Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Jz si bom lajf zagonu z čiščenjem eni pa z pametovanjem iz fotelja :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to malo umiješ, ker je kot novo...z visokotlačnim čistilnikom?

Jaz malo umijem tu pa tam z mokro gobo in na koncu še krpo, pa ni nikoli tako čisto.

Enako, gardena z metlico, šampon in goba preko pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, meni je na wrki koleno iz titana očistit edino z medeninasto krtačo. Drgač pa je stalno usrano to koleno, motor pa je kr vzdrževan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam ga imeti, dokler bo vozil, sicer bi ocenil ga nekje na 5

Kaj je kaj iz zlata na njemu :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje realna tržna za tako opremljenega, za 4 pa bi šel za med.

Mal si preberi svoje umotvore o tako starih motorjih z vetrnico ,pa preberi si še kaj si pisal o opremi(dodatni) ,izgleda da imaš dvojna merila....dvoličnež...:-D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enih krivin ni treba nič čistit in so tudi po 55.000 km videti take :D

 

So takšne in drugačne kuhinje ... khm motorji. :)

 

post-25300-0-80148800-1439921347_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav motoristi,

zanima me če je že kdo mogoče montirl kit za zniževanje motorja. Gre pa za versysi 650. Sedaj ga že vozim kakšna dva mesece, naredil cca. 3000 km, tak da nek občutek že mogoče imam. Ni mi glih neka sila po zniževanju motorja, ampak kaj pa če mogoče BI. Nekje sem prebral, da ful izgubiš vozne lastnosti.

Ima kdo takšne ali drugačne izkušnje s tem?

Pa prosim ne mi pisat naj si kupim manjši motor, ker je versys meni zelo dober, pokočna drža, dobra vožnja, poceni vzdrževanje...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si preberi svoje umotvore o tako starih motorjih z vetrnico ,pa preberi si še kaj si pisal o opremi(dodatni) ,izgleda da imaš dvojna merila....dvoličnež...:-D

Pri mojem moraš razumeti, da gre za praetium affectionis.

Ne prodajam in nimam namena prodajat, po tretji sezoni ugotavljam, da mi zadeva povsem ustreza v vseh pogledih. Milina. Ne rečem pa da mi ne bi ustrezal tudi kakšen drug motor, a ni potrebe po zajčkanju (poskusnem)

lep pozdrav motoristi,

zanima me če je že kdo mogoče montirl kit za zniževanje motorja. Gre pa za versysi 650. Sedaj ga že vozim kakšna dva mesece, naredil cca. 3000 km, tak da nek občutek že mogoče imam. Ni mi glih neka sila po zniževanju motorja, ampak kaj pa če mogoče BI. Nekje sem prebral, da ful izgubiš vozne lastnosti.

Ima kdo takšne ali drugačne izkušnje s tem?

Pa prosim ne mi pisat naj si kupim manjši motor, ker je versys meni zelo dober, pokočna drža, dobra vožnja, poceni vzdrževanje...

Hvala

Kolk si visok? se dobijo takšni kiti sicer... vem pa ne kako se obnesejo, najbrž ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal po netu poglej kako se obnesejo,sej si pa ja expert za to :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik sem 170 cm, saj jaz čist normalno dol sežem, sem čist siguren, ampak če bi se ga dalo malo znižat bi pa bilo super

Popravljeno . Popravil topi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik sem 170 cm, saj jaz čist normalno dol sežem, sem čist siguren, ampak če bi se ga dalo malo znižat bi pa bilo super

Ne bodi prehiter s tem spuščanjem,ko boš šel na potovanje,kovčki,mogoče sopotnica ,ti zna potem vse šlajsat po tleh.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodi prehiter s tem spuščanjem,ko boš šel na potovanje,kovčki,mogoče sopotnica ,ti zna potem vse šlajsat po tleh.

saj to sem tudi ful študiral, že ko se s ženo peljeva, pa čeprav ima s opremo skupaj skromnih 49kg, se že ful pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enih krivin ni treba nič čistit in so tudi po 55.000 km videti take :D

 

So takšne in drugačne kuhinje ... khm motorji. :)

 

attachicon.gifIMG_2027 (Large).JPG

:OK:  Moja je precila 100.000, pa enkrat nisem cevi poliral....pa so cist ok. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem se oranznega pogledat, da vidim kolk je realno bil poskodovan. Snecer,realna cena za oranznega po tvoje? 3 jurje max? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za oranžnega bi rekel, da je pošten prodajalec, ker že v oglasu ne skriva, da je bil poškodovan. Če ti je vseeno a ima "lepotno" napako, in je mašina vseskozi imela olje, potem te nima dosti skrbeti. Cena- trenutno ni versysisov na AV, zato je ta kar drag-vseeno je poškodovan, tudi če je samo malo popraskan. Pozimi boš dobil podobnega za 3k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem se oranznega pogledat, da vidim kolk je realno bil poskodovan. Snecer,realna cena za oranznega po tvoje? 3 jurje max? :P

z750 imaš, zakaj bi šel na versysa? sprednje vilice imata oba enaka npr. z750 4 valjni motor, ki mirno teče. skratka kaj bi pridobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!