Skoči na vsebino

Priporočene objave

svečka je na vrhu cilindra...nevem kak je pri tvojem sam na moji runnerci se da svečka menjat brez da bi plastike dol devu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to kje je sploh svečka na mojmu scooterju? Bom mogo vlko plastik dol dobit?

Lej ti maš svečko tam pod sedežem tam, kjer maš podlago za noge ko maš eno majhno plastiko prišraufano z samo enim šraufom!! :rolleyes:

No to plastiko dej dol pa boš videl glavo cilindra pa notr svečko!!

Tko da maš ubistvu samo en šrauf za odšraufat! Vsaj tko je pri NRG mc2 sam power je pa skor isti :rolleyes:

Popravljeno . Popravil coldboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pm :headbang: ni svečka. Sej jutr ga pelem na servis ker je itaq pod garancijo samo upam da se bo oni stari ko dela tam spomno ka mi je rek ko mi je zxa dav gr pa blokade vn. Je rek da bom mev še vedno garancijo upam da se spomne no če ne se mi slabo piše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Eno vprašanje imam in sicer če vgradiš 70 ccm kit ali je potrebno sam menjati olje za mešanico ali pa tako kot do zdaj motor meša sam ? Nujnoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pustiš tako kot je, priporočam pa ti da menjaš uplinjač z večjim in si sam delaš mešanco, ker bo z večjim uplinjačem motor deloval boljše. Če pa imaš v originalu že 17.5mm uplinjač pa bo zadoščal, vendar bo z 19mm uplinjačem boljše.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj rečem da sem skrajno nezadovoljen. Naredil mi je polini kit sport 70 ccm, nek polinijov fergazer 17,5 poleg tega imam še izpuh leovince zx in vse odstranjene blokade, vendar je končna hitrost največ 83 km/h. Kaj mislite da je to normalno? Čigava krivda je to? Najbol me pa razburi to da me prijatelj z runerco prehiti ki ima samo blokade ven vzete iz originalnega avspuha. In še tisti dve uri dela mi je zaračunal 100€. Kaj naj nardim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj rečem da sem skrajno nezadovoljen. Naredil mi je polini kit sport 70 ccm, nek polinijov fergazer 17,5 poleg tega imam še izpuh leovince zx in vse odstranjene blokade, vendar je končna hitrost največ 83 km/h. Kaj mislite da je to normalno? Čigava krivda je to? Najbol me pa razburi to da me prijatelj z runerco prehiti ki ima samo blokade ven vzete iz originalnega avspuha. In še tisti dve uri dela mi je zaračunal 100€. Kaj naj nardim?

kaj je to zracno al vodno hlajen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z sport kitom komplet predelavo (auspuh, fergazer, variomat, kuplunga, pa še malenkosti) lahko tak al tak največ 100km/h realnih pričakuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom odpiral nove teme ampak bom kar tu vprašal.

Imam Piaggio Zip. Zanima me, kje lahk dobim orginal novo mašino al pa po možnosti 125 ccm. Na http://www.engines.piaggio.com/_vti_g2_1.a...&language=E sem našu mašino, ki jo imam. Samo kaj mogoče kdo ve kak lahk do nje pridem? Naj pošljem email ali kaj... nikoli še je nisem kupoval in me zanima informacija od koga, ki to ve.

P.S.: Mašino bi rad od Piaggiota. Prosim, poglejte si link pa če kaj razberete o tem sporočite v temi. Hvala in

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

sem novi član in si imam namen kupit nrg power že v dec saj upam da bodo še kakšni dodatni pousti .samo ne vem kaj pomenijo oznake dd,db in dt.Če jih kdo pozna in kaj je najbolje naj odgovori.lp.hvala

Popravljeno . Popravil danes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DD je boljša verzija nrgja, saj je vodno hlajena ter ima disk spredaj ter zadaj. verzija db je cenejša in za moje pojme kar par rangov slabša saj je zračno hlajena ter ima zadaj boben. dt različica je prav tak disk/boben vendar ima malenkost drugačen avspuh ( nima športne oblike ampak navadno podolgovato cev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pravi da ja dd verzija najboljša.kaj pa special edition.je to mogoče samo izgled ali kaj

Popravljeno . Popravil danes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me samo se kateri izpuh je najbolsi za novo nrg power in nova runner,saj se se nisem odlocil za katerega od njiju.kaj priporocate?

lp. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo Lepo. Izpuha pa še ne menjavaj ker se mora motor prvo lepo vlaufat pa sploh nevem če bi ti priznali garancijo, pa brezveze zaj na novo mašino neke menjavat predn se lepo vlaufa ker se boš mogo pol drkat z dizo vaklčki fedrami pa fse to. Ti raje skrbi zaj dokler je nov da ga neboš tero dost da boš redno kontroliro vodo pa obvezno dobro olje vsaj motul scooter ampak najbolše kar motul 710. pa fajn se vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izpuha pa ti kasneje priporočam ko boš že naredo kilometrino laser x pro sigurno, al pa gianelli revrse. pa tuji z kakim tehcnigasom nebi zgrešil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala.Kar se tiče blokad pa izpuha ni panike pri garanciji.Saj so mi rekli da je motor itak naret tako da nima blokad samo zakon jih je prisilil temu.Blokado da variomatu sem že vteu ven kr takoj in to sam.Oni na servisu tega ne smejo naredit.reku je da če se kaj naredi glede uveljavljanja garancije,da itak ne morjo vedet ali so ble blokade zunaj.Ko sem to danes delal sem še hvala bogu vidu da svečka sploh ni bla zategjena,kar na roke sem jo lahk privil nato šele na kluč.kaj dobim js zraven teh avspuhov kakšne valjčke,ki bi bili najbolj primerni

post-26051-125943461435_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil danes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko blokad ima runnerca in seveda kje so

heyla več o blokadah si lahko prebereš v posebej namenjeni temi pa vendar na hitro:

blokada je v izpuhu, slepa cev, če imaš novejši letnik sta celo 2 cevi ena naj bi bila katalizator, sam se s tem nisem ubadal in sem raje zamenjal kar auspuh u celoti. Se splača trance_44_wink5.gif. Čene je potrebno odrezati slepo cev in zavariti luknjo, seveda paziti, da zavariš tako da kaj ne ovira prekopa izpušnih plinov.

Druga blokada je pa v variomatu in sicer podložka ki onemogoča dosego zadnega "prestavnega razmerja".

Za deblokado se pozanimaj na servisu saj če opravijo delo oni obdržiš garancijo. Polek tega ti bodo znali tudi "naštimati" motor. Sam je pogosto potrebno uporabiti pravo težo valčkov in velikost dize (ob menjavi izpuha). Drugih blokad kolikor jaz vem ni trance_44_wink5.gif

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala.zadeva je že poplnoma jasna.190e bo treba odštet za izpuh in odstranitev blokad.

lp.

Popravljeno . Popravil danes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam Piaggio nrg mc2 letnik 1997, je doživel ene par padcev samo se je zmeraj dalo vse porihtat:) Blokade sem dala ven in dodala nov izpuh Leovince RR, tako da ma zdaj končno po števcu malo čez 100, kar bi bilo realnih 90+. Sem zelo zadovoljna z njim, pa ga ne menjam za nobenega drugega... ker zelo lepo leži na cesti, sem probala aeroxa, runner, speedfight, keeway matrix, pa mi noben ni bil lih všeč...

post-8034-12645197218_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!