Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Dobiš neki kit za 19 col sprednje kolo, pol je pa zadeva full adventure :OK:  Normalno se lahko tut po skalah pelješ z 17kami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po soft terenu,makadam, pesek malo gor in dol gre brez problema tudi z alu feltnami,... 2 na motorju... hitrost 50-60 km/h...

 

 

sori, tko ne bi. mi smo se včasih pelali od tam kjer si slikal, pa do gradina.. pa tudi po strugi.. in verjamem, da bi alu feltne hitro razbil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, tko ne bi. mi smo se včasih pelali od tam kjer si slikal, pa do gradina.. pa tudi po strugi.. in verjamem, da bi alu feltne hitro razbil.

 

Ne ne po strugi hahaha...  sem napisal po makedamu in pesku gre brez problema  :grrr  tisto je samo slikano skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba še kej dodat?

dsc1245-1500.jpg

 

v 10 mesecih sezone 20 000km  :OK:

 

vrhunski moped...škoda ker nimam prostora in dnarja za 4 motorje in enega oltajmerja :blush: , bi Verso ostal pri hiši :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po spoliranosti kokpita ocenjujem, da bo zdržal še najmanj 100.000 km. :grim

Ne vrjamem ker jeseni menja lastnika ,ta se pa voz celo leto ne sam 2 meseca .....:-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vrjamem ker jeseni menja lastnika ,ta se pa voz celo leto ne sam 2 meseca .....:-P

 

 

in pol sem jaz pesimist?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol sem jaz pesimist?!?!?!

Pa sem fasunazaj hahah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga pa čez par ur baje Italjan pride na dom pokazat :OK:  Če ga dež ne dobi, drugače pa v sredo. Al pa če si premisli :ninja:  '11 letnik, kup dodatne opreme. Če bo ok motor ga pa naprej prodam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vrjamem ker jeseni menja lastnika ,ta se pa voz celo leto ne sam 2 meseca .....:-P

 

2 mesca, oz. dokler ne srečaš zajca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozimi bo medota srečal, sploh v tvojih koncih :)

Misliš mojih koncih  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če se gre kdo TURING mam od svojega Versysa vizir za prodat. Lahka ga z polirko potegnem da bo brez prask :D Če ima pa kdo FUL preveč dnarja pa prodam tut MRA vizir z zgornjim nastavljivim delom.

 

img20150824195705.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardil sm 4km, v tem sm ocenu vse. Vizir je super ampak je grd, zato grem ZDLE montirat MRA, ostalo pa naj majo bolj pametni ljudje. Sej more bit neki vredn tale Givi. Stranski kovčki tut jutr gredo, bom mel tekstilne k se mi valajo. Ko vse to spravim bo motor skor za 3 jurje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRA je res lepši. ampak meni je z njim veter direkt v čelado nabijal, zato je šel dol in GIVI gor. Da ti ne bo žal... 4 km vožnje ni nič, zato ga ne prodajaj prehitro.

 

Sicer pa :OK:

 

Zadnji blatnik imaš? To je must have.

Kateri stranski kovčki pa so gor? Za tekstilne torbe rabiš drugačne nosilce.

 

Jaz imam te nosilce gor (na njih pašejo razen tekstilnih tudi GIVI 3D600 poltrde torbe):

13x_zpsb7b5907e.jpg

 

(gor vidiš še zadnji in sprednji blatnik, cevno zaščito, GIVI šipo, ki sem jo spodaj zatemnil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj MRA imam navadnega in nastavljivega (da ma še tisti zgornji del nastavljiv). Slednjega sem dal gor, bomo vidli kak bo. Nosilci so bili pa podobni kot imaš ti, ampak sem jih že spravil z kovčki vred za 200€. Bi jih obdržal ampak so me itak motili ker je bil en podrsan. Zadnjega blatnika in sprednjega podaljška še nimam. Kje se to ugodno dobi? Sprednji sem videl na Ebayu za nekih 20 dolarjev, zadnji pa kr konkretne cene :) Drugače pa motor je tipično italjanski, mehansko ok, večino potrošnega materjala se vidi da je čisto frišno, umazan pa tak ko da ni bil že 4 leta opran :D Sicer bo pa cena z vsemi stroški še vseeno pod 4 jurje, tako da je dober deal, če le ni kake skrite zadeve.

 

+ je tudi da je blo zravn res en kup opreme. Za tekstilne kovčke pa rabim druge nosilce, ampak so enostavni in ugodni tako da ni problem. Rabil jih bom tako dvakrat na leto.. mogoče. Skratka rabi dva dni čiščenja pa bo ok :D

 

img20150825142237.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje nosilce vzami kar te od GIVIja model TE4103, so poceni (ranga 50-60€). Hkrati služijo kot dodatna zaščita zadnjega dela ob morebitnem padcu.

Če so popraskani pač snameš dol in posprejaš s črnim sprejem, pa so spet kot novi.

 

 

Jaz imam Skidmarx zadnji (in prednji) blatnik, najcenejši pa je GIVI, vendar tudi malo manjši: https://www.omniaracing.net/givi-mg4103-parafango-specifico-con-paracatena-abs-per-kawasaki-versys-650-2010-p-17547.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa niti ni tako draga cena, bomo nabavli. Najprej moram par sto km naredit, pol na zimo bom ap te pičkarije kupoval :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zdejle sm napisal ful dolg post, pa sm ponesreči zapru brskalnik in je šlo v k*rac, tako da bom še enkrta napisal samo vprašanje, ostalo pa drugič haha :ninja:

 

Rabim šrauf ki manjka na spodnji sliki, za obe strani. Sem ga dal kupco stranskih kovčkov ponesreči, zdej mi pa manjka za nosilec zadnjega kovčka :sleep2:

img20150826185504.jpg

 

(pussy štrajfi na gumah so od prejšnje lastnice, verjetno še Snecer bolj založi ko gre na golico tut do 10 čez omejitev ?! :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri širino, dolžino in ga pejt iskat v kamm-a(btc). 

Tudi jaz sem enega izgubil na fazerju in sem tako naredil..cena je pa zanemarljiva(par centov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je Sneki da ne da nobenega nasveta ..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!