Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


APN_6

Priporočene objave

Pubeci mam še neke dela od BT-ja (feltne, diske, števce, motor.. .) , pa še enega celega ki laufa če kdo kaj rabi

PM ;)

Hja če mi obrazložiš kako namontirat števce, jih kupim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja če mi obrazložiš kako namontirat števce, jih kupim :)

vidim da maš apn6 letnik 83. če maš orginal felne, nemoreš namontirat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da maš apn6 letnik 83. če maš orginal felne, nemoreš namontirat :whistle:

Se mi je zdelo :) Sicer pa...kdo rabi števec :whistle: . Aja zanima me, če zamenjam frgazer ter pilim na 60ccm, kater kanale naj brusim? Pretočne, izpušne al katere? In pa ali bo treba novo koleno narest in če da, kako? Ali se ga da preprosto kupiti?

Mah saj vem, da težim, sam vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zanima me, če zamenjam frgazer ter pilim na 60ccm, kater kanale naj brusim? Pretočne, izpušne al katere? In pa ali bo treba novo koleno narest in če da, kako? Ali se ga da preprosto kupiti?

Mah saj vem, da težim, sam vseeno.

Na uplinjaču samo tistiga,ki pride na cilinder-"koleno"!Na cilindru pa ker predvidevam,da se ti ne bo neki dalo....Samo vse kanale res dobro spoliraj-da se svetijo!!In to vse!V original so grobi in bolj je gladko-bolj leti :D Pa večjo dizo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uplinjaču samo tistiga,ki pride na cilinder-"koleno"!Na cilindru pa ker predvidevam,da se ti ne bo neki dalo....Samo vse kanale res dobro spoliraj-da se svetijo!!In to vse!V original so grobi in bolj je gladko-bolj leti :D Pa večjo dizo...

Ja ja. Torej vse kanale. Sicer pa...bom dal dell'orto 16ko. Upam da ne bo zalivalo. Kolko pa stane kaj diza in pa ali naj pustim sornik 10 ali naj dam 12? In koleno bom dal delati, samo ne vem mer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa stane kaj diza in pa ali naj pustim sornik 10 ali naj dam 12?

Večja diza stane par eu.Sornik je tak kak si kupil bat.Če si kupil bat z 12 boš verjetno moral pušo podrejat,ker original apn ima 10 pušo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večja diza stane par eu.Sornik je tak kak si kupil bat.Če si kupil bat z 12 boš verjetno moral pušo podrejat,ker original apn ima 10 pušo!

Vem vem da ima 10 pušo. Sicer pa, ali kdo pozna koga, ki dela ta kolena? Ker poznam človeka, ki brusi cilinder, kanale, kolena pa ne zna naredit. Aja iščem pa na Primorskem. Sesir dej mi kakšen link do dize ker sem iskal in nisem dobil nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesir dej mi kakšen link do dize ker sem iskal in nisem dobil nič :)

Link?Ko sem jz šravfal (16let nazaj)v bistvu interneta ni bilo :whistle: Si pač šel v trgovino "avtomotor" in kupil :whistle: in vem,da so dize ble poceni,ker sem jih jaz kupil vse dimenzije :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link?Ko sem jz šravfal (16let nazaj)v bistvu interneta ni bilo :whistle: Si pač šel v trgovino "avtomotor" in kupil :whistle: in vem,da so dize ble poceni,ker sem jih jaz kupil vse dimenzije :unsure:

Eh bom kupil kar od 70 :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Živijo, imam apn 6 ko in imam nekaj vprašanj za vas je letnik 87.. pred kratkim sva z nekom 6ko razdrla in jo spucala in sčistila.. sedaj gre veliko bolje.. ni še nič predelana zato bi ji rad dodal nekaj stvari.. hočem da malo u hrib potegne in ima še kar dobro končno hitrost in hočem da mi bo delala čim dalj časa.. zato raje ne bi dodajal batov.. in menjal fergazra. Najprej bi najraje dodal 5 prestavo in pa Lipnika....pozneje pa mogoče tudi zobnike.. zdej me pa zanima kje bi to lahko kupil .. na bolhi jih prodajajo: peto prestavo po 20€ in pa lipnika okoli 50€ zdaj me pa zanima a je to poceni a bi lahko kje se ceneje dobil.. hvala za odgovore :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za odgovor.. aja pa še to.. koliko pa mislie da bi šel če bi dodal lipnika in peto prestavo.. trenutno gre okoli 50km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da se da lipnika čist novga dobit za 45€+/- ne me za besedo držat =)

men je original šterka šla točno 46.7, odkar je gor mf3 gre okol 55.

