Skoči na vsebino

Ali samo meni počasi dela?


Priporočene objave

SIOL :? Če mi isti trenutek ko čakam na Motosvet, povezava na katerokoli drugo spletno stran dela brezhibno :? gotovo ni povezava :grrr

Na Motosvet dostopam iz dveh različnih PC-jev in povezav. Če se redno odjavljam s foruma nimam težav, če pa sem kdaj prijavljen z obema naenkrat in "dlje časa" nisem bil na forumu ponavadi stvar ne dela več kot je treba. Zato sklepam, da je težava v piškotkih ali kakem drugem zapisu o dostopih na Motosvet. :fredy:

Težava izgine sama, na žalost pa ne vem kdaj in zakaj. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni podobne težave. Kadar se stran nalaga dolgo, pomeni da se res nalaga d o l g o, tudi po nekaj minut in je takrat MS čisto neuporaben. Ne najdem pravila, kdaj se to dogaja. Dejstvo pa je da takrat ko MS dela počasi, vse ostale strani delajo normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni podobne težave. Kadar se stran nalaga dolgo, pomeni da se res nalaga d o l g o, tudi po nekaj minut in je takrat MS čisto neuporaben. Ne najdem pravila, kdaj se to dogaja. Dejstvo pa je da takrat ko MS dela počasi, vse ostale strani delajo normalno!

Sem glih hotu napisat enako.

Vcasih mi MS dela ekstremno pocasi, vse ostale strani pa normalno :?

Samo to se zgodi redko in mine po kaki uri, dveh..

Res pa je, da se mi na sluzbenem racunalniko to se nikoli ni pripetilo :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), bikepics, bolha, bikez.com, google, yahoo,..... Vse dela normalno, samo MS včasih dolgo loada. tko da najbrž je res strežnik takrat preobremenjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:BUA: Tole je pa obup! Tako forum kot novice in ostalo se mi odpirajo 20 sekund! Povezava nebi smela bit problematična - 4Mbit/512Kbit ADSL.. Ko dobim newsletter od MSa in odprem po več povezav naenkrat mi jih sploh ne naloži do konca, samo preklete oglase naloži! Vedno ko čakam da se odpre stran, vidim v Firefoxu levo spodaj "Čakam na ads.motosvet.com". Zgleda se oglasi prepočasi nalagajo. Je pa zelo porazno to da je treba zaradi oglasov tako dolgo čakati in pogosto nazadnje še nič dočakati! Zelo rad bi videl da se ta lapsus nekako odpravi, ker to poleg mene tudi druge uporabnike verjetno kar zelo nervira. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Tole je pa obup! Tako forum kot novice in ostalo se mi odpirajo 20 sekund! Povezava nebi smela bit problematična - 4Mbit/512Kbit ADSL.. Ko dobim newsletter od MSa in odprem po več povezav naenkrat mi jih sploh ne naloži do konca, samo preklete oglase naloži! Vedno ko čakam da se odpre stran, vidim v Firefoxu levo spodaj "Čakam na ads.motosvet.com". Zgleda se oglasi prepočasi nalagajo. Je pa zelo porazno to da je treba zaradi oglasov tako dolgo čakati in pogosto nazadnje še nič dočakati! Zelo rad bi videl da se ta lapsus nekako odpravi, ker to poleg mene tudi druge uporabnike verjetno kar zelo nervira. <_<

¸

Da nimaš ti slučajno kakih security nastavitev čudno nastavljenih..??

Ker meni še nikoli ni nič štrajkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vse je tako kot mora biti. Res se mi zdi zelo čudno. Sem poskusil z IE pa ni 0 hitrejše odpiranje. To se mi dogaja že vsaj ene 3 mesece in ni nikoli 0 hitreje. Medtem ko mi druge strani odpira povsem normalno.

Recimo slike na sami strani mi pa odpira normalno hitro, problem je samo v nalaganju strani.

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes mi pa dela super hitro :? Nevem kako to, jaz nisem ničesar spreminjal :) No, važno da je vredu in upam da bo tako tudi ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz ugotavljam, da je nalaganje forumskih strani obupno počasno, ampak ne vedno. Danes recimo je tako. Ustavi se pri nalaganju reklamnega banerja in traja 5-6 sekund, potem pa se stran odpre. In to seveda pri vsaki strani :BUA:

To se mi dogaja občasno , večinoma pa deluje OK :hmm:

Uporabljam IE 6 in hitrost 10 M ??

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ugotavljam, da je nalaganje forumskih strani obupno počasno, ampak ne vedno. Danes recimo je tako. Ustavi se pri nalaganju reklamnega banerja in traja 5-6 sekund, potem pa se stran odpre. In to seveda pri vsaki strani :BUA:

To se mi dogaja občasno , večinoma pa deluje OK :hmm:

Uporabljam IE 6 in hitrost 10 M ??

Dons je pa res katastrofa :BUA:

Yep, zelo počasi dela MS tudi tulele. Ostale strani delajo normalno (razni guglni, 24urji itditd)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pri meni je zdejle zalaufal kot je treba. Zgleda da je blo dost pritožb :devil:

:OK: Ja pa res , smo že na pravi hitrosti !!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A, sam men motosvet bluzi že dva dni al še komu?

Se tako počasi nalaga in ovežuje, da zboliš! :headbang:

Vse ostalo mi v glavnem dela kot mina.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, sam men motosvet bluzi že dva dni al še komu?

Se tako počasi nalaga in ovežuje, da zboliš! :headbang:

Vse ostalo mi v glavnem dela kot mina.

Ajd

meni dela ko šus :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!