Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ob 7. 5. 2024 ob 14:40, Snečer pravi:

 

me zanima, kakšna je obraba na Kove ...

.

... to moraš pa kar "tja" pridet, pa sprobat ... ker na besedo je prav težko verjet, kako lahko tiste gume tolk več zdržijo od tvojih :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, pik1 pravi:

.

... to moraš pa kar "tja" pridet, pa sprobat ... ker na besedo je prav težko verjet, kako lahko tiste gume tolk več zdržijo od tvojih :dry:

Vidim, da se 500x prodaja na spletu, kar 2 komada, zgleda nekaj ne štima. Mislim, da eno prodaja drugi reklamer iz MSja...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

IMG_20240628_185853.jpg.166ee4556ff1f3b4eaccd6ad9761c0ef.jpg

cena na avtonetu bi bila danes 7790 EUR :) malo več kot Kove

z leti gre cena sam gor

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Vidim, da se 500x prodaja na spletu, kar 2 komada, zgleda nekaj ne štima. Mislim, da eno prodaja drugi reklamer iz MSja...

 

.

... no, zgodaj se je začelo :eek:

... pred parimi meseci sem napisal, da jo bom čez dve leti lahko kupil za pol cene ... pa vidim da ne bo treba čakat dve leti :eek:

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

z leti gre cena sam gor

 

.

... ja, servisov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... no, zgodaj se je začelo :eek:

... pred parimi meseci sem napisal, da jo bom čez dve leti lahko kupil za pol cene ... pa vidim da ne bo treba čakat dve leti :eek:

.

... ja, servisov :lol1:

kok si plačal za predpotopno yamaho tenere, al kaj je bil že un krš? Skor pol cene. To so žal dejstva. Ampak v osnovi, versač res drži ceno, če pa ga od Snecija kupim je zihr jurja več vreden od konkurence. Zdej pa računaj, niti šalit se mi ni treba. 70kkm 7 jurjev najmanj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

kok si plačal za predpotopno yamaho tenere, al kaj je bil že un krš? 

.

... stari, sam na trgu ni nobene "predpotopne" tenerejke, stare leto ali dve na voljo ... tko da :D

 

 

ps.

... jurja in pol več za novo tenerejko, ali tega istga jurjapapol manj za novo kove 800 ??? :eek:

... res težko vprašanje :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, pik1 pravi:

.

... stari, sam na trgu ni nobene "predpotopne" tenerejke, stare leto ali dve na voljo ... tko da :D

 

 

ps.

... jurja in pol več za novo tenerejko, ali tega istga jurjapapol manj za novo kove 800 ??? :eek:

... res težko vprašanje :kva2: 

sej zato pa letijo cene v nebo. Versačev 650 tega letnika oziroma modela je na anetu....skor nč. Nič pa sigurno takih, ki bi zgledali kot novi in preverjeno zgodovino.

 

Kar se pa tiče ps..ja maš prav. Jaz raje posežem po novem, ker je pač novejše, manj zmatrano, garancija...pa diši po novem, kar pa tut neki vela.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

IMG_20240628_185853.jpg.166ee4556ff1f3b4eaccd6ad9761c0ef.jpg

cena na avtonetu bi bila danes 7790 EUR :) malo več kot Kove

eno je kol ceniš drugo je pa za koliko dobiš kupca. 

Je res lepo ohranjen tudi jaz imam opadenanega  sam zato nebom dobil kaj dosti več je pa res, da ga lažje prodaš.

Po netu kar spremljam cene eni res preterajo pol pa ga imajo gor celo leto na koncu morajo pa spustiti tudi 30% ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Rdeči pravi:

eno je kol ceniš drugo je pa za koliko dobiš kupca. 

Je res lepo ohranjen tudi jaz imam opadenanega  sam zato nebom dobil kaj dosti več je pa res, da ga lažje prodaš.

Po netu kar spremljam cene eni res preterajo pol pa ga imajo gor celo leto na koncu morajo pa spustiti tudi 30% ali več.

malo moraš hec razumet :) cene so zblaznele pri nekaterih... no, ne prodajam, zvozil ga bom do konca, se je izkazal v vseh teh letih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!