Popravljeno . Popravil warum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, imam apn 6 ko in imam nekaj vprašanj za vas je letnik 87.. pred kratkim sva z nekom 6ko razdrla in jo spucala in sčistila.. sedaj gre veliko bolje.. ni še nič predelana zato bi ji rad dodal nekaj stvari.. hočem da malo u hrib potegne in ima še kar dobro končno hitrost in hočem da mi bo delala čim dalj časa.. zato raje ne bi dodajal batov.. in menjal fergazra. Najprej bi najraje dodal 5 prestavo in pa Lipnika....pozneje pa mogoče tudi zobnike.. zdej me pa zanima kje bi to lahko kupil .. na bolhi jih prodajajo: peto prestavo po 20€ in pa lipnika okoli 50€ zdaj me pa zanima a je to poceni a bi lahko kje se ceneje dobil.. hvala za odgovore :blush:

mislm da se da lipnika čist novga dobit za 45€+/- ne me za besedo držat =)

men je original šterka šla točno 46.7, odkar je gor mf3 gre okol 55.

če hočeš da ti fajn potegne v hrib daj ucpredi za en zob manjši zobnik, čene se ti bo verjetno že preveš poznalo na končni...

drugače pa nevem ker mf je mf3, ampak jaz imam ''tavisok'' mf in se res in končna in pospeški kar lepo povečajo..tak da najprej bi na tvojem mestu dal tavisok mf, in če še vseeno nebi bil zadovoljen z pospeški bi premenjal zobnike...

če pa hočeš da ti čimdlje dela pa ne odpiraj mašine..torej ti ne svetujem 5 prestave..

vsaj jaz vem da dokler nebo res kaj narobe, bom pustil vse lepo ''zapakirano'' :P , ko pa bom moral odpreti mašino zaradi kakšne okvare bom sproti dodal še 5 prestavo....

najprej pa se seveda morem pozanimati če policai kaj preverjajo koliko prestav imaš XD..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti zobnike prav na miru. Ti ki so sedaj gor so najboljši za pospeške in tudi peljala ti bo v katerikoli hrib in to dokaj hitro. Priporočam pa ti, da daš gor MF Cobra ali pa Lipnika, 5 prestavo ter...L bat 38. Torej samo zamenjaj navaden T bat za L bat. Ni nevem kakšna znanost. Če pa hočeš končno, dokaj solidne pospeške in kurčevo(počasno) lazenje v hrib... potem daj druge zobnike. Spredaj manjšega, zadaj večjega. Pa lep dan/noč whatevah naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa hočeš končno, dokaj solidne pospeške in kurčevo(počasno) lazenje v hrib... potem daj druge zobnike. Spredaj manjšega, zadaj večjega. Pa lep dan/noč whatevah naprej

Takšni zobniki so glih za pospeške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to glede menjanih zobnikov ,pa da gre bolše v breg so buče.pospeški se že izbolšajo sam hitrost v breg se pa ne spremeni-SMO PROBALI!!!.

sj ubistvu je čist logično.

naprimer v breg gre z drugo 30,potem pa greš z tretjo prav tako 30,ker so pač krajši prenosi-greš z višjo prestavo,ki pa gre počasneje an.

lp.

ps.to so naši rezultati.če je še kdo drug probal nej napiše svoje rezultate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislte drvet preko 60Km/h si najprej našparejte za nove Savine gume!

-klik-

taka bi kr bla...sam je draga....v univerzumu v Velenju je 25€ ena guma...

a bi se dalo kje ceneje dobit?

kaj a to bi se končna tudi kaj povečala al kaj?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kako bi predelal Tomosa alpino poštenga jst sm u teh zadevah še začetnik:D ma gor pa tavelek cilinder:d KAJ BI SE DALO NAREST?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako bi predelal Tomosa alpino poštenga jst sm u teh zadevah še začetnik:D ma gor pa tavelek cilinder:d KAJ BI SE DALO NAREST?

nov avzpuh...če maš še originalnega gor pol taprvo kar boš naredu dj gor en resonančni izpuh...se velik pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!