Skoči na vsebino

Blokade motorjev - razne


Stric Burek

Priporočene objave

Prav super... :headbang: so res kreteni teli naši bučki.

No ja, ni samo za cestake, FZ6, v mojem primeru lih za 2kw presega... :rolleyes: Dost, da te lahko drkajo če se spomnejo. :slap:

Če maš blokado 25kW ne presega za 2kW ampak za 22kW ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ugotovili smo da motor s 25kw blokado ne sme met u originalu vec kot 50kw, zdej me pa zanima kako je s tako imenovano elektronsko blokado? danes sem namrec govorila z enim instruktorjem u avtosoli in mi je reku, da mi motor lahko omejijo na tolko kw kot hocem?!? da naj bi se dalo vse zrihtat. ker sama ne vem skoraj nic o tem, me zanima ce ve kdo od vas kaj vec? kje to delajo, kaksna je kaj cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ugotovili smo da motor s 25kw blokado ne sme met u originalu vec kot 50kw, zdej me pa zanima kako je s tako imenovano elektronsko blokado? danes sem namrec govorila z enim instruktorjem u avtosoli in mi je reku, da mi motor lahko omejijo na tolko kw kot hocem?!? da naj bi se dalo vse zrihtat. ker sama ne vem skoraj nic o tem, me zanima ce ve kdo od vas kaj vec? kje to delajo, kaksna je kaj cena?

Tud samne vemo tem prav dosti, razen tega, da naj bi bila zadeva draga (1000€). Nimam pojma kdo to sploh dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud z mehankso blokado ti omejijo na toliko koker hočeš, pa ni nič drugače pri zakonu :)

točno tako

Vendar pa je neka mala luknja v zakonu, saj piše da moč motorja ne sme presegati 50kw. Nikjer ne piše da MAXIMALNA NAZIVNA MOČ ne sme presegati 50kw. Moč motorja pač ni konstanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da je drugace, ce bi bla mehanska blokada 35kw bi bli vsi motorji do 70kw legalni, tko pa vsi nad 50kw ki so blokirani na 25kw niso. Velika razlika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst tlele neki ne razumem... če odpreš mojo prometno piše Moč motorja 25kw... NIKJER v prometni ni napisana nazivna maksimalna odprta moč motorja. Policaji pa tudi niso modreci da bi vedeli za vse motorje njihovo MAXIMALNO NAZIVNO MOČ. torej če smo natančni je ta motor legalen tudi za izpit A2 do 35kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst tlele neki ne razumem... če odpreš mojo prometno piše Moč motorja 25kw... NIKJER v prometni ni napisana nazivna maksimalna odprta moč motorja. Policaji pa tudi niso modreci da bi vedeli za vse motorje njihovo MAXIMALNO NAZIVNO MOČ. torej če smo natančni je ta motor legalen tudi za izpit A2 do 35kw.

Sej veš, da obstaja tudi homologacijski kartonček? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normalno. Zadeva štima u nulo :lol1:

tvoj problem je??

Sej veš, da obstaja tudi homologacijski kartonček? :)

ga ne nosim s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ne nosiš ga s seboj......ti bodo eni taki ljudje v modro oblečeni v zameno za par 100€ razložili, da ga je pametno imet vedno s seboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj problem je??

Tvoj problem bo ko boš dobil kazen zato ker ne nosiš kartončka sabo ;) Drugač notr piše izvorno moč agregata če še ne veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj problem bo ko boš dobil kazen zato ker ne nosiš kartončka sabo ;) Drugač notr piše izvorno moč agregata če še ne veš...

Sam tk by the usput, meni piše v homolomo le 25 kW in nič izvorne moči :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, v homologaciji ti more pisati izvorna moč. Itak dobis nazaj originalen kartoncek, pa samo precrtane spremenjene podatke napisane nove vrednosti pod "opis predelav". Vsaj tako je pri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jest pol k sm junija naredu izpit mam neomejeno al ne:whistle:? Star 31 let :krneki:

Jest mislm da ja k mam v izpitu vse poštemplan ?

Vozm pa fz1s :yea1:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tk by the usput, meni piše v homolomo le 25 kW in nič izvorne moči :hmm:

V večini primerov piše original izvorno moč razen če je motor iz tujine in je bil že tam blokeran..pa še to nism zihr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V večini primerov piše original izvorno moč razen če je motor iz tujine in je bil že tam blokeran..pa še to nism zihr.

Kupljen v SLO, original blokiran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaa tudi to mi je že prišlo na misel ja, ...........motorji, katere naročite v trgovini nove, z blokado, imajo tovarniško vgrajeno blokado, tako da v tem primeru pa res piše izvorna moč taka kot je, z blokado.......torej se je odprla še ena možnost: naročit nov motor z blokado, pa je to lahko tudi ZX10R, še vedno bo imel manj kot 35kW :D......ker mi je že takrat serviser razlagal, ko sem sam peljal blokado vgradit, da če naročiš nov motor z blokado ga ni treba nič na homologacijo peljat, ker ima tisto že vpisano kot tovarniško moč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tk by the usput, meni piše v homolomo le 25 kW in nič izvorne moči :hmm:

Tudi meni v prometni piše izvirna moč 25kw ker je motor tovarniško blokiran in je iz italije... imam pa izpit A2, tako da je vse legalno. Normalna moč motorja pa je 72kw, suzuki gsr 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če ga kupiš iz tujine ali če ga naročiš novega iz trgovine s 25kW blokado se ni treba bat :)

Nisem jz to napisal na začetku teme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!