Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

Mene pa zanima:

Če ma kdo avzpuh lipnik al pa powerca, pa kk bi mal dvignu zadnje amortizerje, pa če se stabilnost dost poslabša pol...Pa še kašn fajn nasvet za zunanji izgled motorja bi prosu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima:

Če ma kdo avzpuh lipnik al pa powerca, pa kk bi mal dvignu zadnje amortizerje, pa če se stabilnost dost poslabša pol...Pa še kašn fajn nasvet za zunanji izgled motorja bi prosu...

jaz mam odzadi dvignjenega za ene 5cm,pa je stabilnost dobra,glede avspufa povprašaj v za to namenjeni temi!("deli za mopede prodaja/nakup!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od vas je že sam menjaval platine??? (je dosti zajebancije z tem??)

obstajajo pa 2 verzije"iskrin vžig,ter bosch-ov vžig" ,katerega se bol splača??) LP

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega vzem za katerega je namenjana statorska plata. Zajebancije je za celih par minut dela. Za nastavit vžig pa malo več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en pokrov pa magnet fuknes dol pa je sam za magnet nevem ce ga bos kr tko snev brez extraktorja al jah he ze tist drgac baje da pade dol ce nabijas z btom pa njemu (to nabijanje ne prevec resno uzet da nebo pol magnet kvadratn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš novo,povprašaj v trgovini z deli za moped,stane pa okrog 15evrov,rabljene pa lahko dobiš že od 5 evrov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi jo lahka zrihtas ket??plizz k mam 6-ko pa mi nikamor ne potegne pa mi fotr ne dovoli predelat al pa ksn auspuh za 5 prestavo pa ne bo vedu...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjal sem platine,nastavil sem točno 0.40mm,pa še vedno dela isto kot je delalo prej!(cuka ga) kaj bi lahko bilo narobe?? cin-špula??,...LP :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem kaksno razmerje imam med prednjim in zadnijm zobnikom je pa apn6 use cist use original....poi pa ne wem kok mam...k se ne spoznam na motorje tolk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš vse zobnike original pa nikamor ne potegne je brezveze davat noter 5 prestavo! najprej moreš dat noter L bat, pa športni avspuf,šele nato pride noter kakšna 5 prestava,.... če pa praviš da ti z orig.zobniki nikamor ne gre,pa menjaj vsaj bat z športnim 38L batom,pa se bo poznalo! stane pa okrog 24evrov. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasn je to mfpower cobra

plis slikco

če hočeš mf power avspuf si boš moral kupit rabljenega,ker jih več ne prodajajo!LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjal sem platine,nastavil sem točno 0.40mm,pa še vedno dela isto kot je delalo prej!(cuka ga) kaj bi lahko bilo narobe?? cin-špula??,...LP :unsure:

Kako je nastavljen vžig?

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je nastavljen vžig?

lp

Franc

o vžigu pa še zaenkrat nimam pojma,čez 1 teden sva se dogovorila z mehanikom! LP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš mf power avspuf si boš moral kupit rabljenega,ker jih več ne prodajajo!LP

a si sigurn da jih ne prodajajo več??? men se zdi da jih se lahko dobš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!