Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

ja to itak sam ti men povej kako se bom jst vozu z izpitom za 50 ccm

0

Jaz se vozim z motorjem s 174 PS in z izpitom za bicikl,ki ga posredujem že kar 52 let.Pred leti sem šel podaljšat vozniško pa me je opozorila saj vi nikoli niste delali izpit za "motor" in odgovoril sem ji točno tako samo A kategorijo pa imam in mi je lepo brez besed podaljšala(je našla neke stare izpite za bicikl)-kako je blo včasih luštno ! :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima. Vsi nekaj govorijo kao naštelat elektriko da bolj leti a mi lahko en razloži kkoa to poteka...

malo se spoznam na motorje saj sem sam imel 4ko sam nism pa je toliko predelaoval zdaj sem se spet začel ubadat in me use malo zanima.??

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima. Vsi nekaj govorijo kao naštelat elektriko da bolj leti a mi lahko en razloži kkoa to poteka...

malo se spoznam na motorje saj sem sam imel 4ko sam nism pa je toliko predelaoval zdaj sem se spet začel ubadat in me use malo zanima.??

Odvisno kakšno elektriko imaš.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

vi bol mojstri za tomose.. a osbstaja kakšna dokumentacija o teh predelavah al vi to imaste vse sam v glavi ?

ko to znanje postaja z dneva v dan bol dragocena stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poišči kakšen moped forum, zelo verjetno imajo kaj pod "predelave" ali "tehnična pomoč". Pri moped forumih je problem, da vsake toliko časa "ugasnejo", tisti bolj zagnani si omislijo avto ("prerastejo" mopede) in vse skupaj gre v nič.

Drugače pa poglej tukaj: http://www.kreidler.nl/forum/index.php . Kreidlerji so dokaj podobni tomosom, na žalost pa je stran nizozemska in seveda v nizozemščini ampak slike in sheme so dokaj nazorne.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je na batnih obročki počila čisto majhen del ali mislite da bo motor vseeno delal???

Ne igraj se. Obroček je več kot poceni, ko ga bo odtrgalo bo strošek nekaj 10x večji.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blok motorja in cilinder (če me spomin ne vara ima večji premer). Je pa to predelava za strokovnjake (če kiksneš je vse skupaj za smeti).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HAHAH celo temo sm prebrau pa zlo sm se nasmeju. sploh unmu ribitchu..

pa za vse tiste, ki ne verjamete da 50ccm štirka negre 100km/h:

ok je 39 sam je pa možno.

p4 miza je pa pokazala 96km/h v šesti in 8hp. pa tuki še ni biu dokonca dodelan. tko da če znaš lahko marskej narediš..

tuki notr je blo uloženga veliko dela, ne pa tisti ko pravte da daš 42 cilindr gor pa bo 110 šlo..

pa glede brušenja na 42... nevem kaj vsi neki jokate, da crkuje to. pa da se pregreva. moj oče je meu na 42 15 let pa js zdj 3 leta pa še zmeri lepo dela

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kako najbolje predelat moped APN 6 :hmm:

OMG? 70 strani maš napisanih pa nemoreš malo pogledat... glede batou je pa tko. najprej boš mogu zbrusit cilinder :D večji kot je bat težji je zato se manj zvrti, ma pa moped zato tok več moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!