Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Snecer@, zopet sodiš po sebi, sm pa poligon z motorjem vozil 1990 v vojski, kjer sem bil tudi vojaški državni prvak na poligonu :grim . Nekje mam slike, bom poskušal najdet, pa ti prlimam, vozili pa smo z Moto Guzzi V30 in bil sm pa pripadnik "VP saobračajac" in sm bil inštruktor na motorju, v Kraljevu je bila naša enota, učni center je pa bil na poligonu Beranovac, malo pogooglaj, se boš malo izobrazil, da neboš bedarije pisal, kot do sedaj :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ziher je bil takšen poligon kot gori. Pa verjetno je večina prvič videla motorno kolo od blizu.

 

Ne vem, zakaj bi iskal podatke o neke tuji zgodovinski vojski. Prijavi se gori na tisti poligon pa povej, da si bil balkanski prvak, ti bodo prilagodili.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to, kar si gor objavil, je poligon za otroke in je prilagojen vožnji z Versysom, pravi poligon, na katerem smo mi vozli, ni moči odpeljati s polizdelkom, kakršen je le ta :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer dobr te je builder cepu :lol1: .....mogoče te pa lohk kej nauči pa mene tud..... .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko grete nabijat v temo zakaj neb meu.....kr v nasprotnem obstaja čisto realna možnost in grem in vam presrjem vse teme o BMW, KTM, MZ, Jawa itd? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

poligon

Sej nimam kej rečt, dober je precej boljši od mene. Ampak tale ga pa lahko pošlje po cigarete:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vidiš da samo naklada in sploh ne ve, v kateri državi živimo

evo Snecer, nakladam :grrr , sicer samo to sliko sm našel, moji spomini na vojni rok so lepi, pač sm mel to srečo :OK:  in vožnjo z motorjem vsak dan tudi tam :grim

 

Kraljevo 1990, jaz in moj "zadužen Moto Guzzi V35"

post-45006-0-25273000-1417973704_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko grete nabijat v temo zakaj neb meu.....kr v nasprotnem obstaja čisto realna možnost in grem in vam presrjem vse teme o BMW, KTM, MZ, Jawa itd? 

Ahm.....sej ne upaš  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na ITA motorjih že serijsko kaplja olje iz bloka po ketni ...  :kva1: Edin moj ne, je suh k poper!  :nono:  O:-)

 

Torej ... če ga boš še dolg "Versači" klical se mu boš zameril in bo prec mastna ketna!  :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ITA motorjih že serijsko kaplja olje iz bloka po ketni ...  :kva1: Edin moj ne, je suh k poper!  :nono:  O:-)

 

Torej ... če ga boš še dolg "Versači" klical se mu boš zameril in bo prec mastna ketna!  :devil:

puscanje tesnila ventilov je bolj problem pr z750. me pa zanima kako napreduje made in doma mazalec ketne od hyperjacka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

puscanje tesnila ventilov je bolj problem pr z750. me pa zanima kako napreduje made in doma mazalec ketne od hyperjacka.

 

Napreduje samo v glavi, material je še v poštnem obtoku, to bo počasi ratalo čez zimo. Konkurenca scottoilerju, haha

 

Pomojem pušča ...  :ninja:

pušča bencin ja, ko skoz ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa za tak sistem nisem odločil, nekak mi zadeva ni všel, od vseh teh cevk, rezervoarja ter tudi možnosti, da kje zadeva spusti in po zadnjem kolesu ali drugje steče.

 

Če se na jurja km malo razmigam in posprejam ni taka zadeva.

 

Še manj dela bi bilo, če bi imel centralni štender (sedaj se dobi), vendar je to le odvečna teža, samo zarad ketnspreja pa zaenkrat ne bi kupoval.

 

Po drugi strani pa moraš ketno tako ali drugače menjati.

 

Osnovni set pride le  78 EUR (+9,90 ptt) pa je spet mir. (d.i.d vx2 model)

 

Tale sistem, npr. scottoiler pa kolko pride?

 

210 funtov tale

http://www.scottoiler.com/uk/Kits/eSystem-Electronic-Scottoiler/flypage.tpl.html

 

94 tale, ki je tudi kompatibilen

http://www.scottoiler.com/uk/Kits/Kawasaki-vSystem/flypage.tpl.html

 

Skratka cela znanost iz tega :) namesto, da v lujzu nabaviš PDL in mirna Bosna

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!