Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Narobe razumes.... :) Ni prvic ;)

 

Če se ne motim, si se tudi ti zanimal za nakup versysa in spraševal v tej temi o njem...

Potem pa kupil nekaj drugega.

Verjetno narobe razumem al greva nazaj pogledat? Ker si ga nisi mogel privoščiti pa sedaj takšne scene nad tistimi, ki ga imamo.

 

Bi ti dal en krog, samo ne posojam takim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, si se tudi ti zanimal za nakup versysa in spraševal v tej temi o njem...

Potem pa kupil nekaj drugega.

Verjetno narobe razumem al greva nazaj pogledat? Ker si ga nisi mogel privoščiti pa sedaj takšne scene nad tistimi, ki ga imamo.

 

Bi ti dal en krog, samo ne posojam takim...

Identično tebi,nimaš za eu motor in ti je pač Versys najboljši,al greva pogledat v eno drugo temo :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel sem versysa, drugo sploh nisem gledal. Staro za novo.

Če bi imel odveč denar, bi danes kupil mv agusto, ki je z opremo krepko preko 20 jurjev, to pa ne dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš to revijo, lahko skeniraš?

 

Liter bi rabil, če bi svojo vozil okrog. Tako pa čisto lepo shajam z 650. Ko sem v družbi litrašov, me prav nič ne čakajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful je dober.. za pogledat :OK:  peljal pa še nisem novega, bi ga kar na blef kupil, saj nemore bit slabši od starega. V TCju zadnjič niso meli več zaloge, samo še tavlkega, kateri mi pa ne sede zarad nizkega izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, počasni so, ne vem ali Versysi ali vozniki Versysov, kolikor sem jih srečal. Ga dohitiš pa gledaš kaj je to za en motor pa zakaj se tako počasi pelje, šele, ko ga prehitiš vidiš, da je bil le Versys  :rolleyes:  ...ampak res je bilo tako, najmanj dvakrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, počasni so, ne vem ali Versysi ali vozniki Versysov, kolikor sem jih srečal. Ga dohitiš pa gledaš kaj je to za en motor pa zakaj se tako počasi pelje, šele, ko ga prehitiš vidiš, da je bil le Versys  :rolleyes:  ...ampak res je bilo tako, najmanj dvakrat.

 

sej sem mel že nekaj napisano, pa bi zgledalo kot da sem objestnež...pa nisem...tko da bom raj tih....sam to ti rečem, star zračno hlajen GS je glih tle tle z versysom, LC ma pa preveč konjev, pa se ga že z muko lovi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, počasni so, ne vem ali Versysi ali vozniki Versysov, kolikor sem jih srečal. Ga dohitiš pa gledaš kaj je to za en motor pa zakaj se tako počasi pelje, šele, ko ga prehitiš vidiš, da je bil le Versys  :rolleyes:  ...ampak res je bilo tako, najmanj dvakrat.

 

gostilniška :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!