Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Kako pa imaš potem navi gor pritrjen?

 

Drugače pa zadnji blatnik ni nepotrebna navlaka, gre za zelo koristno zadevo, da ne meče svinjarije na "regler" (ki je sicer zaščiten) in okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi ABS (Bosch) nemška kvaliteta .)

Kmet2, okoli nemške kvalitete Boschevega ABS-ja se motiš. So tudi oni brcnili v temo. In to hudo zelo. Ampak ker ni za to temo - če bi te slučajno zanimalo za kaj gre, ti lahko povem na PM. Če pa ne, pa tud' prav.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa imaš potem navi gor pritrjen?

Drugače pa zadnji blatnik ni nepotrebna navlaka, gre za zelo koristno zadevo, da ne meče svinjarije na "regler" (ki je sicer zaščiten) in okoli.

če ima versis podobno postavljen regler kot ma moj, je koristno vsake toliko časa powedejat kontakte in malo spucat. Vsaj pri mojemu je tak, da gre vsa svinjarija vključno z vlago direkt nanj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vakum Snecer, vakum

 

aaa1283-1500.jpg

Pa bi ta vakum zdržal mekedam,tresljaje po kakšni mal slabši poti,mam sicer slabe izkušnje iz tovornjaka k to odpada skoz ko prpičm v kakšno luknjo,si že stestiral ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi ta vakum zdržal mekedam,tresljaje po kakšni mal slabši poti,mam sicer slabe izkušnje iz tovornjaka k to odpada skoz ko prpičm v kakšno luknjo,si že stestiral ?

 

Testiran 300 km. drži ko ko cigan baker ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a je res tko, da kdor se z Versysom pelje, avtomatsko v riti Snecerja čuti? 

Mislim, da bi bil cas da se take objave mal umirijo...mal pretiravate!  :BUA:  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ni rit, ampak so mali možgani. Ko sedim na bmw k1200 mi po malih možganih roivari brumer/bremzer z mecelerkami in šubertko....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se opraviču Fantocciju, pa Snecerju, pa Versysu ... vsem trem za izjemne duhovne bolečine ... Cartmanu pa ne, k si je sam kriv :-] 

Popravljeno . Popravil ImenitnaPriložnost
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ni rit, ampak so mali možgani. Ko sedim na bmw k1200 mi po malih možganih roivari brumer/bremzer z mecelerkami in šubertko....

Brumer je zelo bogi in slabo kaže,da se bomo še kdaj pogovarjali z njim ,škoda,zame je bil eden bolj tehnično podkovanih ljudi tu na MS,sej je mel cvetke a tudi ogromno znanja........

Kar se pa tiče neprimernih objav pojdite malo brat snecerjeve objave,je veliko za prebrat  :BUA:

Versys ja no ,sej je že vse povedano,ni slab ni dober ,vozi se to je pa to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, kako ste sedaj na Brumerja/Bremzerja prišli, mu pa vsekakor iz srca želim čim manj težav in dobro okrevanje. Se strinjam, da je veliko koristnega povedal, njgeove komentarje ni bilo za izpustit - nihče pa ni idealen.

Se je spet izkazalo: ne glede na to, koliko let in izkušenj imaš, se ti lahko težko sranje na cesti pripeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se opraviču Fantocciju, pa Snecerju, pa Versysu ... vsem trem za izjemne duhovne bolečine ... Cartmanu pa ne, k si je sam kriv :-]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se opraviču Fantocciju, pa Snecerju, pa Versysu ... vsem trem za izjemne duhovne bolečine ... Cartmanu pa ne, k si je sam kriv :-]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Odlicen motor za zensko polovico para, katera motorirata skupaj.

 

Osnovna konfiguracija ima ugodno ceno za vstopni model v sport touring, samo polno nalozen tudi slucajno ni poceni. 

 

PS: ce je Versache 650 middleweight kategorija..kaj je potem lightweight?

 

BTW: Suzy je za stestirat   :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!