz jih sama lastoročno nebi mogla ubiti.

Jaz imam psičko, ki ji je bila nemenjena smrt. Noise in Lee dee sta psičko rešila. In jo pripeljala v meni domov. Meni se je psička zasmilila in sem jo vzela. Ker nočem imet težav z mladički sem jo dala stelirizirat. Zdaj mi je psička zelo hvaležna in preživlja najlepše pasje življenje na svetu. Tako na kratko.

A je tko Noise.

---

Pa je tukaj res tako vroče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tista fora o črno belih mačkih, je kozlarija. Doma imam tako mačko, ki je imela že cel kup mladičev iste barve , med njimi tudi veliko mačk (punčke, ženski spol). Ne verjamem, da kaj takega učijo, če pa že so pa eni trotelni!!

Saj jaz tega tudi nisem mogla verjet (tak blond pa spet nisem )

Ampak kolegica hodi na veterino pa so jih to učili... saj sem menda že pri izjavi rekla 'baje'...

lp alena

p.s. muca pa tak kmalu pride na operacijsko mizo...

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bojo pr kermu/keri doma imeli kak mlad motorček, se priporočam....

Tud starejšega se nebi branu....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko bojo pr kermu/keri doma imeli kak mlad motorček, se priporočam....

Tud starejšega se nebi branu....

LP

Jaz bi tud to, pa ne za kace...

:))

PS: Lucy pravi, da bi tudi (tukaj na moji levi)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!